0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #180 -: Януари 20, 2008, 19:04:38 pm »
Днес за обяд агнешко с картофи, а за вечеря - шницели.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #181 -: Януари 20, 2008, 19:16:05 pm »
Брех, че вече и по две манджи готвят някои хора  :wink: :lol:

Ние тази вечер, ще хапваме тортелини с шунка и сирене със сос карбонара.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #182 -: Януари 20, 2008, 21:10:50 pm »


С маршмелоу-за се работи адски трудно и покритието става супер твърдо- който иска да прави чаршафчета- правете го с фондан или марципан , това мога да заява след днешния изпълнен с готвене ден  :D
« Последна редакция: Януари 20, 2008, 22:38:22 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #183 -: Януари 20, 2008, 21:18:48 pm »
Мини, иначе е станала тортата, браво. Значи викаш с бонбоните да не се пробвам, аз на тях се надявах, щото с марципана нещо не ми се получи както трябва и при мен беше твърдо, но сега знам как да го коригирам. Но след това което казваш ти с машмерлоуза не мисля, че ще пробвам.
Но като гледам и твоите розички са едни лъскавички, много по-добри са от моите, моя марципан седеше постен, не бе лъскав и се поддаваше по трудно на работа, чупеше се. А твоите рози седят по-естествено.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #184 -: Януари 20, 2008, 21:21:37 pm »
Абееееее
това е зеле  :(
иначе е с марципан
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #185 -: Януари 20, 2008, 21:39:51 pm »
хи-хи-хи
абе зеле, рози карай да е весело
иначе сериозно какво ги направи та са така лъскави, моите седат едни постни
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #186 -: Януари 20, 2008, 21:43:25 pm »
Правих ги по рецептата за марципан от Бон Апети- не Варна-та
Като ги разделих и оцветих, в домакинско фолио и в камерата, постоя тестото около 2 часа там и това е
малко позгъстих с царевично нишесте
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #187 -: Януари 20, 2008, 21:44:45 pm »
Абе адаша е огън бееее! :youwoman:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #188 -: Януари 20, 2008, 22:23:28 pm »
Ми и моя марципан е този на Бон Апети, но явно нишестето липства. Аз затова съм решила още веднъж да пробвам и да го дооформя с него.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #189 -: Януари 20, 2008, 22:50:05 pm »
телешко варено, кюфтета и салата от червено цвекло.
двечки че да има за 2 дни поне :wink:
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #190 -: Януари 20, 2008, 23:29:39 pm »
Брех, че вече и по две манджи готвят някои хора  :wink: :lol:

Ние тази вечер, ще хапваме тортелини с шунка и сирене със сос карбонара.

:jump12:
То пък поне да имаше останало и за утре. Ох с това плюскане до никъде няма да стигна хорааааа :balk_185:
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #191 -: Януари 21, 2008, 17:09:22 pm »
За тази ве4ер приготвих гъбена супа,едно грах4е по ловджийски със свинско месо и мисля да направя една салата от 4ервено цвекло,зеле и морков :wink:
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #192 -: Януари 21, 2008, 18:31:52 pm »
Моят грах не яде....бил изял достатъчно в казармата :(  Пека в момента пица, ама  утре пак ще има да се чудя какво да забъркам :x


*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #193 -: Януари 21, 2008, 18:48:45 pm »
Абе ти хич не се оплаквай, щото моя пък вчерашно не яде, че и 2 поредни дни едно и също не яде!
Аз пека бутчета с картофки, ама се очертава да си ги ям сама. :?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #194 -: Януари 21, 2008, 19:10:15 pm »
Абе ти хич не се оплаквай, щото моя пък вчерашно не яде, че и 2 поредни дни едно и също не яде!
Аз пека бутчета с картофки, ама се очертава да си ги ям сама. :?

хм,то май повечето са така,ама че големи капризи!!!!!и моя хич не иска да яде 2 дена една и съща манджичкааа :lol: :lol: :lol:иначе и аз днес правих бутчета с картофки
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #195 -: Януари 21, 2008, 19:25:45 pm »
Аз май няма да влизам вече тук, забранено ми е.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #196 -: Януари 21, 2008, 19:37:27 pm »
 8O
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #197 -: Януари 21, 2008, 19:38:45 pm »
Аз май няма да влизам вече тук, забранено ми е.
аааа не така!!!!!!че ти си главен кадър тука!!!!!!как така няма да влизаш?????поради диета ли????? :lol: :lol: :lol:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #198 -: Януари 21, 2008, 20:19:23 pm »
Ми къ мислиш ти??? :lol: :lol: :lol:
Re: Какво ще готвя тази вечер 2
« Отговор #199 -: Януари 21, 2008, 20:39:24 pm »
Мини ,поздравления з тортата,станала е бижу :balk_103:
Аз днес правих един кекс ,и стана много хубав,има и снимчица ама тц..няма с кво да ги кача в момента .Но обещавам скоро.Ето рецептата:
Продукти:
3яйца
1чаша и половина захар
7с.л.вода
7с.л.олио
Около 2чаши брашно
1бакпулвер
какао.
3яйца и захарта се разбиват добре,към тях се прибавят 7с.л вода и 7с.л олио,и брашното което е размесено с бакпулвера.Раделяме готовата смес на две,в едната слагаме какао.Печем в предварително загрята на 190градуса фурна за около 40 минути.