0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #100 -: Октомври 03, 2012, 13:06:37 pm »
Зори, аз бих ти препоръчала да се видиш с д-р Бояджиева от Ендокринологията на 4 ет. в Майчин дом. Тя провежда едно проучване за гестационен диабет и прави безплатни изследвания на бременни с тази цел. Прави го вече от няколко години и мисля че все ще има някаква полза да се видиш и с нея. Тя е в 9 кабинет, а телефона й е 0888 447 954.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #101 -: Октомври 03, 2012, 13:57:15 pm »
много  ви благодаря за информацията ! :bighug:
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 14:01:17 pm от z22 »
<br />
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #102 -: Октомври 13, 2012, 19:28:37 pm »
За съжаление ендокринологията в майчин дом не работи със здравната каса, поне знам за Д-р. Сарафова и за Д-р. Начев, че при тях си се плащат прегледите. Много съм доволна и лабораторията им. Сега ще чакам резултатите от изследванията в понеделник - стискайте ми палци.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #103 -: Октомври 19, 2012, 16:36:19 pm »
Момичета, ходила ли е някоя от вас тази седмица или миналата на преглед при д-р Начев в Ендокринологията в МД? Днес бях за изследване на гестационен диабет на 4 ет. и една от жените, които чакаха каза, че вече не преглеждал там. Стори ми се по-скоро като някакъв слух и слязох да проверя към 11ч., но долу беше тъмно и нито един от кабинетите не работеше. Не си спомням дали по принцип в петък не работеха  :?.
Аз трябва да отида на контролно изследване скоро и ми трябва достоверна информация.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #104 -: Октомври 19, 2012, 16:43:27 pm »
Защо не му звъннеш и да го попиташ?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #105 -: Октомври 19, 2012, 17:10:32 pm »
Защо не му звъннеш и да го попиташ?
:lol: :lol: :lol: Защото все пак искам да питам първо тук и разбира се, че ако никой няма инфо ще звънна. Твоя въпрос в случая с какво помогна?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #106 -: Октомври 19, 2012, 19:00:07 pm »
Защо не му звъннеш и да го попиташ?
:lol: :lol: :lol: Защото все пак искам да питам първо тук и разбира се, че ако никой няма инфо ще звънна. Твоя въпрос в случая с какво помогна?
Не виждам защо се заяждаш. Аз пък си мисля някак, че е по-лесно да му звъннеш.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #107 -: Октомври 19, 2012, 19:17:50 pm »
Не, не се заяждам, просто ми стана смешно, защото все едно излиза, че никога не би ми дошло на акъла да му звънна. От 2009 г. ходя при този доктор, дали не съм му звъняла сто пъти до сега? Просто има и други момичета като мен в този форум, които редовно го посещават и по-скоро търсех помощ от тях. Аз винаги бих помогнала с информация, ако имам  :wink:.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #108 -: Октомври 19, 2012, 19:19:32 pm »
Аз също го посещавам редовно, не пиша просто ей така в темата. Затова предположих, че е по-лесно да му звъннеш. Както и да е. Не съм имала лоши чувства! Хубава вечер.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #109 -: Октомври 19, 2012, 19:24:54 pm »
Аз също го посещавам редовно, не пиша просто ей така в темата. Затова предположих, че е по-лесно да му звъннеш. Както и да е. Не съм имала лоши чувства! Хубава вечер.
Весе, цяла седмица съм по доктори и изследвания. Звъня и обикалям, исках в случая малко помощ. Без никакви лоши чувства също.  :D
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #110 -: Октомври 19, 2012, 19:33:12 pm »
Разбирам те. И аз съм все по доктори. Но виждам по линийката, че си постигнала целта. Явно нещата е получават. Успех!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #111 -: Октомври 19, 2012, 19:59:01 pm »
Разбирам те. И аз съм все по доктори. Но виждам по линийката, че си постигнала целта. Явно нещата е получават. Успех!
Благодаря! И на теб успех и дано скоро и при теб всичко да е наред!  :D

А за д-р Начев като имам информация, ако нещо се е променило разбира се, ще пиша.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #112 -: Октомври 19, 2012, 22:12:13 pm »
Разбирам те. И аз съм все по доктори. Но виждам по линийката, че си постигнала целта. Явно нещата е получават. Успех!
Благодаря! И на теб успех и дано скоро и при теб всичко да е наред!  :D

А за д-р Начев като имам информация, ако нещо се е променило разбира се, ще пиша.
Нямам инфо за питането, обаче се сетих че д-р Начев, преглеждаше в някои дни и в МЦ Панацея ;)
Защо не позвъните и там, може пък, там да ходи, все още, много странно :?


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #113 -: Октомври 20, 2012, 10:30:16 am »
Здравейте момичета. От много време се каня да отида на преглед при д-р Начев. Аз съм от Пловдив, в София ходя само за прегледи, стимулации и процедури в Малинов-Надежда. Имам записан час за консултация след неуспеше опит за 3.11 /събота/. Питах се дали др.Начев приема пациенти и извършва консултации в съботни дни? Или може би дава консултации в Половдив, както други свои колеги?
Моля ви за информация и контакти с доктора.
Благодаря!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #114 -: Октомври 20, 2012, 11:12:17 am »
papa2011, това са координатите на д-р Начев:

Момичета, дали д-р Начев все още работи по този график - кабинет 10 Майчин дом от 8.00 - 13.00 ч.

Ще съм благодарна за малко повече информация и за неговия актуален телефон на лични, ако някой разполага с него.

Мисля, че графика е същият да, само че звъннете преди това на моб му телефон дали е в БГ да не се окаже, че е в чужбина в смисъл ;)
Ето координатите му иначе д-р  Емил Начев  - Частен кабинет в МЦ Панацея - тел. 02/952 39 35, преглед - 20 лв, преглед и ехограф - 40 лв.
Частен прием в Майчин дом - София, преглед за промяна на дозата- 10 лв.
GSM на д-р Начев - 0888 896 843

За консултации в съботни дни или в Пловдив не мога да ти дам информация.
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 11:15:27 am от Врабчо »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #115 -: Октомври 20, 2012, 12:41:27 pm »
Здравейте момичета. От много време се каня да отида на преглед при д-р Начев. Аз съм от Пловдив, в София ходя само за прегледи, стимулации и процедури в Малинов-Надежда. Имам записан час за консултация след неуспеше опит за 3.11 /събота/. Питах се дали др.Начев приема пациенти и извършва консултации в съботни дни? Или може би дава консултации в Половдив, както други свои колеги?
Моля ви за информация и контакти с доктора.
Благодаря!

Не съм чувала да ходи в Пловдив! Мисля, че не преглежда и в съботни дни :? По-горе са координатите му, в МД беше без часове и предварително записване, само му се обаждаш за да разбереш дали и кога ще е на линия, предвид факта, че ходи на конференции, семинари и командировки в чужбина!


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #116 -: Октомври 20, 2012, 13:35:56 pm »
Момичета, ходила ли е някоя от вас тази седмица или миналата на преглед при д-р Начев в Ендокринологията в МД? Днес бях за изследване на гестационен диабет на 4 ет. и една от жените, които чакаха каза, че вече не преглеждал там. Стори ми се по-скоро като някакъв слух и слязох да проверя към 11ч., но долу беше тъмно и нито един от кабинетите не работеше. Не си спомням дали по принцип в петък не работеха  :?.
Аз трябва да отида на контролно изследване скоро и ми трябва достоверна информация.
Врабчо,виж какво са споделили момичетата тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671626.675
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #117 -: Октомври 20, 2012, 13:38:27 pm »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #118 -: Октомври 20, 2012, 22:45:51 pm »
но долу беше тъмно и нито един от кабинетите не работеше. Не си спомням дали по принцип в петък не работеха  :?.


имало е  наводнение и цяла седмица е нямало ток,за това и не са работили.За Начев обаче нямам информация дали преглежда още там.
<br />
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #119 -: Октомври 22, 2012, 10:19:06 am »
И при мен при последната консултация с него като му се обадих по тел. каза , че ако е за хормони и за определяне на доза ще ме приеме на 10-я етаж. Една моя близка отиде вместо мен с резултатите, после ме консултира по тел. Но незнам това временно явление ли е или ...?