0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #80 -: Ноември 23, 2011, 17:54:21 pm »
Няколко дни преди да започна опита - бях на лимитирън цикъл- TSH беше 1.4. Днес 20 дни след трансфера е 2.46 , а доколкото разбрах от д-р Начев,  трябва да е под 1.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #81 -: Ноември 23, 2011, 21:33:04 pm »
все още е добре тази стойност, за няколко дни няма абсолютно никакъв проблем, не се тревожи аз изкарах първите 3 месеца от бременността си с ТСХ над 3, защото не знаех за това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #82 -: Ноември 23, 2011, 22:33:24 pm »
Бях с ТСХ почти 5 до 7 -ма седмица,питах Начев дали не съм закъсняла и той ме увери,че не съм :) Успех


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #83 -: Ноември 24, 2011, 08:55:51 am »
Ох, много ви благодаря момиччета. Не знаете колко ме успокоихте. Безкрайно много ви благодаря. Надявам се, ако не тази най-късно другата седмица да успея да се свържа с него.

Много много ви благодаря за успокоението  :bighug:
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #84 -: Декември 07, 2011, 18:09:01 pm »
Момичета, някой може ли да даде актуална информация колко е прегледа при д-р Начев / за вторични става въпрос / Знам,че първичния вкл. и ехография и е около 50 лв...но след това как са цените?


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #85 -: Декември 08, 2011, 01:12:38 am »
здравейте,интерисуваме телефона на д-р Начев..някой може ли да ми го изпрати на лични? ще съм много благодарна
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #86 -: Февруари 07, 2012, 17:12:06 pm »
И аз търся връзка с д-р Начев. Някакви телефони?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #87 -: Февруари 07, 2012, 17:59:43 pm »
Момичета, някой може ли да даде актуална информация колко е прегледа при д-р Начев / за вторични става въпрос / Знам,че първичния вкл. и ехография и е около 50 лв...но след това как са цените?
по 10 лв :lol:, но носи си старите негови екографии.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #88 -: Февруари 16, 2012, 14:02:06 pm »
Здравейте.Интересува ме телефон за връзка с Д-р Начев.Също дали преглежда още в Майчин дом ,работно време.Звъня на горе-посочения телефон ,но явно е изключен.Благодаря ми.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #89 -: Март 27, 2012, 16:17:55 pm »
Момичета, дали д-р Начев все още работи по този график - кабинет 10 Майчин дом от 8.00 - 13.00 ч.

Ще съм благодарна за малко повече информация и за неговия актуален телефон на лични, ако някой разполага с него.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #90 -: Март 27, 2012, 21:28:39 pm »
Момичета, дали д-р Начев все още работи по този график - кабинет 10 Майчин дом от 8.00 - 13.00 ч.

Ще съм благодарна за малко повече информация и за неговия актуален телефон на лични, ако някой разполага с него.

Мисля, че графика е същият да, само че звъннете преди това на моб му телефон дали е в БГ да не се окаже, че е в чужбина в смисъл ;)
Ето координатите му иначе д-р  Емил Начев  - Частен кабинет в МЦ Панацея - тел. 02/952 39 35, преглед - 20 лв, преглед и ехограф - 40 лв.
Частен прием в Майчин дом - София, преглед за промяна на дозата- 10 лв.
GSM на д-р Начев - 0888 896 843


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #91 -: Май 25, 2012, 20:31:22 pm »
krasavicata, благодаря много!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #92 -: Юли 25, 2012, 15:10:46 pm »
Ох, Красавицата,
Страшно много съм ти задълженаааа за инфорамцията за Д-р. Начев, ей сега ще и запиша телефони и всичко за него!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #93 -: Юли 25, 2012, 17:10:05 pm »
chattenoire84, имай предвид, че д-р Начев е на работа до края на тази седмица и след това излиза отпуск до края на август. Аз днес бях на преглед и ми каза, че ще е на работа след 27.08.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #94 -: Юли 25, 2012, 17:34:59 pm »
Врабчо,
Значи ще се занимавам с доктори на есен :) За една седмица нищо няма да мога да свърша, то е видно :) Та, "На есен, с песен".
Благодаря ти много за своевременната информация.  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #95 -: Август 28, 2012, 20:55:39 pm »
Днес ходих в Майчин дом и чакаха около 20 човека. Отказах се и си записах час  в Панацея за 10.09. Имате ли идея там спазват ли се часовете или пак трябва да се въоръжиш с търпение?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #96 -: Август 28, 2012, 22:22:02 pm »
Да, спазват се часовете, някой път се налага да се почака 10-15 мин.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #97 -: Октомври 03, 2012, 11:57:55 am »
а с направления работи ли д-р Начев  в МД или в частният кабинет.Имам направление за ендокринолог и моята лекарка ме праща при него.Не ми трябва ехография,става въпрос за гестационен диабет,който имах с предишната бременност и сега имам малко отклонения ,та трябва да ми погледне изследванията и да даде мнение.Трябва да стане тези дни,че то не ми остана - ще родя ,докато чакам за часове. :lol:
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #98 -: Октомври 03, 2012, 12:00:17 pm »
не знам дали работи с направления, но знам, че един път седмично дава консултации и в болницата на д-р Владимиров - май в четвъртък следобед. трябва да си запишете предварително час на телефоните на регистратурата (www.ivf.bg). обикновено там няма чакане.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #99 -: Октомври 03, 2012, 12:19:19 pm »
Зори, Начев не работи с направления