0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
ендокринолог д-р Начев
« -: Март 21, 2008, 19:55:01 pm »
момичета дайте мнения за него.
Аз  посещавах д-р Катя  Тодорова .
Но д-р Владимиров, при когото ходя, ми каза ,че след като д-р Начев ходи всеки четвъртък в клиниката при тях ,по добре да посетя него-което и сторих.
Няма съществена промяна в назначеното ми лечение-с Хашимото съм ,но да ви питам за мнение.
д-р Тодороова  е много мила жена  и прекрасен човек ,но тя работи с екипа на д-р Конова и на  няколко пъти деликатно ме насочва към Плевен-но аз засега съм избрала д-р Владимиров и така
за д-р Начев от позната чух  положително мнение-вашите отзиви какви са -тук не  е много коментирано името му


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #1 -: Март 21, 2008, 20:04:14 pm »
чувала съм, че е добър специалист. аз съм се консултирала с него 2 пъти, направил ми е добро впечатление, смятам да продължа при него.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #2 -: Март 21, 2008, 20:50:50 pm »
И аз съм негова пациентка и съм доволна.


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #3 -: Март 21, 2008, 21:54:38 pm »
благодаря, момичета-така или иначе щом д-р Владимиров ме е насочил към д-р Начев -продължавам с него


*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #4 -: Март 22, 2008, 12:57:27 pm »
не съм доволна изобщо въпреки че и на мен ми беше препоръчан. говори като че е на състезание за най-бързо говорене. сигурна съм че дори той няма да може да си разчете това дето ми е написал при прегледа. назначи ми операция на щитовидната "за вчера" само от ехографски преглед, без нито едно изследване на хормоните или антителата на жлезата. когато все пак настоях за изследване и всичко излезе в норма заяви че операцията непременно трябва да се направи но може да изчака докато родя. благодарение на тодорова възела от 2 см който начев искаше непременно да изреже (заедно с поне половината от жлезата, но за всеки случай цялата) се сви до 9 мм.
само ще спомена без да коментирам простотията дето изцепи на моя приятелка че мъжкия стерилитет адски лесно се преодолявал...като попреглътнеш скруполите си...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #5 -: Март 22, 2008, 13:27:59 pm »
лили, възела с какви лекарства се сви?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #6 -: Март 22, 2008, 13:38:49 pm »
Лили, аз също се интересувам какво си пила.Аз пих 6м Еутирокс - никакво подобрение.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #7 -: Март 22, 2008, 14:38:24 pm »
60 ампули имуновенин (на 2 пъти по 30 през 2-3 дни) и 200 мкг дневно селен.
сигурна съм че имуновенина имаше ефект защото вливането ми съвпадна по време с консултациите при тодорова и начев преди и след това въпреки че ми беше назначено като придружаваща арт терапия.
начев тотално отрече положителното влияние на селена в/у жлезата. каза че ако вярвам в тия глупости мога да си го пия обаче със сигурност няма да помогне, но поне няма и да навреди.
адски ме е скръндза да му дам още 20 лв (ако прегледа все още му е толко де) за да му видя физиономията сега, при свиването на възела и подобрението на жлезата която той на всяка цена искаше да изреже
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #8 -: Март 22, 2008, 14:45:19 pm »
всичко това ме обърква и притеснява
знам че много лекари и всеки с различен поглед върху нещата -сега незнам какво да мисля :(
д-р Тодорова  също беше назначила Селен  ,  д-р Начев каза че не е важен ,а само  тироксина-така или иначе ТСХ си ми  е височко -3,22
и сега  се чуствам  пак объркана 


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #9 -: Март 22, 2008, 15:04:39 pm »
лили -ти няколко пъти ли си ходила при него или само еднократен преглед-защото аз лично при които и лекар да ходя  след първия преглед не съм очарована -все ми се струва ч,е  нищо не са направили или недостатъчно -така беше  и при д-р Тодорова, и  при д-р Владимиров първия път...
голямото ми чудене е за селена -ами да си го продължа ли  8O


*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #10 -: Март 22, 2008, 15:33:14 pm »
3 пъти.
първия път беше за второ мнение - реших да проверя диагнозата на тодорова за хашимото (просто винаги така правя - проверявам си диагнозата). той каза че за съжаление колежката е права - имам хашимото и на всяка цена спешно трябва да се оперирам. настоях да изследваме хормоните и антителата поне преди това и той повдигна рамене...един вид изследвай се щом те влече ама операцията ти е сигурна. питах го и за селена като му казах че ми е назначен от тодорова. каза ако си нямам друга работа да го пия но няма да ми помогне.
втория път отидох за да му покажа резултатите на хормоните и антителата. всички бяха в перфектни стойности и той се съгласи че операцията на жлезата може да изчака докато родя. тогава се отказах от него - каква е тая спешна операция дето може да изчака минимум 9 месеца...(щото аз и тогава не бях бременна).
третия път заведох приятелката на която изрече крилатата фраза за скруполите. бях я предупредила за лошите си впечатления но тя настоя въпреки това да я заведа точно при него. тя не повтори посещението си пре него.

за сведение - тодорова в последствие си призна че първия път като ме е прегледала и тя си е помислила че съм за операция защото ехографския вид на жлезата е бил доста трагичен. разликата е че тя на първия преглед ми назначи изследванията на хормоните и антителата които аз още нямах, а не веднага операцията както направи начев. просто тодорова реши да се опита да се бори за спасяването на жлзата ми а начев реши да действа с което му е по-лесничко. осъзнавам че за него съм статистика, на за себе си съм единствена и неповторима и като такава не си давам толкова лесно нито щитовидната нито нещо друго дето си е мое.
при последния ми ехографски преглед при тодорова тя каза че ако не ми е гледала лично тя жлезата преди 2 години и сега никога нямало да предположи че гледа една и съща жлеза - останали са леки структурни промени и почти не приличала на жлеза с хашимото вече
« Последна редакция: Март 22, 2008, 15:35:22 pm от лили »
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #11 -: Март 22, 2008, 16:47:20 pm »
ясно е,че щом пуснах темата -имах някакви резерви по отношение на д-ра и търсех менние :balk_91:
лили-благодаря от все сърце  за мнението ти -не е лесно категорично да отречеш някого ,но вярвам  че имаш основания
Искам да допълня че по никакъв начин не искам с лошо да коментирам или злепоставя някой лекар -но пък форума нали за това е  в крайна сметка-за да има мнения и да ги сондираме и за да си направим изводи
Не че сега ми е по-лесно  да реша-  и знам какво ще ми кажете-всеки сам прави избора  си :balk_172:
все пак ще радвам, ако чуя и  други мнения независимо  какви -ще са от полза мисля не само на мен ,а и на други момичета


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #12 -: Март 23, 2008, 00:03:00 am »
nimika,

в крайна сметка, твоят проблем с Тодорова не е, че й нямаш доверие като на лекар, а че не се чувстваш комфортно с това, че тя иска да те насочва към точно определена клиника за лечение извън нейната сфера.

аз мисля, че ти не трябва да се съобразяваш с тези т.н. от тебе "деликатни намеци". защо не продължиш да се лекуваш при нея за ендокринния си проблем, а нека изборът на лекар за стерилитета да си остане твое право и грижа.

в интересн на истината, аз съм се лекувала и при Тодорова като бременна. много мила и отзивчива жена беше, но не съм във възторг от нея като лекар. имам си своите причини да мисля така. казвам го, за да напомня, че няма лекар, за който да са единодушни мненията "за" или "против".



"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #13 -: Март 23, 2008, 09:47:50 am »
Бях и при Тодорова и при Начев,от всички неща дето ми предписала Тодорова,Начев само Тироксина го "харесал",май той и нея не я харесва много :)Що не отидеш и при двамата.
<a
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #14 -: Март 23, 2008, 10:26:17 am »
Vladyhka-ами нали това  ми е проблема -че съм била и при двамата и незнам с кого да продължа  за напред.
единствената категорична разлика  в лечението е ,че е че д-р Начев отхвърля селена .
jam- ти си права -това че д-р Тодорова ме насочва нанякъде ,не означава че трябва да се съобразя
друг въпрос е че при един от прегледите д-р Тодорова си позволи да навлиза в не нейна територия-пазя си рецептата още-с която тя реши да ми предписва и дуфастон  и клостил и прегнил по схема ...
с горе казаното в никакъв слуай не я коментирам с лошо -ЗНАМ  че е прекрасен специалист
Но факта, че д-р Владимиров -знаейки че посещавам д-р Тодорова - и ме насочи да се консултирам с Начев ,говори пък че той смята, че така е по добре



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #15 -: Март 23, 2008, 10:57:21 am »
друг въпрос е че при един от прегледите д-р Тодорова си позволи да навлиза в не нейна територия-пазя си рецептата още-с която тя реши да ми предписва и дуфастон  и клостил и прегнил по схема ...

а, това вече не е редно. все пак, тя не е гинеколог, а ти си имаш лекуващ гинеколог. всяка жаба да си знае гьола, така мисля аз.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #16 -: Март 23, 2008, 11:02:51 am »
Но факта, че д-р Владимиров -знаейки че посещавам д-р Тодорова - и ме насочи да се консултирам с Начев ,говори пък че той смята, че така е по добре

Мен също; Успех!
<a
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #17 -: Март 23, 2008, 13:48:50 pm »
Точно преди да забременея се оказа, че ТАТ са ми много над нормата. Владимиров ме прати при Начев. Докато дойде време за прегледа разбрах, че съм бременна. Начев видя леки структурни промени в жлезата и отсъди Хашимото. Хормоните обаче бяха в норма. Остави ме на контролни изследвания на хормоните всеки месец. В 9 г.с. хормоните излязоха от граници (хиперфункция). Начев каза да изчакаме до другия месец, да видим какво ще стане 8O И ако се появят и симптоми, ще ме приеме в болница на лечение с ниски дози Пропицил, което обаче е вредно за бебето. При това имаше някакви студентки при него и той ме показваше като музеен експонат: "Елате да видите тук един много интересен случай." Определено не ми хареса идеята, да седя със скръстени ръце и да чакам какво ще стане. Отидох да се консултирам с Тодорова. Тя веднага ми предписа терапия и след 6 седмици хормоните бяха вече в норма. Продължавам да пия същите лекарства.
Иначе съм й казала, че ходя при Владимиров, но не се е опитвала да ми влияе. Може би, защото вече съм бременна :ask:
« Последна редакция: Март 23, 2008, 13:57:38 pm от Stivarip »
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #18 -: Март 23, 2008, 15:28:33 pm »
nimika, аз също съм се консултирала и с д-р Тодорова и с д-р Начев. От нея след първия преглед бях силно впечатлена. Като отношение, начин на говорене, спокойствието, което излъчва. Но след втория преглед реших, че ще потърся и още едно мнение и отидох при Начев. Той тотално отхвърли предписаните ми от нея лекарства. Всъшност ми каза да си пия щом искам селена и аспирина, но останалите (еутирокс, преднизолон, dhea-b) в никакъв случай да не ги почвам. Съответно питах д-р Владимиров, като мой лекуващ лекар, кой вариант подкрепя и сега съм си само на селен и аспирин протект.
Та много ми се иска някой да препоръча друг ендокринолог, да не е нито д-р Тодорова, нито д-р Начев.   
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #19 -: Март 23, 2008, 16:01:45 pm »
Чувала съм добри отзиви за Д-р Анна-Мария Борисова. Ако се интересуваш ще потърся координатите и - една приятелка е нейна пациентка.
« Последна редакция: Март 23, 2008, 16:05:59 pm от Danny S »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #20 -: Март 23, 2008, 18:42:39 pm »
Препоръчвам ви доц.Ковачева от Ендокринологията,приема и в Бодимед.
По принцип до сега съм ходила при нея и успоредно с това и при д-р Тодорова.
Мненията им относно моят случай са идентични.
Предстои ми посещение и при д-р Начев.Да видим и той какво ще каже.
Искам да кажа,че д-р Тодорова никога не си е позволявала да ме насочва към клиниката в Плевен.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #21 -: Март 23, 2008, 19:24:57 pm »
друг въпрос е че при един от прегледите д-р Тодорова си позволи да навлиза в не нейна територия-пазя си рецептата още-с която тя реши да ми предписва и дуфастон  и клостил и прегнил по схема ...

а, това вече не е редно. все пак, тя не е гинеколог, а ти си имаш лекуващ гинеколог. всяка жаба да си знае гьола, така мисля аз.


И аз имам такава рецепта...

Подкрепям мнението на jam!

Селен съм пила повече от година без никакъв ефект при мен.
Мнението на д-р Начев беше, че няма да ми помогне, но и няма да ми навреди.
Остави на мен да реша дали да продължа да го пия.

Неизбежно и за двамата лекари ще чуеш и добри и лоши отзиви.
Който и да избереш ти пожелавам успех! :balk_602:
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #22 -: Март 23, 2008, 19:40:18 pm »
Препоръчвам ви доц.Ковачева от Ендокринологията,приема и в Бодимед.
По принцип до сега съм ходила при нея и успоредно с това и при д-р Тодорова.
Мненията им относно моят случай са идентични.
Предстои ми посещение и при д-р Начев.Да видим и той какво ще каже.
Искам да кажа,че д-р Тодорова никога не си е позволявала да ме насочва към клиниката в Плевен.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #23 -: Март 24, 2008, 12:08:35 pm »
В крайна сметка не мога  да ходя  при  двама  лекари за едно и също непрекъснато ,за да сверявам  мненията им-първо че е свързано с разходи естествено / и пътни и време/ и второ -всеки винаги има накакво различно и свое си мение.
Странно ми бе ,че именно тук сега за първи  срещам  негативни мнения за д-р Тодорова -може да се каже че не бях срещала такива.Не че целта на повдигната от мен тема е била да търся такива -просто исках споделени мнения и  искрено благодаря на всички които се включиха  :youwoman:
И това че ме насочва към Плевен не е което ме притеснява ,а  дали лечението ми е адекватно.
Сигурна съм че темата  кара не само мен  ,но и други да се запитат "това ли е правилния лекар" , но това  е въпроса които всички непрекъснато си задаваме. :(
Като отида на преглед  при д-р Владимиров  ще  го попитам за мнението  му -макар че последния път  той каза -"за щитовидната -каквото Начев ти е казал"
Така че  засега това решавам ...


*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #24 -: Март 24, 2008, 13:20:26 pm »
Изборът на лекар е нещо много лично и много важно за крайния успех. Аз никога не си позволявам да се меся в правото на избор. В областта на репродуктивното здраве трябва да работят не просто добри специалисти с различни специалности, а ЕКИП от добри специалисти с различни специалности. В този екип всяко звено е важно. Но каквото и да си говорим, водещият в екипа е гинеколога. Всеки от нас с другите специалности е малко или повече подчинен на гинеколога. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #25 -: Март 24, 2008, 14:22:38 pm »
 :balk_81: :balk_81: :balk_81:


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #26 -: Март 24, 2008, 14:29:21 pm »
само да допълня,че без този форум ,аз нямаше да съм разбрала все още за сериозноста на нещата ,нямаше да имам никакви мнения и препоръки ,така че всяко изказано тук мнение  на мен много ми  помага   :bighug:


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #27 -: Април 07, 2008, 14:37:15 pm »
Момичета, много ви моля кажете ми някакви координати на Начев и Тодорова??? Спешно ми трябват, утре трябва да ходя на ендокринолог. Те работят ли  с здравната каса??? Благодаря ви!!!  :wink:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #28 -: Април 07, 2008, 17:05:56 pm »
Само Начев работи със ЗК. Трябва да се обадиш в ендокринологията за час, но доста се чака. За съжаление нямам телефона.
GSM на Тодорова е 0888408203. Тел. в кабинета е 9 52 36 00.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #29 -: Април 07, 2008, 19:05:28 pm »
GSM на д-р Начев е 0888896843.За съжаление имам само мобилния му.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #30 -: Юли 05, 2008, 22:12:51 pm »
Само Начев работи със ЗК. Трябва да се обадиш в ендокринологията за час, но доста се чака. За съжаление нямам телефона.
GSM на Тодорова е 0888408203. Тел. в кабинета е 9 52 36 00.


Мила Stivarip, д-р Тодорова къде работи? на тел. в кабинета ли мога да си запиша час или има друг начин за това ?:)
мерси много предварително


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #32 -: Юли 06, 2008, 17:00:39 pm »
д-р Начев  всеки четвъртък  следобяд е в "Медицински център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро София "- 02) 954 91 02- но този дали ще е незнам-а и ти бързаш за утре

д-р Тодорова ако е в Майчин дом утре -само да знаеш че там не би могла да  ти направи ехография -ако това се налага-иначе  предполагам би могла да те консултира
обади се на мобилния и на двамата и ще  се уговорите все пак къде  биха могли да те приемат-мисля че няма да ти откажат -успех
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 17:02:21 pm от nimika »


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #33 -: Юли 06, 2008, 23:16:47 pm »
При Начев можеш да отидеш винаги след уговорка по телефона. Естествено без направление, но и без чакане :wink:


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #34 -: Юли 15, 2008, 12:26:33 pm »
Чувала съм добри отзиви за Д-р Анна-Мария Борисова. Ако се интересуваш ще потърся координатите и - една приятелка е нейна пациентка.
в София ли се намира?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #35 -: Юли 15, 2008, 21:46:37 pm »
Да, доколкото знам в ендокринологията в мед. академия.


*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #36 -: Юли 30, 2008, 13:54:50 pm »
Аз ходих при д-р Начев, намира се в Института по ендокринология на ул. Дамян Груев 6, срещу Министерството на земеделието, ако не се лъжа, защото не съм от София.
По тел. си взимаш час и те приема, аз поне не чаках.
Ако ми позволите да изразя и аз мнение, макар че за първи път ходя при него, съм доволна, имайки предвид това, че съм ходила при ендокринолог в Пловдив, но такъв подробен анализ на състоянието ми, с изписване на варианти за лечение, какъвто ми на прави д-р Начев, досега не ми се бе случвало. Вярно говори бързо, но аз исках да ми повтори и разбрах това, което ме интересуваше - синдром на Хашимото, заради ТСХ, което е в норма, но на границата, трябва 45 дена преди АРТ да се пият лекарства за регулиране му. Аз също пия селен, каза ми, че не вреди, но и не помага, така че мога да си го пия. Всъщност и да търся друго мнение, в моя случай не виждам смисъл, тъй като изясних това, което и Стаменов го притесняваше - да следя ТСХ и да го имам предвид преди ин витро. И мисля, че изборът на лекар, подпомагащ гинеколога, който те лекува, е индивидуален и зависи от това доклоко е полезен при разрешавена на проблема и при довеждане на нещата до успешен край.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #37 -: Септември 23, 2008, 21:23:04 pm »
Здравейте,
може ли да ми дадете координати на доц.Ковачева.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #38 -: Октомври 29, 2008, 19:12:27 pm »
Момичета, д-р Стаменов кой ендокринолог препоръчва, защото трябва да направя консултация и ми се иска да е преди часа при док, за да му дам резултат?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2008, 19:20:18 pm »
Момичета, д-р Стаменов кой ендокринолог препоръчва, защото трябва да направя консултация и ми се иска да е преди часа при док, за да му дам резултат?

Д-р Начев...  :wink:


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #40 -: Октомври 29, 2008, 20:02:51 pm »
да -Начев-знам от приятелкс-наскоро  д-р Стаменов я прати за консултация при него - при нея за щастие всичко е ок .Дано и при теб е така!
Звънни му на НАчев -по всяко време  приема в ендокриниологията.


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #41 -: Октомври 29, 2008, 20:32:13 pm »
Благодаря ви, момичета!
Д-р Начев ходи ли в Надежда или преглежда само в института по ендокринология?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #42 -: Януари 22, 2009, 22:00:27 pm »
Преглежда в Ендокринологията сутрин от 10 докато има пациенти. Много се чака, но е добър. Препоръчват го хора, които идват от 200 км. за ежемесечни прегледи.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #43 -: Януари 23, 2009, 18:52:38 pm »
Явно съм извадила късмет, защото изобщо не ми се наложи да чакам :wink:. Доволна съм от прегледа. Беше доста изчерпателен и ми обясни подробно всичко. Пак ще го потърся за консултация, защото в момента започвам процедура по инвитро.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #44 -: Февруари 09, 2009, 16:58:59 pm »
Крийм, би ли ми казала колко струва прегледа при д-р Начев ако си си плащала? А също така на неговия телефон ли да си запиша час или на този на ендокринологията?

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #45 -: Февруари 09, 2009, 17:48:33 pm »
Златулка, можеш да отидеш и без час, но се обади на мобилния на д-р Начев, за да си сигурна, че деня, когато си решила да отидеш, той е в Ендокринологията.

Миналата година консултацията, без ехограф струваше 10 лв, а с ехограф 20 или 25 /забравила съм вече :ask:/.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #46 -: Февруари 09, 2009, 18:30:43 pm »
Миналата седмица ходих при Начев в ендокринологията. Беше ми първо посещение при него. Исках да чуя и трето мнение по моя проблем. Останах много разочарована. В един кабинет преглеждаше и той и една докторка едновременно - тя си приемаше и нейните пациенти там. За всеки пациент преди мен той отделяше по не повече от 3-4 минути. Когато влезнах нямаше къде да седна, погледна ми едното изследване и веднага написа рецепта. Обясни на две на три как да пия лекарството и това беше. Дори не ме прегледа, нито пожела да види изследвания на хормоните на щит.жлеза, при положение, че му казах че мисля да стартирам процедура по инвитро. Аз накрая го попитах какво му дължа, макар че смятах че за 2 минути и една написана рецепта би трябвало дори да не поиска нищо. А той - " Ми хайде - 20 лв." Абсолютен конвейр. Останах без думи и много огорчена. Колко ли момичета ги е "прегледал" като мен и ги е пуснал да правят инвитро без да провери състоянието на щит.жлеза и т.н. Ами аз например имам възел там. Той ми каза, че мога да стартирам опит. Изводите си правете вие.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #47 -: Февруари 09, 2009, 19:42:08 pm »
Аз му звъннах на мобилния. Обясних, че съм пациентка на Стаменов и ми предстои инвитро. Разбрахме се за ден и час. Прегледа ме на ехограф, поговорихме. Един лист обяснения ми написа - разигра ми няколко варианта, с лечение за всеки. Платих 40 лв.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #48 -: Февруари 09, 2009, 19:44:21 pm »
При д-р Начев ходих на преглед през октомври в клиниката на д-р Владимиров. Прегледът беше 30 лв. Отношението му към мен, беше коректно, обясни ми всичко много внимателно и обстойно. Лично аз нямам забележки към него.
Часа за прегледа си го записах на посочените в сайта на клиниката телефони.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #49 -: Февруари 09, 2009, 20:02:57 pm »
посещавала съм го -точно ,ясно и конкретно  е обяснявал и писал -стига да разчетете какво е написал после  ,ама те лекарите са такива !Е -не ми е провеждал психотерапия .С д-р Тодорова се чуствам емоционално заредена и освежена,но в някои отношения  д-р Начев  е по -експедитивен и точен ,така че всичко е въпрос на личен избор.
Не ставам защитник на никого,просто споделям моя опит.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #50 -: Септември 05, 2009, 05:09:27 am »
Няколко пъти съм посещавала д-р Начев  и съм останала с добри впечатления- доста обяснява във връзка със заболяването.По въпроса за таксата не мога да кажа, че ми е искал доста пари, последният път платих 30лв. за ехография и консултация-мисля, че е нормално...
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #51 -: Октомври 12, 2009, 19:34:52 pm »
Момичета,освен в клиниката при д-р Владимиров,къде още приема д-р Начев?
Някой ми беше споменал за Майчин дом,но дали е така?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #52 -: Октомври 12, 2009, 20:26:26 pm »
me4kata
Аз му имам мобилния ако го искаш ми пиши на личния аз преди една година се оперирах при него от лапароскопия по препоръка на док,Владимиров,
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #53 -: Октомври 12, 2009, 20:51:17 pm »
Руми,
Благодаря ти много!
Писах ти на лични.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #54 -: Октомври 13, 2009, 16:54:05 pm »
me4kata
Аз му имам мобилния ако го искаш ми пиши на личния аз преди една година се оперирах при него от лапароскопия по препоръка на док,Владимиров,

В МД  д-р Начев  е  хирург/те са братя /
Тук предполагам me4kata  е питала  за д-р Начев ендокринолог !  ,
me4kata ,пращам ти на лични тел на ендокринолога-пък вече имаш и на двамата ,които и да ти е нужен.
Ендокринолога  д-р Начев преглежда и в  Ендокринологията -срещу Министерството на земеделието- само да е на смяна  .Просто му звъниш ,казваш ,че си пациент на репрод. клиника и кой лекар те е насочил  и питаш кога може да отидеш .
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 17:00:29 pm от nimika »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #55 -: Октомври 13, 2009, 19:20:46 pm »
nimika
Благодаря и на теб  :balk_21:
Бях днес при него. Приема и в ендокринологията в Майчин дом - 10 кабинет и се намира в сутерена.
Беше много любезен,обясни ми всичко (и наистина говори много бързо  :lol:).
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #56 -: Ноември 27, 2009, 10:20:10 am »
Здравейте,
И аз днес ходих при д-р Начев, очарована съм от него. Много любезен, обяснява доста, подробно ми описа какво трябва да правя.
За прегледа платих 50 лв. /ехография и консултация/, за следвващия път каза по  10 лв.
Преглежда всеки ден от 8:00 до 13:00 в Ендокринологията в Майчин дом - 10 кабинет.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #57 -: Декември 05, 2009, 22:36:47 pm »
Имам спомен, че Начев преглеждаше и в Малинов  :ask:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #58 -: Декември 06, 2009, 09:24:17 am »
На мен пък нещо ми се върти в главата,че ходи в определен ден в клиниката на д-р Владимиров,а за Малинов знам,че д-р Стаменов изпраща към него за преглед ако има проблем.Някой,ако е по-наясно да сподели,как е точно. :wink:

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #59 -: Декември 06, 2009, 14:58:22 pm »
Д-р Начев ходи в клиниката на д-р Владимиров всеки четвъртък. Аз там се консултирам с него, за съжаление не зная дали посещава и клиниката на д-р Стаменов.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #60 -: Декември 07, 2009, 23:20:33 pm »
Здравейте, момичета. И на мен преди няколко дни ми казаха, че имам Хашимото. Искам да направя консултация и с д-р Начев, понеже виждам, че повечето от вас ходят при него, а и незнам към кого да се насоча. Моля някой да прати координати на лични.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #61 -: Декември 12, 2009, 11:50:59 am »
д-р Начев работи в ендокринологията в Майчин дом.Може и там да го намериш всеки ден от 8 ч.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #62 -: Януари 14, 2010, 12:10:53 pm »
Здравейте,
При мен се оказа, че TSH е на границата 0,357 при стойности 0,35-5. Гинеколожката ме препоръча консултация с др Емил Начев. Искам да ви попитам той дали работи със здравната каса? И ако не колко е прегледа при него. Благодаря ви.

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #63 -: Януари 14, 2010, 15:01:52 pm »
Ноември 2009г преглед+ефография беше 50лв.Това е за първичен преглед,а следващите прегледи са по-малко.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #64 -: Януари 14, 2010, 18:20:52 pm »
Последно в началото на декември платих 10лв /не за първичен преглед обаче/.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #65 -: Януари 27, 2010, 08:10:33 am »
Вчера посетих д-р Начев.Работи от 8-13ч.на "Здраве"2.Консултация, която включва и преглед с ехограф, струва 40 лева.Следващите прегледи са по 10 лв.Говори изключително бързо, но е ужасно точен в диагнозата и лечението.Заслужава си да отидете точно при него.Благодаря на момичетата от форума за правилната насока.
*

    ЩЕ

  • *
  • 6
  • Ще, ще,няма две мнения!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #66 -: Юни 23, 2010, 22:32:40 pm »
Здравейте момичета,
моля някой да ми прати координати на д-р Начев на лични.Благодаря
Всичко което искаш е тук,просто трябва да си настойчив!
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #67 -: Юли 03, 2010, 22:52:17 pm »
Точен ли? Благодарение на него състоянието ми се влоши. Прегледа струва 50 лв., говори глупости и спекулира с нашата мъка. Аз лично не бих му се доверила.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #68 -: Август 25, 2010, 18:16:25 pm »
Момичета можете ли да ми кажете какво включва прегледа при док.Начев колко време отнема и каква е цената Благодаря ви
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #69 -: Август 26, 2010, 08:54:02 am »
В клиниката на Владимиров консултация + преглед с видеозон струва 60 лева.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #70 -: Януари 25, 2011, 08:53:02 am »
Здравейте,
знаете ли дали д-р Начев е на работа тази седмица и дали все още часовете му за прием в Ендокринологията са от 08:00 до  13:00 всеки ден.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #71 -: Януари 25, 2011, 10:35:57 am »
SISA77 , д-р Начев е много либерален в приема.
Ако си само за консултация за коментар  на резултати  и коригиране на доза и си негов пациент , може да му се обадиш  , и да се  разберете  къде да се видите.Повярвай ми -никога не ми е отказал да ме консултира ,независимо къде се намира -стига да мога да се предвижа до мястото.Много е удобно ,ако не си от София :wink:
Е-ако си за преглед, ехография -тогава вече в МД или някои от центровете  където  работи.
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 11:00:53 am от nimika »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #72 -: Февруари 09, 2011, 20:19:10 pm »
Момичета ще ви помоля за координатите и телефона на д-р Начев.Благодаря предварително!
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #73 -: Февруари 09, 2011, 23:05:30 pm »
Аз обаче не разбрах , Начев освен в МД приема ли някъде другаде , както и не ми стана ясно дали приема със предварително записан час или не.
Предполагам е с със записан час ,но нали се каня да ходя за 1 път  :?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #74 -: Февруари 10, 2011, 14:00:23 pm »
Освен в М Дом  / ендокринологията  в сутерена /  , преглежда и  в  МЦ Панацея / срещу арката на Александровска / , но там прегледа  е по-скъп ...

В М Дом  , а и в Панацея приема и без час  -поне с мен е било така.

Преди всеки четвъртък беше следобяд при д-р Владимиров само срещу предварително записване-за там не знам -питайте в Клиниката най-добре дали още ходи там.

Ако някои иска телефона му да пише на лични ,за да го изпратя .Най-удобно е да питате предния ден  , преди  които искате да отидете на преглед  , къде  ще е следващия ден  по времето , което планирате да сте там ...За хора от провинцията  е много удобно .
Ако не сте за първичен преглед , а  само за комнетра на изследвания  и корегиране на доза например ,  няма да ви откаже  да ви  види и коментира  , където и да се намира .Е, ще си платите разбира се   :wink:
За първичен преглед ,занам че е хубаво  все пак да е   кабинет :lol:
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 14:11:47 pm от nimika »


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #75 -: Март 10, 2011, 15:27:08 pm »
Здравете,
понеже имам повишен TSX мисля да посетя д-р Начев,
интересува ме дали преглежда в МД с направление от ЗК, съответно ако преглежда някой усетил ли е разлика в отношението при платен прием или с направление.
Предполагам, че ще трябва да си запиша час затова, ще помоля за някъв телефон или трябва да звънна примерно на регистратурата в МД?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #76 -: Ноември 23, 2011, 16:57:42 pm »
Здравейте, в темата отдавна не е писано, но ще си задам въпроса, пък дано получа отговор.

Преди инвитрото ходих при доктор Начев, диагноза Хашимото. Хормоните бяха добре, направихме опита, поне засега е успешен. Проблемът, е че д-р Начев ми каза, веднага щом имам положителен резултат да му се обадя. Звъня от три дни, но телефона му е все изключен. Някой има ли идея защо и докога ще е така, защото доста се притеснявам повишенata стойност на TSH да не се отрази на бебето :oops:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #77 -: Ноември 23, 2011, 17:27:48 pm »
ginger, единственото, което ми хрумва да ти дам като идея, е да звъннеш в клиниката на д-р Владимиров, където д-р Начев дава консултации, и да попиташ дали д-р Начев ходи в момента при тях и ако не - за колко време отсътства и как да се свържеш с него.
възможно е да е в чужбина, примерно...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #78 -: Ноември 23, 2011, 17:33:11 pm »
Благодаря за бързия отговор Jam. Може и това да направя. За съжаление, не знам какво влияние оказва забавянето на лечението с няколко дни, върху бебето. Още повече, че съм съвсем в началото на бременността  :ask:

Още  веднъж благодаря за отговора :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #79 -: Ноември 23, 2011, 17:37:16 pm »
няколко дни с повишено ТСХ не могат да окажат никакво влияние, особено пък в началото.

колко ти е ТСХ-то?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #80 -: Ноември 23, 2011, 17:54:21 pm »
Няколко дни преди да започна опита - бях на лимитирън цикъл- TSH беше 1.4. Днес 20 дни след трансфера е 2.46 , а доколкото разбрах от д-р Начев,  трябва да е под 1.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #81 -: Ноември 23, 2011, 21:33:04 pm »
все още е добре тази стойност, за няколко дни няма абсолютно никакъв проблем, не се тревожи аз изкарах първите 3 месеца от бременността си с ТСХ над 3, защото не знаех за това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #82 -: Ноември 23, 2011, 22:33:24 pm »
Бях с ТСХ почти 5 до 7 -ма седмица,питах Начев дали не съм закъсняла и той ме увери,че не съм :) Успех


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #83 -: Ноември 24, 2011, 08:55:51 am »
Ох, много ви благодаря момиччета. Не знаете колко ме успокоихте. Безкрайно много ви благодаря. Надявам се, ако не тази най-късно другата седмица да успея да се свържа с него.

Много много ви благодаря за успокоението  :bighug:
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #84 -: Декември 07, 2011, 18:09:01 pm »
Момичета, някой може ли да даде актуална информация колко е прегледа при д-р Начев / за вторични става въпрос / Знам,че първичния вкл. и ехография и е около 50 лв...но след това как са цените?


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #85 -: Декември 08, 2011, 01:12:38 am »
здравейте,интерисуваме телефона на д-р Начев..някой може ли да ми го изпрати на лични? ще съм много благодарна
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #86 -: Февруари 07, 2012, 17:12:06 pm »
И аз търся връзка с д-р Начев. Някакви телефони?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #87 -: Февруари 07, 2012, 17:59:43 pm »
Момичета, някой може ли да даде актуална информация колко е прегледа при д-р Начев / за вторични става въпрос / Знам,че първичния вкл. и ехография и е около 50 лв...но след това как са цените?
по 10 лв :lol:, но носи си старите негови екографии.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #88 -: Февруари 16, 2012, 14:02:06 pm »
Здравейте.Интересува ме телефон за връзка с Д-р Начев.Също дали преглежда още в Майчин дом ,работно време.Звъня на горе-посочения телефон ,но явно е изключен.Благодаря ми.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #89 -: Март 27, 2012, 16:17:55 pm »
Момичета, дали д-р Начев все още работи по този график - кабинет 10 Майчин дом от 8.00 - 13.00 ч.

Ще съм благодарна за малко повече информация и за неговия актуален телефон на лични, ако някой разполага с него.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #90 -: Март 27, 2012, 21:28:39 pm »
Момичета, дали д-р Начев все още работи по този график - кабинет 10 Майчин дом от 8.00 - 13.00 ч.

Ще съм благодарна за малко повече информация и за неговия актуален телефон на лични, ако някой разполага с него.

Мисля, че графика е същият да, само че звъннете преди това на моб му телефон дали е в БГ да не се окаже, че е в чужбина в смисъл ;)
Ето координатите му иначе д-р  Емил Начев  - Частен кабинет в МЦ Панацея - тел. 02/952 39 35, преглед - 20 лв, преглед и ехограф - 40 лв.
Частен прием в Майчин дом - София, преглед за промяна на дозата- 10 лв.
GSM на д-р Начев - 0888 896 843


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #91 -: Май 25, 2012, 20:31:22 pm »
krasavicata, благодаря много!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #92 -: Юли 25, 2012, 15:10:46 pm »
Ох, Красавицата,
Страшно много съм ти задълженаааа за инфорамцията за Д-р. Начев, ей сега ще и запиша телефони и всичко за него!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #93 -: Юли 25, 2012, 17:10:05 pm »
chattenoire84, имай предвид, че д-р Начев е на работа до края на тази седмица и след това излиза отпуск до края на август. Аз днес бях на преглед и ми каза, че ще е на работа след 27.08.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #94 -: Юли 25, 2012, 17:34:59 pm »
Врабчо,
Значи ще се занимавам с доктори на есен :) За една седмица нищо няма да мога да свърша, то е видно :) Та, "На есен, с песен".
Благодаря ти много за своевременната информация.  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #95 -: Август 28, 2012, 20:55:39 pm »
Днес ходих в Майчин дом и чакаха около 20 човека. Отказах се и си записах час  в Панацея за 10.09. Имате ли идея там спазват ли се часовете или пак трябва да се въоръжиш с търпение?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #96 -: Август 28, 2012, 22:22:02 pm »
Да, спазват се часовете, някой път се налага да се почака 10-15 мин.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #97 -: Октомври 03, 2012, 11:57:55 am »
а с направления работи ли д-р Начев  в МД или в частният кабинет.Имам направление за ендокринолог и моята лекарка ме праща при него.Не ми трябва ехография,става въпрос за гестационен диабет,който имах с предишната бременност и сега имам малко отклонения ,та трябва да ми погледне изследванията и да даде мнение.Трябва да стане тези дни,че то не ми остана - ще родя ,докато чакам за часове. :lol:
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #98 -: Октомври 03, 2012, 12:00:17 pm »
не знам дали работи с направления, но знам, че един път седмично дава консултации и в болницата на д-р Владимиров - май в четвъртък следобед. трябва да си запишете предварително час на телефоните на регистратурата (www.ivf.bg). обикновено там няма чакане.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #99 -: Октомври 03, 2012, 12:19:19 pm »
Зори, Начев не работи с направления
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #100 -: Октомври 03, 2012, 13:06:37 pm »
Зори, аз бих ти препоръчала да се видиш с д-р Бояджиева от Ендокринологията на 4 ет. в Майчин дом. Тя провежда едно проучване за гестационен диабет и прави безплатни изследвания на бременни с тази цел. Прави го вече от няколко години и мисля че все ще има някаква полза да се видиш и с нея. Тя е в 9 кабинет, а телефона й е 0888 447 954.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #101 -: Октомври 03, 2012, 13:57:15 pm »
много  ви благодаря за информацията ! :bighug:
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 14:01:17 pm от z22 »
<br />
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #102 -: Октомври 13, 2012, 19:28:37 pm »
За съжаление ендокринологията в майчин дом не работи със здравната каса, поне знам за Д-р. Сарафова и за Д-р. Начев, че при тях си се плащат прегледите. Много съм доволна и лабораторията им. Сега ще чакам резултатите от изследванията в понеделник - стискайте ми палци.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #103 -: Октомври 19, 2012, 16:36:19 pm »
Момичета, ходила ли е някоя от вас тази седмица или миналата на преглед при д-р Начев в Ендокринологията в МД? Днес бях за изследване на гестационен диабет на 4 ет. и една от жените, които чакаха каза, че вече не преглеждал там. Стори ми се по-скоро като някакъв слух и слязох да проверя към 11ч., но долу беше тъмно и нито един от кабинетите не работеше. Не си спомням дали по принцип в петък не работеха  :?.
Аз трябва да отида на контролно изследване скоро и ми трябва достоверна информация.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #104 -: Октомври 19, 2012, 16:43:27 pm »
Защо не му звъннеш и да го попиташ?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #105 -: Октомври 19, 2012, 17:10:32 pm »
Защо не му звъннеш и да го попиташ?
:lol: :lol: :lol: Защото все пак искам да питам първо тук и разбира се, че ако никой няма инфо ще звънна. Твоя въпрос в случая с какво помогна?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #106 -: Октомври 19, 2012, 19:00:07 pm »
Защо не му звъннеш и да го попиташ?
:lol: :lol: :lol: Защото все пак искам да питам първо тук и разбира се, че ако никой няма инфо ще звънна. Твоя въпрос в случая с какво помогна?
Не виждам защо се заяждаш. Аз пък си мисля някак, че е по-лесно да му звъннеш.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #107 -: Октомври 19, 2012, 19:17:50 pm »
Не, не се заяждам, просто ми стана смешно, защото все едно излиза, че никога не би ми дошло на акъла да му звънна. От 2009 г. ходя при този доктор, дали не съм му звъняла сто пъти до сега? Просто има и други момичета като мен в този форум, които редовно го посещават и по-скоро търсех помощ от тях. Аз винаги бих помогнала с информация, ако имам  :wink:.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #108 -: Октомври 19, 2012, 19:19:32 pm »
Аз също го посещавам редовно, не пиша просто ей така в темата. Затова предположих, че е по-лесно да му звъннеш. Както и да е. Не съм имала лоши чувства! Хубава вечер.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #109 -: Октомври 19, 2012, 19:24:54 pm »
Аз също го посещавам редовно, не пиша просто ей така в темата. Затова предположих, че е по-лесно да му звъннеш. Както и да е. Не съм имала лоши чувства! Хубава вечер.
Весе, цяла седмица съм по доктори и изследвания. Звъня и обикалям, исках в случая малко помощ. Без никакви лоши чувства също.  :D
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #110 -: Октомври 19, 2012, 19:33:12 pm »
Разбирам те. И аз съм все по доктори. Но виждам по линийката, че си постигнала целта. Явно нещата е получават. Успех!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #111 -: Октомври 19, 2012, 19:59:01 pm »
Разбирам те. И аз съм все по доктори. Но виждам по линийката, че си постигнала целта. Явно нещата е получават. Успех!
Благодаря! И на теб успех и дано скоро и при теб всичко да е наред!  :D

А за д-р Начев като имам информация, ако нещо се е променило разбира се, ще пиша.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #112 -: Октомври 19, 2012, 22:12:13 pm »
Разбирам те. И аз съм все по доктори. Но виждам по линийката, че си постигнала целта. Явно нещата е получават. Успех!
Благодаря! И на теб успех и дано скоро и при теб всичко да е наред!  :D

А за д-р Начев като имам информация, ако нещо се е променило разбира се, ще пиша.
Нямам инфо за питането, обаче се сетих че д-р Начев, преглеждаше в някои дни и в МЦ Панацея ;)
Защо не позвъните и там, може пък, там да ходи, все още, много странно :?


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #113 -: Октомври 20, 2012, 10:30:16 am »
Здравейте момичета. От много време се каня да отида на преглед при д-р Начев. Аз съм от Пловдив, в София ходя само за прегледи, стимулации и процедури в Малинов-Надежда. Имам записан час за консултация след неуспеше опит за 3.11 /събота/. Питах се дали др.Начев приема пациенти и извършва консултации в съботни дни? Или може би дава консултации в Половдив, както други свои колеги?
Моля ви за информация и контакти с доктора.
Благодаря!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #114 -: Октомври 20, 2012, 11:12:17 am »
papa2011, това са координатите на д-р Начев:

Момичета, дали д-р Начев все още работи по този график - кабинет 10 Майчин дом от 8.00 - 13.00 ч.

Ще съм благодарна за малко повече информация и за неговия актуален телефон на лични, ако някой разполага с него.

Мисля, че графика е същият да, само че звъннете преди това на моб му телефон дали е в БГ да не се окаже, че е в чужбина в смисъл ;)
Ето координатите му иначе д-р  Емил Начев  - Частен кабинет в МЦ Панацея - тел. 02/952 39 35, преглед - 20 лв, преглед и ехограф - 40 лв.
Частен прием в Майчин дом - София, преглед за промяна на дозата- 10 лв.
GSM на д-р Начев - 0888 896 843

За консултации в съботни дни или в Пловдив не мога да ти дам информация.
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 11:15:27 am от Врабчо »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #115 -: Октомври 20, 2012, 12:41:27 pm »
Здравейте момичета. От много време се каня да отида на преглед при д-р Начев. Аз съм от Пловдив, в София ходя само за прегледи, стимулации и процедури в Малинов-Надежда. Имам записан час за консултация след неуспеше опит за 3.11 /събота/. Питах се дали др.Начев приема пациенти и извършва консултации в съботни дни? Или може би дава консултации в Половдив, както други свои колеги?
Моля ви за информация и контакти с доктора.
Благодаря!

Не съм чувала да ходи в Пловдив! Мисля, че не преглежда и в съботни дни :? По-горе са координатите му, в МД беше без часове и предварително записване, само му се обаждаш за да разбереш дали и кога ще е на линия, предвид факта, че ходи на конференции, семинари и командировки в чужбина!


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #116 -: Октомври 20, 2012, 13:35:56 pm »
Момичета, ходила ли е някоя от вас тази седмица или миналата на преглед при д-р Начев в Ендокринологията в МД? Днес бях за изследване на гестационен диабет на 4 ет. и една от жените, които чакаха каза, че вече не преглеждал там. Стори ми се по-скоро като някакъв слух и слязох да проверя към 11ч., но долу беше тъмно и нито един от кабинетите не работеше. Не си спомням дали по принцип в петък не работеха  :?.
Аз трябва да отида на контролно изследване скоро и ми трябва достоверна информация.
Врабчо,виж какво са споделили момичетата тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671626.675
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #117 -: Октомври 20, 2012, 13:38:27 pm »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #118 -: Октомври 20, 2012, 22:45:51 pm »
но долу беше тъмно и нито един от кабинетите не работеше. Не си спомням дали по принцип в петък не работеха  :?.


имало е  наводнение и цяла седмица е нямало ток,за това и не са работили.За Начев обаче нямам информация дали преглежда още там.
<br />
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #119 -: Октомври 22, 2012, 10:19:06 am »
И при мен при последната консултация с него като му се обадих по тел. каза , че ако е за хормони и за определяне на доза ще ме приеме на 10-я етаж. Една моя близка отиде вместо мен с резултатите, после ме консултира по тел. Но незнам това временно явление ли е или ...?


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #120 -: Октомври 23, 2012, 07:39:42 am »
Аз вчера му се обадих. Човека беше много любезен, каза, че ако държа на преглед в събота или неделя може да ме види когато е дежурен в Майчин дом, но няма да може да ми направи ехограф. Така и така ще отделя време за пътуване до София, мисля да запиша час за прием в МЦ Панацея за да направим преглед+ехограф.
Каква беше цената на преглед + ехограф, вие бяхте писали някъде по-напред.
Хашимотото пречи ли на забременяването? Приключих 4 неуспешен опит, търся причина  :?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #121 -: Октомври 23, 2012, 12:50:50 pm »
Аз вчера му се обадих. Човека беше много любезен, каза, че ако държа на преглед в събота или неделя може да ме види когато е дежурен в Майчин дом, но няма да може да ми направи ехограф. Така и така ще отделя време за пътуване до София, мисля да запиша час за прием в МЦ Панацея за да направим преглед+ехограф.
Каква беше цената на преглед + ехограф, вие бяхте писали някъде по-напред.
Хашимотото пречи ли на забременяването? Приключих 4 неуспешен опит, търся причина  :?
Папа, със сигурност пречи хашимотото, щом Д-р Стаменов ми отказа да започнеме опит, докато не сваля ТСХ под 2,5- моето беше 3,2....а на УЗД не се видя проблем със ЩЗ.
За цените в Панацея- не мога да ти кажа, аз ходя винаги в МД- чувала съм 60 лв за Панацея, ама няй-добре питай по тел.
В МД за УЗД ми взе 30 лв, а за назначаване на терапия 10 лв, но отиди с готови изследвания, за да не се разкарваш, или ако не си сигурна какво да изследваш- отиди на гладно в МД, точно отсреща има една лаборатория-излизат резултатите за 40 мин. и с резултата може да отидеш при Начев за разчитане, за да не се налага 2 пъти да пътуваш.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #122 -: Октомври 23, 2012, 18:25:56 pm »
Аз вчера му се обадих. Човека беше много любезен, каза, че ако държа на преглед в събота или неделя може да ме види когато е дежурен в Майчин дом, но няма да може да ми направи ехограф. Така и така ще отделя време за пътуване до София, мисля да запиша час за прием в МЦ Панацея за да направим преглед+ехограф.
Каква беше цената на преглед + ехограф, вие бяхте писали някъде по-напред.
Хашимотото пречи ли на забременяването? Приключих 4 неуспешен опит, търся причина  :?
Papa2011,имай предвид,че д-р Начев препоръчва ТСХ да се изследва два месеца(или най-рано 45 дни)след стимулацията и спирането на всички лекарства след това.Пиша ти това,защото си мисля,че последния ти опит беше скоро.Успех!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #123 -: Октомври 23, 2012, 19:54:34 pm »
Papa2011,имай предвид,че д-р Начев препоръчва ТСХ да се изследва два месеца(или най-рано 45 дни)след стимулацията и спирането на всички лекарства след това.Пиша ти това,защото си мисля,че последния ти опит беше скоро.Успех!
Да, вярно е, преди няколко дни приключи последния ми стимулиран опит. Утре сутринта смятам да пусна TSH, тази сутрин ходих в лабораторията, но тъй като бях пила кафе ми отложиха изследването. С хиляда зора записах час за преглед при др.Начев за петък в МЦ Панацея, графика беше пълен. Аз ще му обесня всичко за опитите и отрицателните резултати, ще си нося всички стари изследвания и т.н. А той вече ще каже какво, кога, колко, защо...

Папа, със сигурност пречи хашимотото, щом Д-р Стаменов ми отказа да започнеме опит, докато не сваля ТСХ под 2,5- моето беше 3,2....а на УЗД не се видя проблем със ЩЗ.
Само не мога да си обесня как така до сега никой не ме попита дали имам някакъв проблем и да поискат контрола на ТСХ. Аз ли трябва да им казвам?
Ядосвам се  :x
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #124 -: Октомври 23, 2012, 20:22:34 pm »
Аз вчера му се обадих. Човека беше много любезен, каза, че ако държа на преглед в събота или неделя може да ме види когато е дежурен в Майчин дом, но няма да може да ми направи ехограф. Така и така ще отделя време за пътуване до София, мисля да запиша час за прием в МЦ Панацея за да направим преглед+ехограф.
Каква беше цената на преглед + ехограф, вие бяхте писали някъде по-напред.
Хашимотото пречи ли на забременяването? Приключих 4 неуспешен опит, търся причина  :?
Папа, със сигурност пречи хашимотото, щом Д-р Стаменов ми отказа да започнеме опит, докато не сваля ТСХ под 2,5- моето беше 3,2....а на УЗД не се видя проблем със ЩЗ.
За цените в Панацея- не мога да ти кажа, аз ходя винаги в МД- чувала съм 60 лв за Панацея, ама няй-добре питай по тел.
В МД за УЗД ми взе 30 лв, а за назначаване на терапия 10 лв, но отиди с готови изследвания, за да не се разкарваш, или ако не си сигурна какво да изследваш- отиди на гладно в МД, точно отсреща има една лаборатория-излизат резултатите за 40 мин. и с резултата може да отидеш при Начев за разчитане, за да не се налага 2 пъти да пътуваш.
Не, че съм супер компетентна по въпроса, но поради моят проблем с ТСХ преди време се позапознах малко и с тази материя :P
За Хашимото се приема, че е налице, ако има отклонения в антителата ТАТ и МАТ. В случаите, на високо ТСХ се говори за хипофункция на ЩЗ, и обратно в ниските му ст-сти за Хипер функция!
Хашимотото само по себе си не е причина за незабременяване, а създава проблеми с износването на бременността, поради тази причина се приема, че тази бременност е рискова и подлежи на строг мониторинг и контрол! И след като се взема под внимание и се лекува и с тази цел се предприемат различните терапии! Не го мислете и от мами с Хашимото се раждат здрави бебчета  :D


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #125 -: Октомври 23, 2012, 21:52:50 pm »
Папа подкрепям мнението, че за да е коректна стойността на ТСХ трябва да са минали два месеца след последна стимулация /за ин-витро или инсеминация/.


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #126 -: Октомври 23, 2012, 22:57:41 pm »
Рара, ако утре пуснеш изследванията те няма да са коректни, защото не са минали два месеца от последната ти стимулация. Няма смисъл да го правиш, като си записала час иди за ехографски преглед и носи стари изследвания. Д-р Начев ще ти каже кога да пуснеш нови. Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #127 -: Октомври 24, 2012, 10:00:22 am »
Аз вчера му се обадих. Човека беше много любезен, каза, че ако държа на преглед в събота или неделя може да ме види когато е дежурен в Майчин дом, но няма да може да ми направи ехограф. Така и така ще отделя време за пътуване до София, мисля да запиша час за прием в МЦ Панацея за да направим преглед+ехограф.
Каква беше цената на преглед + ехограф, вие бяхте писали някъде по-напред.
Хашимотото пречи ли на забременяването? Приключих 4 неуспешен опит, търся причина  :?
Папа, със сигурност пречи хашимотото, щом Д-р Стаменов ми отказа да започнеме опит, докато не сваля ТСХ под 2,5- моето беше 3,2....а на УЗД не се видя проблем със ЩЗ.
За цените в Панацея- не мога да ти кажа, аз ходя винаги в МД- чувала съм 60 лв за Панацея, ама няй-добре питай по тел.
В МД за УЗД ми взе 30 лв, а за назначаване на терапия 10 лв, но отиди с готови изследвания, за да не се разкарваш, или ако не си сигурна какво да изследваш- отиди на гладно в МД, точно отсреща има една лаборатория-излизат резултатите за 40 мин. и с резултата може да отидеш при Начев за разчитане, за да не се налага 2 пъти да пътуваш.
Не, че съм супер компетентна по въпроса, но поради моят проблем с ТСХ преди време се позапознах малко и с тази материя :P
За Хашимото се приема, че е налице, ако има отклонения в антителата ТАТ и МАТ. В случаите, на високо ТСХ се говори за хипофункция на ЩЗ, и обратно в ниските му ст-сти за Хипер функция!
Хашимотото само по себе си не е причина за незабременяване, а създава проблеми с износването на бременността, поради тази причина се приема, че тази бременност е рискова и подлежи на строг мониторинг и контрол! И след като се взема под внимание и се лекува и с тази цел се предприемат различните терапии! Не го мислете и от мами с Хашимото се раждат здрави бебчета  :D
Това е така, само, че при високо ТСХ и предстоящ опит- отлагат опита, защото ТСХ влияело на качеството на яйцеклетките.
Папа, лошото е, че по клиниките всичко е на конвейр, и трябва сами да си следиме нещата. До такъв извод съм стигнала аз :(
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #128 -: Октомври 24, 2012, 10:11:16 am »
deizi_83и при ниски ст-сти на ТСХ също няма смисъл да се започва опит, т.к ще бъде предварително обречен според мен, на неуспех! Има и клиники, които следят как са нещата с ЩЗ и не започват процедура, ако там, не са регулирани нещата! :P


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #129 -: Октомври 25, 2012, 07:22:39 am »
Само за протокола - пуснах ТСХ - 2.280 uIU/ml при референтни стойности 0.27-4.20. Така погледнато, изглежда в норма. Ще видим утре след прегледа доктора какво ще каже. Ще му обесня, че съм след стимулация и е възможно стойността да не е достоверна.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #130 -: Октомври 25, 2012, 09:54:49 am »
Момичета,да ви дам точна информация от днес за прегледите на д-р Начев.Кабинета му в Майчин дом, ще работи САМО вторник и четвъртък от 14.00-16.00:(Дано да съм ви била полезна и да не се разхождате напразно.Аз винаги му се обаждам предварително за да го попитам за графика,но му е изключен телефона.Това е информация от регистратурата.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #131 -: Октомври 25, 2012, 10:11:14 am »
Момичета,да ви дам точна информация от днес за прегледите на д-р Начев.Кабинета му в Майчин дом, ще работи САМО вторник и четвъртък от 14.00-16.00:(Дано да съм ви била полезна и да не се разхождате напразно.Аз винаги му се обаждам предварително за да го попитам за графика,но му е изключен телефона.Това е информация от регистратурата.
Благодаря за инфото.
Сега ще стане съвсем лудница, абсурд да поеме всичките пациенти за толкова малко време :?
Папа, добре ти е ТСХ, особено след като скоро си стимулирана.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #132 -: Октомври 25, 2012, 11:19:15 am »
Преди малко се свързах с д-р Начев по-телефона,каза да се качим на 10 етаж в МД и да го изчакаме пред фоайето.Дойде и ни вкара в един кабинет за консултация.След нас чакаха още 4 човека,по същата схема.Няма как за 2 дни да приеми всички и то за по два часа на ден,но доктора пак си е намерил начина.Лошото е,че винаги трябва да си вдигне телефона за да разберете къде е в момента.Хубав ден,моето ТСХ е нисичко 0,37,но за бременността е по-добре такъв резултат.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #133 -: Октомври 25, 2012, 12:31:12 pm »
А знаети ли да дали продължава да приема паценти в определени дни в "Панацея"?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #134 -: Октомври 25, 2012, 19:52:19 pm »
Да, продължава. Аз имах запазен час за утре /петък/, но поради независещи от мен причини няма да мога да отида и ми отложиха часа за сряда. Казаха, че доктора приема там само в сряда и в петък, но следващия петък ще отсъства защото е на конференция или нещо подобно  :oops:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #135 -: Октомври 26, 2012, 09:35:38 am »
Два въпроса от мен:
1.От колко до колко в сряда и петък д-р Начев е в Панацея?
2.Записването за прегледи в "Майчин дом" за вторник и четвъртък с обжадане на регистратурата ли става или лично на него?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #136 -: Октомври 26, 2012, 10:32:08 am »
Два въпроса от мен:
1.От колко до колко в сряда и петък д-р Начев е в Панацея?
2.Записването за прегледи в "Майчин дом" за вторник и четвъртък с обжадане на регистратурата ли става или лично на него?
За МЦ Панацея нямам идея, най-добре е, да се обадите лично в МЦ!
Относно МД- няма записване, звънкаш на доктора и ако е на линия (да не  е в командировка напр.) отиваш и чакаш да те приеме, там доколкото разбрах регистратурата, специално за него, има по-скоро информативни функции  :P


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #137 -: Януари 28, 2013, 15:21:57 pm »
Този доктор е уникален! До такава степен е навлязъл в детайлите, че просто нямам какво да добавя. Днес имах среща с него и слава Богу ми каза, че трябва да отслабна като не ям нищо мазно и нищо сладко, трябва да тичам по 3 километра на ден и то всеки ден.
По отношение на изследванията ми сподели, че трябва да направя Фт4 и ТСХ, но другият месец, когато трябва да доведа и половинката с мен, за да ни види.
Малко ми се накара, че закъсняваме с правенето на бебе, защото съм на 28 и все по-трудно ще става това. Пак казвам много подробно ми обясни всичко, нямам метаболитен синдром, ИР може да бъде контролирана само със спазването на диетата. Изобщо намери начин да ме успокои и да ми даде кураж, че нещата в моят случай не са толкова зле. Това е второ сондирано мнение от специалист, мисля да спра да сондирам мнения, да си променя хранителният и двигателният режим, да си правим спокойно бебето и най-важното е да се успокоя. При мен нещата не са толкова черни, колкото изглеждат на прима виста. Страхотна информация може човек да прочете тук и да разбере за какво става въпрос. Ако наистина Ви трябва ендокринолог - специалист - това е човекът!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #138 -: Февруари 14, 2013, 10:37:29 am »
Някой скоро обсъждал ли е с д-р Начев при проследяване на ТСХ има ли значение на кой ден от цикъла се дава кръв за изследване. Помня, че гинеколозите са ме пращали на 2-3 ден, а после - на "чист" ден, но това беше за да се установи имам ли изобщо повишено ниво на ТСХ. Сега си пия л-тироксин и периодичто проследявам ТСХ за уточнение на дозата. Забравям обаче да питам д-р Начев и все се чудя - има ли значение на кой дет от цикъла правя изследванията.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #139 -: Февруари 14, 2013, 10:41:40 am »
Не, няма значение на кой ден от цикъла се пуска изследването.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #140 -: Февруари 14, 2013, 10:44:39 am »
само да ви дам идея за по-лесен контакт с д-р Начев.

той всеки четвъртък следобед приема в клиниката на д-р Владимиров. обаждате се на рецепцията на клиниката, записвате си час, чакате в удобна обстановка, не се чака много, не се налага да звъните лично на доктора за уговорка.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #141 -: Февруари 14, 2013, 10:49:04 am »
Не, няма значение на кой ден от цикъла се пуска изследването.
Аз  също следя ТСХ, никога не ми е казвал за ден от цикъла. Правя изследвания на 45 дни и реално няма как това да бъде съобразено с МЦ.

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #142 -: Февруари 14, 2013, 11:26:57 am »
Джам, благодаря за информацията. Спести ми разкарване до МД  :)
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #143 -: Февруари 14, 2013, 15:43:36 pm »
Аз също в момента следя ТСХ на 45 дни при д-р Начев и той ми е казал, че МЦ не влияе на резултатите при изследването му. Иначе досега винаги съм му се обаждала на телефона и ме е приемал в Майчин дом, но аз не съм от София и затова винаги му звъня. Успех на всички

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #144 -: Февруари 14, 2013, 15:47:04 pm »
Някой скоро обсъждал ли е с д-р Начев при проследяване на ТСХ има ли значение на кой ден от цикъла се дава кръв за изследване. Помня, че гинеколозите са ме пращали на 2-3 ден, а после - на "чист" ден, но това беше за да се установи имам ли изобщо повишено ниво на ТСХ. Сега си пия л-тироксин и периодичто проследявам ТСХ за уточнение на дозата. Забравям обаче да питам д-р Начев и все се чудя - има ли значение на кой дет от цикъла правя изследванията.

Изискването е да не си пила кафе и таблетката л - тироксин.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #145 -: Март 04, 2013, 18:31:06 pm »
Може ли някой да ми прати телефона на доктора на лични, моля. Искам да мина преглед в Майчин дом - трябва ли ми направление?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #146 -: Март 05, 2013, 13:42:13 pm »
Врабчо, epetrova, vesta, благодаря ви момичета!   :bighug:
Дори успях да мина преглед днес!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #147 -: Април 11, 2013, 11:02:24 am »
Моля за актуална информация кога и къде човек може да се консултира с д-р Начев!
Някои момичета са писали, че можеш да му звъннеш и ако е в момента в "Майчин дом" да се уговорите да те приеме. Някой скоро правил ли е така?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #148 -: Април 11, 2013, 11:57:28 am »
Да, Хоуп, сутринта му звъниш! 0888 896 843 и се разбираш директно с него.
Утре съм при него!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #149 -: Април 11, 2013, 12:07:43 pm »
Благодаря, успех утре! И аз ще се пробвам така другия понеделник.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #150 -: Април 11, 2013, 13:24:04 pm »
А може да не чакаш другия понеделник да се разбираш с него, а да звъннеш още сега в МЦ Панацея и да си запишеш час. Приема в понеделник и сряда там, следобедите.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #151 -: Април 11, 2013, 13:44:35 pm »
Вярно? Мислех, че в Панацея е в сряда и петък. Благодаря!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #152 -: Април 11, 2013, 21:20:50 pm »
Вярно? Мислех, че в Панацея е в сряда и петък. Благодаря!
Не, понеделник и сряда е. Вчера бях при него, няма промяна.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #153 -: Април 12, 2013, 10:26:57 am »
Аз пък вчера се обядхи в "Панацея", но няма сводобни часове за понеделник, когато ще бъда в София. Ще мисля нещо друго.
Но да ви питам - имате ли предствава дали от приема на есторфем /10 дни/ може да се повиши ТСХ. При предишното изследване ми е било 1.23, продължиси с дозата от 50 мг и бях спокойна. Сега се оказа изведнъж 2.1. Вярно, под 2.5 е, към което се стремим, според написаното от д-р Начев. Но започвам процедура след 20-тина дни и ми се щеще да е по-нисичко. Та затова искам да се видя с доктора, но да видим как ще стане.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #154 -: Април 12, 2013, 12:10:13 pm »
Аз пък вчера се обядхи в "Панацея", но няма сводобни часове за понеделник, когато ще бъда в София. Ще мисля нещо друго.
Но да ви питам - имате ли предствава дали от приема на есторфем /10 дни/ може да се повиши ТСХ. При предишното изследване ми е било 1.23, продължиси с дозата от 50 мг и бях спокойна. Сега се оказа изведнъж 2.1. Вярно, под 2.5 е, към което се стремим, според написаното от д-р Начев. Но започвам процедура след 20-тина дни и ми се щеще да е по-нисичко. Та затова искам да се видя с доктора, но да видим как ще стане.
Аз съм питала докторите, докато съм била с прием на Естрофем, отговора е бил винаги отрицателен :lol: Иначе за бебеправене (инв опит) според д-р Начев да разбирам ли, че ТСХ трябва да под 2,5?


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #155 -: Април 12, 2013, 13:34:15 pm »
Аз пък вчера се обядхи в "Панацея", но няма сводобни часове за понеделник, когато ще бъда в София. Ще мисля нещо друго.
Звънни му лично, а той ще измисли 'другото'  :wink:.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #156 -: Април 12, 2013, 14:34:32 pm »
 Иначе за бебеправене (инв опит) според д-р Начев да разбирам ли, че ТСХ трябва да под 2,5?
[/quote]

Така е написал на листа с предписанията и указанията при първия ми преглед при него.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #157 -: Април 12, 2013, 14:36:14 pm »
Иначе за бебеправене (инв опит) според д-р Начев да разбирам ли, че ТСХ трябва да под 2,5?

Така е написал на листа с предписанията и указанията при първия ми преглед при него.
[/quote]

hope-love Благодаря ти! :bighug:


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #158 -: Април 12, 2013, 18:15:41 pm »
hope-love, на мен д-р Начев ми е казвал, че естрофема влияе върху приема на еутирокс (л-тироксин), респективно на ТСХ. Затова според него естрофема трябва да се пие два часа след еутирокса.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #159 -: Април 12, 2013, 20:57:41 pm »
hope-love, на мен д-р Начев ми е казвал, че естрофема влияе върху приема на еутирокс (л-тироксин), респективно на ТСХ. Затова според него естрофема трябва да се пие два часа след еутирокса.

Да и на мен, както и за всяко друго лекарство се отнася. Пиеш еутирокса, после след два часа се приема друго лекарство.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #160 -: Април 15, 2013, 11:36:37 am »
Ива, Стоека, много ви благодаря, вече ще спазвам този интервал!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #161 -: Април 16, 2013, 08:00:42 am »
Здравейте!
Това ли е най-добрия ендокринолог в София?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #162 -: Април 16, 2013, 11:04:53 am »
Смея да твърдя- да!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #163 -: Април 16, 2013, 11:19:28 am »
Да, това е най-добрият! Не му се връзвайте, ако е малко краен в изказванията си, но слушайте много внимателно съветите, които Ви дава, защото са безценни!
Благодарение на диетата и спортът, които ми назначи (много строга и шантава диета, плюс водена аеробика) сега съм бременна!  :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #164 -: Април 16, 2013, 12:54:28 pm »
Да, това е най-добрият! Не му се връзвайте, ако е малко краен в изказванията си, но слушайте много внимателно съветите, които Ви дава, защото са безценни!
Благодарение на диетата и спортът, които ми назначи (много строга и шантава диета, плюс водена аеробика) сега съм бременна!  :D

Още един глас за  :lol:

chattenoire84Дай боже всекиму! :lol:


*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #165 -: Април 16, 2013, 14:06:44 pm »
 :good_post:
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #166 -: Април 17, 2013, 15:21:43 pm »
Здравейте!
Това ли е най-добрия ендокринолог в София?
Не само в София , а изобщо в България


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #167 -: Април 17, 2013, 23:06:05 pm »
Хора пазете се от д-р Начев, търгува със здравето на хората за 900 лв. и с прегледи през 3 месеца !!! Ходих при 3 други лекари и се оказа, че нямам нужда от операцията, която д-р Начев ми каза, че е необходима.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #168 -: Април 18, 2013, 09:35:06 am »
Може би е добре да дадеш повече информация за твоя случай, а не да приключиш с това кратко, но яростно изказване по адрес на уважавн лекар. За каква операция и какви 900 лв. става дума. Обясни по-подробно моля те, за да може всеки от нас да си направи сам изводите, след като така или иначе си поместила поста си в този форум - нека да има полза за потребителите му.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #169 -: Април 21, 2013, 09:13:15 am »
Хора пазете се от д-р Начев, търгува със здравето на хората за 900 лв. и с прегледи през 3 месеца !!! Ходих при 3 други лекари и се оказа, че нямам нужда от операцията, която д-р Начев ми каза, че е необходима.
Айде де, такова изказване при толкова доволни пациентки!
Аз познавам лично поне 10 жени, на които е помогнал да се радват на дечица!
А лично на мен ми спести поне 400-500 лв. от изследвания като предложи да взема направление и да мина по клинична пътека, вместо да плащам на лаборатории.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #170 -: Април 21, 2013, 13:56:27 pm »
 :good_post:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #171 -: Април 21, 2013, 19:05:32 pm »
Регистрира се специално, за да ни "предпазиш"? Благодаря ти, можеш да преминеш към следващия форум или лекар  :lol:

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #172 -: Април 23, 2013, 16:15:40 pm »
Като започнала тази тема и от контакта ми в изминалите години ,мога да кажа само едно за доктор Начев -професионалист . Много бърз ,прецизен и точен в диагнозата и предписанията. Ако не сте му свикнали в началото може да ви стресне малко с начина на говорене .

Аз съм му много  благодарна за разбирането -като бях бременна ме консултирал ,когато ,където е удобно -е,не е ставало въпрос за преглед ,а само за корекция на дозите тироксин ,според изследванията  ,което правех всеки месец.

Освен в "Панацея " ,доктора преглежда ли понастоящем и другаде,където да може да прави  и ехографски преглед ? В МД последно  знам ,че само консултираше ,без да прави ехографии там .


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #173 -: Април 23, 2013, 16:25:07 pm »
Освен в "Панацея " ,доктора преглежда ли понастоящем и другаде,където да може да прави  и ехографски преглед ? В МД последно  знам ,че само консултираше ,без да прави ехографии там .

това го пиша сигурно през пет постинга :)

д-р Начев консултира всеки четвъртък следобяд в болница "София" на д-р Владимиров. там прави ехографии. няма чакане, записваш си час на телефоните на регистратурата - www.ivf.bg
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #174 -: Април 23, 2013, 21:36:07 pm »
Jam,благодаря .Аз прочетох предната страница ,но не знаех от февруари актуално ли е ,извинявай ако и в друга тема е коментирано. Клиниката на д-р Владимиров  не съм посещавала на новия адрес,но ще преценя къде ще ми е удобно .


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #175 -: Април 23, 2013, 22:15:03 pm »
jam, имаш ли информация каква е цената на прегледа на д-р Начев в "София"?

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #176 -: Април 23, 2013, 23:30:48 pm »
Д-р Начев преглежда вече и в новата болница "Надежда", където гледа и ехографски. Не знам какъв му е графика обаче, аз ходих една събота преди месец и нещо
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #177 -: Април 23, 2013, 23:47:27 pm »
jam, имаш ли информация каква е цената на прегледа на д-р Начев в "София"?

мисля, че беше 30 лв, но най-добре е да попиташ на регистратурата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #178 -: Април 24, 2013, 12:26:12 pm »
Д-р Начев преглежда вече и в новата болница "Надежда", където гледа и ехографски. Не знам какъв му е графика обаче, аз ходих една събота преди месец и нещо
Това ме зарадава , т.к там би ми било най-удобно , и  днес  звънях на трите места:
-за Надежда  казаха , че определя дата, на която ще преглежда и записват часове,но за месец май  още не била определена.
В "София " и в  Панацея  ехография и преглед е 70 лева, като за Панацея казаха , че часове има чак за следващия месец и  графика бързо се запълвал, а за  "София" , че има общо взето часове.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #179 -: Април 24, 2013, 12:40:11 pm »
nimika, аз все в Панацея ходя при него. 70лв е преглед плюс УЗ само когато е първичен. А аз до сега вече почти две години първичен платих само първия път като отидох при него. След това все вторични ме таксуват.
Преди две седмици бях на преглед с вкл.УЗ- платих 50лв.
Само вторичен преглед (консултация), т.к.реално преглежда само изследванията е 20лв.
Но това в Панацея. Не е невъзможно в "София"  да е 30лв, както казва jam.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #180 -: Април 24, 2013, 13:18:48 pm »
леле... явно са вдигнати цените... аз последно съм ходила лятото на миналата година, в "София", вярно, че имам дупки в паметта, ама 70 лв със сигурност не е било.
съжалявам, ако съм ви подвела с информация за цените.

иначе, в "София" той ходи редовно веднъж седмично и общо взето никога не съм чакала повече от 1 човек пред мене. няма навалица, защото не е много популярно, че ходи там.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #181 -: Април 24, 2013, 13:50:04 pm »
70 казаха за  ехография и преглед.
Аз питах на двете места  , защото  преди години имам спомен  за драстична разлика за това, което платих в Панацея  и в "София" -знам че тогава в Панацея ми се стори много скъпо .
Мишле , аз от години  съм му пациент , била съм няколко пъти в Панацея  , но  дано ако отида там ме таксуват като вторичен  :wink:  Иначе за корекции на доза и  предписания   си ходех все в МД .
 А  даже като бременна  и на улицата сме се срещали ,  и  в автосервиза си оставяше колата една събота  и там ме прие  :wink:


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #182 -: Април 26, 2013, 10:46:54 am »
Малко актуална информация, ако е от полза на някого, преди малко звъннах в Ендокринологията до Майчин дом - и от там ми казаха, че д-р Начев преглежда вторник и петък от 13.00 до 15.30 часа.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #183 -: Април 26, 2013, 11:05:53 am »
А другите дни от седмицата -къде преглежда, от колко часа. :ask:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #184 -: Април 26, 2013, 11:08:32 am »
А другите дни от седмицата -къде преглежда, от колко часа. :ask:
звъниш му по телефона и го питаш, най-добре.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #185 -: Април 26, 2013, 11:44:53 am »
А другите дни от седмицата -къде преглежда, от колко часа. :ask:
Върни се на предната страница в темата и прочети, има писано по въпроса ти :wink:

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #186 -: Май 08, 2013, 15:41:07 pm »
Много съм смотана, но да попитам  :ask: Д-р. Начев работеше ли с касата, поне да кажа на АГ-то да не ми пуска направление, ако по някаква случайност не работи с нея.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #187 -: Май 08, 2013, 15:57:34 pm »
Много съм смотана, но да попитам  :ask: Д-р. Начев работеше ли с касата, поне да кажа на АГ-то да не ми пуска направление, ако по някаква случайност не работи с нея.
Не, не работи по касата, поне преди не работеше. Мен когато миналата година ме прие в МД (подземието) ми взе за преглед и ехография мисля по спомени 60 лева :lol:


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #188 -: Юли 05, 2013, 12:49:41 pm »
Моя приятелка търси добър ендокринолог и понеже изчетох всички положителни мнения да Др.Начев да попитам за телефон за връзка и точен адрес на кабинета в който приема.Благодаря!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #189 -: Юли 05, 2013, 14:25:40 pm »
Моя приятелка търси добър ендокринолог и понеже изчетох всички положителни мнения да Др.Начев да попитам за телефон за връзка и точен адрес на кабинета в който приема.Благодаря!

Приема в МД последнор не знамр на кой етаж, аз съм ходила в сутерена :lol: Телефон 0888896843 Също май и в МЦ Панацея, но се обадете за да ви каже, кога къде е :lol: Не работи по Здр каса!


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #190 -: Юли 05, 2013, 15:20:18 pm »
не знам на кой етаж, аз съм ходила в сутерена
10-ти етаж. Предварителна уговорка по телефона.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #191 -: Юли 09, 2013, 10:39:06 am »
Благодаря ви момичета :P

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #192 -: Юли 29, 2013, 09:43:47 am »
Момичета, на Еутирокс 0,25 съм за да поддържам ТСХ 1. Започнах процедура с Гонал, очертава се да ги взимам по едно и също време сутрин - дали няма да е проблем?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #193 -: Юли 29, 2013, 10:43:49 am »
Лили, обади се и попитай.
По време на бременността си бях на Л тироксин. Сутрин, когато трябваше да пия и магнерот и л тироксин трябваше да има пауза между двете лекарства ( май 4 часа). За гонала обаче не знам.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #194 -: Юли 31, 2013, 19:44:56 pm »
lili2011, отношение към приема на еу тирокс имат само лекарствата, които приемаш през устата. Между тях е добре да има поне 2 часа разлика. Инжекциите и медикаментите, които приемаме вагинално (като утрогестана например) нямат никакво влияние върху еу тирокса, питала съм д-р Начев за това.
« Последна редакция: Юли 31, 2013, 20:09:56 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #195 -: Юли 31, 2013, 19:49:57 pm »
вагинално (като утрогестана)
Е да, ама аз съм го приемала през устата примерно :)
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #196 -: Юли 31, 2013, 20:09:17 pm »
Да, то и аз съм го приемала през устата, много ясно, че може и по двата начина :D Давам го за пример просто :) Ако го приемаш през устата първо си пиеш еу тирокса и след 2 часа утрогестана. Ако го приемаш вагинално няма значение кога ще пиеш еу тирокса. Сега стана ли ясно?
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #197 -: Август 05, 2013, 14:00:36 pm »
Момичета, знаете ли д-р Начев дали е в отпуск? Искам да си запазя час, но нали повечето доктори август излизат отпуск, та ако има някой информация да сподели :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #198 -: Август 05, 2013, 15:08:35 pm »
Oт темата, добър ендокринолог в София (bg mamma) пишеше, че д-р Начев по инфо на потребилка от форума, ще е в отпуска до 1 септември, затова и телефона му бил изключен :wink:


A
На 13.08 ще е в Надежда.
На 12.08 ще е в Панацея.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #199 -: Септември 23, 2013, 15:05:47 pm »
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Начев приема още пациенти в Майчин дом. Не съм ходила от 4 месеца и не знам как са му се променили ангажиментите и кога преглежда в Надежда и Панацея - мисълта ми е има ли си график. Аз винаги съм ходила след телефонно обаждане само в Майчин дом.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #200 -: Септември 23, 2013, 17:23:59 pm »
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Начев приема още пациенти в Майчин дом. Не съм ходила от 4 месеца и не знам как са му се променили ангажиментите и кога преглежда в Надежда и Панацея - мисълта ми е има ли си график. Аз винаги съм ходила след телефонно обаждане само в Майчин дом.
в Надежда беше тази събота, доколкото знам ходи съботите, ама не съм сигурна дали всяка събота.
За МД не мога да кажа, не съм ходила скоро.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #201 -: Септември 25, 2013, 21:32:10 pm »
Вчера бях на преглед в МД сутринта
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #202 -: Септември 25, 2013, 23:42:52 pm »
Вчера бях на преглед в МД сутринта
Всичко ОК ли е? osi_9
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #203 -: Септември 26, 2013, 09:58:49 am »
тсх е 3.78, вдигна ми дозата и след 45 дни контрола.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #204 -: Октомври 23, 2013, 13:56:32 pm »
Записах си час за д-р Начев в Панацея за събота /за първи път ще ходя при него/. Обаче ще трябва да ми пусне изследвания и се питах в събота има ли работеща лаборатория, че не съм от София и ми се иска да използвам идването максимално. Някой ако има инфо моля да сподели  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #205 -: Октомври 23, 2013, 15:41:08 pm »
Записах си час за д-р Начев в Панацея за събота /за първи път ще ходя при него/. Обаче ще трябва да ми пусне изследвания и се питах в събота има ли работеща лаборатория, че не съм от София и ми се иска да използвам идването максимално. Някой ако има инфо моля да сподели  :wink:

големите лаборатории работят и в събота - потърси сайта на Цибалаб, Кандиларов, Бодимед, за да видиш къде има работещи в събота.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #206 -: Октомври 23, 2013, 20:29:27 pm »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #207 -: Октомври 26, 2013, 11:43:30 am »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?

Съкровище, аз отидох при д-р Начев с направени изследвания на TSH, TAT, MAT, FT4. Имах завишено TSH, но му показах всичките ми изследвания на хормони, които имах. Първият ми преглед беше в Панацея - 70 лв., като включва и ехография на жлезата. Консултацията, след 45 дни, я направих в клиниката на д-р Владимиров - 30 лв., но там само коригирахме дозата, не ме преглеждал.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #208 -: Октомври 26, 2013, 17:23:28 pm »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?

Съкровище, аз отидох при д-р Начев с направени изследвания на TSH, TAT, MAT, FT4. Имах завишено TSH, но му показах всичките ми изследвания на хормони, които имах. Първият ми преглед беше в Панацея - 70 лв., като включва и ехография на жлезата. Консултацията, след 45 дни, я направих в клиниката на д-р Владимиров - 30 лв., но там само коригирахме дозата, не ме преглеждал.

за сравнение, консултация с д-р Начев, включваща ехографски преглед, ми струваше 40 лв в клиниката на д-р Владимиров. не съм чакала повече от 10 минути.

явно цените са много различни не заради самия доктор, а заради различната ценова политика на клиниките. какъв е смисълът да се ходи на друго място, където цената е двойна?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #209 -: Октомври 26, 2013, 18:01:14 pm »
 Благодаря ви момичета:)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #210 -: Октомври 28, 2013, 16:11:55 pm »
дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Първият ми преглед беше в Панацея - 70 лв., като включва и ехография на жлезата.
за сравнение, консултация с д-р Начев, включваща ехографски преглед, ми струваше 40 лв в клиниката на д-р Владимиров. не съм чакала повече от 10 минути.
А понякога може би е както дойде :). На мен в Панацея ми обявиха цена 70 лв (по телефона), а на място ми взеха 25 за ехография с консултация.
Личният лекар може да даде направление за ендокринолог по НЗОК, а специалиста може да осигури направление за хормоните. Това е със сигурност, но ми се върти в главата, че може личния да пусне хормони, ако проблемът е хроничен... или пък беше при бременност... не съм сигурна...
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #211 -: Октомври 31, 2013, 21:24:46 pm »
Доколкото знам независимо от мястото  и клиниката  има разлика в цената  според това дали е  първичен преглед   или  вторичен . След като вече сте пациенти на д-ра  следващите прегледи са по- евтини. Може би за това се получават такива различия  , но определено и ценовата политика на всяка клиника има значение.

дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Ами зависи все пак за какъв проблем отиваш - за щитовидната жлеза - ТСХ  , в началото може да поиска МАТ/ТАТ  .

За ТСХ  - мисля ,че и гинеколог може да  пусне хормони , може и личния  -на мен той ми пуска ТСХ  , но не знам колко пъти в годината може.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #212 -: Октомври 31, 2013, 22:25:26 pm »
Доколкото знам независимо от мястото  и клиниката  има разлика в цената  според това дали е  първичен преглед   или  вторичен . След като вече сте пациенти на д-ра  следващите прегледи са по- евтини. Може би за това се получават такива различия  , но определено и ценовата политика на всяка клиника има значение.

дами, какви изследвания са необходими за първи преглед при него? как върви цената на първия преглед?
може ли личния доктор да пуска хормони и инсулинова резистентност?
Ами зависи все пак за какъв проблем отиваш - за щитовидната жлеза - ТСХ  , в началото може да поиска МАТ/ТАТ  .

За ТСХ  - мисля ,че и гинеколог може да  пусне хормони , може и личния  -на мен той ми пуска ТСХ  , но не знам колко пъти в годината може.
ами аз допреди година нямах никакви проблеми, даже тсх преди това ми беше доста ниско. натъкнах се на некачествени Я и сама си назначин инсулинова резистентност и разбрах, че там вече имам проблеми. иначе последно ТСХ ми беше 2,6.
искаше ми да ползвам ЗК, но уви, там не се поема това изследване, а само инсулинов профил...
явно ще ударя поне 60 кинта за първичен преглед и 100 кинта за изследвания преди това
благодаря момичета ;)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #213 -: Декември 10, 2013, 23:15:12 pm »
МОмичета абе звъня на Д-р Начев но никой неми вдига знаете ли нещо по въпроса.Да не е в отпуска
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #214 -: Декември 18, 2013, 10:25:12 am »
Аз се чух вчера с него. Тази събота ще е в Майчин дом. Опитай пак да се свържеш
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #215 -: Декември 18, 2013, 19:14:13 pm »
На работа е, аз го чух по телефона за консултация
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #216 -: Януари 02, 2014, 10:58:02 am »
Някой знае ли в кои дни д-р Начев преглежда в Панацея и с какъв график? А в кои дни и по кое време може да се види човек с него в "Майчин дом"?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #217 -: Януари 06, 2014, 09:51:21 am »
В Панацея е в понеделник и сряда, за часа ще излъжа - от 2 или 2:30... така или иначе закъснява, и е добре ако нямаш предварително записан час, да идеш още в 2 да те запишат.
За МД май всяка сутрин, но на 10тия етаж.  Последната ми информация е, че вече не преглежда в кабинета в сутерена.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #218 -: Март 01, 2014, 12:36:27 pm »
Този 10-ти етаж е във по-високата сграда ли? А сутрин в колко най-рано д-р Начев е в МД?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #219 -: Март 01, 2014, 16:49:34 pm »
Най-добре е с уговорка по телефона, защото е по различно време всеки ден (според мен). Иначе да, 10-ти етаж в по-високата част на МД.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #220 -: Март 01, 2014, 21:28:30 pm »
Преглежда и в клиника Надежда.Аз последния път ходих там на преглед.И не се чака като в Майчин дом.Бях със записан час и си влязох навреме :wink:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #221 -: Март 02, 2014, 09:43:42 am »
Но само в събота,нали?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #222 -: Март 02, 2014, 19:52:47 pm »
Аз не съм чакала досега в МД, но може би понякога наистина се чака.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #223 -: Март 05, 2014, 12:04:08 pm »
д-р Начев прави ли ехография в МД? Информация за актуални цени?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #224 -: Март 07, 2014, 12:25:49 pm »
Не зная дали прави ехо в "Майчин дом", но в Панацея - със сигурност. Не знам и актуални цени - през декември 2012 г. платих 50 лв. в "Панацея"
А аз искам да попитам следното:
Знаете ли как се казва лабораторията, която се намира близо до Майчин дом - срещу бариерата, през която се влиза за служебния паркинг? Д-р Начев препоръча там да си направя изследванията следващия път, но аз нито запомних как се казва, нито на излизане с колата видях някаква указателна табела с име на лаборатория, че много бързахме за прегледа ми в "Надежда".
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #225 -: Март 07, 2014, 12:54:34 pm »
С/у Майчин дом имаше Бодимед.Инфо..от преди 3 години.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #226 -: Март 07, 2014, 19:38:15 pm »
Не зная дали прави ехо в "Майчин дом", но в Панацея - със сигурност. Не знам и актуални цени - през декември 2012 г. платих 50 лв. в "Панацея"
А аз искам да попитам следното:
Знаете ли как се казва лабораторията, която се намира близо до Майчин дом - срещу бариерата, през която се влиза за служебния паркинг? Д-р Начев препоръча там да си направя изследванията следващия път, но аз нито запомних как се казва, нито на излизане с колата видях някаква указателна табела с име на лаборатория, че много бързахме за прегледа ми в "Надежда".

Лабораторията е Prolab, като си с лице към аптеката, се пада вляво, табелката е на първия етаж на жилищната сграда. 
Доктор Начев май я препоръчва на всички.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #227 -: Март 08, 2014, 10:13:59 am »
Благодаря ,Алекс. До сега не е имал претенции къде да се изследвам,но този път нещо го озадачи в резултатите ми.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #228 -: Октомври 26, 2014, 12:06:47 pm »
Здравейте,
Искам да си запазя час за Д-р Начев, тъй като отлагам ин-витро заради ЩЖ. Ще бъда за 1 ден в София и ми се иска да свърша всичко тогава, а в този ден той няма да преглежда в МЦ Надежда.
Намерих контактите на МЦ Панацея. Видях, че обсъждате, че преглежда и в някаква клиника 'София', честно казано не мога да се сетя коя е тя?
Опитвам се да разбера и на кой номер трябва да звънна в Майчин Дом за да си запазя час, но не откривам номер на Ендокринология. Вие на кой номер звъняхте в Майчин Дом?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #229 -: Октомври 26, 2014, 14:02:50 pm »
Здравейте,
Искам да си запазя час за Д-р Начев, тъй като отлагам ин-витро заради ЩЖ. Ще бъда за 1 ден в София и ми се иска да свърша всичко тогава, а в този ден той няма да преглежда в МЦ Надежда.
Намерих контактите на МЦ Панацея. Видях, че обсъждате, че преглежда и в някаква клиника 'София', честно казано не мога да се сетя коя е тя?
Опитвам се да разбера и на кой номер трябва да звънна в Майчин Дом за да си запазя час, но не откривам номер на Ендокринология. Вие на кой номер звъняхте в Майчин Дом?

някаквата клиника "София" е тази:
www.ivf.bg

една от трите най-големи ин витро клиники в страната :)

Начев преглежда там всеки четвъртък следобяд. записва се предварително час.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #230 -: Октомври 26, 2014, 14:06:13 pm »
Мерси. А в петък знаеш ли къде преглежда?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #231 -: Ноември 03, 2014, 22:18:17 pm »
Така, реших да отида на преглед в МД при д-р Начев, за да не се налага да пътувам специално в събота за това до клиника Надежда. Само че докторът ми каза че е без запазване на часове, от 8 до 8.30 ч. Трябва ли да отида по-рано да пазя ред и на кой етаж преглежда той?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #232 -: Ноември 03, 2014, 22:30:44 pm »
Не е нужно да ходиш по рано.Обикновено преглежда в ниската сграда на подземния етаж.Като пристигна в МД винаги му звъня,за да потвърди,че е там и да каже в кой кабинет е точно.Не съм чакала никак или само малко.Отиди в 8,ако бързаш да приключиш рано при него.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #233 -: Февруари 23, 2015, 13:34:30 pm »
Здравейте, искам да ви попитам дали това адреса на частния кабинет на д-р Начев
д-р ЕМИЛ СЛАВЕЕВ НАЧЕВ

Адрес: гр. София, ж.к. Банишора , ул. Беласица , бл. 57, вх. В, ет. 1

да не отида при друг д-р Начев :D Благодаря ви
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #234 -: Февруари 23, 2015, 13:54:09 pm »
докторът е този, но не знаех, че има частен кабинет там.
да не би това да му е домашният адрес....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #235 -: Март 06, 2015, 12:53:04 pm »
Направих си консултация с доктор Начев в Майчин Дом и се оказа, че съм ходил и мe е лекувал друг, който бил със същите имена и се представял за него, което ме потресе. Най-странното, е че в интернет има сайтове като здравенкаталог в който пише биографията и снимката на истинският доктор Начев, а отдолу координатите и телефона е на онзи другия фалшификатор. И за да няма объркани като мен истинският номер на доктор Начев е 0888 89 68 43, от 08:00 до 14:00 е в Майчин Дом. Онзи другият измислен Начев е в квартал Банишора и доколкото знам прави само частни прегледи.
« Последна редакция: Март 06, 2015, 14:04:30 pm от goodofwar365 »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #236 -: Март 06, 2015, 14:36:55 pm »
ужас!

ти каза ли на истинския д-р Начев за фалшификатора?

п.п. Това е снимката на истинския ендокринолог д-р Емил Начев:
« Последна редакция: Март 06, 2015, 14:39:39 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #237 -: Март 06, 2015, 14:43:11 pm »
 yahoo_33 и аз бих му казала, то направо подсъдно ми се струва  osi_7
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #238 -: Март 06, 2015, 14:44:40 pm »
Това е ужасно!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #239 -: Март 06, 2015, 14:56:20 pm »
Изумена съм .

То не е смешно ,ама  се сетих за Леонардо ди Каприо и изпълненията му и като лекар във филма  "Хвани ме ,ако можеш"   

Е, той другия не лъже-нали се казва д-р Начев , дали пак е ендокринолог ?


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #240 -: Март 06, 2015, 16:03:39 pm »
Доктор Начев каза, че знае за него и найстина има съвпадение на имената, но няма какво да се направи. Дали е ендокринолог незнам, но се представя за него, успокой ме че поне не изписвал вредни неща т.е. не ти вредят но не ти и помагат.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #241 -: Март 06, 2015, 17:41:31 pm »
Едно е да има съвпадение на имената и объркване, друго е да се представя за него :x
Как така ще седи биографията на единия и координатите на другия? Това вече си е измама и то сериозна, предвид че става въпрос за медицина! Има си етични комисии, лекарски съюзи,...дано да може да се направи нещо!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #242 -: Март 06, 2015, 18:29:22 pm »
Най-вероятно този сайт ме е подвел - http://zdravencatalog.com/d-r-emil-nachev-endokrinolog-sofia/
Писах им за грешката, дано го оправят :)
« Последна редакция: Март 06, 2015, 20:00:02 pm от goodofwar365 »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #243 -: Март 07, 2015, 13:36:31 pm »
goodofwar365,любопитно ми стана -фалшивия какво ти изписа  ?
 А ти като се свърза с него , предполагам попита :д-р Начев ? И той отвърна -ДА  .
Освен наистина невярната и неточна информация в  посочения сайт-да видим ще я оправят ли !  , фалшивия  по какъв начин се представя за другия?
Съвсем не го защитавам .
Но се сещам  за следното- в родния ми град баща ми и още един човек са с еднакви имена .И ако някои попита баща ми-Вие ли сте "Драган Драганов" , ще отговори Да .
Но ако го попитат-Този , които работи в МД , преглежда в Панацея , МБАЛ  Надежда  и София -вече е лъжа и наистина се представя за друг.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #244 -: Март 07, 2015, 18:26:35 pm »
Другият д-р Начев ми е изписвал билки - Невен, Селен, Алое Вера,Левзея също така и другите  Семакс и  Оксибио от който не е имало никакъв смисъл и нужда да ги пия което и да било от посочените. Обадих му се по телефона и Да каза, че е д-р Начев. Аз не съм го разпитвал какъв и що е, все пак аз съм пациента, незнам как се представя, но д-р Начев от Майчин Дом така сподели. Явно става дума за изключително съвпадение и то на трите имена. Мисля, че по-скоро сайтовете са виновни за грешната информация, но какво да се прави все пак сме в България. :(
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #245 -: Март 07, 2015, 21:06:30 pm »
Аз пък в бях в малко объркване докато разбера, че има двама доктори Начев в Майчин Дом, а те при това били братя  :lol:. Доктор Алън Начев (акушер-гинеколог) и доктор Емил Начев (ендокринолога).
Мен ме оперира д-р Алън Начев и исках да науча повече за него, но ми излизаше все другия доктор Начев като пуснех търсене, но рядко се споменава малкото име, та се бях пообъркала  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #246 -: Март 07, 2015, 22:36:57 pm »
Ама  братята   поне са с различи специалности :) 
Аз първо познавах АГ специалиста и впоследствие  бях насочена към ендокринолог.


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #247 -: Април 18, 2015, 12:05:43 pm »
Трябва да се консултирам с д-р Начев за ЩЖ. Някой знае ли къде ще преглежда на 25.04, събота?
Благодаря!
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #248 -: Април 18, 2015, 13:34:43 pm »
Трябва да се консултирам с д-р Начев за ЩЖ. Някой знае ли къде ще преглежда на 25.04, събота?
Благодаря!
Здравей. Преди около 2 седмици моя колежка води дъщеричката си при него на преглед в събота. По телефона той каза, че цял ден ще е в клиника "Панацея". За по-сигурно може да го потърсиш на мобилния му и да го попиташ, защото аз не знам дали по принцип всяка събота е там.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #249 -: Юни 17, 2015, 14:53:07 pm »
Тази събота д-р Начев е в Надежда,имаме уговорка.Знаете ли каква е цената за първичен преглед?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #250 -: Ноември 05, 2015, 21:36:33 pm »
Здравейте,

как мога да намеря "истинския" д-р Начев -ендокринолог? Къде преглежда?

Благодаря ви
« Последна редакция: Ноември 05, 2015, 21:45:05 pm от kotence »
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #251 -: Ноември 06, 2015, 02:38:27 am »
Здравей.
Д-р Емил Начев преглежда в "Майчин дом"(последно, там НЕ прави ехографии, а само консултира), МЦ "Панацея" и веднъж месечно в клиника "Надежда". Знам, че и в клиниката на д-р Владимиров преглеждаше веднъж седмично, но дали е така към днешна дата (за последното говоря), не мога да кажа.
Успех!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #252 -: Ноември 06, 2015, 07:48:09 am »
Здравей.
Д-р Емил Начев преглежда в "Майчин дом"(последно, там НЕ прави ехографии, а само консултира), МЦ "Панацея" и веднъж месечно в клиника "Надежда". Знам, че и в клиниката на д-р Владимиров преглеждаше веднъж седмично, но дали е така към днешна дата (за последното говоря), не мога да кажа.

да, преглежда всеки четвъртък следобяд, след предварително записване на телефоните на клиниката.
http://ivf.bg/kontakti
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #253 -: Ноември 06, 2015, 14:57:04 pm »
Ей супер, в Понеделник имам ходене до клиниката ще попитам. Аз съм при д-р Владимиров.
Много ви благодаря :*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #254 -: Септември 20, 2019, 10:51:02 am »
Привет! Да събудя малко темата! Не съм ходила при доктор Начев от есента на 2015 г. /от когато гледам, че и последният пост тук./ Надявам се обаче, че има някой, който може да ми даде актуална информация за това къде преглежда в момента, в кои дни и как може човек да се свърже и запише час за доктор Емил Начев /истинския, а не фалшивия :), за който сега узнах, четейки по-нагоре в темата/. Ще ми е нужен и ехографски преглед, не само консултация.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #255 -: Септември 25, 2019, 14:55:03 pm »
Емил Начев доколкото знам преглежда на няколко места, аз лично ползвам възможността за преглед в клиниката на д-р Владимиров.
Начев ходи там всеки четвъртък следобед, ако има записани. Няма навалица, не се чака, спокойно е. Трябва предварително да се запише час по телефон на регистратурата.

Тази информация е валидна към миналата есен. Трябва да се провери за промени.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #256 -: Септември 27, 2019, 10:32:50 am »
Благодаря,Jam! Ще позвъня да попитам.