0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #220 -: Февруари 02, 2008, 16:57:19 pm »
Рози, аз имам, но нямам на какво да сканирам.
Освен утре или вдуги ден, ще отида до една приятелка да я сканирам.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #221 -: Февруари 02, 2008, 17:10:04 pm »
Жекова на каква диета си, че много страници станаха ...
Абе аз пусто сложих лентичка, а не започвам диета, чакам да ми дойде М, че тогава нямам апетит и започвам вече сериозно. Честна пионерска  :lol: и само дето вече не съм 58, а 61 кг. :x

 
Много е лесно-диетата ми е на 1 страница.Аз съм си я измислила.Желая ти успех.

 Момичета,тялото си е ваше,но моето мнение е ,че за ръст над 1,60м тегло под 50кг не е много здравосровно.Моят съвет-не пазете диети,а спортувайте.Аз съм 1,63м,цял живот съм била 47кг/без диети,даже влязох да раждам 58кг/.Искам да ви кажа,че никога не съм се харесвала толкова слаба.За тая височина идеалните килограми са 50-51кг.Но понеже моят мъж смята,че и тогава съм много слаба,поддържам 53-54кг.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #222 -: Февруари 02, 2008, 17:12:21 pm »
ROSSY,ето една от многото,които чичко Гугъл ще ти покаже,ако изпишеш "таблица за разделно хранене" :wink:


http://razd-hranene.hit.bg/Tablica.htm


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #223 -: Февруари 04, 2008, 10:26:48 am »
Айде мацки доктора вече разреши и аз се качвам на клона с вас. Борбата ще бъде безмилостно жестока, да помага Дюкан щото вече го познавам. От 67 трябва да върна до 54, смятайте сами цели 13кг!! Днес започвам, купих и ел-карнетин, само със спорта ще ми е трудно но вечер вкъщи ще се опитам да правя упражнения. Стискайте палци, много искам да съм пак каквато бях. Ще ви тормозя от време на време с въпроси няма начин!
« Последна редакция: Февруари 04, 2008, 10:28:46 am от nadin4i »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #224 -: Февруари 04, 2008, 10:30:37 am »
Айде мацки доктора вече разреши и аз се качвам на клона с вас.
:jump12:
 
Ха-ха,само трябва да внимаваме с клона,че с тия килца,дето сме ги натрупали...


 Надинчи, :welcome_1:


Продължавам със застоя с килограмите...
« Последна редакция: Февруари 04, 2008, 10:35:41 am от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #225 -: Февруари 04, 2008, 12:25:25 pm »
благодаря ви момичета! много сте мили! относно килограмите - аз винаги съм била около 48 кг. сега , след като причключих лечението с диферелин , какво ми стана изведнъж станах 52-53 и си ги поддържам. не съм свикнала да се гледам така ,много ми е дискомфортно и депресиращо :(! затова е цялата работа ...и дрехите ми стоят много по-различно.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #226 -: Февруари 04, 2008, 12:28:57 pm »
благодаря ви момичета! много сте мили! относно килограмите - аз винаги съм била около 48 кг. сега , след като причключих лечението с диферелин , какво ми стана изведнъж станах 52-53 и си ги поддържам. не съм свикнала да се гледам така ,много ми е дискомфортно и депресиращо :(! затова е цялата работа ...и дрехите ми стоят много по-различно.
Предполагам ,си "понаедряла" откъм дупе и коремче.Моят съвет е да не пазиш диета,а да спортуваш.Дори само с кардиоуреди и малко коремни преси. :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #227 -: Февруари 04, 2008, 12:41:40 pm »
абсолютно - на дупе и коремче! аз спортувам по принцип - ходя на фитнес , но не да вдигам тежести , а да горя мазнини на пътеката. сега 1 месец ходих на лекции и нямах възможност , но от утре започвам пак :D ще се наложи мисля и малко ограничение на сладките неща , тесто и газирани напитки! успех на всички !
*
Re: Божествени тела
« Отговор #228 -: Февруари 04, 2008, 12:44:58 pm »
абсолютно - на дупе и коремче! аз спортувам по принцип - ходя на фитнес , но не да вдигам тежести , а да горя мазнини на пътеката. сега 1 месец ходих на лекции и нямах възможност , но от утре започвам пак :D ще се наложи мисля и малко ограничение на сладките неща , тесто и газирани напитки! успех на всички !
Точно така-спорт и здравословно хранене!Не вдигай тежести,ако не искаш да качваш на ръцете.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #229 -: Февруари 04, 2008, 13:58:59 pm »
Жеки, днес попитах точно за тази ситуация със застоя. Та обясниха ми така, няма значение, че не мърдаш на кила, продължаваш да топиш мазнини. Така че пробвай да си премериш обиколката на талия, ханш, бедра и да видим дали има разлика след седмица например.
Ох аз не смея да се похваля, но мъжкото каза, че съм махнала акулките.
А за не знаещите кое е акулките. Нали знаете, че най-хубавото месце на прасетата е рибицата, колкото по-голямо е прасето, толкова по-голяма е рибицата. Та аз си имам рибици,  обаче за по-кратко им викам рибки, но после те станаха цели акули. :jump12:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #230 -: Февруари 04, 2008, 14:42:53 pm »
А за не знаещите кое е акулките. Нали знаете, че най-хубавото месце на прасетата е рибицата, колкото по-голямо е прасето, толкова по-голяма е рибицата. Та аз си имам рибици,  обаче за по-кратко им викам рибки, но после те станаха цели акули. :jump12:

А аз и мъж ми им казваме любовни дръжки  :lol:


И аз си купих Л-карнитин, витамини и имунобор, засега леко и бавно започвам за да ми привикне малко органицма, но след няколко дни, започвам голямата битка  :wink:, за съжаление време за спортн нямам. Дано се брой изкачването на стълби с дете и чанта, разходка с дребосъчко и нон стоп навеждане за събиране на играчки и т.н.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Божествени тела
« Отговор #231 -: Февруари 04, 2008, 20:58:46 pm »
Меееери,честито за промяната в лентичката!  :wink:

Момичета,аз съм много нещастна  :( Вече втора седмица съм закотвила на едни килограми и не мога да мръдна(само гръдната обиколка върви надолу)
*
Re: Божествени тела
« Отговор #232 -: Февруари 05, 2008, 00:06:04 am »
А мериш ли обиколка?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #233 -: Февруари 05, 2008, 00:08:34 am »
 И аз съм намалила доста от обиколките.Единствено ми е мъчно за 3-те см от бюста...
*
Re: Божествени тела
« Отговор #234 -: Февруари 05, 2008, 00:12:10 am »
Е то 5 уБаф нема. :mrgreen:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #235 -: Февруари 05, 2008, 09:50:48 am »
Абеее загледах се днес в аптеката понеже влязох да купя витаголд, за това калореь дето уж топи мазнините около коремната област. Някой да знае дали е ефикасно изобщо?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #236 -: Февруари 05, 2008, 09:58:47 am »
Има едни хапчета калорекс много са ефикасни моя маж за седмица  свали 7 кг
Re: Божествени тела
« Отговор #237 -: Февруари 05, 2008, 10:16:40 am »
Аз преди време изпих две опаковки от тях, но ефект нямаше. И Редуктил пих, и вита голд и пак  същата работа :( То само с хапчета не става, ма като ме мързи да си мръдна задника така ще е :( Затова гледам да не чета тук :oops:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #238 -: Февруари 05, 2008, 10:24:57 am »
И мен ме марзи  :oops:при мен имаше ефект а от витаголда ми ставаше лошо
*
Re: Божествени тела
« Отговор #239 -: Февруари 05, 2008, 10:53:54 am »
а някой има ли информация за тези дъвки "мотив"? дали ще имат някакъв ефект... :ask: