0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #20 -: Март 23, 2008, 18:48:06 pm »
Не трябваше да триеш поста :)
Не е станало нищо кой знае какво,
никой не се е родил научен,
особено пък с тази терминология  :lol: :wink:
И сега е странно защо съм постнала тоз спекулум  :lol: :lol: :lol:
:grouphug2: :pipy_longstocking: :flower:
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #21 -: Март 23, 2008, 19:40:41 pm »
Ами засрамих се щото звучах на себе си много компетентно, а пък се оказа че познанията са ми доста повърхностни :lol:
Спекулума???? Ми.. с образователна цел :lol: Извинявам се за спама :oops:


Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #22 -: Март 26, 2008, 21:05:29 pm »
За гъбички, казват, че е отслабена имунна система.Затова  след протичане на лечението, назначено от лекар, вижте Ентеросан SV  и Ентеросан S2, витамини и имуномодулатори. Аз лично изядох 1 буркан с пчелен мед примесен с 100g пчелен прашец  и 10g пчелно млечице. Мисля да повторя отново, профилактично.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #23 -: Март 26, 2008, 21:17:49 pm »
Цитат
витамини и имуномодулатори. Аз лично изядох 1 буркан с пчелен мед
няма витамини дето не съм ги пила а за меда сигурно съм изяла цяла каца с мед.Ама ефект няма
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #24 -: Март 26, 2008, 21:56:11 pm »
Знам,че е гадно и трудно, обаче се изненадах, когато миналия месец микробиологията ми беше наред. Забелязала съм ,че по време на пости намаляват и изчезват. Киселото мляко ги трепе, обаче кое е истинско, затова http://enterosan.net/products.php Пишат че шоколада по време на лечение е забранен. Ако някой го интересува мога да потърся линкове.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #25 -: Март 26, 2008, 22:54:45 pm »
Цитат
Киселото мляко ги трепе
еми като не го оби4ам ама изобщо.дани с ми прати разни материали и там пише за млякото ама пусто не мога да го ям.Сега съм решила да се пробвам с плодовите кисели млека на данон.С тях по можем да се разберем ама те пък дали са истински или са само нишесте?
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #26 -: Март 27, 2008, 16:35:19 pm »
Green apple, искам да те питам мога ли според теб на своя глава да пия този ентеросан,или теб те е съветвал лекар?
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #27 -: Март 27, 2008, 17:35:10 pm »
Цитат
Киселото мляко ги трепе


Аз да ви кажа ям много кисело мляко, но няма ефект върху подобряване на гъбичните инфекции. Може би ще пробвам и аз хомеопатия. Възможно ли е това да е причина за незабременяване дълго време?
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #28 -: Март 27, 2008, 18:50:56 pm »
Ентеросана го пих без да питам лекар, обаче преди това се лекувах първо по лекарско предписание, след направено микробиологично изследване. След това ми изписаха в продължение на 4 месеца по време на М   Orungal   и   Nizoral (единия месец едното, другия другото).За последното настоявах, защото в нета прочетох, че е задължително, в противен случай се гадините се връщали. След  това си назначих Ентеросана. Лечението ми беше почти 6 месеца, като заедно с това пих витамини, мед с пчелен прашец и млецице. Никъде не казвам, че само с ядене на кисело мляко и др. нещата се подобряват.
*

    meri_djein

  • *
  • 47
  • това което не ни убива ни прави по силни
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #29 -: Март 27, 2008, 23:34:55 pm »
не гъбичките не могат да пречат на забременяването.не се притеснявай но все пак се посъветвай с гениколог.по неприятно е при раждането защото могат да причинят инфекция при новороденото.това го знам от моят лекар.
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва, той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо




любовта.url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesielina][/url]
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #30 -: Март 27, 2008, 23:50:21 pm »
Не пречат за забременяването и за бременноста и според моята лекарка, но си мисля ако почне да ме сърби и пари като станат много,как ще се лекуват? По време на бременност няма много варианти за това и ще е ад.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #31 -: Март 28, 2008, 08:24:37 am »
Добре де, аз да питам за обща култура?
Като не пречат за забременяването, не пречат ли на партньора?
Може и да греша, но все си мисля, че ако той е "чист" може да прихване нещо от тези гъбички?Нали и те могат да се предават по полов път?
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #32 -: Март 28, 2008, 08:35:47 am »
Цитат
може да прихване нещо от тези гъбички
:lol:да може да прихване гъби4ки
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #33 -: Март 28, 2008, 08:50:59 am »
:)Ами тогава...какво е значението, че не пречели на забременяването?

Аз лично не бих могла да не се притеснявам от това и спокойно да подложа съпруга си на заразяване?

Вярно е, че гъбичките са упорити (преди години имах проблем) но аз мисля, че е по-добре да се излекуват и тогава да се правят и опити и неопити:)
Е, разбира се всеки преценява сам за себе си:)


*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #34 -: Март 28, 2008, 08:58:15 am »
Цитат
аз мисля, че е по-добре да се излекуват и тогава да се правят и опити
то4но така
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #35 -: Март 28, 2008, 12:46:47 pm »
Мойте са хронични. Тоест няма оправия. Мъжа ми обаче няма и е нямал никакви признаци,което явно пак си е въпрос на имунитет.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #36 -: Март 28, 2008, 13:32:02 pm »
Моят гинекологът винаги е изписвал лекарства и на двамата. Обяснявал ми е, че не е задължително при мъжа да има симптоми, при наличието на гъби и че е безмислено да се лекувам само аз, тъй като той пак ще ми ги предаде. Мисля, че наличието на гъби при мъжа може да се отрече с микробиология.
*

    meri_djein

  • *
  • 47
  • това което не ни убива ни прави по силни
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #37 -: Март 29, 2008, 22:53:19 pm »
и моите са хронични,а за щастие не са се отразили на съпругат ми той засега не е имал проблеми а когато се забременее няма проблем те се лекуват или поне се облекчават симптомите им.аз бях в 9 месец със счупен крак и гъбички.всички екстри
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва, той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо




любовта.url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesielina][/url]
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #38 -: Март 31, 2008, 17:43:04 pm »
Това до някаде е успокоително, че не пречат, аз постоянно съм с гъбични инфекции за разлика от мъжа ми. винаги се лекуваме двамата но не пречи след 2-3 месеца пак да цъфнат:(. и аз мисля че е въпрос на имунна система. аз дори този месец се акоза че имам и по стомаха кандида... няма отърване
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #39 -: Март 31, 2008, 19:19:45 pm »
Това до някаде е успокоително, че не пречат, аз постоянно съм с гъбични инфекции за разлика от мъжа ми. винаги се лекуваме двамата но не пречи след 2-3 месеца пак да цъфнат:(. и аз мисля че е въпрос на имунна система. аз дори този месец се акоза че имам и по стомаха кандида... няма отърване

Ако имаш в стомаха,може би и езика ти ще е обложен от тях.