0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
minikky , мерси за отговора.

Зайче, благодаря ти за съвета! ще те послушам и ще вземем предписаните лекарсва. Мъжът ми ще се прибира до БГ след месец.... до отгава ще действаме и останалото е Божа работа...

Много успех момичета и бързо сбъдване на мечтите ви!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
В Антиоксидантите на Валмарк се съдържа: вит.С-50мг, квасни гъбички- 25.0мг, вит.Е- 16.8мг, вит.А- 750.0мкг в една таблетка!!! Обещах, че като ги купя ще напишая състава им!!!


В Антиоксидантите на Валмарк се съдържа: вит.С-50мг, квасни гъбички- 25.0мг, вит.Е- 16.8мг, вит.А- 750.0мкг в една таблетка!!! Обещах, че като ги купя ще напишая състава им!!!
Квасните гъбички ме учудват. Вместо тях би трябвало да има селен. Ето сайта на произовдителя:
http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=580

И там пише, че съдържат
Витамин A   2500 I.U.   
Витамин C   50 mg
Витамин E   25 I.U.   
Селен        25 mcg
« Последна редакция: Август 24, 2006, 12:48:15 pm от little_rabbit »
Аз пия селен на Валмарк и си спомням, че на етикета прочетох за  квасени гъбички, да не би тъкмо те да са някаква форма на селена???


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Така, момичета значи в скоби срещу квасните гъбички пише: еквивалент на селен 25.0мкг. Аз съм виновна, че не прочетох в скобите!!!  :D


Така, момичета значи в скоби срещу квасните гъбички пише: еквивалент на селен 25.0мкг. Аз съм виновна, че не прочетох в скобите!!!  :D

 :balk_103:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #126 -: Септември 03, 2006, 15:18:38 pm »
Моми4ета, а3 пък да споделя с вас, при моя мъж, подобрение от витамините на Допел Херц, няма , даже спермограмата му е станала по zле.... Да добавя, 4е тои доста пуШи , пък и си пиива. С + ЦИНК +Е ги има тук в Германия по супермаркетите (Мъжа ми е германец) . На6ия лекар ни каzа, 4е те няма да помогнат, не е лоШо да се пият, но ...полzа няма да има. Голяма вреда имали цигарите.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #127 -: Септември 03, 2006, 16:52:32 pm »
Здравйе Осиана,

явно при всеки е строго индивидуално, при мнозина помагат, при още толкова хора - не. Моето мнение обаче е, че лечението с медикаменти дава много по-малък ефект отколкото лечението с витамини и антиоксиданти. Не си спомням тук някой да е разказал, че е постигнал сериозно подобрение с Прегнил или Нолвадекс, напротив.
Моят мъж също изпитваше трудности с отказа от алкохол и цигари, но си наложи режим, все пак си струва в името на това, за което се борим. Пък и какъв е смисълът от витамини, щом продължаваш да пушиш и пиеш, така само наливаш в бездънна яма :(
Пожелавам ви бързо справяне със ситуацията!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #128 -: Септември 03, 2006, 20:58:35 pm »
Благодаря ти Minikky, Знам 4е е така, но май много трудно Ще се пребори моя мъж с алкохола и цигарите.Тои е на 44г.и теzи навици са доста вкоренени. Но да споделя неЩо друго с вас...Четох тук във форума За билката Мерджан. В Германия я намерих във вид на сироп, каzва се Goji . Скъпи4ка е , но като 4ели има някакъв ефект,  при него, усеЩам 4е, е по потентен :oops:( не 4е преди не е бил) от преди и спермата е в по голямо коли4ество, неzнам дали в спермограмата има промени, но се надявам , да има и то добри. Ние се борим За беб4е  2 години , а сме Заедно от 5
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #129 -: Септември 03, 2006, 21:01:15 pm »
А какъв е проблемът при вас всъщност, Осиана?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #130 -: Септември 03, 2006, 21:16:13 pm »
Проблема е лоШа спемограма, малко коли4ество сперматоzоиди, малък, брои бърzо подвижни и неzнам оЩе какво. При мен , операция ендометри4ен полип, леко zавиШение на мъжките хормони, но овулация, тръби, а и матката сега, са наред. До сега сме направили една инсеминация.... неуспеШна..... Но, Ще се борим. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #131 -: Септември 03, 2006, 21:25:34 pm »
Пожелавам ви успех от все сърце!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #132 -: Септември 03, 2006, 22:27:26 pm »
Успех!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #133 -: Септември 03, 2006, 22:44:22 pm »
Благодаря ви моми4ета, и3ЧЕЛА съм поЧти целия форум, плакала съм, и съм се радвала на ваШите неуспехи и Щастливи моменти. Вси4ки сте много мили, и много поле3ни, Ще помагам и а3 с каквото мога. ПрегръЩам Ви......... :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #134 -: Септември 05, 2006, 13:26:14 pm »
Здравейте, момичета

днес изчетох целия форум до момента и мисля да пробвам да убедя мъжа ми да започне така наречената от вас "неочаквано добра комбинация" на Допел Херц. Той обича веднъж годишно да изпива по една опаковка комбинирани витамини и мисля, че няма да ми е трудно да го убедя за този коктейл.

Искам да ви попитам следното - ние преди години (около 4) бяхме се затичали по мъжки доктори и ефект не се получи. От това лято започнахме да мислим за икси и подготвихме документи (чакаме да ги подадем). Чудя се дали е необходимо тепърва да тръгваме по лекари за опити за подобряване качеството и количеството на спермата. При нас количеството е под 1 мл. Мислите ли, че една опаковка "неочаквано добра комбинация" би била полезна или поне не би навредила, без да посещаваме лекар?

Благодаря ви за всички мнения, които сте споделили до тук и с които може би ще сте ми помогнали.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #135 -: Септември 05, 2006, 13:38:57 pm »
Няма да ви навреди, така ни каза д-р Кацаров преди време, като даде знак, че не вярва в ефекта. Е, случайност или не, при нас ефект имаше, пердстои нова спермограма в края на този месец, надявам се да сме на прав път!  :D
Ази, крайно индивидуално е всичко. Има мъже при които лечение с медикаменти не дава никакъв резултат, напротив, дори влошава качеството на спермата. Има мъже, които никак не се повлияват от лечение с витамини и антиоксиданти. Има такива които благодарение на лечение с последното + здравословен начин на живот постигат дори нормозооспермия.
В никакъв случай обаче не се примирявайте със ситуацията, опитайте първо всичко възможно. Какво по хубаво от това, нещата да стават по естествен начин. Пожелавам ви го от все сърце!
« Последна редакция: Септември 05, 2006, 13:49:02 pm от minikky »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #136 -: Септември 05, 2006, 13:48:35 pm »
Благодаря, minikky, за бързия отговор! :)

Наясно съм, че всичко е индивидуално и не се заблуждавам. Исках само да знам, че поне не вреди.

А може ли да ми кажеш точно как се казва този коктей. Видях, че има безброй комбинации на витамини с какво ли не на Допел Херц.
А не мога да посетя аптеката, за която се пишеше във форума, тъй като съм във Варна.
Ще съм ти много задължена за точното име на коктейла.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #137 -: Септември 05, 2006, 13:49:56 pm »
Виж на първите две страници на същата тази тема, има дори и снимка!!! :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #138 -: Септември 09, 2006, 21:17:09 pm »
Здравейте момичета!
От известно време чета и обсъждаме с мъжо тази информация. Той моичкия да си го похваля, няма скрупули и даже сам се натиска да пие всичко, което би помогнало (при нас аз съм тази, която има проблем с поемането на хапове). Ние сме с много лоша спермограма и той се е амбицирал да ме подпомогне максимално за ИКСИ-то (ако ни одобрят от здравната каса). От почти половин година по предписание на д-р Кацаров пие UNDESTOR - TESTOCAPS - това са капсули тестостерон (доставяме си ги от Румъния, щото се оказа, че в България няма кой да ги внесе). Оказа се, че нивата на тестостерон са му много ниски. Успоредно с това приемаше и Оксобор-форте - след 120 дни показателите му се бяха удвоили в положителна насока. Сега към тази комбинация приема и фолиева киселина и цинк. Но след като прочетохме за тази комбинация от витамин С + Zink + витамин Е и фолиева и селен решихме да го издирим и днес успяхме да намерим в една аптека в Русе една опаковка от 40 хапчета за 12,60 лв. Казаха, че постоянно зареждат, но ако искаме можем и заявка да си правим. Ако някои от вас имат проблем с доставката, само ни пишете и ще ви купим и пратим с куриер. Много е доволен, че няма да лапа по една шепа хапчета сутрин като пенсионерите. Сега ще гълта три (нищо че едното е с конски размери).
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #139 -: Септември 09, 2006, 22:18:14 pm »
Валя, пожелавам ви успех. Тия от Допел Херц трябва да се сетят за нас, така да се каже, малко ли реклама им правим.
А комбинацията е наистина удобна, пък макар и да съществува по-добро лечение. Почти всичко нужно в едно хапче :D :D :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika