0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #120 -: Октомври 06, 2008, 15:05:49 pm »
Нека стъпките ти до 1година опити наистина бъдат само любов и положителни емоций.Успех! :)

*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #121 -: Октомври 06, 2008, 15:07:36 pm »
Гитана, не се притеснявай!
2-3 месеца  не са много!Не при всички става от раз!
След 1 година неуспешни опити вече може да се говори за проблем!
Успокой се сега и си действайте - с любов!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #122 -: Октомври 06, 2008, 15:29:00 pm »
Момичета, много ви благодаря!

Благодаря за разбирането и моралната подкрепа. Не зная какво да кажа...благодаря, че сте толкова силни и вдъхвате кураж и надежда на жените като мен. Не мога да го споделя с близките си, само ще ги обременя. За сега в борбата сме само аз, моят мъж и вашите задочни съвети. Надявам се и пожелавам на всички, които чакаме този дар, нещата да потръгнат - заслужаваме го.
Благодаря!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #123 -: Октомври 07, 2008, 20:17:27 pm »
Ама много е кофти Лелката ПАК да ти дойде на гости.. Няма ли да спре най-накрая-поне за 9 месеца :(
[/url][/url]
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #124 -: Октомври 07, 2008, 21:27:29 pm »
Все ще и омръзне някога на проклетницата! И моята е тук!Преди плачех, сега не мога! Разваля ми се от време на време настроението!
Ама аз знам, че това няма да продължава вечно! Не може така!
Няма да се даваме момичета! Тя инат - ние 2 пъти!
Никакво отказване! Ще стане! Дори след 8 години не ми е омръзнало да се надявам и да се боря! Ще станем майки по един или друг начин - решено е!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #125 -: Октомври 11, 2008, 11:09:48 am »
Здравейте момичета. Ние с мъжа ми сме женени от юни това лято и правим опити за бебе от 3 месеца. Много е мъчително човек да се надява работата да е станала и накрая.....вие знаете какво. Направо не мога вече да го понасям този цикъл. Сега, когато правим опити и като видя, че ми е дошло се чувствам, така  когато ми дойде за първи път улашена, шокирана, а сега към тях прибавям и отчаянието, че нямам бебе.   :? Много кофти. Дано всечки имаме щастието да станем майки. Пожелавам го на всяка една от вас. Ама казват хората - Божа работа. :wink:
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #126 -: Октомври 11, 2008, 22:19:45 pm »
Скъпа Vilas_1983 - още е твърде рано да си причиняваш тези гадни емоции. 3 месеца не са нищо. Успокой се! Приемай се за нормална жена! Не си мисли най-лошото! Наслаждавай се на любовта си! Може би точно сега ти се тормозиш неоснователно! Ако всичко е наред, ти сега с тези лоши мисли, пречиш твоята мечта да се сбъдне! Отпусни се! Всичко ще бъде наред! След една година - ако твоята мечта не се е сбъднала - знаеш какво трябва да правиш! Клиника по стерилитет и никакво лутане! Така че - спокойно! Всичко е под контрол!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    sani_99

Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #127 -: Октомври 12, 2008, 11:00:04 am »
Здравейте, за първи път пиша тук, но от няколко месеца чета сайта. Аз вече имам едно детенце, но отдавна искаме второ и не се получава.Ходих и на лекар, пия стимулиращи от четири месеца и нищо. Днес пак съм в цикъл.Закъсня ми 4 дни, а обикновенна съм с много точен цикъл.Направо се депресирам.Аз нямам особено много време защото съм вече на 34 г.Момиченцето ми е на 10. Успокоявам се като разбирам, че и други изпиват моите емоции,очаквания и това ми ава сили да продължавам да опитвам.
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #128 -: Октомври 12, 2008, 16:48:19 pm »
vilas_1983,спокойно ,3м е мног кратък период за да мислиш че имаш проблем.Обичайте се ,има много по приятни неща за които да мислиш,и много скоро ще видиш положителния резултат.
sani_99,изобщо не ти е късно ,34г си е една прекрасна възраст да станеш майка.Какви стимулиращи пиеш?Пожелавам ти много скоро да направиш момиченцето си кака.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #129 -: Октомври 15, 2008, 14:14:32 pm »
И аз да се вмъкна в темата :) От 4-5 месеца опитваме с мъжа ми, но ето че пак съм с цикъл. Странното е, че този път е чиста кръв, много слаб и по-кратък. По принцип винаги усещам отделянето на яцеклетката и съм сигурна кога точно става. Този месец не се случи и се чудя дали докъто съм "с гости" мога да си правя тест за бременност. Иначе си ми дойде на датата,но ...
Стискам палци на всички момичета във форума ... Знам какво е да чакаш и затова от сърце пожелавам много ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #130 -: Октомври 15, 2008, 19:32:30 pm »
mimko,щом имаш съмнения за бременност си направи тестче :crossfingers:
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #131 -: Октомври 16, 2008, 16:45:44 pm »
Благодаря rouzi_anna Издържах само до тази сутрин, но  :bfn:
Понеже имам редовна цервикална слуз много пъти съм се питала какво точно означава нейната поява - дали че в момента съм в ову или че предстои. От ровенето в нета само на едно място открих, че същност трите дни след спирането на белтъкообразната цервикална слуз са най-високо фертилните. Ако това е така вече съм наясно защо до сега не сме успяли - ние работехме по време на самата слуз  :oops:
Надявам се, това инфо да е полезно на момичетата, които също като мен са били в заблуда или са се чудили....
Другия месец  :crossfingers: Успех на всички!!!
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #132 -: Октомври 22, 2008, 09:22:25 am »
Здравейте и от мен. Пиша за първи път макар че от близо три години чета форума. С мъжа ми правим опити за бебе от приблизително три години но все още нищо не става. Вчера пак ми дойде и не спрях да плача в продължение на часове. Вече не издържам. Всеки месец е едно и също надежди, мечти и след това огромно разочорование. Реших да споделя с вас защотото вече не мога да говоря за това с близките ми. Виждам огромната болка в очите им и от това ме боли още повече. Благодаря ви предварително и успех на всички в бебеправенето. Дано всички се усетим щастието на бременността и майчинството.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #133 -: Октомври 22, 2008, 09:42:31 am »
GeryV горе главата!!!Надежда винаги има!!!Със самосъжаление не става!!!Ние сме тук и ще помагаме с каквото можем!
Правили ли сте някакви изследвания?!На теб, на мажа ти?Пиши по-подробно - ако искаш и в седмичната  :bighug:тема.Там има много момичета,които ще ти дадат съвети!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #134 -: Октомври 22, 2008, 09:43:31 am »
Гери,добре дошла.Дано престоят ти тук е кратък.
Хубаво е да посетиш специалист по стерилитет.Успех.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #135 -: Октомври 22, 2008, 15:18:25 pm »
Здравейте отново и благодаря. Правили сме всички възможни изсладвания. Оказа се че проблема е при мен - поликистозни яйчници и липса на овулация. Правих лапароскопия и нещатата започнаха да се нормализират и след три месеца забременях. Последва спонтанен аборт , кюртаж и след това започноха пак мъките. Пак изследвани, лекари и.т.н. Още веднъж Ви благодаря за съпричастността. Сутринта се чувствах много зле но се съвземам няма къде да ходя. След няколко дни пак почваме с опитите и да се надяваме че всичко ще дойде на мястото си и накрая ще си гушкаме следки бебета. Успех на всички.
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #136 -: Октомври 24, 2008, 09:35:34 am »
Точно поради това е много ценен този форум! Колкото и смазана да съм се чувствала - тука винаги има кой да ти каже две добри думи и да те успокои  :youwoman:
Много ++++++++++++ на всички, които ги чакат
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #137 -: Октомври 24, 2008, 09:46:03 am »
Gery V горе главата - щом веднъж се е случило оплождане то ще се случи пак...
При мен пък проблема не е ясен и вече 2 години нищо не се случва...
Мислех че този месец ще е моя, но днес t пада... и ми е кривооооооооо
Отдавна не бях писала, но май като го написах ми е малко по-леко на душицата!
« Последна редакция: Октомври 24, 2008, 09:47:34 am от Mishelle9999 »
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #138 -: Октомври 24, 2008, 17:08:12 pm »
Да ви се оплача-лелката ме посети одеве :(. Така се надявах че този път е станало. Това беше 3 месец от началото на опитите за бебче. Знам че 3 месеца са малко време, но започват да ме хващат лудите :lol:. Нищо де сега с нови сили наново.Пожелавам на всички очакващи успех и дано видите  :bfp:.

*

    didkasi

Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #139 -: Октомври 25, 2008, 11:33:39 am »
Здравейте отново и благодаря. Правили сме всички възможни изсладвания. Оказа се че проблема е при мен - поликистозни яйчници и липса на овулация. Правих лапароскопия и нещатата започнаха да се нормализират и след три месеца забременях. Последва спонтанен аборт , кюртаж и след това започноха пак мъките. Пак изследвани, лекари и.т.н. Още веднъж Ви благодаря за съпричастността. Сутринта се чувствах много зле но се съвземам няма къде да ходя. След няколко дни пак почваме с опитите и да се надяваме че всичко ще дойде на мястото си и накрая ще си гушкаме следки бебета. Успех на всички.

[GeryV здравей, моята сестра имаше поликистозни яйчници, но това го разбра чак след близо 10 години ходене по лекари и тъпчене с лекарства,накрая си роди една сладурана с ин витро. Защо не се пробвате така, времето не чака. Аз също съм в очакване от 1година, но при мен проблема беше "кухо яйце", изчакахме 6 месеца и от август пак се пробваме, неуспешно засега. Разбирам всички момичета какво е чувството и много се радвам и съм благодарна на приятеля ми, който всеки път като ме види натъжена и разбира, че пак ме е навестила лошата. Аз съм на 31г и нямам време да чакам, но както Бог нареди.
Успех на всички в бебеправенето!! ]