0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След трансфер?
« Отговор #760 -: Април 21, 2009, 17:42:39 pm »
kotana ,ще ти дойде след като спреш лекарствата.Но преди да предприемеш нещо,се обади на доктора си
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След трансфер?
« Отговор #761 -: Април 21, 2009, 19:53:09 pm »
Здравейте,
Днес на 13-и ден след трансфер на 3 ембриона имам ЧХГ 4,11. Това означава ли, че е имало имплантация - не са ми поставяни инжекции /четох, че при тях може да има химически ефект в/у чхг-то/. И още нещо - мисли ли някой, че има шанс ЧХГ-то да нарасне все пак и да стане нещо??? някой коже ли да се похвали с такова "чудо" или да спра да се надявам напразно  :(
Пропуснах да пиша, че не ми идва МЦ и не усещам симптоми. Пия естрофем и метилпреднизолон и утрогестан - може ли за това да закъснява?
Не спирай лекарствата, изчакай си датата за теста, посочена от лекуващия ти. Дано опита ти е успешен, не губи надежда! yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: След трансфер?
« Отговор #762 -: Април 21, 2009, 22:21:54 pm »
Не спирай лекарствата, изчакай си датата за теста, посочена от лекуващия ти. Дано опита ти е успешен, не губи надежда! yahoo_17

благодаря ти евро - силно се надявам да стане чудото!!!


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

Re: След трансфер?
« Отговор #763 -: Април 21, 2009, 23:52:57 pm »
Здравейте, момичета, утре ми е 5-ти ден след ЕТ и трябва да си тествам естрадиола, прогестерона и бета ЧХГ-то.  :oops:Чудя се, обаче, ЗАЩО се назначават тези толкова ранни изследвания, какво могат да отчетат, какво показват?
В други форуми момичетата казват, че стойностите им изобщо не са показателни за крайния резултат от начинанието - може да са ниски и после да има бременност, а може - обратното...Е тогава ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВЯТ??? :balk_159:

Успех на всички, стискам ви палци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #764 -: Април 21, 2009, 23:56:55 pm »
burty , в коя клиника прави опита?
Re: След трансфер?
« Отговор #765 -: Април 22, 2009, 00:06:26 am »
В АГ "Щерев". Оказа се, че и други момичета са пускали такива изследвания на 5-ти и 10-ти ден след ЕТ, но не разбрах ЗАЩО...
*
Re: След трансфер?
« Отговор #766 -: Април 22, 2009, 11:59:29 am »
В АГ "Щерев" това е практика. Е2 се изследва, за да се проследи как спада след стимулацията, прогестеронът - да се види какви са нивата, съответно ако е незадоволителен, да се приложи допълнителен прием за поддържане на евентуална бременност. Бета ЧХГ така и не разбрах защо се изследва.
Аз лично, при втория ми опит там, отказах да направя тези изследвания. Направих направо кръвен ЧХГ на 10-ти ден от трансфера.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: След трансфер?
« Отговор #767 -: Април 22, 2009, 16:23:48 pm »
В АГ "Щерев" това е практика. Е2 се изследва, за да се проследи как спада след стимулацията, прогестеронът - да се види какви са нивата, съответно ако е незадоволителен, да се приложи допълнителен прием за поддържане на евентуална бременност. Бета ЧХГ така и не разбрах защо се изследва.
Аз лично, при втория ми опит там, отказах да направя тези изследвания. Направих направо кръвен ЧХГ на 10-ти ден от трансфера.

аз също съм тяхна пациентка и никога не съм правила такива изследвания. освен това на мен ми изписаха естрофем  /мисля, че това е естрадиол/ и то високи дози за поддържане на лигавицата - не че имам успех  :(
а за !ХГ мисля, че няма смисъл по-рано от 10- ден след ЕТ.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

Re: След трансфер?
« Отговор #768 -: Май 15, 2009, 21:01:37 pm »
Днес ми е 10-ти ден след трансфер. Преди около 2 часа започнаха да ме болят яйчниците доста силно, като преди цикъл, чак малко ми се гади от болка. Дали това е сигурен знак, че гадната лелка идва, или още има надежда, какво мислите? Чувствам се точно като преди цикъл, без никаква разлика от всеки друг месец. :(


*
Re: След трансфер?
« Отговор #769 -: Май 15, 2009, 21:35:43 pm »
Ей, другарче  :wink: някой да раздвижи темата!
Ми кво да ти кажа - то, че няма да ти дойде е ясно като бял ден, ама да споделя, че аз съм почти така от 5-6 дни вече.
Дано е на хубаво и за двете ни!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: След трансфер?
« Отговор #770 -: Май 15, 2009, 23:24:59 pm »
Джи, знаеш колко много ми се иска да си права! Ще стискаме още! :bighug:
Просто е убийствено това чакане, всички в тази тема го знаят. Но като те присвият и яйчниците, и си мислиш... край. 


Re: След трансфер?
« Отговор #771 -: Май 15, 2009, 23:50:45 pm »
Краси и Краси  :D , и двата пъти ме болеше така - и двата бяха успешни, макар първият за кратко.
Няма нищо сигурно както се казва, не си мислете, че това което усещате е от наближаващата менструация.....от нещо друго е  :wink:
Няма да мислите за край.....мислете за начало....
« Последна редакция: Май 15, 2009, 23:54:24 pm от Black_rose »
Re: След трансфер?
« Отговор #772 -: Май 15, 2009, 23:59:06 pm »
Момичета, когато сестра ми забременя все разправяше,че днес ще и дойде, щото я боляло като пред цикъл, а не и дойде следващите 9 месеца :-) :crossfingers:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #773 -: Май 24, 2009, 22:13:22 pm »
здравейте момичета днес ми е 13 ден от трансфера уринарен тест отрицатален
*
Re: След трансфер?
« Отговор #774 -: Май 24, 2009, 23:36:06 pm »
Сали,най-добре си пусни кръвен тест утре!Не спирай лекарствата преди да излязъл резултатът от кръвния тест!Дано той да е положителен!
Re: След трансфер?
« Отговор #775 -: Май 24, 2009, 23:41:53 pm »
sali, късмет за кръвния тест  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: След трансфер?
« Отговор #776 -: Май 25, 2009, 15:57:45 pm »
благодаря момичета дано имам късмет но не вярвам това ми е 2 инвитро с донорски яйцеклетки и се отчаях много
*
Re: След трансфер?
« Отговор #777 -: Май 26, 2009, 20:43:33 pm »
здравейте момичета но искам да питам малко неоместен въпрос има ли някоя дама на 40 год с инвитро аз съм на толкова и искам да обменя опит а също и с донорски яйцеклетки моля да ми пишете
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: След трансфер?
« Отговор #778 -: Май 26, 2009, 22:12:23 pm »
sali , ето къде може да питаш : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35823.0 . Другата тема за донорските я знаеш.
Re: След трансфер?
« Отговор #779 -: Май 27, 2009, 08:42:14 am »
Днес ми е 10-ти ден след трансфер. Преди около 2 часа започнаха да ме болят яйчниците доста силно, като преди цикъл, чак малко ми се гади от болка. Дали това е сигурен знак, че гадната лелка идва, или още има надежда, какво мислите? Чувствам се точно като преди цикъл, без никаква разлика от всеки друг месец. :(
И при мен горе долу е така,само дето съм на 11ден и придърпването е то 2-3дни,не толкова силно и постоянно ,но е точно като за цикъл.
Момичета кажете нещо.
След 3 инсета и 1 неуспешно икси - нали се сещате как ти избива нервата.
Момичета, когато сестра ми забременя все разправяше,че днес ще и дойде, щото я боляло като пред цикъл, а не и дойде следващите 9 месеца :-) :crossfingers:
Виж като прочетох това и спря да ме боли.
На вас ли да ви пиша че е гадно,ама само вие знаете за какво ви говоря.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.