0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #60 -: Април 21, 2008, 19:28:04 pm »
 :wink:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #61 -: Април 22, 2008, 00:31:49 am »
Ох и на мен ми писна,имах гьбички предната седмица взех си ломексин,уж се изчистих сега от няколко дни имам засилено бяло течение :BangHead: и се мисля сега на моя глава да си взема нещо от аптеката...кажете ми нещо което ви е помогнало

Да се лекуваш на своя глава не е удачно, но мога все пак да споделя какво ми изписаха на мен като схема днес.
От директна микроскпия дрождеподобни гъки.
Лечение (пиша на български, че да не ги объркам) :
Гино-дактарин глобули-дълбоко влагалищно, след цикъл, 3 бр - 6 месеца;
Низорал 200мг. 2х1 за 5 дни само първия месец.
За партньора било задължително също да се лекува - 4 седмици мазане с  Клотримазол(Канестен), преценяте по цената, минимум 10 дни, защото  цикъла на развитие на "гъбките" е 7 дни, т.е. така се хващат 2 цикъла.
Ами следващия цикъл го почвам.(за моя цикъл говоря де  :D)
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #62 -: Април 22, 2008, 13:28:51 pm »
в Гугъл на DIDA излизат някакви футболни звезди , а в либра нямат каталог. Може ли някой да пусне линк. :D


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #63 -: Април 22, 2008, 14:25:25 pm »
в Гугъл на DIDA излизат някакви футболни звезди , а в либра нямат каталог. Може ли някой да пусне линк. :D

Нищо няма за Дида. Тука от кога търсим, ама няма. Пък ме мързи да пиша мейл на Либра да си вземат забележка.Не може да се продава нещо без указания така.Питам мъжа ми чувства ли разлика нещо откакто го пие, и каза че му се оправило оросяването на краката. :lol: Ама де са гъбичките, де оросяването.Аз ще го пия със сигурност, ама като родя.Билките вътре наистина са супер, а за действието на маслиновите листа и чесъна гарантирам че са най-ефектни за гъбите.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #64 -: Април 22, 2008, 15:16:29 pm »



Да се лекуваш на своя глава не е удачно, но мога все пак да споделя какво ми изписаха на мен като схема днес.
От директна микроскпия дрождеподобни гъки.
Лечение (пиша на български, че да не ги объркам) :
Гино-дактарин глобули-дълбоко влагалищно, след цикъл, 3 бр - 6 месеца;
Низорал 200мг. 2х1 за 5 дни само първия месец.
За партньора било задължително също да се лекува - 4 седмици мазане с  Клотримазол(Канестен), преценяте по цената, минимум 10 дни, защото  цикъла на развитие на "гъбките" е 7 дни, т.е. така се хващат 2 цикъла.
Ами следващия цикъл го почвам.(за моя цикъл говоря де  :D)

[/quote]
Зная!до сега не сьм си правила самолечения, но просто ми писна вече.От вчера си првя промивки с лайка и тетра май има малко ефект.
Дано и при теб има с лечението :crossfingers:
http:
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #65 -: Април 23, 2008, 19:41:07 pm »
http://www.didacandidasupplement.co.uk/index.htm

Асо някой може да го преведе?
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #66 -: Април 23, 2008, 20:37:38 pm »
http://www.didacandidasupplement.co.uk/index.htm

Асо някой може да го преведе?

И аз ще помоля същото някой който знае английски, да ни направи тази услуга.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #67 -: Април 23, 2008, 21:03:25 pm »
от много години се опитва м да се преборя с вагиналните гъбички.след провеждането на поредното лечение и последвалото спокойствие се появява  поредният антибиотик и всичко започва от начало.ОМРЪЗНА МИ!!!!дайте ми съвет

Скъпа vesielina, имах същият проблем докато бях студентка. Непрекъснато пиех антибиотици и си поставях глобули в продължение на две години и половина с кратки прекъсвания за кратък период след лечението. После гадините се появяваха пак. Последното лечение предприех след като се разделих с тогавашният ми приятел, който се лекуваше заедно с мен, но междувременно си е имал и други контакти естетвено без да ми казва, а сигурно не е и казал за лечението си на другите момичета. Ами след раздялата просто изчезнаха и до момента - изминали са повече от пет години, да се прекръстя, не са се появявали. Не искам да ти пускам муха в главата, че партньорът ти изневерява, но при мен беше точно така. Важно е по време на лечението и известно време след това (до следващият контролен преглед) сексуалният контакт да е изолиран, т.е. с презерватив.
Иначе, четох във форума, че Цитросепт е природен антбиотик (концентриран екстракт от грейпфрут) и едно момиче беше споделило, че е ефикасно средство в борбата с гъбични инфекции. Не мога да го гарантирам, защото не съм го ползвала, но нищо не ти пречи да опиташ или да се консултираш с лекаря си дали да не го включите към лечението.
Стискам палци и ти желая да се пребориш с гадовете завинаги!
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #68 -: Април 24, 2008, 09:49:57 am »
скъпи,момичета! :D
оставете разните му билкови препарати/цитросепт,дида и тем подобни/за след необходимото лечение от лекар!
от 5г моря гъби,гарденели и т.н и цитросепт съм пила-без никакъв ефект.
приложете лечение с антигъбични глобули+антибиотик на вас и вашия партньор,и чак след това тези билкови нещица,много кисело мляко+промивки/външни/с 1л.вода и 1к.л сода известно време.
иначче ефекта е нулев!

това е истината!
успех,много упоритост и стриктност в лечението!


*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #69 -: Април 24, 2008, 18:54:37 pm »
в Гугъл на DIDA излизат някакви футболни звезди , а в либра нямат каталог. Може ли някой да пусне линк. :D

Нищо няма за Дида. Тука от кога търсим, ама няма. Пък ме мързи да пиша мейл на Либра да си вземат забележка.Не може да се продава нещо без указания така.Питам мъжа ми чувства ли разлика нещо откакто го пие, и каза че му се оправило оросяването на краката. :lol: Ама де са гъбичките, де оросяването.Аз ще го пия със сигурност, ама като родя.Билките вътре наистина са супер, а за действието на маслиновите листа и чесъна гарантирам че са най-ефектни за гъбите.


ето линка: http://www.newnordic.com/template/t04.php?menuId=63&artsetId=5&articleId=234
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #70 -: Април 24, 2008, 19:03:56 pm »
http://www.didacandidasupplement.co.uk/index.htm

Асо някой може да го преведе?

И аз ще помоля същото някой който знае английски, да ни направи тази услуга.

В скобите е на БГ

Origanum heracleoticum (риган) 5:1 equal to 1500 mg dried herb-300mg
Olea europaea (маслинови листа) 5:1 equal to 1000 mg dried herb-200mg
Calendula officinalis (невен) 5:1 equal to 750mg dried herb-150mg
Thymus vulgaris (градинска мащерка) 5:1 equal to 750mg dried herb-150mg
Elettaria cardamomum (кардамон) 5:1 equal to 500mg dried herb-100mg
Eugenia caryophyllus (карамфил) 5:1 equal to 500mg dried herb-100mg
Allium sativum 5% alliin (чесън) 15:1 equal to 1000mg dried herb-67mg
Cinnamomum zeyl oil (масло от кора на канела) 10mg
Foeniculum vulgare oil (масло от копър) 6mg
Mentha x Piperita oil (масло от мента) 6mg

*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #71 -: Април 24, 2008, 20:01:05 pm »
ААААааа, ама то състава го има на българската опаковка, ама само толкова има всъщност.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #74 -: Април 25, 2008, 08:24:36 am »
ААААааа, ама то състава го има на българската опаковка, ама само толкова има всъщност.

:) ето още инфо на БГ, което е за ДИДА-та
http://www.nutra.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=333&category_id=48&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=32

само това намерих в нета
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #75 -: Април 29, 2008, 20:40:39 pm »
В едно сръбско женско списание прочетох, че упорита Кандида може да се дължи на високо ниво на токсини в организма. Препоръчва се "детоксикация" - един ден никаква храна, само големи количества изворна, а не минерална вода или три дена пак без храна, а само фрешове без захар. Изброени са и билки, които спомагат за детоксикацията, само че не знам как точно се превеждат от сръбски. Латинските им имена са: Silybium marianum, Arcticum lappa, Taraxacum officinale, Ceanothus Americanus и Zingiber officinale. Горещо се препоръчва и сауна.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #76 -: Май 05, 2008, 10:38:10 am »
Намерих го-
 
 "Първо си мислех, че причината е в това, което ям. После, установих, че проблемът се проявява без значение каква храна приемам. Стомахът ми се подуваше, имах газове.

Хората смятаха, че съм бременна.
Проблемът си беше само мой, докато една от приятелките ми не ме попита дали не съм бременна! чувствах се уморена и подтисната, нямах сили.

Сполучливият опит Dida.
Една приятелка-лекарка предположи, че има дисбаланс в чревната ми флора. Каза ми, че е прочела за нов продукт Dida с високо съдържание на масло от кора на канела. Купих си една опаковка, за да опитам.

Резултатите с Dida
След около 3 седмици почувствах, че Dida започна да ми влияе.
Стомахът ми не се подуваше, газовете в червата намаляха, силите ми се възвърнаха. Микробиологичният баланс в организма ми се възстанови. Причината за болестите беше изчезнала!

Какво трябва да знаете за Candida?
Сandida albicans е гъбичен проблем. Вследствие на нарушен баланс в чревната флора, бактериите и другите микроорганизми успяват по-лесно да въздействат негативно върху вашия организъм. Това води до развитие на гъбички, които могат да се появят в устата, червата, по кожата и половите органи.

Защо Dida е ефикасна?
Научните изследвания сочат, че канелата и някои други натурални подправки и билки възпрепятстват развитието на candida albicans. Таблетките Dida съдържат масло от кора на на канела в комбинация с кардамом, карамфил, риган, чесън и други билкови екстракти, всички те с антигъбично и и антисептично действие. Така този естествен скандинавски продукт обединява в себе сипостиженията на науката и дългогодишния опит на шведските билколечители.
Dida ще ви помогне, защото има двупосочно действие-спомага за възстановяване на здравословния баланс на микрофлората в организма и възпрепътства развитието на гъбичките. Реномираният производител New Nordic е още една гаранция за чистотата и високото качество на продукта.

Dida ще намерите във всички аптеки на страната.
www.newnordic.com
Дистрибутор Либра АД,
тел. 0800 111 77

*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #77 -: Май 05, 2008, 13:11:15 pm »
Много ти благодаря Веселка за инфото. Очевидно е хубав продукт и съжалявам че не го знаех  преди половин година. Но нищо, сега ще избутам някак си и после ще го пия.Моля ви пишете и разказвайте как сте след използването му.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #78 -: Май 06, 2008, 19:42:26 pm »
Здравейте на всички.Ще се включа във форума пак със същия проблем.
Първо на всички кандидат майки ще пожелая безоблачна бременност ;)
Аз съм майка от вече 3 години и половина.
Проблема ми с "гадините" е от преди това-най вероятно от противозачатъчните,които пиех.
Лошотое,че и аз като повечето от вас почти всеки месец бях на антибиотик,страдаме и аз и съпуга ми.
Сега обаще е още по-лошо...от половин година живеем извън бг и не съм ходила и на лекар тук.Когато пристигнахме ми дойде и от тогава за 6-7 месеца почти-само веднъж.
А гадините(понеже тук е влажен климат)май им е още по-добре.
По тоя повод да попитам може ли заради гадините да липсва и цикъла ми?(не съм бременна -това е ясно).
Чудя се вече какво да направя...на доктор - трудна работа-не мога да обясня...лекарсва..не са същите като в Бг...а все по-зле и по-зле става...имам чувството че когато трябва да ми дойде-тогава става по-зле...
Качих 4-5 кг..не съм в кондиция...нямам желание за нищо..
Дайте съвет,че и съпруга ми мн си изпати..
Благодаря ви предварително
p.p.дали ще мога да намеря тук "Dida"...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #79 -: Май 06, 2008, 19:59:44 pm »
  Петрова намери начин да отидеш на лекар и то колкото се може по-бързо.Не знам на някой да не му идва по половин година от гъбички.Не си и помисляй за самолечения.Тази Дида няма да ти върне цикъла мила.Може да е някаква киста,може и да е на нервна почва,но отивай на лекар!!! Успех и пиши какво става!  :)