0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Аз лично съм чувала за тази комбинация, че е много добра и се надявам да е истина, защото аз на моя мъж му давам и двете.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Хубаво звучи,мини... май и с моето мъжле започваме уговорки. :lol:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Heart, тази комбинация лекар ли я предписа на съпруга ти или вие решихте да ги пие?
Би ли споделила също така как ги приема съпруга ти: в отделни таблетки, комбинирани, по колко пъти на ден и т.н.
Предварително благодаря :D
Намерихме нашето синче.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
А д-р Мели какво ще каже по въпроса за този комбиниран препарат?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Абе и моя я пие ама не сме хвръкнали с резулати де :lol:
Пие цинк+магнейзи+калций/калмацин/ и фолиевата отделно.
Не съм ги срещала заедно в едно хапче фолиева и цинк.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Цитат на: peti_pati
Heart, тази комбинация лекар ли я предписа на съпруга ти или вие решихте да ги пие?
Би ли споделила също така как ги приема съпруга ти: в отделни таблетки, комбинирани, по колко пъти на ден и т.н.
Предварително благодаря :D


На нас лекар ни предписа оксибор форте (съдържа цинк, но половината от необходимата дневна доза) плюс една бърканица с мед, смлени орехи, пшеничен зародиш и пчелен прашец. Т.к. му варя чай на моя от бабини зъби и магарешки бодил, тази медена смес му я слагам в чая. Пие се на гладно два пъти дневно.
Отделно му давам фолиева киселина, много витамин С, витамин Е по 400 мг капсулата дневно. От два месеца и половина приема и по 2 таблетки цигапан дневно. Това е.... След една седмица сме на контролна спермограма и тогава ще видя ефекта от чая и от цигапана.
Моят мъж пие Цинк, селен, С, Е и фолиева в едно хапче, немски, с депо ефект, май са на Допел Херц и са много, много хубави!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
зайче,наистина ли- Цинк, селен, С, Е и фолиева..всичко това в едно :?:
Ако е така, кажи от къде ги купувате? :wink:
*
Цитат на: little_rabbit
Моят мъж пие Цинк, селен, С, Е и фолиева в едно хапче, немски, с депо ефект, май са на Допел Херц и са много, много хубави!

Пиши къде да ги намерим, моля те!  :D
Аптека Адонис - срещу Центъра по хигиена - www.adonisbg.com
Хапчетата са 40 на брой, струват към 10 и малко и се пие само по 1 на ден.
Между другото, точно това вълшебно хапче му оправи на моя мъж хронично възпалената простата и е предписано от... мен. Да ме прощават уролозите.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Цитат на: Starlet
А д-р Мели какво ще каже по въпроса за този комбиниран препарат?


Одобрявам.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Мели отдавна го изписва като комбинация, или поне на моят съпруг- пие го вече 6-ти месец, и най- вероятно от това от 84% неподвижни вече имаме само 43%  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Цитат на: little_rabbit
Аптека Адонис - срещу Центъра по хигиена - www.adonisbg.com
Хапчетата са 40 на брой, струват към 10 и малко и се пие само по 1 на ден.

Благодаря, Зайче!!  :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
И аз благодаря, Зайче! :wink:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Цитат на: Meli
Цитат на: Starlet
А д-р Мели какво ще каже по въпроса за този комбиниран препарат?


Одобрявам.  :)


Ще го почнем тогава  :balk_48:  :balk_602:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Цитат на: little_rabbit
Моят мъж пие Цинк, селен, С, Е и фолиева в едно хапче, немски, с депо ефект, май са на Допел Херц и са много, много хубави!

Зайче, за тази комбинация ли става въпрос?
Да, Пандичке  :D
каква е цената зайче-просто информатично питам.
Розичке, 10 и нещо. В кутията са 40 хапчища (щот са големи ;) )
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Зайче, аз пак да попитам :ask: , защото на опаковката виждам само цинк, С и Е..нали има и фолиева и селен в нея? :oops:
Данидан, с много малки букви пише на опаковката и селен и фолиева. А и превода на листвката е отчайващ, но по-важното е качеството на витамините.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
М-м, как ме зарадва!Мерси, Зайко! :wink:
*

    more

  • *
  • 37
  • "Това, което не знаеш не може да ти навреди!"
1
« Отговор #24 -: Януари 23, 2006, 12:33:05 pm »
Цитат на: little_rabbit
Розичке, 10 и нещо. В кутията са 40 хапчища (щот са големи ;) )


Добре,де ако се пие центрум,в който чета че влизат същите витамини,без фолиевата киселина,,не е ли същото
Никога не хвърляй кал!!!Уцелиш или не ръката ти остава МРЪСНА!!!
Не съм сигурна в производителя на Центрум и нищо не мога да кажа. Тези, обаче, със сигурност са изпитани и добри.

Между другото, убедих се от собствен опит, че разтворимите витамини не са добър вариант заради съдържащия си аспартам в тях.
*

    more

  • *
  • 37
  • "Това, което не знаеш не може да ти навреди!"
Цитат на: little_rabbit
Не съм сигурна в производителя на Центрум и нищо не мога да кажа. Тези, обаче, със сигурност са изпитани и добри.

Между другото, убедих се от собствен опит, че разтворимите витамини не са добър вариант заради съдържащия си аспартам в тях.


На мъжа ми ги е изписал ендокринолог......не са разтворими,а се пият нормално.....производство са на Италия
Никога не хвърляй кал!!!Уцелиш или не ръката ти остава МРЪСНА!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
За съжаление тази опаковка на нас не ни върши работа, тъй като всичко което го пие Ник трябва да е в определени концентрации, и с комбиниран препарат не могат да се налучкат точно. Иначе една таблетка от тези съдържа:
Цитат
5 mg Zink, 300 mg Vitamin C, 36 mg Vitamin E, 30 µg Selen, 400 µg Folsäure.

Ето и официалния сайт на фирмата:
http://www.doppelherz.de/index1.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: 1
« Отговор #28 -: Януари 23, 2006, 14:34:34 pm »
Цитат на: more
Цитат на: little_rabbit
Розичке, 10 и нещо. В кутията са 40 хапчища (щот са големи ;) )


Добре,де ако се пие центрум,в който чета че влизат същите витамини,без фолиевата киселина,,не е ли същото

сега гледам центрума който пие брат ми...ами има фолиева киселина - 400 мкг
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Цитат на: mini
За съжаление тази опаковка на нас не ни върши работа, тъй като всичко което го пие Ник трябва да е в определени концентрации, и с комбиниран препарат не могат да се налучкат точно. Иначе една таблетка от тези съдържа:
Цитат
5 mg Zink, 300 mg Vitamin C, 36 mg Vitamin E, 30 µg Selen, 400 µg Folsäure.

Ето и официалния сайт на фирмата:
http://www.doppelherz.de/index1.html

 :( в такъв случай кофти защото нали се приема повече витамин Е-мисля че беше 400мл-една таблетка....а тук- с тези по колко трябва да се пие?
Цитат на: mini
За съжаление тази опаковка на нас не ни върши работа, тъй като всичко което го пие Ник трябва да е в определени концентрации, и с комбиниран препарат не могат да се налучкат точно. Иначе една таблетка от тези съдържа:
Цитат
5 mg Zink, 300 mg Vitamin C, 36 mg Vitamin E, 30 µg Selen, 400 µg Folsäure.

Ето и официалния сайт на фирмата:
http://www.doppelherz.de/index1.html

Мини, абсолютно си права, но за мъж, на който нищо не му е предписано, е добра комбинация.

Би ли споделила какво и по колко пие твоят мъж?
Цитат на: BLACK_ROSE

 :( в такъв случай кофти защото нали се приема повече витамин Е-мисля че беше 400мл-една таблетка....а тук- с тези по колко трябва да се пие?

Розичке, не е хубаво да се пият на своя глава дори и витамини. Ако ще даваш на мъжа ти витамини, му давай комбинирани, аз да няма проблем с предозирането. А ако си харесала Допел херц, само по една таблетка.
мерси зайче :P
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Зайко, Мели изписа на Ник следните концентрации:
Zink- на Валмарк- 10 мг/ден
Selen- на Валмарк- 50 мкг/ден
Vit. С - 1 000 мг/ден
Vit. E- 400 мг/ден
L Karnitine- от 500 мг- 3 пъти по две хапчета
Tribestan- от 250 мг- първите три месеца 3х2, след това минахме на 3х1 на ден
Фолиева киселина- 400 микрограма/ден
Иначе тази опаковка е доста добра като комбинация, но най- вероятно само за профилактика- на нас ни трябва лечение с ударни дози.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Благодаря, Мини  :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Зайо, аз пък изпратих мъжлето в тази аптека и казали, че ги нямат.Гледали и в склада и ги нямали.И как не се сетих да му кажа да ги поръчат.Днес пак ще ходим и ще ви кажа дали ще ги поръчат. :wink:
Данидан, аз ги купувам от тази, която е срещу Центъра по хигиена (там живея), да не би твоят мъж да е ходил в другата, на Опълченска? Не винаги това, което го има в едната аптека, го има и в другата...
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Ами-да, правилно, той ходи на Опълченска.
Ок, ще отидем до другата, тенкю отново!
Успех!
*
Тези таблетките на Doppel Hertz могат ли да се пият профилактично?
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
И там са ги свършили и ще си ги поръчаме от една аптека, която е близо до нас.
Дел, ние профилактично ще ги пием-мъжлето де, аз пия по схема всичко. :wink:
*
Мерси за отговора. Ще пробвам да ги поръчам от аптеката до нас.
Предполагам, че и в други аптеки може да се намерят, вместо да се ходи до Опълченска.
*
Момичета няма ли ограничение колко дълго да се пият цика и селена - аз мисля да му ги режа на третия месец ... да не вземеме да омажеме положението с тия самоназначаваници :-)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Ами ние си ги пием вече 6-ти месец бе, Мели каза- продължаваме.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Цитат на: klia
Момичета няма ли ограничение колко дълго да се пият цика и селена - аз мисля да му ги режа на третия месец ... да не вземеме да омажеме положението с тия самоназначаваници :-)

Абсолютно е така - консултирайте се с лекар, най-добре с Мели.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Аз мислех 2-3 месеца и после почивка 1..., и после пак 2-3 месеца. :roll:
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
При нас няма профилактика братче...до откат :twisted:
Макар, че и аз самоназначавам...предния месец му назначих коензим...
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Може ли да ми кажете колко помага.Благодаря
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Цитат на: veselina8012
Може ли да ми кажете колко помага.Благодаря

На този въпрос трудно би могъл някой да ти отговори. Има много други фактори, които влияят.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
А на моят мъж доктола му предписа Оксибор форте и Нолвадекс за  3 месеца. Но от Нолвадекса започна да му става лошо и го спряхме :cry:
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #49 -: Февруари 05, 2006, 09:49:34 am »
Аз на моя мъж съм му взела Допел херц и на опаковката пише А-Z витамини 40бр. и струва 13лв. същото ли е ?
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #50 -: Февруари 05, 2006, 10:03:37 am »
Не, Веси, различно е. Ти си влеза хапчетата с много витамини и минерали. Но въпреки това не е лошо - нека си го пие мъжа ти.
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2006, 10:58:36 am »
Благодаря ти за вниманието.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #52 -: Февруари 18, 2006, 14:43:44 pm »
На моя мъж му откриха повишени левкоцити и чести простатни телца на спермограмата.Не сме правили още микробиология и консултация с уролог.Бих ли могла да му купя витамините за които говорим и той да ги пие.И след като изпием опаковката да направим микробиологията.А и още нещо:по едно витаминче на ден ли се взема?Благодаря ви!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #53 -: Февруари 19, 2006, 21:31:40 pm »
Пие се по едно на ден но за другото не знам.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #54 -: Февруари 23, 2006, 09:02:37 am »
Ние си ги купихме и мъжа ми почна да ги пие.Дори и да няма полза,поне няма да му навредят.А аз искренно се надявам да му помогнат и микробиологията да е по-добра. :D
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #55 -: Февруари 23, 2006, 09:13:14 am »
Ниема,

Доколкото знам повишените левкоцити се дължат на някакво възпаление.
Възпаленията се лекуват с антибиотици, след като към микробиологията се направи и антибиограма.
Витамините едва ли ще му навредят :wink: ,  но със сигурност няма да му излекуват възпалението.
Успех!
Намерихме нашето синче.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #56 -: Февруари 23, 2006, 15:01:56 pm »
Да,мила и аз знам това.Сега ще правим микробиология и ще се открие проблема,но някъде напред в темата прочетох , че помогноли за хронична простата.На моя мъж в спермата са открили простатни телца и за тях имах предвид,че ще се радвам ако витамините му помогнат.
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #57 -: Февруари 23, 2006, 15:50:40 pm »
Момичета, хайде да не забравяме, че има и уролози. Нека мъжете ви отидат на лекар. Витамините ще помогнат донякъде, но те не лекуват.
*

    balmi

Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #58 -: Февруари 23, 2006, 16:02:18 pm »
Всички инфекции и възпалителни процеси се лекуват с антибиотици. Витамините се пият успоредно с тях, но само с витамини не става. А и без уролог също. Успех!!!!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #59 -: Февруари 23, 2006, 16:02:19 pm »
Цитат на: little_rabbit
Момичета, хайде да не забравяме, че има и уролози. Нека мъжете ви отидат на лекар. Витамините ще помогнат донякъде, но те не лекуват.


Да, Зайо, аз съм твърдо ЗА. Това имах предви като казах, че трябва да се направи микробиология и антибиограма :wink: .
Намерихме нашето синче.
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #60 -: Февруари 23, 2006, 16:05:44 pm »
Радвам се  :balk_21:
Момичета и момчета,

Възраждам тази тема и за да споделя с вас някои факти от нашия така да се каже опит. Тази тема беше едно от първите неща, които прочетох тук и реших, че нищо не ни коства да опитаме с тези таблетки - с недоказано действие върху спермогенезата според андролога. Е, мъжът ми започна да ги пие в допълнение към Нолвадекс-а и Оксибор форте-то. Нолвадексът прекратихме още на втората седмица поради алергична реакция, продължихме обаче с останалите хранителни добавки. Някъде от втория месец започнахме и отварата от магарешки бодил и бабини зъби, а от месец и половина пие и Л-карнитин. Стандартно! Изминаха три месеца /и няколко дни/ и дойде време за контролна спермограма. Резултатът: от 4% нормокинеза, сега имаме 12%, а морфологията по Крюгер от 9,5% сега е 14,5% /като на примерно момче/. Попрочетох доста в последно време относно спермогенеза и почее, чудим се по този повод с мъжа: от добавките ли, не ли...но това подобрение от 300% е факт. Силно процентно число, само дето абсолютната стойност е нисичка, но все пак усилията ни са възнаградени.
А останалите Допел Херц – ползватели, какъв е вашият опит?

Целувки!     


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
А останалите Допел Херц – ползватели, какъв е вашият опит?
Миники, много се радвам за подобрението!!!

Мъжът ми си го пие, но не се е изследвал. А и в момента няма смисъл ад го тормозя.
 Зайко, :balk_21:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Minikky,Страхотно е, че и морфологията се е променила! Ако знаеш как ме зарадваха вашите постижения! Защото на нас Кацаров ни каза, че морфологията е показател, който не се променя с лечение.А при нас е лоша- 6% по Крюгер.Предполагам, че сте правили спермограмите в един и същи център, нали?Да се надявам, че и ние ще постигнем нещо в тази насока!Днес купувам тази "неочаквано добра комбинация"! :D
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Лилит, да, центърът е един и същ - д-р Тачева :). За морфологията знаех същото, което Кацаров е казал на вас. Възможно е все пак и да има някаква лабораторна грешка, нека обаче не вярваме в това. Радваме се на подобрението, то е сериозно, въпреки че спермограмата ни си остава лоша. Но от 9,5 % нормални форми да се стигне до 14,5% - което си е в нормата, на каквото и да се дължи /стига да са реални, разбира се/: ПОЖЕЛАВАМ ГО И НА ВАС! Тази неочаквано добра комбинаця просто е готово хапче с повечето важни за сперомгенезата витамини, счетох че е по-разумно да купя вече готов продукт, вместо да предписвам аз сама дози въз основа на порчетеното тук.
Мисля си, човек трябва да е убеден в действието на това, което приема. Бързичко приключихме с Нолвадекса, просто мъжът ми не искаше да го пие още от самото начало. Слава богу, следващата изпробвана формулка проработи, чудим се сега - да продължаваме ли, не ли...
Лилит, желая много много голямо подобрение при вас, вярвам че нещата са обратими, каквито и да са към момента.
Поздрави и целувки!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Minikky, едва ли е лабораторна грешка!Със сигурност нещата се променят и то в добра посока!Не се чудете, продължавайте все така! Наистина човек трябва да е убеден в правилността на това, което предприема.А аз вече купих витаминчетата и като прочетох указанието, реших, че и аз ще го пия.Благодаря за пожеланията!И аз ви пожелавам всеки месец по 300%подобрение, най-малко! И в скоро време да съобщите най-хубавата новина!Целувки!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Много мил постинг Лилит, благодаря ти от сърце. Да ви се връща!!!
Помисли ли да добавиш към витамините и Л-Карнитин. Тук Мини сподели, че според нея той най-много влияе на подвижността. Аз като че ли на него най-много надежди му възлагам, но няма начин да разбера кое всъщност действа при нас. Късметът, вероятно.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Ами L-karnitina вече съм го купила и сега се чудя със какви дипломатични средства да накарам моичкия да го пие заедно със неочаквано добрата комбинация.Защото той пие и чая за магаретата,оксибор,токоферол,спимен форте,витамин С и смята, че извършва героизъм.А дано не си забелязала, на мъжете им са едни тесни гърленцата, много страдат горките, като пият хапчета! :DНо не знаех, че L-karnitin е толкова важен.Досега лекар не ни го е изписвал, само във форума съм чела, че някои го пият.Успех, момичета и момчета!Целувки!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Хм, лигленца си падат мъжовците, като трябва да пият нещо или да боледуват. Моят - много ми е примерен всъщност - все си измисляше с какво да ме ядосва, много чай съм му давала, изнасилвала съм го с хапчета, забравил да ги пие. Като си видя подобрения резултат, рече даже че малко пиел, още да съм му дадяла :) А твоят и без друго гълта вече доста неща.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Ох, като чета за вашите мъже се чудя да се смея или да плача. Ами и аз какви ли не хватки и чалъми измислям за да го накарам да пие ВИтамин С например. Сутринта успях да го убедя да опита и от моята фолиева киселина, направо голям напредък, а вечер пием заедно витамин С - под формата на "коктейл" с минерална вода и много лед....
Ех, Габи, мъже, какво да ти разправям :) На тях им е лесно, само една сперма трябва да дадат, и ИКСИ-то, ако и заради мъжки фактор, ние жените го изнасяме на гърба си. Както и всичко друго в този свят. 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
а вечер пием заедно витамин С - под формата на "коктейл" с минерална вода и много лед....
Недейте вечер, възбужда нервната система. Малко по-раничко през деня или сутрин го пийте.
 Момичета, аз искам да ви питам, от кой Л-карнитин да си вземеме и ние.
 Пазара е залят от какве ли не добавки и не всичко е качествено. Този на Нутрим (в Била) или на Адифарм или...
Ние от Нутрим-ския :)Четох във форумите за мускули, че като съотношение цена - качество Нутрим предлага най-оптималния продукт. Ади Фарма не е популярен явно сред мускуломанояците, недоволстваха също от този на Биогейм, и аз се спрях на Нутрим, мисля че изборът е добър, поне от досегашния си опит съдя за това.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Благодаря Миники :balk_21:
*
Minikky,
много се радвам за вас! Смело напред! :babbycarrage:
П.П.Мъжете ни са загубени без нас!  :jump12:
Minikky,
много се радвам за вас! Смело напред! :babbycarrage:

Благодаря!

П.П.Мъжете ни са загубени без нас!  :jump12:


Така е :balk_602:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Миники, много се радвам за Вашите резултати.  :D
 Аз съм блуайс от бг-мама, отдвна чета този под-форум; но едва сега се записах официално.
виждам, че има и други момичета и в двата форума.
При нас накратко - операцията от варикоцеле беше в края на април, д-р Кацаров не изписа нищо като витамини, добавки, билки и сега и аз като много момичета тук се явявям в ролята на настояващата, убеждаващата, и пр. да се пият поне витамини + спимен форте + отскоро прочетох точно тук - смес от меден прашец, орехи, пшеничен зародиш и мед - сутрин за закуска. Не сме включили билки и л-карнитин още...
Но ако и при нас има триста процента  - ще греем от щастие.
Преди операция бяха 7 млн на мл, 3.5 обем, 90 % неподвижни, 10 - слабоподвижни (лошо, много лошо), 10 % с нормална морфология (не по Крюгер, обаче).
Аз вярвам на витамините и добавките и се моля да ни помогнат, ще ви пиша скоро след контролната сперомграма.
Добре дошла тук, синеочке :) Влизай по често, определено има какво да се научим взаимно.
Виждам, че при вас положението също не е розово. Но продължаваме напред, нали.
От почетено дотук в този форум /и от собствен опит/ разбирам едно, билките и добавките помагат много повече от медикаментите. Сигурна съм, че с Прегнил нямаше да имаме сегашната спермограма, мнозина се оплакват, че ефектът при тях е незабележим или никакъв. Това е добре, нали така, какво по-естествено от това, да повлияеш нещо с витамини и билки. Много помага и убедеността, че тъкмо по този начин трябва да се противостои на проблема. Мисля си дори, че това е решаващият фактор. Както и променен начин на живот: подходяща диета, отказ от вредни навици /ох, последното е Рубикон, но малко по-малко “пада”/. 
Желая ви успех! Пиши за нови резултати :)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Момичета, сигурни ли сте, че този Л-карнитин може да се пие без лекарско предписание? При нас морфологията е много зле - 3%, за икси сме, а и Владимиров каза, че няма с какво да се повлияе. Но като ви чета, мисля да да го понатисна миличкия с "комбинацията" и Л-карнитина :), какво ще кажете?
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Онзи ден като прочетох тази темичка и аз почнах моя да пие с мене фолиева (неофолик), вит. Е (на Адифарм) и взех някакъв Цинк - 10мг май беше на Валмар или нещо такова.
Искам да ви попитам само нещо - някъде четох, че соята оказва вредно влияние при мъжете, а витамин Е на Адифарм, а и на други фирми, съдържат соево масло. Да сте намирали вит. Е без соево масло? И дали е добре да пие такъв със соево масло?


*
Витамин Е на Токофарм 100мг е със слънчогледово олио, Токоферола от400мг май също не е със соя, но не съм много сигурна, хвърлила съм листовката, провери в аптеката.
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Момичета, сигурни ли сте, че този Л-карнитин може да се пие без лекарско предписание? При нас морфологията е много зле - 3%, за икси сме, а и Владимиров каза, че няма с какво да се повлияе. Но като ви чета, мисля да да го понатисна миличкия с "комбинацията" и Л-карнитина :), какво ще кажете?

Нашят Л-карнитин си го предписахме сами, то не е лечебно средство, а хранителна добавка :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Благодаря ти, миники, още днес ще го взема :D
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
И дали е добре да пие такъв със соево масло?

Бебче, по-добре не му давай със съдържание на соя, защото в нея има фитохормони, наподобяващи действието на естрогените. Аз лично не бих рискувала, достатъчно др.проблеми си имаме, че да създавме условия и за още, пък било то и само хипотетични.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Кофтито е, че фитоестрогени има и в бирата, доколокот знам, а колко мъже се въздържат от пиене на бира???  beer:: beer:: beer:: :D :D :D :


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Това за бирата не го знаех :o . Но той, миличкият ми, и без друго от есента е на безалкохолна диета. Ама се е заканил кат видим двете чертички такъв запой да направи с кума ни :) Дано да е скоро :wink:


*
А естрогените как точно влияят на оплодителната способност?
Здравейте...
по повод на прочетеното до тук бих искала да попитам за Нолвадекс...
Nolvadex® (Нолвадекс®)
   
   • КРАТКА ХАРАКТЕРИСТИКА НА    ПРОДУКТА

   1. НАИМЕНОВАНИЕ НА ЛЕКАРСТВЕНИЯ    ПРЕПАРАТ
   NOLVADEX таблетки 10 мг
   Търговска марка

   2. КАЧЕСТВЕН И КОЛИЧЕСТВЕН СЪСТАВ
   Тамоксифен цитрат ВР 15.2 мг
   (еквивалентен на 10 мг тамоксифен)
За същото ли става въпрос и защо се пие от мъже като е предназначено за жени...какво е действието му върху мъжът?!
Ахааа....май намерих инфото ,което ми трябваше...
Медицинско име: Tamoxifen Citrate

Описание:

 Нолвадекс е търговското име на 'tamoxifen citrate', един препарат със силно анти-естрогенно въздействие. Този ефект спомага при т.нар. гинекомастия да бъде избегната. Гинекомастията се получава от наличието на прекалено високи нива естроген при мъжа. При употреба на стероиди в повечето случай се наблюдава 'ароматизация' и нивата на естроген се повишават. Нолвадекс блокира рецепторите за естроген и се избягва този проблем. Според някой, този препарат понижава ефекта от стероидите. Спортистите смятат, че естрогена подпомага андрогенните рецептори да осават свободни, но този препарат е необходим при мъже предразположени към гинекомастията... Ако веднъж се появи няма друг начин да се отървете от нея, освен чрез операция...

Разбрах за какво става въпрос...
Ластюзер, защо се интересуваш от Нолвадекс-а? Изписа ли ви го някой. Тук има писано за него и страничните му действия.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Прочетох мисля твоето назначено лечение....нищо особено, просто събирам информация....ВСЯКАКВА! Ккато казах в други теми предстои ми "битка" с доводи...мъжете са трудни на тази тема, да не кажа невъзможни.... :? :lol:
Мисля ще е добре да отворим тема за психологическото състояние на мъжът в такава ситуация и неговото стимулиране....Наистина това е голям проблем, който съм сигурна го имат много жени.....
Внимавай с информацията, тя не е безобидна, влече стрес и недоверие, тъкмо обратното на това, което целиш ти :balk_113:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Интересувам се и от информация за Провирон....имам близки лекувани с Провирон с резултат дъщеря....Разбира се не бих почнала лечение без назначаването от андролог, просто за момента съм колекционер на информация :D
Съгласна съм с теб minikky, но за беда или не аз съм човек,който търси информация за всяко едно нещо и след това си подреждам "мозайката"....когато направим спермограма и резултата е налице ще съм наясно с много неща и предполагам ще ми е по-лесно, защото не очаквам добро....даже бих казала обратното :(
Най-лошd от всичко е неизвестността. Аз я ненавиждам. Когато знаеш, каква е реалната ситуация, знаеш срещу какво се бориш и съсредоточаваш силите си там. Изяснете случая, тогава ще знаеш какво да четеш и на какво да противостоиш :D Успех! Подкрепям усилията ти изцяло :balk_50:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Точно така ,неизвестността ме кара да съм толкова упорита в събирането на информация....пак казвам,че тук благодарение на вас събрах информация, за която не съм и подозирала или може би е типично за всички начинаещи...Е, продължавам...и не се учудвай :lol:
Пак питам....за Proviron някой има ли информация и нека сподели ,ако е възможно....
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Здравейте, относно чая от маг. бодил и бабини зъби,мога ли да го заменя с трибестан и в какви дози? :lovedock:

*
колко време се пият тези хапчета :lovedock: :grouphug:
Здравейте, относно чая от маг. бодил и бабини зъби,мога ли да го заменя с трибестан и в какви дози? :lovedock:
Изчетох много за Трибестан и до колкото разбрах само от чая Бабини зъби се усвоява много малко количество от Tribulus terrestris /латинското наименование на Бабини зъби/ билката , а лекарствения препарат Трибестан е в пъти по-обогатен...т.е. необходимата дневна доза за ефективно лечение и с добавки....Ще съм благодарна някой запознат да коментира защо е забранен в САЩ Трибестан....Повечето мнения са, че е липса на ресурс, но....
« Последна редакция: Юли 22, 2006, 13:16:54 pm от lastuzer »
Моя мъж пък не се сърди и не се мръщи на хапчетата. Няколко пъти го питах дали му е неприятно, че го подсещам така и каза - не. Каза ми, че това е най-малкото и всъщност единственото нещо, което може да направи.
Има ми доверие и пие всичко, което му "включа".
Ние заместихме цинка /10 мг./ на Валмар, по препоръка на лекаря със Сексинорм /цинк 7,5 мг и вит.B6/ по три на ден за един месец.
После един месец трябвало почивка, но мисля да оставим по 1 табл. на ден заради цинка.
Вит.Е  /400 мг./ и вит. А /10000/ по препоръка на доктора пи в продължение на месец, а сега сме в почивка с по-ниски дози - Герикапс 3х1.
L- карнитин ще пие общо 2 месеца. А саженор пи две седмици.
Чая и спимена, вит.С и фолиевата  ги продължаваме до край.
Може би не е точно тук мястото, но ме интересува за тези, които са правили курсове с Прегнил.
Как е бил изписван и с каква продължителност са били курсовете?
Три месеца по един път седмично, Жули, беше Прегнила при нас, но ние така и не го започнахме.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Момичета досега се колебаех дали да включа или не Л-карнитин, но вече реших – вземам го и него!  8) Досега се колебаех поради две причини – не е изписано от лекар и има отслабващ ефект (а пък на нас не ни е нужен). От вчера добавих селен на Валмарк (като изчетох внимателно цялата тема – видях, че на мъжа на  Мини е изписан от Мели). Само че май ще трябва да го давам някак тайно..., замаскиран като герикапс може би? :?

Имам обаче едно питане –някой ползва ли коензим Q 10? Вчера намерих в разни сайтове, че и той подобрява качеството на спермчовците?

Коензимът Кю-10 е съставка на Оксибор Форте. Вие приемате ли тази добавка?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Не, Миникки, оксибор не приемаме. Първият месец след операцията взех витамини на Центрум (от А до Z), за да мине всичко с по едно хапче, после разрбах, че било по-добре витамините и минералите да се приемат отделно - та сега от месец и нещо и под моя строг контрол сме на: цинк на валмар от 10 мг, по 2 спемана сутрин и вечер, по едно хапче фолиева и вит. А  + Е (или на Герикапс или по отделно на 1 бълг. фирма, но забрафих името (там и дозите са по-големи). Вчера купих селен на Валмарк и го включвам и него.
Само преди три дни взех и разтворим витамин С - конска доза от 1000 мг., но някъде четох, че може да се приема и 2 пъти по 500. А пък като контрааргумент на огромните количества вит.с - вчера попаднах на едно мнение, според което, повече от 200 мг на ден се изхвръля от организма.

С други думи - получава се една внуштелна купчина от таблетки, срещу която, излишно е да казвам, има мрънкане и усещане, че едва ли не искам до отровя насрещната страна  8O

Ще се поинтересувам за оксибора и ще мисля за него.

А между другото прочетох скоро, че вашата първа спермограма е била в Бодимед - Ами нашата също и също нямаше нито един прцент бързоподвижни....
Тва Бодимеда големи убийци на надежди, ей. Дано информацията за читави места за спермограма достига до повече хора!
Блу, успех, драсвай по някой ред как върви лечението!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Здравейте момичета,

ние правихме спермограма преди 1 месец. От 9 месеца правим опити за бебе, но уви... за сега без резултат. Резултатите бяха в граници с изклучение на подвижноста която е 40%. Доктора ни предписа Трибестан и Герикапс по една капсула на ден, но тък като сме в чужбина, не могем да ги купим... Моля ви каже те ми, можем ли да вземем Допел Херц C+Zink+E вместо предписаните лекарства? Ако да, тогава по колко да пие на ден и колко време?

Предварително ви благодаря!
Това са хранителни добавки, не е нужно да ги изписва лекар. Моят мъж пие дневната доза според указанията на производителя, т.е. едно на ден.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Здравейте, момичета!!!  Какво мислите за комбинацията:Антиоксидант на Валмарк по едно на ден и Ко-ензим Q10 също по едно на ден, изписана ни от доц. Конова. Тя каза, че преди второто ни икси е хубаво тази комбинация да се пие 2-3 месеца. Чудя се дали е добре да му добавя и тези препоръчвани много от вас на Допел херц? Как мислите?


Провери съставките на антиоксидантите на Валмарк. Не знам какви са те точно, но със сигурност подобни на Допел Херц: витамини С и Е, цинк, селен, фолиева киселина.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Днес ще ги купя и ще проверя!!! Благодаря ти, minikky!!! Ако наистина се припокриват няма смисъл да се пият и двете. Аз нямах представа какво съдържат тези антиоксиданти затова попитах за Допел херц!!!


Каквото и да изберете, има ли там витамини и цинк, ще свърши работа. Напиши какво съдържат антиоксидантите на Валмарк! Пожелавам ви успех с процедурите :)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Като ги взема ще пиша!!! Желая и аз успех на всички!!! :P :P :P


Здравейте, момичета!!!  Какво мислите за комбинацията:Антиоксидант на Валмарк по едно на ден и Ко-ензим Q10 също по едно на ден, изписана ни от доц. Конова. Тя каза, че преди второто ни икси е хубаво тази комбинация да се пие 2-3 месеца. Чудя се дали е добре да му добавя и тези препоръчвани много от вас на Допел херц? Как мислите?
Не добавяй, че ще му стане много. В антиоксидантите на Валмарк няма цинк, а той е много важен за мъжете. Купи му отделно цинк на Валмарк.
Здравейте момичета,

ние правихме спермограма преди 1 месец. От 9 месеца правим опити за бебе, но уви... за сега без резултат. Резултатите бяха в граници с изклучение на подвижноста която е 40%. Доктора ни предписа Трибестан и Герикапс по една капсула на ден, но тък като сме в чужбина, не могем да ги купим... Моля ви каже те ми, можем ли да вземем Допел Херц C+Zink+E вместо предписаните лекарства? Ако да, тогава по колко да пие на ден и колко време?

Предварително ви благодаря!

Елф, като ви предписваха лекарствата, знаеше ли се, че ще бъдете в чужбина? Лекарят е трябвало да съобрази...

Не заменяй предписаното ви лечение, опитай да намериш аналог. Герикапса съдържа А и Е, а трибестана е екстракт от една билка - Tribulus terrestris, не може да я няма никъде. Със сигурност я има в Спимен (Speman), но е в комбинация. Пусни едно търсене в  :ask_google:

А най-добре би било да успееш да се консултираш с лекарят, предписал лечението.
« Последна редакция: Август 22, 2006, 18:22:36 pm от Малкия заек »
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Зайче, а този цинк също по едно ли се пие на ден? Благодаря ти за съвета!!! :P :P :P


Да, Киара, само по едно. Продуктите на Валмарк са хубави, аз съм им фен :)

И на Допелхерц съм фен, де. Ама е хубаво да се спази препоръката на лекаря.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Така и ще направим, благодаря ти!!! :D


*
minikky , мерси за отговора.

Зайче, благодаря ти за съвета! ще те послушам и ще вземем предписаните лекарсва. Мъжът ми ще се прибира до БГ след месец.... до отгава ще действаме и останалото е Божа работа...

Много успех момичета и бързо сбъдване на мечтите ви!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
В Антиоксидантите на Валмарк се съдържа: вит.С-50мг, квасни гъбички- 25.0мг, вит.Е- 16.8мг, вит.А- 750.0мкг в една таблетка!!! Обещах, че като ги купя ще напишая състава им!!!


В Антиоксидантите на Валмарк се съдържа: вит.С-50мг, квасни гъбички- 25.0мг, вит.Е- 16.8мг, вит.А- 750.0мкг в една таблетка!!! Обещах, че като ги купя ще напишая състава им!!!
Квасните гъбички ме учудват. Вместо тях би трябвало да има селен. Ето сайта на произовдителя:
http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=580

И там пише, че съдържат
Витамин A   2500 I.U.   
Витамин C   50 mg
Витамин E   25 I.U.   
Селен        25 mcg
« Последна редакция: Август 24, 2006, 12:48:15 pm от little_rabbit »
Аз пия селен на Валмарк и си спомням, че на етикета прочетох за  квасени гъбички, да не би тъкмо те да са някаква форма на селена???


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Така, момичета значи в скоби срещу квасните гъбички пише: еквивалент на селен 25.0мкг. Аз съм виновна, че не прочетох в скобите!!!  :D


Така, момичета значи в скоби срещу квасните гъбички пише: еквивалент на селен 25.0мкг. Аз съм виновна, че не прочетох в скобите!!!  :D

 :balk_103:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #126 -: Септември 03, 2006, 15:18:38 pm »
Моми4ета, а3 пък да споделя с вас, при моя мъж, подобрение от витамините на Допел Херц, няма , даже спермограмата му е станала по zле.... Да добавя, 4е тои доста пуШи , пък и си пиива. С + ЦИНК +Е ги има тук в Германия по супермаркетите (Мъжа ми е германец) . На6ия лекар ни каzа, 4е те няма да помогнат, не е лоШо да се пият, но ...полzа няма да има. Голяма вреда имали цигарите.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #127 -: Септември 03, 2006, 16:52:32 pm »
Здравйе Осиана,

явно при всеки е строго индивидуално, при мнозина помагат, при още толкова хора - не. Моето мнение обаче е, че лечението с медикаменти дава много по-малък ефект отколкото лечението с витамини и антиоксиданти. Не си спомням тук някой да е разказал, че е постигнал сериозно подобрение с Прегнил или Нолвадекс, напротив.
Моят мъж също изпитваше трудности с отказа от алкохол и цигари, но си наложи режим, все пак си струва в името на това, за което се борим. Пък и какъв е смисълът от витамини, щом продължаваш да пушиш и пиеш, така само наливаш в бездънна яма :(
Пожелавам ви бързо справяне със ситуацията!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #128 -: Септември 03, 2006, 20:58:35 pm »
Благодаря ти Minikky, Знам 4е е така, но май много трудно Ще се пребори моя мъж с алкохола и цигарите.Тои е на 44г.и теzи навици са доста вкоренени. Но да споделя неЩо друго с вас...Четох тук във форума За билката Мерджан. В Германия я намерих във вид на сироп, каzва се Goji . Скъпи4ка е , но като 4ели има някакъв ефект,  при него, усеЩам 4е, е по потентен :oops:( не 4е преди не е бил) от преди и спермата е в по голямо коли4ество, неzнам дали в спермограмата има промени, но се надявам , да има и то добри. Ние се борим За беб4е  2 години , а сме Заедно от 5
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #129 -: Септември 03, 2006, 21:01:15 pm »
А какъв е проблемът при вас всъщност, Осиана?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #130 -: Септември 03, 2006, 21:16:13 pm »
Проблема е лоШа спемограма, малко коли4ество сперматоzоиди, малък, брои бърzо подвижни и неzнам оЩе какво. При мен , операция ендометри4ен полип, леко zавиШение на мъжките хормони, но овулация, тръби, а и матката сега, са наред. До сега сме направили една инсеминация.... неуспеШна..... Но, Ще се борим. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #131 -: Септември 03, 2006, 21:25:34 pm »
Пожелавам ви успех от все сърце!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #132 -: Септември 03, 2006, 22:27:26 pm »
Успех!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #133 -: Септември 03, 2006, 22:44:22 pm »
Благодаря ви моми4ета, и3ЧЕЛА съм поЧти целия форум, плакала съм, и съм се радвала на ваШите неуспехи и Щастливи моменти. Вси4ки сте много мили, и много поле3ни, Ще помагам и а3 с каквото мога. ПрегръЩам Ви......... :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #134 -: Септември 05, 2006, 13:26:14 pm »
Здравейте, момичета

днес изчетох целия форум до момента и мисля да пробвам да убедя мъжа ми да започне така наречената от вас "неочаквано добра комбинация" на Допел Херц. Той обича веднъж годишно да изпива по една опаковка комбинирани витамини и мисля, че няма да ми е трудно да го убедя за този коктейл.

Искам да ви попитам следното - ние преди години (около 4) бяхме се затичали по мъжки доктори и ефект не се получи. От това лято започнахме да мислим за икси и подготвихме документи (чакаме да ги подадем). Чудя се дали е необходимо тепърва да тръгваме по лекари за опити за подобряване качеството и количеството на спермата. При нас количеството е под 1 мл. Мислите ли, че една опаковка "неочаквано добра комбинация" би била полезна или поне не би навредила, без да посещаваме лекар?

Благодаря ви за всички мнения, които сте споделили до тук и с които може би ще сте ми помогнали.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #135 -: Септември 05, 2006, 13:38:57 pm »
Няма да ви навреди, така ни каза д-р Кацаров преди време, като даде знак, че не вярва в ефекта. Е, случайност или не, при нас ефект имаше, пердстои нова спермограма в края на този месец, надявам се да сме на прав път!  :D
Ази, крайно индивидуално е всичко. Има мъже при които лечение с медикаменти не дава никакъв резултат, напротив, дори влошава качеството на спермата. Има мъже, които никак не се повлияват от лечение с витамини и антиоксиданти. Има такива които благодарение на лечение с последното + здравословен начин на живот постигат дори нормозооспермия.
В никакъв случай обаче не се примирявайте със ситуацията, опитайте първо всичко възможно. Какво по хубаво от това, нещата да стават по естествен начин. Пожелавам ви го от все сърце!
« Последна редакция: Септември 05, 2006, 13:49:02 pm от minikky »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #136 -: Септември 05, 2006, 13:48:35 pm »
Благодаря, minikky, за бързия отговор! :)

Наясно съм, че всичко е индивидуално и не се заблуждавам. Исках само да знам, че поне не вреди.

А може ли да ми кажеш точно как се казва този коктей. Видях, че има безброй комбинации на витамини с какво ли не на Допел Херц.
А не мога да посетя аптеката, за която се пишеше във форума, тъй като съм във Варна.
Ще съм ти много задължена за точното име на коктейла.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #137 -: Септември 05, 2006, 13:49:56 pm »
Виж на първите две страници на същата тази тема, има дори и снимка!!! :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #138 -: Септември 09, 2006, 21:17:09 pm »
Здравейте момичета!
От известно време чета и обсъждаме с мъжо тази информация. Той моичкия да си го похваля, няма скрупули и даже сам се натиска да пие всичко, което би помогнало (при нас аз съм тази, която има проблем с поемането на хапове). Ние сме с много лоша спермограма и той се е амбицирал да ме подпомогне максимално за ИКСИ-то (ако ни одобрят от здравната каса). От почти половин година по предписание на д-р Кацаров пие UNDESTOR - TESTOCAPS - това са капсули тестостерон (доставяме си ги от Румъния, щото се оказа, че в България няма кой да ги внесе). Оказа се, че нивата на тестостерон са му много ниски. Успоредно с това приемаше и Оксобор-форте - след 120 дни показателите му се бяха удвоили в положителна насока. Сега към тази комбинация приема и фолиева киселина и цинк. Но след като прочетохме за тази комбинация от витамин С + Zink + витамин Е и фолиева и селен решихме да го издирим и днес успяхме да намерим в една аптека в Русе една опаковка от 40 хапчета за 12,60 лв. Казаха, че постоянно зареждат, но ако искаме можем и заявка да си правим. Ако някои от вас имат проблем с доставката, само ни пишете и ще ви купим и пратим с куриер. Много е доволен, че няма да лапа по една шепа хапчета сутрин като пенсионерите. Сега ще гълта три (нищо че едното е с конски размери).
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #139 -: Септември 09, 2006, 22:18:14 pm »
Валя, пожелавам ви успех. Тия от Допел Херц трябва да се сетят за нас, така да се каже, малко ли реклама им правим.
А комбинацията е наистина удобна, пък макар и да съществува по-добро лечение. Почти всичко нужно в едно хапче :D :D :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Момичета, здравейте отново в този форум!

Искам да попитам дали сте чували за Алое Вера таблетки, предписани от лекар, за покачване на подвижността?
На мъжа ми е препоръчно алоето от уролога му, да го пие поне 3 месеца, но тук във форума Мели ме беше посъветвала за Л-Карнитин. Или пък и двете? Ех, защо не отидох с мъжа ми, да си питам аз доктора, ама нейсе.

Какво мислите? Кое е за предпочитане? Мели, ако прочетеш това, ще е много полезно за мен твоето мнение.
*
И аз да  се включа в интересната темичка.
Преди 2 г. мъжа ми имаше незадоволителни резултати на първите спермограми, ровейки из нета намерих статии за цинка и вит. Е. Естествено реших, че трябва задължително да пие комбинации със съдържание на Zn и Tocopherol. Допитах се до моя приятелка фармацефт и тя ме посъветва да му взема само двете неща и да ги пие по отделно. Т.е. първо опаковка цинк после опаковка вит. Е. Обясни ми че така се възприемат по - добре от организма и се очаква по - голям ефект.
Речено, сторено. Изпи ги и не след дълго се направихме инсеминация в клиниката на Щерев. Ембриоложката там го похвали че имал резулати като на донор.  :D Тогава не забременях, но се успокоихме, че поне при него всичко е ОК.
Ползвахме тези два продукта:
http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=567
http://www.actavis.bg/Products/Tocopharm_neo.htm
Знам ,че фолиевата киселина е много полезна и има съществено значение при забременяване.Дори се препоръчва ,преди да се забременее да се пие поне 6 месеца .
здравейте аз съм нова тук . на моя съпруг е също лоша спермограмата  и в момента пие трибестан но още не сме правили контролна спермограма. питам се дали и той може да пие тази добра комбинация на doppel herts c+zink+e? преди няколко дни бяхме при уролог и му казаха,че има варикоцеле. предлагат му операция дали това е най-доброто решение? пишете ми  :)
*
Момичета...., чак сега обръщам внимание на комбинацията на Допел Херц..., а ние пием от 2 месеца Витамините на Допел Херц, само че от А-до Я. Плюс Витамин С от 1000 мг.  :cry:
Мъжът ми започна втора опаковка от комбинацията на Допел Херц, но се оплаква че от тях не се чувства добре и е на път да спре приема им. Има ли някой друг с подобен проблем?
Между другото ако има момичета от Хасково и околностите, да знаете че можете да вземете въпросните витамини за 8,50 лв от аптеката срещу общината ;-)
  09.11.2007
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Жабче, коя комбинация пие мъжа ти? И от какво точно се оплаква?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Мели, тази на Допел Херц /Е+С+фолиева+цинк+селен/. Каза че се чувства много отпаднал като пие витамините, а като не ги пие всичко е наред.  :(
  09.11.2007
Между другото ако има момичета от Хасково и околностите, да знаете че можете да вземете въпросните витамини за 8,50 лв от аптеката срещу общината ;-)

В София са 12 лв.  8O

Ако мъжа ти не се чувства добре от витамините, да ги спира. Вероятно е чувствителен към някое от помощните вещества.
Зайо, и аз съм ги купувала от София за 12 и нещо. Учудих се че в Хасково са толкова евтини...
Мъжът ми ги спря вече, не е нормално това. Интересното е че му става зле само от витамините на Допел Херц. Преди пиеше витамините поотделно т.е. всеки на отделна таблетка и никога не се е оплаквал.  8O
  09.11.2007
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Жабче, и аз това щях да ти предложа - да приема витамините поотделно. И може би без вит. Е в началото.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Здравейте! На моя мъж му изписаха за увеличаване на подвижността едно лекарство Kamegra или Ramegra/доктора писал с.........-надявам се правилно да го пиша/ На някой от половинките ви изписвано ли му е това лекарство и какви бяха резултате след това
*
След като 3-4 дни обикалях от аптека на аптека, за да търся прословутото лекарство и никой не можа да го разчете даже какво пише на рецептата, днес най-накрая го намерих и се оказа, че е Камагра. И пак ще попитам, дали някой го е ползвал и какъв е ефекта след това.
И да попитам дали може да се използва в съчетание с цинк и фолиева киселина/ може би Мели ще даде по-точен отговор/
Съдържанието на тази Камагра е :
L-аргинин 250 мг
Йохимбе 50 мг.
Трибулус Терестирис 150 мг
Женшен 150 мг
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Съдържанието на тази Камагра е :
L-аргинин 250 мг
Йохимбе 50 мг.
Трибулус Терестирис 150 мг
Женшен 150 мг

Да не бъркаш нещо? Камагра съдържа силденафил цитрат и е просто другото име на популярния у нас препарат viagra.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Здравейте момичета!

Преди около 3 месеца научих за комбинацията на Doppel Herz C+Zinc+E, както и за чая от магарешки бодил и бабини зъби, а също и за бърканицата с мед. По предписание на лекар мъжа ми взима и алое. Пи също и антибиотик за лечение на простата, която се оказа уголемена.
И така, искам да споделя какъв е резултатът при нас, но искам предварително да уточня, че не сме правили контролна спермограма, защото изчакваме да минат пълни 3 месеца от започване на приема на всичко това.
Поради лечение при мен, се наложи да използваме презерватив наскоро. За моя огромна изненада в него имаше огромно количество сперма. Досега количеството беше толкова малко, че едва зацапваше презерватива отвътре (на спермограмите винаги е било под 1мл). Сега не само, че е видимо количество, а беше напълнило около 1см главичката на презерватива (не мога да предположа колко мл са това).
Бях толкова изненадана, че попитах мъжа ми дали не е сипвал вода :ask: Естествено, че не е, това беше само шега. :)
Сега с нетърпение очаквам средата на февруари, за да видим какви са резултатите в действителност. Не се надявам на чудо, но все пак съм доволна от видимите промени.
*
Да не бъркаш нещо? Камагра съдържа силденафил цитрат и е просто другото име на популярния у нас препарат viagra.
Цитат

Мели, сигурна съм, това съдържение го преписах от опаковката, а на листовката вътре пише, че трибулус терестрис и L-аргинин оказват стимулиращо дайствие на сперматогенезата-увеличават броя и подвижността на сперматозоидите. Това лекарство е на Борола
Аз като пуснах Гугъла да търся за Камагра, ми излязоха няколко писания за крем, който е виагра/най-вече статиите бяха най-вече от криминалната хроника/
Вече незнам какво да си мисля?!?
« Последна редакция: Януари 30, 2007, 18:40:34 pm от s.wasi »
  По-надолу в темата може и да пише,но тези на Doppel Herz C+Zinc+E,могат ли да се намерят във Варна?Питах в няколко аптеки,но ги няма.Дано някое момиче има информация.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Това лекарство е на Борола

А дали случайно препаратът не се казва Камасутра? Я погледни пак?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
  По-надолу в темата може и да пише,но тези на Doppel Herz C+Zinc+E,могат ли да се намерят във Варна?Питах в няколко аптеки,но ги няма.Дано някое момиче има информация.
Koгато ги взимах за мъжа ми ги намирах в аптеките  Маришки или Санита.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Вече незнам какво да си мисля?!?
А защо не ги вземеш на мъжа си отделно да ги пие съставките, естествено след консултация. Ето и Мели да каже- най- добрия вариант е да се вземат по отделно, за да се усвоят пълноценно от организма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Мели, не се казва Камасутра, той е друг видях го в аптеката. Този явно е съвсем нов, защото и на сайта на Борола го няма, на опаковката му пише, че партидния номер е от 07/2006
Мими, неразбрах за кои точно съставки става въпрос, цинка и фолиевата киселина ли?
Цитат
Koгато ги взимах за мъжа ми ги намирах в аптеките  Маришки или Санита.
 
  Благодаря ти Розичке! :P
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Мими, неразбрах за кои точно съставки става въпрос, цинка и фолиевата киселина ли?
Ами и за тях и за аргинина, и за жен шен-а, и за бабини зъби и т.н. и т.н. Аз лично давах на Ник аргинин, но в много по- висока доза от 250 мг. Абе изобщо третирането с добавки има доста тънкости- не е работата само да се гълтат една шепа хапчета, един витамин може да блокира усвояването на друг, и тогава все едно каква доза си изпил, докато при други за по- пълноценно усвояване е необходимо да се приемат заедно. За това- адекватна консултация със специалист и разумен прием на лекарствата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
  По-надолу в темата може и да пише,но тези на Doppel Herz C+Zinc+E,могат ли да се намерят във Варна?Питах в няколко аптеки,но ги няма.Дано някое момиче има информация.

В Марешки 2 пъти търсих, и двата пъти нямаше. Има ги в аптека Валя Дечева на бул. Цар Освободител на срещуположния тротоар срещу входа на Спешния център. Цената е около 10лв (10.60 ако помня добре).
  Ази и на теб благодаря!!   :P
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #165 -: Февруари 03, 2007, 14:39:39 pm »
Така. В София витамините са вече 14 лв. и нещо. Някой да ги е намирал в аптека, различна от Адонис?
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #166 -: Февруари 03, 2007, 20:03:26 pm »
Да, сравнително скоро купувах от една аптека на "Дондуков", между Левски и Раковска, като вървиш в посока Раковска от Левски от Дясната страна. Там има всичко на "Допел Херц" и цената беше около 10 лв. - 40 таблетки.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #167 -: Февруари 04, 2007, 08:45:41 am »
Мерси, Габи, сещам се коя е аптеката, ще отида.
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #168 -: Февруари 04, 2007, 11:17:15 am »
Тя е една малка аптечка. Снощи погледнах на опаковката - 9,70 лв са!
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #169 -: Февруари 04, 2007, 11:25:43 am »
Аз ги намерих в аптеката на Метро Пловдив за 10,54 с отстъпка.А всъщнос някоя от вас пие ли ги или сама мъжете ви?
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #170 -: Февруари 04, 2007, 11:35:38 am »
Аз ги пия, не само мъжа ми.

Мерси за информацията за цената.
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #171 -: Февруари 04, 2007, 11:46:19 am »
Аз също почнах да ги пия, разделихме си опаковката на две и всеки си пие от неговия дял. :)
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #172 -: Февруари 04, 2007, 13:47:57 pm »
Зайо, ние ги купихме от една аптека на Графа за по малко от 10 лв.
Ако вървиш от пл. Славейков към Гарибалди се пада от дясно. Първата аптека след ул. Дякон Игнатий, точно до баничарницата. Аптеката е малка, но държат ниски цени и имат добро зареждане.

lb2f
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #173 -: Февруари 12, 2007, 17:40:53 pm »
Вярно има Камагра на Борола.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #174 -: Февруари 15, 2007, 11:57:13 am »
Вярно има Камагра на Борола.  :)
На сайта на Стинг АД /вносител на лекарствени продукти/ пише, че предлагат КАМАГРА капс.х30/БОРОЛА ЕООД/цена 13.20 Значи го има, но дали е ефикасно :ask:.
Обещах на Ganka:)
*

    nik

Re: kamagra:)
« Отговор #175 -: Юни 07, 2007, 18:00:57 pm »
незнам за какво пият дамите камагра. но жена ми пи камасутра и каза че усещането е невероятно. а какви са отзивите за камагра
А ти прочете ли за какво се отнася темата по принцип?
И за какво усещане говорим тук  :D
Що ги пие жена ти тия хапове?
   Здравейте момичета!  :)  Днес кръстосах цяла Варна и не можах да намеря никъде тези хапове на Doppel Herz.В Санита ми обясниха,че имало проблем със срока им на годност и не можели да ги поръчат.В една аптека ми дадоха едни хапчета на фирма Wassen-Wassen International Limited,UK -Zinc-ACE .Съдържа както цинк,витамините А,Ц,Е ,така и Б комплекс-Б6,Б12,Б3,Б5,Б2,Б2 и много други неща.Предназначено също за много неща-За възтановяване на тъканите,развитието на клетките,имунна и репродуктивна система,метаболизъм и т.н.Лошото е,че описанието на български и залепено точно върху съставките ,а пише само че цинка е 15мг.Таблетките са 30бр и на опаковката и в другите аптеки пише цена 13,40,а аз ги взех за 12,40.  Имате ли някаква информация за тези хапчета?Някой ползвал ли ги е?Дали са добри колкото тези на DOPPEL HERZ? Дайте информация!  :P    http://www.wassen.com/shop/immune_system/seleniumace.html
  Успях да махна лепенката и пише :
 Thiamin(vitamin B1) 0.23mg
  Riboflavin(Vitamin B2) 0.27mg
 Niacin 3mg
 Vitamin B6 10mg
 Folic Acid 200 microgram
 Vitamin B12 10 microgram
 Pantothenic Acid 1 mg
 Другите съставки ги има в сайта.Достатъчно ли е количеството на фолиевата киселина?
« Последна редакция: Юли 13, 2008, 18:03:33 pm от peroshinka »
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #178 -: Октомври 20, 2008, 15:39:09 pm »
Моеже ли да ми садеиствате от каде да си намеря Ундестор?
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #179 -: Октомври 21, 2008, 10:31:23 am »
Преди това само да ти кажа, че не е добре да се лекуваш с ундестор, ако нямаш нужда от него.
А цената каква е@
Искам да попитам удачно ли е да се пие селен в първите седмици на бременността? и каква дозировка?
Здравейте момичета,
след упорито търсене с поръчка ми доставиха витаминките С+Цинк +Е, в аптека "Орфей" на бул. "Скобелев", София, цената на една кутия, 30 табл. е 8,90лв.
Надявам се да бъда полезна на някой, който също ги търси, затова се включвам!
Успех на всички ни в борбата за бебче и прегръдки :bighug:
Нашата сбъдната мечта - Мария и Тодор - 14.06.2010г.!
*

    mimi_1983a

Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #183 -: Декември 04, 2008, 23:16:11 pm »
Аз си ги намерих и поръчах от topdobavki.com и съм доволна.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
имам актуално питане: мъжът ми приема цинк под формата на добавка за здравословен проблем. Цинкът е продукт на TIENS R. знам, че не е безобиден , но може ли да повлияе на бъдещата процедура инвитро, кято ни предстои?
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравей,аз до колкото знам цинка е полезен за качеството на спермата,не трябва да пречи при процедурата.Моят мъж взима цинк,селен,фолиева киселина,цетебе,вит.Е и ел карнитин,предстои ни ИКСИ и док.излишно каза да си продължава лекарствата.Прочени ако искаш дневника на Мини,нейния съпруг е взимал всичко това и тя е бременна с второ,много неща може да научиш от дневника й,чела съм го не знам вече колко пъти,много им се възхищавам.
« Последна редакция: Януари 24, 2009, 09:18:30 am от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Здравей,аз до колкото знам цинка е полезен за качеството на спермата,не трябва да пречи при процедурата.Моят мъж взима цинк,селен,фолиева киселина,цетебе,вит.Е и ел карнитин,предстои ни ИКСИ и док.излишно каза да си продължава лекарствата.Прочени ако искаш дневника на Мини,нейния съпруг е взимал всичко това и тя е бременна с второ,много неща може да научиш от дневника й,чела съм го не знам вече колко пъти,много им се възхищавам.
Само да кажа, че Мини не е бременна с второ, а си има вече две сладки принцески у дома!  :wink: :lol: Успешна процедура, Марина75! Успех на всички!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравей,аз до колкото знам цинка е полезен за качеството на спермата,не трябва да пречи при процедурата.Моят мъж взима цинк,селен,фолиева киселина,цетебе,вит.Е и ел карнитин,предстои ни ИКСИ и док.излишно каза да си продължава лекарствата.Прочени ако искаш дневника на Мини,нейния съпруг е взимал всичко това и тя е бременна с второ,много неща може да научиш от дневника й,чела съм го не знам вече колко пъти,много им се възхищавам.
Само да кажа, че Мини не е бременна с второ, а си има вече две сладки принцески у дома!  :wink: :lol: Успешна процедура, Марина75! Успех на всички!
Аз блейката пак съм назад :oops:,да са й живи и здрави дечицата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Аааа, бременна е, бременна е, и наистина ще и бъде второ, щото Стефания не е от нея-бяла, руса и бузеста-от мен е ;)
 8) я да побутна тук мъничко...
меци пие калмацин и фолиева  :cheerleader:

Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #190 -: Декември 04, 2014, 10:50:27 am »
Тази тема е много стара, но не намирам как изглеждат тези витамини на Допел херц, може ли линк.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #191 -: Декември 04, 2014, 11:50:04 am »
Вече ги няма. Може би е по-добре лекар да предпише някакви добавки?
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #192 -: Декември 04, 2014, 12:20:14 pm »
Тук е целият набор продукти на Допелхерц:  Допелхерц продукти

Предполагам, че става въпрос за Допелхерц Имуноактив: ДОПЕЛХЕРЦ актив ИМУНОАКТИВ х 30 ДЕПО таблетки
Съставът е:  Цинк - 5 мг.;  Витамин Е - 36 мг.;  Фолиева киселина - 400 мкг.;  Витамин С - 300 мг.;  Селен - 30 мкг.

Но ако не се намира в момента, има и други хубави продукти като ФертилЕйд, Фертилмен....
в тази тема скоро коментирахме: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50758.0 , може би лекар да препоръча.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 12:46:44 pm от marsi »

Здравейте,интесувам се  от мнение за Профертил?