0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #220 -: Януари 22, 2008, 16:33:02 pm »
Абе, Пепка, вие първо напивате пилето с бира и после го ядете, така ли? :lol: :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #221 -: Януари 22, 2008, 16:34:12 pm »
Пилешки дробчета и сърца със сметана и бира и салата зеле.
Много обичам да си залея салатата със соса от яденето.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #222 -: Януари 22, 2008, 16:34:56 pm »
Благодаря ви за идеята за картофена супичка - ей сега ще спретна една!  :eating: Мъжът ми е фен на супичките! Аз иначе тази вечер ще готвя пилешка кавърма на Маги. А за десерт - плодова салата. Бързо, лесно и вкусно!  :hungry: А пък рецептата с пипера непременно ще пробвам, защото аз съм "пиперина майчица"!?  :lol:

*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #223 -: Януари 22, 2008, 16:42:33 pm »
Довечера сме на бирено пиле :)

Еха, това да не е цяло пиле върху бутилка бира?Мале откога не съм го правиила!
Тия дни ще направя!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #224 -: Януари 22, 2008, 17:05:47 pm »
Абе, Пепка, вие първо напивате пилето с бира и после го ядете, така ли? :lol: :lol:

Mary, аз и мъжа ми сме на вие с алкохола, а нали е българска традиция да има пиене на масата, та поради таз причина напиваме пилето  :lol: :lol:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #225 -: Януари 22, 2008, 17:06:20 pm »
Аз иначе тази вечер ще готвя пилешка кавърма на Маги.
Душе ,непременно да докладваш дали е вкусна!!!! :D
Аз си взех маги фикс пил.каварма но още не съм го пробвала :D
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #226 -: Януари 22, 2008, 17:09:23 pm »
adi много съм доволна, постоянно ползвам на Маги и за пилешка кавърма и винен кебап става много вкусно!!! :wink: :D
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #227 -: Януари 22, 2008, 17:10:48 pm »
Аз иначе тази вечер ще готвя пилешка кавърма на Маги.
Душе ,непременно да докладваш дали е вкусна!!!! :D
Аз си взех маги фикс пил.каварма но още не съм го пробвала :D
Аз пък тази и винен кебап ги обожавам. Слагам по много пресен лук или стар, даже сега зимата праз и 1 шише домати. С пиленце на хапки или свинско на хапки става мммммммм един път :wink:
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #228 -: Януари 22, 2008, 17:11:30 pm »
Ааааа Виктория ме е изпреварила :lol: :hug2:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #229 -: Януари 22, 2008, 17:13:37 pm »
Гювеч картофи с телешко!
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #230 -: Януари 22, 2008, 17:15:07 pm »
Mari_Pz и аз слагам лук :wink:да се запържи и след това се здушава :wink:направо божествено и става бързо!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #231 -: Януари 22, 2008, 17:15:20 pm »
Аз иначе тази вечер ще готвя пилешка кавърма на Маги.
Душе ,непременно да докладваш дали е вкусна!!!! :D
Аз си взех маги фикс пил.каварма но още не съм го пробвала :D
О, Ади, както ти е отговорила вече и Виктория - просто няма смисъл да докладвам...аз съм влюбена в кавърмата и във винения кебап на Маги, особено в кавърмата...става и с пилешко, и със свинско месо...няма начин да не стане - страшно е вкусно, а се приготвя бързо и лесно...обожавам такива рецепти. Задължително трябва да ги пробваш!
...опа, мен и Мари ме изпревари даже... :lol:

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #232 -: Януари 22, 2008, 18:10:30 pm »
  Виктория,Мари,Душе благодаря ви момичета за бързите отговори!!!! :D
Непременно ще го пробвам!!!!!Навихте ме!!!!! :D :D :D
ЕЕ няма да е утре ,че от няколко дена готвя пилешки неща и вече ще почнем да коткодякаме :oops: :lol: :lol:,но след няколко дена ще докладвам за нещата :D

иначе гледам че в фризера имам една кайма и се чудя какво да я правя утре 8O,моля дайте някаква идея ,но да не е пържено (че с моята жлъчка само задушавам или пека)
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #233 -: Януари 22, 2008, 18:12:10 pm »
Ние сме на печени пилешки бутчета с гарнитура -картофи с млечен сос, тараторче и салатка.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #234 -: Януари 22, 2008, 18:23:14 pm »
На мен ми останах 2 бутчета от снощи и ги накъсах за една пилешка супичка.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #235 -: Януари 22, 2008, 18:27:50 pm »
Хек с майонезка и черррррррно пиперче във фурната с гарнитура от задушени зеленчуци, пържени картофки /за Ник- аз не ги ям агейн, ша отслабвам/ и салата пиле с майонеза /купешка/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #236 -: Януари 22, 2008, 18:28:02 pm »

иначе гледам че в фризера имам една кайма и се чудя какво да я правя утре 8O,моля дайте някаква идея ,но да не е пържено (че с моята жлъчка само задушавам или пека)

 Може да спретнеш една мусака,руло Стефани с някаква салатка,мариновани кюфтенца,сърми,пълнени 4ушки,.............фффф това ми дойде на ума дано нещо ти допадне  :wink:  :balk_602:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #237 -: Януари 22, 2008, 18:29:31 pm »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #238 -: Януари 22, 2008, 18:29:41 pm »
На мен ми останах 2 бутчета от снощи и ги накъсах за една пилешка супичка.

 Мимка и аз правя така или когато остане бяло месо го правя на супа или фрикасе :lol:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #239 -: Януари 22, 2008, 18:36:33 pm »
Какво сте се разписали,не мога да сваря да ви изчета! :D

Ние сме на кюфтета на скара и салата краставици./то аз съм на друго ,де,ама няма да изпадам в подробности/.