0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мерси за отговора. Ще пробвам да ги поръчам от аптеката до нас.
Предполагам, че и в други аптеки може да се намерят, вместо да се ходи до Опълченска.
*
Момичета няма ли ограничение колко дълго да се пият цика и селена - аз мисля да му ги режа на третия месец ... да не вземеме да омажеме положението с тия самоназначаваници :-)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Ами ние си ги пием вече 6-ти месец бе, Мели каза- продължаваме.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Цитат на: klia
Момичета няма ли ограничение колко дълго да се пият цика и селена - аз мисля да му ги режа на третия месец ... да не вземеме да омажеме положението с тия самоназначаваници :-)

Абсолютно е така - консултирайте се с лекар, най-добре с Мели.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Аз мислех 2-3 месеца и после почивка 1..., и после пак 2-3 месеца. :roll:
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
При нас няма профилактика братче...до откат :twisted:
Макар, че и аз самоназначавам...предния месец му назначих коензим...
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Може ли да ми кажете колко помага.Благодаря
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Цитат на: veselina8012
Може ли да ми кажете колко помага.Благодаря

На този въпрос трудно би могъл някой да ти отговори. Има много други фактори, които влияят.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
А на моят мъж доктола му предписа Оксибор форте и Нолвадекс за  3 месеца. Но от Нолвадекса започна да му става лошо и го спряхме :cry:
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #49 -: Февруари 05, 2006, 09:49:34 am »
Аз на моя мъж съм му взела Допел херц и на опаковката пише А-Z витамини 40бр. и струва 13лв. същото ли е ?
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #50 -: Февруари 05, 2006, 10:03:37 am »
Не, Веси, различно е. Ти си влеза хапчетата с много витамини и минерали. Но въпреки това не е лошо - нека си го пие мъжа ти.
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2006, 10:58:36 am »
Благодаря ти за вниманието.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #52 -: Февруари 18, 2006, 14:43:44 pm »
На моя мъж му откриха повишени левкоцити и чести простатни телца на спермограмата.Не сме правили още микробиология и консултация с уролог.Бих ли могла да му купя витамините за които говорим и той да ги пие.И след като изпием опаковката да направим микробиологията.А и още нещо:по едно витаминче на ден ли се взема?Благодаря ви!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #53 -: Февруари 19, 2006, 21:31:40 pm »
Пие се по едно на ден но за другото не знам.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #54 -: Февруари 23, 2006, 09:02:37 am »
Ние си ги купихме и мъжа ми почна да ги пие.Дори и да няма полза,поне няма да му навредят.А аз искренно се надявам да му помогнат и микробиологията да е по-добра. :D
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #55 -: Февруари 23, 2006, 09:13:14 am »
Ниема,

Доколкото знам повишените левкоцити се дължат на някакво възпаление.
Възпаленията се лекуват с антибиотици, след като към микробиологията се направи и антибиограма.
Витамините едва ли ще му навредят :wink: ,  но със сигурност няма да му излекуват възпалението.
Успех!
Намерихме нашето синче.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #56 -: Февруари 23, 2006, 15:01:56 pm »
Да,мила и аз знам това.Сега ще правим микробиология и ще се открие проблема,но някъде напред в темата прочетох , че помогноли за хронична простата.На моя мъж в спермата са открили простатни телца и за тях имах предвид,че ще се радвам ако витамините му помогнат.
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #57 -: Февруари 23, 2006, 15:50:40 pm »
Момичета, хайде да не забравяме, че има и уролози. Нека мъжете ви отидат на лекар. Витамините ще помогнат донякъде, но те не лекуват.
*

    balmi

Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #58 -: Февруари 23, 2006, 16:02:18 pm »
Всички инфекции и възпалителни процеси се лекуват с антибиотици. Витамините се пият успоредно с тях, но само с витамини не става. А и без уролог също. Успех!!!!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #59 -: Февруари 23, 2006, 16:02:19 pm »
Цитат на: little_rabbit
Момичета, хайде да не забравяме, че има и уролози. Нека мъжете ви отидат на лекар. Витамините ще помогнат донякъде, но те не лекуват.


Да, Зайо, аз съм твърдо ЗА. Това имах предви като казах, че трябва да се направи микробиология и антибиограма :wink: .
Намерихме нашето синче.