0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След цветната снимка
« Отговор #40 -: Ноември 27, 2008, 20:40:24 pm »
Оги, на мен ми кървя около седмица и то всекървене, не зацапване...И след лапарото така бях...
*
Re: След цветната снимка
« Отговор #41 -: Ноември 27, 2008, 21:38:49 pm »
Благодаря, zayak3, Мимче!
Поуспокоих се малко. Ще видим докога ще си я карам така... По принцип при мен по-трудничко заздравяват тъканите. Да му се чуди човек, а данни за тромбофилия имам?!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: След цветната снимка
« Отговор #42 -: Ноември 28, 2008, 10:42:38 am »
аз кървих около 2 дни , но слабо. Доктора даде ли ти антибиотици, за да се предотврати евентуална инфекция?
*
Re: След цветната снимка
« Отговор #43 -: Декември 01, 2008, 19:05:35 pm »
Всяко чудо за, в случая, два дни, при мен. Само се панирах  :oops: Не, антибиотик не ми е изписан, по принцип трябва да внимавам с антибиотиците. Доколкото схващам не са и практика непременно да се изписват след цветна снимка. Или греша?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: След цветната снимка
« Отговор #44 -: Декември 01, 2008, 19:27:08 pm »
Огняна и след моята ЦС не са ми изписвали антибиотици.
*
Re: След цветната снимка
« Отговор #45 -: Януари 27, 2009, 15:40:36 pm »
Моми4ета кажете ми,аz днес направих ЦС,сутринта на 12 ден от цик. zастото не ми се 4ака6е до другия месец,а едва в4ера полу4их направление така се полу4и,,ре3ултата е еднта тръба zапу6ена,другата идеална,и не ра3брах кое то4но каzаха мие доста тясно,мисля 4е 3а церв.канал е ставало въпрос(не раzбрах от немски ,в една австрийска 4астна клиника ходих zастото живея тук zасега,та с бедния ми немски не  раzбрах )докторката каzа 4е поради тясното това можело да било проблема досега ,но тя го оправила била,бил наред ве4е ,по нейните думи,та въпросите ми са
въ3можно лие  да ми го отвори тоя канал по време на цветна снимка,
zасто нямям никаква кръв,а тук 4ета с дни имат,
не ме  боля особено,бе6е неприятно малко ,но не и  болеzнено ,5 мин.
да мисля ли 4е просто тук лекарите пипат по добре или да мисля 4е несто таzи докторка не ми е направила снимката като хората и да хода да права пак.неzнам обърках се след 4етеното тук....
отделно,ми се иска да  пробваме днес нали съм в ову ве4е,(дано пусне преz отворената тръба)сности оба4е направихме първото сно6ение от цикъла,и много искам да се уверя 4е след контрастното днес със сигурност бременност няма,до днес,глупав въпрос но ме тревожи,3 години няма бременност ,не вярвам и сега да има от сности то4но но ако има ,...е малък 6анса да оцелее след снимката днес нали,аz в това се надявам...,после февруари,с цикъла по4вам кломифен и инсеминция,,...какви са ми 6ансовете zа успех кажете ми   моляß

От Мод: Моля пиши на нормална кирилица, а не на маймуца или ползвай КРЕДОР
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 22:37:28 pm от rally_pat »
*
Re: След цветната снимка
« Отговор #46 -: Октомври 04, 2009, 11:43:09 am »
Възможно ли е подраняване на менструацията с една седмица в следствие на цветна снимка?
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: След цветната снимка
« Отговор #47 -: Октомври 24, 2009, 20:57:46 pm »
Здравейте момичета на 20-ти ми правиха ЦС не съм имала кървене но ми изписаха антибиотик Azitrox 6 дена по 2 сутрин и вечер вземам го вече 5-ти ден и имам ужасно силен метален вкус в устата някой вземал ли го е,че взех да се притеснявам вече като страничен ефект не го споменават това в листовката
Re: След цветната снимка
« Отговор #48 -: Октомври 24, 2009, 22:12:22 pm »
бина,Азитрокс съм приемала по други причини..3 дена по 1 прием от 2 хапчета по 250мг.
Не съм получавала страничен ефект.
Но се консултирай..., за да не се тревожиш.
















-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: След цветната снимка
« Отговор #49 -: Октомври 26, 2009, 07:04:34 am »
момичета, и на мен беше изписан антибиотик, имах кафеникаво течение само първиятден, но МЦ закъсня - на 32 ден.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: След цветната снимка
« Отговор #50 -: Януари 05, 2010, 12:05:47 pm »
И моята ЦС снимка мина. Сложиха ми местна упойка и въпреки това ме боля. Длъжна съм да отбележа, че въобще не търпя на болка. Отначало малко ме заболя както преди цикъл, но се наложи да вкарат допълнително контасно вещество и накрая болката стана ужасна. Падна ми кръвното и доста се замаях. Хубавото е че цялото чудо минава за най-много 30 минути.
Резултатът не е много добър:
Матка-нормална форма, размери и позиция.
Тръби-в дясно-проходими, недилатирани, наличие на контраст в корема. В ляво наличие на сак, недилатирана тръба.
Доколкото успях да разбера проблемът е наличието на този сак, който може да се дължи на инфекция като хламидии, микоплазма и др. подобни. Докторът ми каза, че се отстранява лапароскопски.
Утре ще ходя отново при доктора, който ми прави ЦС и ще го разпитам подробно, а в събота съм на преглед в София в клиника по стрерилитет. Винаги търся 2 мнения. Но ще съм благодарна да чуя и вашето, дали някоя от вас е имала подобен проблем, как го разрешихте. Опитът ми до момента показва, че мненията на момичетата от този форум винаги ми спестяват доста лутане и съответно време за решаване на даден проблем (а при нас хич да не е ги има).
Благодаря!


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След цветната снимка
« Отговор #51 -: Януари 05, 2010, 14:18:47 pm »
Аз, лапарооскопски ми прекъснаха проблемната тръба, на следващия опит забременях.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: След цветната снимка
« Отговор #52 -: Януари 05, 2010, 15:52:24 pm »
Изчетенето в нета ме кара да мисля, че и моята съдба ще е подобно, но не мога да съм на 100% сигурна докато не чуя мнението на лекарите.
Благодаря ти Evro за споделения опит!


*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: След цветната снимка
« Отговор #53 -: Януари 05, 2010, 19:43:24 pm »
Аз правих две ЦС без упойка и всичко мина безболезнено за мен макар,че и двете ми тръби бяха запушени.При всеки е индивидално аз си мисля,че е по важно кой ти прави ЦС.Трябва да е много голям специалист и няма да има никакви проблеми.
Стискам ти палци да не те боли. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html