0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ин витро на 40г и повече
« -: Април 28, 2009, 20:24:30 pm »
здравейте, бих искала да разбера има ли жени на 40г и повече, правили ин витро на тази възраст и с какъв успех. знам, че малко или много е индивидуално, но все пак, моля ви да споделите опит и дано има някой, който да даде надежда...   
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #1 -: Април 28, 2009, 21:42:45 pm »
amalfi , защо не погледнеш в Текущи процедурил Там има тема - Зачатие след 35 - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33614.0 Мисля че може би ще намериш отговори на въпросите които те вълнуват, а и предполагам - много нови приятели.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #2 -: Април 28, 2009, 23:11:30 pm »
надежда винаги има и нищо не бива да те спира да опиташ. моя позната успя на 41 години и на 42 роди момиченце - Варна. пожелавам ти успех и късмет. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #3 -: Април 30, 2009, 14:12:39 pm »
благодаря ви, момичета,много сте мили. :)
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #4 -: Май 07, 2009, 12:18:21 pm »
Amalfi, не се отчайвай! Моя близка забременя на 43 г. от първо инвитро, нямаше никакви проблеми по време на бременността и сега се радва на прекрасно детенце! Успех!
*
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #5 -: Май 07, 2009, 21:40:00 pm »
Амалфи аз започнах опити на 35год.след една година неуспех посетих лекар специалист,зад гърба си имам 4-ри инсеминации и 2 иксита , на ЕЦ не го броя.сега съм на 40 и отново съм на стартовата линия,минала съм през всякакви висоти и низини на емоц.състояния но надеждата не ме напуска.пожелавам ти успех от все сърце, никога не е късно!
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #6 -: Май 12, 2009, 16:00:28 pm »
Aia и ised, момичета, благодаря ви, толкова сте мили! разбира се, че няма място за отчаяние, просто си мисля, че годините вървят.. :)наскоро прочетох една китайска поговорка : "да отделиш цяла година да намериш подходящия учител е повече и от цели четири години учене" . Щом сме намерили правилния лекар...другото е божа работа. От сърце пожелавам на всички късмет и да сбъднат мечтите си !!!
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #7 -: Юни 16, 2009, 21:44:21 pm »
здравейте, бих искала да разбера има ли жени на 40г и повече, правили ин витро на тази възраст и с какъв успех. знам, че малко или много е индивидуално, но все пак, моля ви да споделите опит и дано има някой, който да даде надежда...   
1-то инвитро го правих на 39 и завърши с мисет в 6-та седмица.След то ва правих още два пъти ,но не стана нищо,не се отчайвай ,аз продължавам с 4-ти път
*
Re: ин витро на 40г и повече
« Отговор #8 -: Юни 16, 2009, 23:14:54 pm »
здравейте момичета аз съм на 40 с две инвитро с донорски яйцеклетки но и двете завършиха неоспешно отчаях се разбира се но нали надеждата омира последна продължаваме на пред yahoo_33