0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #40 -: Април 01, 2008, 11:10:50 am »


Ако имаш в стомаха,може би и езика ти ще е обложен от тях.
[/quote]

Няма следи по езика, за сега. Доколкото четох за гъбите, ако се появят на 1 място, значи може да ги има навсякъде в организма. Засега ми предписаха само пробиотик за 2-3 месеца, надявам се да има ефект.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #41 -: Април 01, 2008, 13:05:58 pm »
А от тези гъбички в стомаха какви ти бяха оплакванията, Стар?
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #42 -: Април 04, 2008, 15:11:06 pm »
a като се замисля, че и орален секс правим 8O ,представяте ли си каква въртележка се получава? Не на езика ами .... мани мани и гадове  :x


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #43 -: Април 04, 2008, 16:09:40 pm »
аз имам много-годишен опит с гъбички. Кандида албиканс.
Пробвах какво ли не, всички видове антигъбични лекарства, преваряване на бельото, на мозъка даже....
хомеопатия
билки....

но от няколко месеца нямам гъбички, представете си го колко е хубаво !
Мисля че ми помогна една хранителна добавка. Казва се DIDA. Случайно прочетох че лекува гъбички в стомаха, а аз мислех че от там тръгват....

дали тази добавка или кой знае защо, сега съм добре. Не се знае следващия месец, но сега съм 'бял човек'
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #44 -: Април 04, 2008, 16:11:23 pm »
Аида, къде се продава тази добавка.Искам и аз да я пробвам.Дай повече инфо.Колко време я пи?
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #45 -: Април 04, 2008, 16:15:55 pm »
от аптека я купих, 40 хапчета са мисля, едни такива големи като витамини
приемат се по време на хранене, за 30 дни
аз честно казано пих не повече от 20 и то с пропуски

беше скъпичко , около 35лв мисля, но на фона на антимикотичните, аз прецених че си заслужава. И сега не съжалявам, даже пиивам като се сетя по хапче (пише че може да се приема профилактично)
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #46 -: Април 04, 2008, 17:54:01 pm »
от аптека я купих, 40 хапчета са мисля, едни такива големи като витамини
приемат се по време на хранене, за 30 дни
аз честно казано пих не повече от 20 и то с пропуски

беше скъпичко , около 35лв мисля, но на фона на антимикотичните, аз прецених че си заслужава. И сега не съжалявам, даже пиивам като се сетя по хапче (пише че може да се приема профилактично)


Ще ми направиш ли услуга да провериш в указанието дали стават за бременни, и кой е производителя,защото тука питах в една аптека и не бяха чували за такъв препарат.В интернет също не намирам инфо.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #47 -: Април 04, 2008, 19:23:43 pm »
Готово.Дида вече е пред мене. Но Аида,кой ти каза че е за гъбички.В моята опаковка няма указание, а само на кутийката.Не пише и ред за какво се използва хранителната добавка.Кой ти го препоръча за гъбичките,лекар ли?Иначе гледам билково е и то доста билки съдържа.Няма противопоказания, но задега ще го пие само мъжа ми, че толкова билки няма как да нямат противопоказания за мене.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #48 -: Април 05, 2008, 18:43:19 pm »
По списанията има реклама на този билков продукт, подробно е описано при какви симптоми се използва.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #49 -: Април 05, 2008, 19:02:32 pm »
По списанията има реклама на този билков продукт, подробно е описано при какви симптоми се използва.
Ако се сетиш някое списание ккажи кое. Много е дразнещо така да не пише на продукта за какво е.Иначе мъжа ми си го пие вече редовно. :lol:Не че знае за какво го пие. :lol: :lol: :lol:
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #50 -: Април 05, 2008, 19:58:07 pm »
ето ме пак

искам да помогна, но съм изхвърлила опаковката, само хапчетата са в чантата ми :) лош навик

и аз от реклама в списание научих за DIDA. Не помня кое беше:( Но съм 100% убедена че пишеше че е срещу кандида албиканс в стомаха. Аз затова го купих.
Дано и на вас помогне. Моят мъж също пиеше заедно с мен, за застраховка :)
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #51 -: Април 05, 2008, 21:24:14 pm »
Сега имаме гости, но утре ще потърся и ще препиша от списанието какво точно е написано.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #52 -: Април 05, 2008, 21:28:39 pm »
На мен никога не са ми изписвали нищо и за партньора когато лекувам гъбички или нещо друго. Незнам редно ли е или не особено когато се използва презерватив. Тоест ние се пазим.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #53 -: Април 05, 2008, 22:30:32 pm »
Аида, Веселка,много ви благодаря момичета и ще чакам да пишете ако намерите списанията.

Фанта, извинявай за въпроса ама защо се пазите? За първи път виждам момиче в Зачатие да се пази и ми е много интересно каква е причината.
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #54 -: Април 07, 2008, 10:57:32 am »
А от тези гъбички в стомаха какви ти бяха оплакванията, Стар?


Имах диария близо месец, болки нямах, много подут корем и глад за сладко. Аз също четох за Дида и съм го взела, но пробиотика, който ми назначиха почти веднага почна да действа. Говорих и с други хора с гъби, да ти кажа от явно гъбите трибва да се атакуват от всякаде, за да не се появят после на друго място.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #55 -: Април 07, 2008, 23:00:33 pm »
Дaйте състава на DIDA !
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #56 -: Април 07, 2008, 23:05:28 pm »
Дaйте състава на DIDA !

Много е дълъг. Аз помня маслиновите листа и чесъна че ми се набиха като противогъбични.Другото е бла,бла, за много неща.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #57 -: Април 17, 2008, 19:30:39 pm »
Ох и на мен ми писна,имах гьбички предната седмица взех си ломексин,уж се изчистих сега от няколко дни имам засилено бяло течение :BangHead: и се мисля сега на моя глава да си взема нещо от аптеката...кажете ми нещо което ви е помогнало
http:
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #58 -: Април 17, 2008, 19:54:37 pm »

[/quote]
Ако се сетиш някое списание ккажи кое. Много е дразнещо така да не пише на продукта за какво е.Иначе мъжа ми си го пие вече редовно. :lol:Не че знае за какво го пие. :lol: :lol: :lol:
[/quote]

не е нужно да го търсиш по списания, фирмата вносител е либра. като отидеш на сайта им www.libra-ag.com или напиши DIDA в google.bg и ще ти излезе цялата информация.:)
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #59 -: Април 21, 2008, 19:27:13 pm »
Съжалявам момичета, но не мога да открия в кое списание го видях. Не съм забравила, ще продължа да го търся, защото подробно беше описано.