0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #60 -: Февруари 23, 2006, 16:05:44 pm »
Радвам се  :balk_21:
Момичета и момчета,

Възраждам тази тема и за да споделя с вас някои факти от нашия така да се каже опит. Тази тема беше едно от първите неща, които прочетох тук и реших, че нищо не ни коства да опитаме с тези таблетки - с недоказано действие върху спермогенезата според андролога. Е, мъжът ми започна да ги пие в допълнение към Нолвадекс-а и Оксибор форте-то. Нолвадексът прекратихме още на втората седмица поради алергична реакция, продължихме обаче с останалите хранителни добавки. Някъде от втория месец започнахме и отварата от магарешки бодил и бабини зъби, а от месец и половина пие и Л-карнитин. Стандартно! Изминаха три месеца /и няколко дни/ и дойде време за контролна спермограма. Резултатът: от 4% нормокинеза, сега имаме 12%, а морфологията по Крюгер от 9,5% сега е 14,5% /като на примерно момче/. Попрочетох доста в последно време относно спермогенеза и почее, чудим се по този повод с мъжа: от добавките ли, не ли...но това подобрение от 300% е факт. Силно процентно число, само дето абсолютната стойност е нисичка, но все пак усилията ни са възнаградени.
А останалите Допел Херц – ползватели, какъв е вашият опит?

Целувки!     


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
А останалите Допел Херц – ползватели, какъв е вашият опит?
Миники, много се радвам за подобрението!!!

Мъжът ми си го пие, но не се е изследвал. А и в момента няма смисъл ад го тормозя.
 Зайко, :balk_21:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Minikky,Страхотно е, че и морфологията се е променила! Ако знаеш как ме зарадваха вашите постижения! Защото на нас Кацаров ни каза, че морфологията е показател, който не се променя с лечение.А при нас е лоша- 6% по Крюгер.Предполагам, че сте правили спермограмите в един и същи център, нали?Да се надявам, че и ние ще постигнем нещо в тази насока!Днес купувам тази "неочаквано добра комбинация"! :D
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Лилит, да, центърът е един и същ - д-р Тачева :). За морфологията знаех същото, което Кацаров е казал на вас. Възможно е все пак и да има някаква лабораторна грешка, нека обаче не вярваме в това. Радваме се на подобрението, то е сериозно, въпреки че спермограмата ни си остава лоша. Но от 9,5 % нормални форми да се стигне до 14,5% - което си е в нормата, на каквото и да се дължи /стига да са реални, разбира се/: ПОЖЕЛАВАМ ГО И НА ВАС! Тази неочаквано добра комбинаця просто е готово хапче с повечето важни за сперомгенезата витамини, счетох че е по-разумно да купя вече готов продукт, вместо да предписвам аз сама дози въз основа на порчетеното тук.
Мисля си, човек трябва да е убеден в действието на това, което приема. Бързичко приключихме с Нолвадекса, просто мъжът ми не искаше да го пие още от самото начало. Слава богу, следващата изпробвана формулка проработи, чудим се сега - да продължаваме ли, не ли...
Лилит, желая много много голямо подобрение при вас, вярвам че нещата са обратими, каквито и да са към момента.
Поздрави и целувки!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Minikky, едва ли е лабораторна грешка!Със сигурност нещата се променят и то в добра посока!Не се чудете, продължавайте все така! Наистина човек трябва да е убеден в правилността на това, което предприема.А аз вече купих витаминчетата и като прочетох указанието, реших, че и аз ще го пия.Благодаря за пожеланията!И аз ви пожелавам всеки месец по 300%подобрение, най-малко! И в скоро време да съобщите най-хубавата новина!Целувки!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Много мил постинг Лилит, благодаря ти от сърце. Да ви се връща!!!
Помисли ли да добавиш към витамините и Л-Карнитин. Тук Мини сподели, че според нея той най-много влияе на подвижността. Аз като че ли на него най-много надежди му възлагам, но няма начин да разбера кое всъщност действа при нас. Късметът, вероятно.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Ами L-karnitina вече съм го купила и сега се чудя със какви дипломатични средства да накарам моичкия да го пие заедно със неочаквано добрата комбинация.Защото той пие и чая за магаретата,оксибор,токоферол,спимен форте,витамин С и смята, че извършва героизъм.А дано не си забелязала, на мъжете им са едни тесни гърленцата, много страдат горките, като пият хапчета! :DНо не знаех, че L-karnitin е толкова важен.Досега лекар не ни го е изписвал, само във форума съм чела, че някои го пият.Успех, момичета и момчета!Целувки!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Хм, лигленца си падат мъжовците, като трябва да пият нещо или да боледуват. Моят - много ми е примерен всъщност - все си измисляше с какво да ме ядосва, много чай съм му давала, изнасилвала съм го с хапчета, забравил да ги пие. Като си видя подобрения резултат, рече даже че малко пиел, още да съм му дадяла :) А твоят и без друго гълта вече доста неща.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Ох, като чета за вашите мъже се чудя да се смея или да плача. Ами и аз какви ли не хватки и чалъми измислям за да го накарам да пие ВИтамин С например. Сутринта успях да го убедя да опита и от моята фолиева киселина, направо голям напредък, а вечер пием заедно витамин С - под формата на "коктейл" с минерална вода и много лед....
Ех, Габи, мъже, какво да ти разправям :) На тях им е лесно, само една сперма трябва да дадат, и ИКСИ-то, ако и заради мъжки фактор, ние жените го изнасяме на гърба си. Както и всичко друго в този свят. 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
а вечер пием заедно витамин С - под формата на "коктейл" с минерална вода и много лед....
Недейте вечер, възбужда нервната система. Малко по-раничко през деня или сутрин го пийте.
 Момичета, аз искам да ви питам, от кой Л-карнитин да си вземеме и ние.
 Пазара е залят от какве ли не добавки и не всичко е качествено. Този на Нутрим (в Била) или на Адифарм или...
Ние от Нутрим-ския :)Четох във форумите за мускули, че като съотношение цена - качество Нутрим предлага най-оптималния продукт. Ади Фарма не е популярен явно сред мускуломанояците, недоволстваха също от този на Биогейм, и аз се спрях на Нутрим, мисля че изборът е добър, поне от досегашния си опит съдя за това.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Благодаря Миники :balk_21:
*
Minikky,
много се радвам за вас! Смело напред! :babbycarrage:
П.П.Мъжете ни са загубени без нас!  :jump12:
Minikky,
много се радвам за вас! Смело напред! :babbycarrage:

Благодаря!

П.П.Мъжете ни са загубени без нас!  :jump12:


Така е :balk_602:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Миники, много се радвам за Вашите резултати.  :D
 Аз съм блуайс от бг-мама, отдвна чета този под-форум; но едва сега се записах официално.
виждам, че има и други момичета и в двата форума.
При нас накратко - операцията от варикоцеле беше в края на април, д-р Кацаров не изписа нищо като витамини, добавки, билки и сега и аз като много момичета тук се явявям в ролята на настояващата, убеждаващата, и пр. да се пият поне витамини + спимен форте + отскоро прочетох точно тук - смес от меден прашец, орехи, пшеничен зародиш и мед - сутрин за закуска. Не сме включили билки и л-карнитин още...
Но ако и при нас има триста процента  - ще греем от щастие.
Преди операция бяха 7 млн на мл, 3.5 обем, 90 % неподвижни, 10 - слабоподвижни (лошо, много лошо), 10 % с нормална морфология (не по Крюгер, обаче).
Аз вярвам на витамините и добавките и се моля да ни помогнат, ще ви пиша скоро след контролната сперомграма.
Добре дошла тук, синеочке :) Влизай по често, определено има какво да се научим взаимно.
Виждам, че при вас положението също не е розово. Но продължаваме напред, нали.
От почетено дотук в този форум /и от собствен опит/ разбирам едно, билките и добавките помагат много повече от медикаментите. Сигурна съм, че с Прегнил нямаше да имаме сегашната спермограма, мнозина се оплакват, че ефектът при тях е незабележим или никакъв. Това е добре, нали така, какво по-естествено от това, да повлияеш нещо с витамини и билки. Много помага и убедеността, че тъкмо по този начин трябва да се противостои на проблема. Мисля си дори, че това е решаващият фактор. Както и променен начин на живот: подходяща диета, отказ от вредни навици /ох, последното е Рубикон, но малко по-малко “пада”/. 
Желая ви успех! Пиши за нови резултати :)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika