0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, сигурни ли сте, че този Л-карнитин може да се пие без лекарско предписание? При нас морфологията е много зле - 3%, за икси сме, а и Владимиров каза, че няма с какво да се повлияе. Но като ви чета, мисля да да го понатисна миличкия с "комбинацията" и Л-карнитина :), какво ще кажете?
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Онзи ден като прочетох тази темичка и аз почнах моя да пие с мене фолиева (неофолик), вит. Е (на Адифарм) и взех някакъв Цинк - 10мг май беше на Валмар или нещо такова.
Искам да ви попитам само нещо - някъде четох, че соята оказва вредно влияние при мъжете, а витамин Е на Адифарм, а и на други фирми, съдържат соево масло. Да сте намирали вит. Е без соево масло? И дали е добре да пие такъв със соево масло?


*
Витамин Е на Токофарм 100мг е със слънчогледово олио, Токоферола от400мг май също не е със соя, но не съм много сигурна, хвърлила съм листовката, провери в аптеката.
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Момичета, сигурни ли сте, че този Л-карнитин може да се пие без лекарско предписание? При нас морфологията е много зле - 3%, за икси сме, а и Владимиров каза, че няма с какво да се повлияе. Но като ви чета, мисля да да го понатисна миличкия с "комбинацията" и Л-карнитина :), какво ще кажете?

Нашят Л-карнитин си го предписахме сами, то не е лечебно средство, а хранителна добавка :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Благодаря ти, миники, още днес ще го взема :D
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
И дали е добре да пие такъв със соево масло?

Бебче, по-добре не му давай със съдържание на соя, защото в нея има фитохормони, наподобяващи действието на естрогените. Аз лично не бих рискувала, достатъчно др.проблеми си имаме, че да създавме условия и за още, пък било то и само хипотетични.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Кофтито е, че фитоестрогени има и в бирата, доколокот знам, а колко мъже се въздържат от пиене на бира???  beer:: beer:: beer:: :D :D :D :


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Това за бирата не го знаех :o . Но той, миличкият ми, и без друго от есента е на безалкохолна диета. Ама се е заканил кат видим двете чертички такъв запой да направи с кума ни :) Дано да е скоро :wink:


*
А естрогените как точно влияят на оплодителната способност?
Здравейте...
по повод на прочетеното до тук бих искала да попитам за Нолвадекс...
Nolvadex® (Нолвадекс®)
   
   • КРАТКА ХАРАКТЕРИСТИКА НА    ПРОДУКТА

   1. НАИМЕНОВАНИЕ НА ЛЕКАРСТВЕНИЯ    ПРЕПАРАТ
   NOLVADEX таблетки 10 мг
   Търговска марка

   2. КАЧЕСТВЕН И КОЛИЧЕСТВЕН СЪСТАВ
   Тамоксифен цитрат ВР 15.2 мг
   (еквивалентен на 10 мг тамоксифен)
За същото ли става въпрос и защо се пие от мъже като е предназначено за жени...какво е действието му върху мъжът?!
Ахааа....май намерих инфото ,което ми трябваше...
Медицинско име: Tamoxifen Citrate

Описание:

 Нолвадекс е търговското име на 'tamoxifen citrate', един препарат със силно анти-естрогенно въздействие. Този ефект спомага при т.нар. гинекомастия да бъде избегната. Гинекомастията се получава от наличието на прекалено високи нива естроген при мъжа. При употреба на стероиди в повечето случай се наблюдава 'ароматизация' и нивата на естроген се повишават. Нолвадекс блокира рецепторите за естроген и се избягва този проблем. Според някой, този препарат понижава ефекта от стероидите. Спортистите смятат, че естрогена подпомага андрогенните рецептори да осават свободни, но този препарат е необходим при мъже предразположени към гинекомастията... Ако веднъж се появи няма друг начин да се отървете от нея, освен чрез операция...

Разбрах за какво става въпрос...
Ластюзер, защо се интересуваш от Нолвадекс-а? Изписа ли ви го някой. Тук има писано за него и страничните му действия.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Прочетох мисля твоето назначено лечение....нищо особено, просто събирам информация....ВСЯКАКВА! Ккато казах в други теми предстои ми "битка" с доводи...мъжете са трудни на тази тема, да не кажа невъзможни.... :? :lol:
Мисля ще е добре да отворим тема за психологическото състояние на мъжът в такава ситуация и неговото стимулиране....Наистина това е голям проблем, който съм сигурна го имат много жени.....
Внимавай с информацията, тя не е безобидна, влече стрес и недоверие, тъкмо обратното на това, което целиш ти :balk_113:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Интересувам се и от информация за Провирон....имам близки лекувани с Провирон с резултат дъщеря....Разбира се не бих почнала лечение без назначаването от андролог, просто за момента съм колекционер на информация :D
Съгласна съм с теб minikky, но за беда или не аз съм човек,който търси информация за всяко едно нещо и след това си подреждам "мозайката"....когато направим спермограма и резултата е налице ще съм наясно с много неща и предполагам ще ми е по-лесно, защото не очаквам добро....даже бих казала обратното :(
Най-лошd от всичко е неизвестността. Аз я ненавиждам. Когато знаеш, каква е реалната ситуация, знаеш срещу какво се бориш и съсредоточаваш силите си там. Изяснете случая, тогава ще знаеш какво да четеш и на какво да противостоиш :D Успех! Подкрепям усилията ти изцяло :balk_50:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Точно така ,неизвестността ме кара да съм толкова упорита в събирането на информация....пак казвам,че тук благодарение на вас събрах информация, за която не съм и подозирала или може би е типично за всички начинаещи...Е, продължавам...и не се учудвай :lol:
Пак питам....за Proviron някой има ли информация и нека сподели ,ако е възможно....
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Здравейте, относно чая от маг. бодил и бабини зъби,мога ли да го заменя с трибестан и в какви дози? :lovedock: