0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #80 -: Юни 09, 2008, 14:49:50 pm »
Свети , похвали се в седмичната дееее
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #81 -: Юни 09, 2008, 14:51:12 pm »
Ауууу какво съм прасе
Свети, честито мила, леки девет месеца и най-спокойното и усмихнато бебе на света ти пожелавам от сърце.ПАзете се и се обичайте. :bighug: :bighug:
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #82 -: Юни 09, 2008, 14:55:35 pm »
Свети , похвали се в седмичната дееее

Ауууу какво съм прасе
Свети, честито мила, леки девет месеца и най-спокойното и усмихнато бебе на света ти пожелавам от сърце.ПАзете се и се обичайте. :bighug: :bighug:

 :good_post:

Похвали се, че всички да ти честитим :-)
 
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #83 -: Юли 29, 2008, 21:52:26 pm »
От доста време ви чета но за пръв път писах преди три месеца и ето,че от тогава все си ми идва  :balk_144:Всъщност съм много щастлива че ви има така някак си не се чуствам сама и благодарение на вас момичета разбрах колко е важно когато вървиш към целта си поне малко  да си просветен.доста ми костваше да си призная че всъщност имаме проблем щом бебо го няма вече година : :balk_146: Всъщност още на 6 месец реших да разбера ,но до сега ме успокояваха че всичко е наред щом веднъж съм мама,пак ще стане само търпение ...и ето ме сега.Накрая един услужлив доктор дори ме стимулира 2 месеца клостилбегит без спермограма без изследване за проходимост на тръбите...тогава и не бях чувала за подобни изследвания :balk_160:Сега просто ви чета и почти няма тема която да не съм прочела знам че така бебо сам няма да дойде ,но не съм явно и толкова силна като повечето от вас :balk_144:Стана дълго ,но ми е по леко да знам че мога да си поплача на нечие рамо.Благодаря ви че ви има!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #84 -: Юли 29, 2008, 21:57:03 pm »
Хей миличка,не губи надежда.Разбира се ,че ще бъдеш мама.И дано намериш своя доктор.Успех.
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #85 -: Юли 29, 2008, 22:19:29 pm »
Хей миличка,не губи надежда.Разбира се ,че ще бъдеш мама.И дано намериш своя доктор.Успех.
Благодаря ти за подкрепата!Знам че трябва да се боря след като искам бебче но ме е и страх от лицето на истината само вие тук сте ми утеха и не знам защо но не ми стига куража да се сблъскам с проблема.През тази изминала година ,знам добре че не е много,но достатъчно да пречупи в мен с всеки изминал месец надеждата за бебче :balk_144:Звуча отчаяно ала си е така,наистина вие бяхте единствените които желаех да допусна в проблема си!А и тази надежда колкото и да е малко останала всеки месец все се надявам на какво и аз сама не знам :balk_145: А  знаете ли колко боли от въпроса/понеже напълнях доста от дуфастона,не знам защо но е факт/"ама ти да не си бременна?"Само бременни около мен все близки хора и все не планувано дори! само как боли :balk_145: А синът ми е на 9 и също се случи от веднъж ала сега вече разбирам за въпросния вторичен стерилитет..Иакаше ми се градейки новия си живот да стартираме с бебче но за това поръчки не са възможни....Пак се разточих..Съжелявам!
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #86 -: Юли 29, 2008, 22:30:14 pm »
За съжаление всички минаваме през момента на отчаянието и болката.Но знам че всички ще бъдем майки един ден.Много е важно и да попаднеш на добър специалист,които за съжаление са много малко.
*

    lawyer

Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #87 -: Юли 30, 2008, 10:31:24 am »
И аз съм за тази тема ОТНОВО. Четвърта неуспешна инсеминация... а около мен само бременни, раждащи, всеки се хвали, всеки черпи по този повод, всеки за бебета говори... да са им живи и здрави, а на мен само ми се реве.
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #88 -: Юли 30, 2008, 10:35:38 am »
lawyer,съжалявам миличка :bighug:Имах такива надежди за успешно инсе.Знам ,че те боли,чувството ми е познато до болка.Но трябва да продължиш,защото си силна и ще успееш.
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #89 -: Юли 30, 2008, 10:48:37 am »
не предполагах че ще съм толкова разочарована като ми доиде и този път, скапа ми се целия ден :( :( :(
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #90 -: Юли 30, 2008, 10:57:33 am »
не предполагах че ще съм толкова разочарована като ми доиде и този път, скапа ми се целия ден :( :( :(
Ей,миличка,не така.На всеки му е кофти в такива дни,ама все пак живота е пред теб.
От колко време правите опити?Ще стане,не бери грижа!Може да не сте улучили момента.Другия месец по-здраво ще бачкате за бебче :wink:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #91 -: Юли 30, 2008, 12:42:19 pm »
от няколко месеца, но от 2 пия клостилбегит защото се оказа че имам СПЯ
да се надяваме  :)
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #92 -: Юли 30, 2008, 12:54:51 pm »
от няколко месеца, но от 2 пия клостилбегит защото се оказа че имам СПЯ
да се надяваме  :)

Мила, ние с моя пробваме от 1 г и 6 м и не мисля да се отчайвам. Така че ,спокойно. И твоя ред идва. :P
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #93 -: Юли 30, 2008, 12:56:50 pm »
дано,просто се бях настроила че няма да доиде,дано  по-скоро и вие да имате успех стискам палци
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #94 -: Юли 30, 2008, 17:31:16 pm »
Момичета, и аз да си споделя болката. От снощи си имам гости, а толкова се надявах да ме прескочат, но уви. Май, ще се наложи да се давам кураж, да не се предаваме ! И на мен ми е доста трудно всички с дечица...толкова много искам, и само като ми дойде, направо не ми се прави нищо.
Но, ще опитваме,другия месец пък да видим. Този пък ще ме следи гинеколог - с мерене на БТ, следене на овулация, ее ако се наложи и хормонални изследвания.
Ще Ви разказват другият месец.
На всички ще стискам палци и ще се моля за Вас... да се похвалиме час по-скоро. :blowingdust:
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #95 -: Август 17, 2008, 21:48:27 pm »
 :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Снощи ми се искаше направо да се гръмна /ясно е защо/ пих, плаках, самосъжалявах се-добре че бях сама вкъщи...
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*

    Plamenna

  • *
  • 7
  • Трудно е сред бурени да бъдеш цвете...
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #96 -: Септември 02, 2008, 17:47:02 pm »
И на мен днес ми дойде   :(. Вече трети месец опитваме. Знам, че не е много, но толкова се надявах. Сега се правя на силна, но ми е много мъчно...
*
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #97 -: Септември 02, 2008, 17:50:56 pm »
Вече трети месец опитваме.

Оле, айде стига бе!До 6 месеца е нормално, може всичко да е, най-малкото да не улучвате овулацията...Аз с моите 8 години, а тук има момичета и с по 15...да ходим да се бесим ли?
Съжалявам ако съм била рязка, ама просто не можах да се въздържа...
Успех на всички!
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #98 -: Септември 02, 2008, 17:58:38 pm »
Той е с мен и ме подкрепя напълно,за което съм му страшно благодарна.Предполагаме,че причината е,че аз две години пиех противозачатачни и още организмът ми не може да се възстанови,а пък и влизам вече 30-те години.Всеки път когато ми дойде съм разочерована.Благодаря ти за съвета  :D

След като си пила противозачатъчни дълго време, в момента в който ги спреш яйчниците ти започват да работят на двойни обороти. Не случайно стимулации се правят с противозачатъчни, които да потиснат яйчниците за известно време, и веднага след спирането им се правят опити за забременяване, или арт процедури. Разсъждаваш грешно - шансовете за забременяване са по-големи, а не по-малки. :) Успех!Подкрепям написаното напълно защото минах през него и знам че е вярно.
*

    Plamenna

  • *
  • 7
  • Трудно е сред бурени да бъдеш цвете...
Re: ПАК МИ ДОЙДЕ.
« Отговор #99 -: Септември 02, 2008, 18:03:37 pm »
Права си, разбира се и затова написах, че знам, че това е кратък срок за опити. Но краткия срок в никой слуай не ме прави по-малко нещастна от теб или пък не ми дава право да кажа, че наистина ми е страшно кофти в момента. Надявам се за всички, които не сме в "щастливия" списък много скоро да ни се промени статуса. Не знам дали е нормално до 6 месеца, но когато искаш бебче силно и не става - винаги чувствата са сходни - страх,много въпроси, обвинение, болка, депресия..... Аз днес пиша тук за първи път и се надявам да срещна разбиране и подкрепа и аз да дам такива на който има нужда.