0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #40 -: Декември 11, 2007, 17:47:41 pm »
Наде, не  вдигат температура след тази ваксина.
А ортопед мога да ти пратя линк, но е без направление,
прегледа е 20 лв. и ние ще ходим там, Сия е много доволна.
http://www.einet.bg/~alexiev/
Цунки на Филип :D

Фуси, сигурна съм, че Никола ще е страхотен батко!
Успех, каквото и да решите!
« Последна редакция: Декември 11, 2007, 19:36:20 pm от Nadyn »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #41 -: Декември 11, 2007, 18:00:01 pm »
Фусинко, щом прочетох какво си написала по-горе, спонтанно възкликнах-
" :heartbeat:Обичам го това момиче, ей...."
Пробвай, ще успеете, ще се случи, ще видиш....
Аз също мисля след година пак!
Все пак си искам розовите пантофки!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #42 -: Декември 11, 2007, 18:07:02 pm »
Роби, и ние бяхме при Алексиев - много съм доволна  :)

Фусинко, хайде, мило - както ти си знаеш - смело напред! Ох, искам да те нагушкам...
То, и ние сме заговорили за още едно бонбонче вкъщи - ама нещо ме е страх, че много ще одъртея обаче или пък ще се възползвам да съм дълго време млада майка  :wink:
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #43 -: Декември 11, 2007, 18:16:33 pm »
Роби,тази ваксина се приема много леко.Не се притеснявай!
Фуси, мисля че решението ви е страхотно!Който и от двата варианта(а може би и двата :wink:) да изберете това ще е правилното решение. stork-girl лети към вас!Успех!
« Последна редакция: Декември 11, 2007, 19:21:11 pm от joshi »
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #44 -: Декември 11, 2007, 19:07:05 pm »
Фусьо, хич не се и замисляй, ами дерзай на ЕЦ... Пък току виж вземем и да се засечем, купон ще стане  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #45 -: Декември 11, 2007, 21:46:06 pm »
Хайде мацки, да напълним зачатие с бебета :lol:
И ние сме решили на пролет да се захващаме сриозно, пък ако не стане до една година д-р Владимиров си знае работата :lol:
Бора, а за годините да не съм те чула да се оплакваш, аз съм решила третото на 40, какви красиви вечно млади майки ще сме :D
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #46 -: Декември 11, 2007, 21:50:43 pm »
Fussii и rally_pat желая ви много много много касмет ,този пат 6те е успе6ен  :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #47 -: Декември 11, 2007, 21:52:19 pm »
Късмет на всички бебемислещи и бебеправещи, при нас ситуацията май е като ми дойде и почваме опити за следващ наследник, защото все още нямам цикъл, но съм активно кърмеща и на това го отдавам  :? иначе чинно си правя тестове на 2 месеца, както ме е посъветвал д-р Даскалов
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #48 -: Декември 11, 2007, 21:54:01 pm »
Мини споко, на мен ми дойде 3 седмици след като спрях да кърмя, т.е. 10-на месеца след като родих :wink:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #49 -: Декември 11, 2007, 22:30:30 pm »
Честити месечинки на малките бебчовци. Да растат здрави и умни дечица :D
Фуси поздравления. Аз си признавам без бой. Опитвахме пак и пак 6 месеца не стана номера. :( Но сега ми дойде страшно нанагорно и като си се представих и с корем вече нещата придобиха кошмарен вид. Ама много искам бебе отново. Толкова много, но поне да завърша още малко ми остана. Раздвоена съм но приключихме с опитите засега. Ще си дам малко време. Година поне,а и малката ще е вече госпожица  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #50 -: Декември 11, 2007, 23:02:04 pm »
Искам да питам от кой гел за успокояване на венците сте доволни - kalgel или dentinox? Предполагам, че ще има мнения и за двата, ама.. Нещо моята спокойна щерка не е спокойна от няколко дни и един от вариантите е зъбче? Другия е коремче....
Някой беше ли се оплаквал, че при никненто на зъбче, детето му се е подсекло или аз вече изперках тотално  :? Въпреки, че ползвах пелени на Памперс 4-та за спасяване на положението вчера и вечерта веднага начален етап на подсичане...
Много го хвалите тоя Джъмбо, ше го посетя тия дни.
Мини на мен ми дойде 1 месец, след като спрях да кърмя.
« Последна редакция: Декември 11, 2007, 23:45:19 pm от Nina »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #51 -: Декември 11, 2007, 23:10:28 pm »
Nina, да не плаша, ама Стефи на вашата възраст й почнаха симптомите за зъб, а първия поникна на 7 м и 23 дни  :? иначе Генгигел е това, от което аз усетих успокоение в детето
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #52 -: Декември 11, 2007, 23:20:46 pm »
Здрава и бебешка седмичка от нас. :)

Сега пък Тони е пред разболяване ако вече не е. Хм интересна работа да видим до празниците дали ще сме отново "пушка". Иначе и аз искам поне още едно бебче, но за опити за момента мога само да пиша тук. Нека първо изгледам и поотрастне баткото, пък ще му мисля по сериозно като му дойде времето.
Иначе поздравления за всички, които започват борбата от начало. Много е вълнуващо да чакаш дете, искам поне още веднъж да го усетя, обаче този път ще я карам по спокойно, обещавам  :wink: :)

Честито и на месечинковците на Зачатие.Да папкат и слушкат, да лудуват и общуват, да са здрави и засмени с нови коледни премени. :D
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #53 -: Декември 12, 2007, 00:02:01 am »
Все пак си искам розовите пантофки![/b][/color]

Сигурно и мен ще ме помислите за луда, но и аз искам още едно дете. Може и нахално да е от моя страна, но много искаме да имаме момиченце. Дори онзи ден се видях с д-р Стаменов и той каза, че няма никакъв проблем да започнем опитите след 4 месеца. Ако не стане по нормалния начин, може би ще пробвам и аз на ЕЦ с предимплатационна диагностика. На всички смели момичета на "Зачатие" желая сбъдване на мечтите!

Фани, ти си страхотен човек и ужасно много ти се възхищавам!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #54 -: Декември 12, 2007, 00:19:57 am »
Касси, не се притеснявай, аз май съм по-луда, щото ние мислим до година да се пробваме за две девойки, нали си имаме сладоледчета, а и тъкмо ще ползват количката, креватчетата и т.н. :lol: :lol:
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #55 -: Декември 12, 2007, 05:40:07 am »
Ех, нека и аз се присъединя към групата на искащите момиченце :D

Обаче, тъй като АРТ повече не искам да правя, единствено остава осиновяването като вариант. Готова съм да осиновя дъщеричка, единствено годините ме притесняват, защото искам близнаците да поотраснат, а тогава ще бъда над 40...Ох не знам

Много познати ме питат: "вие няма ли да се пробвате за момиченце", аз им отговарям, че залагам на сигурно и направо ще си осиновя щерка.Мислят, че се шегувам...

От друга страна може и скоро баба да стане, като гледам каква любов пламти между моя големия син и красивата му приятелка филипинка  :lol:

Ще видим,ще видим

Само да сме здрави

Поздрави на всички и много целувки на дечицата
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #56 -: Декември 12, 2007, 06:17:20 am »
Цитат
Някой беше ли се оплаквал, че при никненто на зъбче, детето му се е подсекло или аз вече изперках тотално   Въпреки, че ползвах пелени на Памперс 4-та за спасяване на положението вчера и вечерта веднага начален етап на подсичане...
Сватя, купи си крема на Avene, няма да сбъркаш. Аз вече само с такъв мажа д-то на моя син.

По въпроса за второ дете:
Фани, каквото и да решиш, те поздравявам! Ти си смела жена и ще се справиш.

Макар, че доктора от родилното ме изписа с пожеланието :"Айде, пък догодина пак да дойдеш!", мисля да не бързам много. Поне още две години за да поотрасне Вики. А после ще видим.
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #57 -: Декември 12, 2007, 07:20:17 am »
mini, и на мен като на Стефи ми дойде, чак на 10ия месец, т,е, след като приключихме окончателно с кърменето. Иначе за бебе и ние сме в отбора на опитващите от една година, като последните 6 мес по-сериозно уж. Та по тоя случай реших да се взема сериозно в ръце и в понеделник съм при Владимиров.
Фуси, май не си единствената луда, много сме  :D

За зъби ползвам Dentinox, но Калгел не съм ползвала и не мога да правя сравнение.


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #58 -: Декември 12, 2007, 09:47:27 am »
Касси, не се притеснявай, аз май съм по-луда, щото ние мислим до година да се пробваме за две девойки, нали си имаме сладоледчета, а и тъкмо ще ползват количката, креватчетата и т.н. :lol: :lol:

Мече, честити три месеца на твоите мечета! Малко позабравих да те поздравя навреме!  :oops:

Аз си нямам сладоледчета, но с още две, бая зор ще види таткото! Мече, ами ако са пак момчета!  :lol:  Иначе аз вече имам заявка за антуража, една приятелка чака близнаци :D и покъщнината ще замине в тази посока.

Честит рожден ден и тук на Мони на Лидия! :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #59 -: Декември 12, 2007, 10:46:32 am »
Благодаря ви милички! След тия пожелания - нямам избор  :P. Подновяваме документите и ЕЦ - туй то. Ще чакаме пролетта  :lol:, че зимата не ми е сезон.

Заподсечени дупета - горещо рекламирам Ексципиал бадемово масло. Той не лекува, но прави тънък филм в-у подсечената кожа, успокоява  и не позволява на урината да достига до нараненото място. На Колето му действа като магическа пръчка
В очакване ....