0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #60 -: Ноември 19, 2015, 21:58:30 pm »
Да, напълно е възможно. Щом имаш закъснение, и обикновен ще покаже.

Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #61 -: Декември 01, 2015, 10:12:58 am »
Отново ми се появиха кисти на яйчиниците. Изписаха ми противозачатъчни Мидиана 28. Пия ги от 1ят ден на цикъла. До момента продължавам да имам цикъл. Днес ми 18 ден. Върви по - слабо, на моменти само капки. С тъмна кръв почти черна и понякога съсиреци. На какво може да се дължи. :?
*
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #62 -: Декември 01, 2015, 11:25:24 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51315.msg1118104;boardseen#new

Има и тази тема, M1sh1t0o089 кистите по яйчниците при поликистоза не се лекуват, заради ниските нива естроген и прогестерон в противозачатъчните, яйчниците изглеждат като изчистени , но на практика ако имаш доказана поликистоза, тя не се лекува.
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #63 -: Декември 01, 2015, 11:33:38 am »
Да знам, че не се лекуват :) Явно не съм задала въпроса правилно :) Имах в предвид кървенето о започването на хапчето дали на тях се дължи (на самите хапчета). Или се чистя :)
*
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #64 -: Януари 07, 2016, 08:11:17 am »
Здравейте! Не всеки месец,но ми се случва понякога 3-4 дни преди цикъл да имам розово зацапване. Зацапва ми еднократно,спира и след 3-4 чисти дни си ми идва цикъла. Нямам ПКЯ или нещо друго установено. А през това време имам всички гаднички предменструални симптоми. Според вас какъв може да е проблема? :(
придърпване след трансфер
« Отговор #65 -: Юли 05, 2016, 09:06:29 am »
здравейте!има ли някой след трансфер ?
*
Re: придърпване след трансфер
« Отговор #66 -: Юли 05, 2016, 09:28:06 am »
здравейте!има ли някой след трансфер ?
Здравей, hyumi, в тази тема пишат момичетата, които са в процедура:
Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне

*
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #67 -: Юли 05, 2016, 09:43:35 am »
При мен тази година имаше аномалии в Мц имам един 36 дена и един 42,днес съм 19 ден обаче в края на всеки МЦ почти, имам един ден жълтеникаво,бяло до ръждиво зацапване, което спира, нямам болки и подобни, и след това преминава чисти дни, но сега имах 4 дена оскъдно но видимо ръждиво зацапване, почти през целия ден.  :P
*
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #68 -: Май 30, 2017, 12:51:19 pm »
Здравейте, 2 дена преди датата на която трябваше да ми дойде МЦ ми се появи кафяво течение нямам болки нито в гърдите нито долу в таза. По пронцип винаги преди да ми дойде съм много изнервена и имам болки в гърдите, а на самия ден на който ми идва съм с много силни болки. Вода постоянен полов живот без предпазни средатва. Та въпроса ми е има ли вариант да съм бременна?
*
Re: Кафеникаво течение преди цикъл
« Отговор #69 -: Май 30, 2017, 16:45:23 pm »
Направи си тест, само той ще покаже или отхвърли бременност.