0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Розичке, 10 и нещо. В кутията са 40 хапчища (щот са големи ;) )
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Зайче, аз пак да попитам :ask: , защото на опаковката виждам само цинк, С и Е..нали има и фолиева и селен в нея? :oops:
Данидан, с много малки букви пише на опаковката и селен и фолиева. А и превода на листвката е отчайващ, но по-важното е качеството на витамините.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
М-м, как ме зарадва!Мерси, Зайко! :wink:
*

    more

  • *
  • 37
  • "Това, което не знаеш не може да ти навреди!"
1
« Отговор #24 -: Януари 23, 2006, 12:33:05 pm »
Цитат на: little_rabbit
Розичке, 10 и нещо. В кутията са 40 хапчища (щот са големи ;) )


Добре,де ако се пие центрум,в който чета че влизат същите витамини,без фолиевата киселина,,не е ли същото
Никога не хвърляй кал!!!Уцелиш или не ръката ти остава МРЪСНА!!!
Не съм сигурна в производителя на Центрум и нищо не мога да кажа. Тези, обаче, със сигурност са изпитани и добри.

Между другото, убедих се от собствен опит, че разтворимите витамини не са добър вариант заради съдържащия си аспартам в тях.
*

    more

  • *
  • 37
  • "Това, което не знаеш не може да ти навреди!"
Цитат на: little_rabbit
Не съм сигурна в производителя на Центрум и нищо не мога да кажа. Тези, обаче, със сигурност са изпитани и добри.

Между другото, убедих се от собствен опит, че разтворимите витамини не са добър вариант заради съдържащия си аспартам в тях.


На мъжа ми ги е изписал ендокринолог......не са разтворими,а се пият нормално.....производство са на Италия
Никога не хвърляй кал!!!Уцелиш или не ръката ти остава МРЪСНА!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
За съжаление тази опаковка на нас не ни върши работа, тъй като всичко което го пие Ник трябва да е в определени концентрации, и с комбиниран препарат не могат да се налучкат точно. Иначе една таблетка от тези съдържа:
Цитат
5 mg Zink, 300 mg Vitamin C, 36 mg Vitamin E, 30 µg Selen, 400 µg Folsäure.

Ето и официалния сайт на фирмата:
http://www.doppelherz.de/index1.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: 1
« Отговор #28 -: Януари 23, 2006, 14:34:34 pm »
Цитат на: more
Цитат на: little_rabbit
Розичке, 10 и нещо. В кутията са 40 хапчища (щот са големи ;) )


Добре,де ако се пие центрум,в който чета че влизат същите витамини,без фолиевата киселина,,не е ли същото

сега гледам центрума който пие брат ми...ами има фолиева киселина - 400 мкг
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Цитат на: mini
За съжаление тази опаковка на нас не ни върши работа, тъй като всичко което го пие Ник трябва да е в определени концентрации, и с комбиниран препарат не могат да се налучкат точно. Иначе една таблетка от тези съдържа:
Цитат
5 mg Zink, 300 mg Vitamin C, 36 mg Vitamin E, 30 µg Selen, 400 µg Folsäure.

Ето и официалния сайт на фирмата:
http://www.doppelherz.de/index1.html

 :( в такъв случай кофти защото нали се приема повече витамин Е-мисля че беше 400мл-една таблетка....а тук- с тези по колко трябва да се пие?
Цитат на: mini
За съжаление тази опаковка на нас не ни върши работа, тъй като всичко което го пие Ник трябва да е в определени концентрации, и с комбиниран препарат не могат да се налучкат точно. Иначе една таблетка от тези съдържа:
Цитат
5 mg Zink, 300 mg Vitamin C, 36 mg Vitamin E, 30 µg Selen, 400 µg Folsäure.

Ето и официалния сайт на фирмата:
http://www.doppelherz.de/index1.html

Мини, абсолютно си права, но за мъж, на който нищо не му е предписано, е добра комбинация.

Би ли споделила какво и по колко пие твоят мъж?
Цитат на: BLACK_ROSE

 :( в такъв случай кофти защото нали се приема повече витамин Е-мисля че беше 400мл-една таблетка....а тук- с тези по колко трябва да се пие?

Розичке, не е хубаво да се пият на своя глава дори и витамини. Ако ще даваш на мъжа ти витамини, му давай комбинирани, аз да няма проблем с предозирането. А ако си харесала Допел херц, само по една таблетка.
мерси зайче :P
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Зайко, Мели изписа на Ник следните концентрации:
Zink- на Валмарк- 10 мг/ден
Selen- на Валмарк- 50 мкг/ден
Vit. С - 1 000 мг/ден
Vit. E- 400 мг/ден
L Karnitine- от 500 мг- 3 пъти по две хапчета
Tribestan- от 250 мг- първите три месеца 3х2, след това минахме на 3х1 на ден
Фолиева киселина- 400 микрограма/ден
Иначе тази опаковка е доста добра като комбинация, но най- вероятно само за профилактика- на нас ни трябва лечение с ударни дози.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Благодаря, Мини  :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Зайо, аз пък изпратих мъжлето в тази аптека и казали, че ги нямат.Гледали и в склада и ги нямали.И как не се сетих да му кажа да ги поръчат.Днес пак ще ходим и ще ви кажа дали ще ги поръчат. :wink:
Данидан, аз ги купувам от тази, която е срещу Центъра по хигиена (там живея), да не би твоят мъж да е ходил в другата, на Опълченска? Не винаги това, което го има в едната аптека, го има и в другата...
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Ами-да, правилно, той ходи на Опълченска.
Ок, ще отидем до другата, тенкю отново!
Успех!
*
Тези таблетките на Doppel Hertz могат ли да се пият профилактично?
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
И там са ги свършили и ще си ги поръчаме от една аптека, която е близо до нас.
Дел, ние профилактично ще ги пием-мъжлето де, аз пия по схема всичко. :wink: