0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    meri_djein

  • *
  • 47
  • това което не ни убива ни прави по силни
от много години се опитва м да се преборя с вагиналните гъбички.след провеждането на поредното лечение и последвалото спокойствие се появява  поредният антибиотик и всичко започва от начало.ОМРЪЗНА МИ!!!!дайте ми съвет
« Последна редакция: Март 20, 2008, 16:39:03 pm от little_rabbit »
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва, той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо




любовта.url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesielina][/url]
*
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #1 -: Март 20, 2008, 19:56:27 pm »
Съвета ми е да се успокойш и да си намериш добър лекар. Гъбичките трудно се лекуват , а и на мен ми ги откриха преди 2 седмици. Ако искаш можеш да опиташ и с билки.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #2 -: Март 20, 2008, 20:07:15 pm »
Изследвахте ли и мъжкото тяло? Задължително и той трябва да се лекува дори и да казва че няма проблеми.   Изследвания за диабет???? той е предразполагащ фактор за гъбични инфекции :(


*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #3 -: Март 20, 2008, 23:55:57 pm »
И аз да се опла4а.С антибиотик или без моите гъби все са си там.Толкова са упорити,4е ако можех да ги изкарам на пазара щях да съм милиардерка.Нямам и диабет.А що хап4ета съм изпила и съм си навряла не е истина,но пак няма отърване.Преди два дена правих изследвания и резултата е отрицателен,но когато на следващия ден отидох да ми правят сонда за инвитрото лекарят каза- имаш гъби и аиде пак поредните вагинални.И не се махат и това е.пробвала съм ве4е вси4ки съществуващи медикаменти,но безрезултатно. :balk_80:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #4 -: Март 21, 2008, 00:40:05 am »
Как за два дена ще се разможат до толкова че доктора да ги види? Може би нещо в лабораторията не е наред? Не може в посявката (изследването)хич да няма - те са част от нормалната влагалищна микрофлора. Ако става въпрос за кандида албиканс разбира се.


*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #5 -: Март 21, 2008, 00:42:53 am »
незнам,но когато му показах изследването тои ми каза,4е вярва на това което вижда а не на изследването :balk_144:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #6 -: Март 21, 2008, 01:05:51 am »
 Петя , много съм доволна от една схема на лечение на Алкан Емин в Плевен. Дълга е за изпълнение, но наистина действа. Върви на преглед при него.Мисля , че я изписва стандартно , защото има и други момичета от форума , които са били на нея.За кандида албиканс става въпрос.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #7 -: Март 21, 2008, 01:36:42 am »
сега няма как да отида таи като запо4нах с подготовката за инвитро и ве4е съм на една щепа лекарства и като бонус за евентуална скрита инфекция антибиотик и естествено за гъбите вагинални глобули.А и плевен ми се струва на края на света.Мноооого ми е дале4е :wink:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #8 -: Март 21, 2008, 07:32:38 am »
Този антибиотик ти го дават профилактично, без да има някаква инфекция, така ли?


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #9 -: Март 21, 2008, 09:01:05 am »
Здравейте, милички! :bighug:
Напълно ви разбирам, защото 5 години се мъчих с тези гадини :x :x :x
Какво ли не пих, колко ли гинеколози не смених, то не бяха антибиотици, микробиологии, глобулки, простотии...
Един гинеколог ме е лекувал само мене, друг и двамата, правих микробиологии в различни лаборатории, купувах си само ново бельо, преварявах го, абе какво ли не.......
Всичко, което пишете и което смятах, че ще ми помогне.
Но без успех :x
Още повече, че последния път ми излязоха тъкмо, когато решихме да опитваме за детенце - да не ви описвам що броене на дните, глобулки, притеснения, сърбежи и то какви опити сме правили - незнам..
Вече бях вдигнала ръце и потърсих алтернативна медицина.
Попаднах във форумите за хомеопатия и там видях много момичета, които са се излекували с такъв вид медицина...
Не мога да ви опиша колко ми помогна този вид лечение  - вече и не съм чула за гъбички, откакто ги излекувах с хомеопатия.
Просто не можех да повярвам!
Да не говорим, че лекарството струваше 3 лв. и още имам от него.
А не мога да ви опиша как се чувствах по време на самия "преглед" - това ми подейства все едно бях на психолог. Говорихме си и ме разпитва за неща, които не бях и помисляла да следя. Прегледа беше 2 часа, за което платих 20 лв. - аз се почувствах все едно искам да дам 100лв на тази жена и пак да не са достатъчни. През цялото време те разпитва и си говорите все едно си на психолог - записва си всичко и си прави цялостна картина за теб и на нейна база ти изписва точното лекарство с точната дозировка...
Просто нямам думи да опиша колко съм щастлива от това, че то бяха 5 годишни мъки...
Моя съвет е да се обърнете към хомеопатията или поне прочетете във форумите на тази тема..
Знам колко е тежко с тези гадини и ще се радвам ако ви помогна.
Не си мислете, че правя реклама - както виждате не пиша имена на лекари - хомеопати.
Просто на мен ми помогна много - дори и сега като пия антибиотици пак не ми излизат, че преди само и да помириша антибиотик - веднага бяха на линия. :(
Дори и съпругът ми и сега все ме кара да се обадя и пак да ида при тази лекарка, защото знаеше колко добре се чувствах - не само ми се излекуваха гъбичките, но и другите проблеми като неспокоен сън, нередовен стомах, запек и т.н. - големите и гадни мои проблеми :x Но аз вече почнах с изследвания, хормони и т.н. и просто незнам.... :( В момента съм се отдала изцяло на лечението на моето незабременяване :(
Гушкам ви всички и стискам палци да се оттървете от тези гадини мръсни :wink:
 :bighug: :bighug: :bighug:
Хубав и усмихнат слънчев ден от мен!
 :sunshine: :sunshine: :sunshine: :sunshine: :sunshine:



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    meri_djein

  • *
  • 47
  • това което не ни убива ни прави по силни
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #10 -: Март 21, 2008, 10:45:37 am »
повечето от антибиотиците предизвикват тия гадини,за съжаление те са много упорити и така добре си живеят в нас че е трудно да се преборим с тях.провеждала съм лечение с низорал което беше най ефективно.10дни по едно хапче низорал сутрин и вечер и вечер вътрешно намазване с крема,пробвайте го но само извън схемите на лечението за безплодие зада не ви създаде проблем.целувки
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва, той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо




любовта.url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesielina][/url]
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #11 -: Март 21, 2008, 11:51:00 am »
Петя , много съм доволна от една схема на лечение на Алкан Емин в Плевен. Дълга е за изпълнение, но наистина действа. Върви на преглед при него.Мисля , че я изписва стандартно , защото има и други момичета от форума , които са били на нея.За кандида албиканс става въпрос.
И аз се мъчих с гадните гъби 4 години, то небяха лекарства не бе чудо. И двамата с мъжът ми ни тъпчеха с какво ли не. При мен се появиха в следствие от приема на противозачатъчни, а тях пиех заради ПКЯ. Преди близо 2 год. отидох при Д-р Емин и той ми предписа лечение, което включваше и вагинални промивки. От тогава няма и помен от гъбички.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #12 -: Март 21, 2008, 13:49:03 pm »
Цитат
Този антибиотик ти го дават профилактично, без да има някаква инфекция, така ли?
Тъй като на 02.05 миналата година направих спонтанен аборт с близнаци в шестия месец и решиха,4е е вирусна инфекция или нещо друго скрито.Лошото при мен е ,4е вси4ко минава без никакви симптоми и това затруднява нещата.При прегледа на 19 ,когато лекарят ми изписа антибиотик и ми каза,4е имам скрита инфекция.Резултатите от изследванията са добри,но както казах не показаха нито гъбите нито нали4ие на нещо друго,а доктора след прегледа каза,4е имам и гъби и нали4ие на инфекция.Следващият път съм решила да направя изследванията по едно и също време в разли4ни лаборатории.Може в това да е проблема,въпреки,4е с лабораторията с която работя е много прехвалена
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #13 -: Март 22, 2008, 18:34:29 pm »
Здравейте!На мен ми предписаха Мукосист 150 и Гуназол за гъбичките.Сега вместо сапун мога ли да използвам Лактацид?
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #14 -: Март 23, 2008, 08:50:41 am »
  Когато става въпрос за хрони4на влагалищна инфекция трябва да се обърне внимание и на имунната система.При мен ле4ението бе6е микробиология,хап4ета през устата за мен и за него,глобули ,мле4на киселина задължително,ако е имало продължително ле4ение,за възвръщане на нормалната флора на влагалището и 6 месеца имунабор,като трябваше да го спра при евентуална бременност.
 
Здравейте!На мен ми предписаха Мукосист 150 и Гуназол за гъбичките.Сега вместо сапун мога ли да използвам Лактацид?
Ти за какъв сапун говориш,Веселка?Аз ползвам Лактацид от доста време,но ако говориш за обикновен сапун,това е недопустимо!
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #15 -: Март 23, 2008, 11:20:24 am »
Имам предвид, че когато имаш такава инфекция, не трябва да ползаваш сапун.Исках да разбера дали лактацид е подходящ.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #16 -: Март 23, 2008, 13:10:20 pm »
Независимо дали има или не инфекция, използването на сапун не е препоръчително.
Като са ти пускали микробиология, с антибиограма ли е била?
Колкото до интимните гелове има много - въпрос на личен избор и дали ти понася добре.
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #17 -: Март 23, 2008, 14:11:58 pm »
Преди години имах непрекъснати проблеми с Кандида албиканс. След лечението им се появяваха отново и отново. При вземането на сектет за микробиология една гинеколожка ми каза да направя и колпоскопия. Така излезна и друг проблем, който излекувах, а и така изчезнаха омразните гъбички. Затова, че моя съвет е - направете си колпоскопия, ако имате продължителни проблеми с кандида. 
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #18 -: Март 23, 2008, 17:31:20 pm »

Ако имаш предвид това под името "голяма патешка човка", не е колпоскоп, а спекулум.
И няма нищо общо с колпоскопията :) Колпоскопа е специален микроскоп :)

Цитат
колпоскопия
изследване, при което се оглеждат влагалищните стени и  маточната шийката с помощта на колпоскоп. Използва се за диагностика на възпалителни заболявания на влагалището и за ранна диагноза на предракови заболявания на шийката на матката.
   на латински език: colposcopia.
   на английски език: colposcopy.
http://arsmedica.bg/bg/mdictionary/c_id/2007/alpha/202.html
Колпоскопия

Re: омръзна ми!!!! /проблем с гъбички - ред.мод./
« Отговор #19 -: Март 23, 2008, 18:04:32 pm »
Благодаря за поправката и признавам, грешката е моя. Изтрих постинга и се пообразовах малко :oops:
« Последна редакция: Март 23, 2008, 18:14:39 pm от Danny S »