0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #20 -: Декември 10, 2007, 20:35:31 pm »
Хубава седмица и от мен и пове4е усмивки!!!mecheto sami  да са ви живи и здрави малките съкровища и да растат много усмихнати!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #21 -: Декември 10, 2007, 21:12:15 pm »
Честита месечинка на малчовците на mecheto, лелееее как вървят.
Хубава седмица и само добри новини, свежи попълнения в бремелинския и майчинския отбор.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #22 -: Декември 10, 2007, 22:08:28 pm »
Честита месечинка на малките мечета! Много да слушкат и да папкат!
Днес имах произшествие - спуках гума на количката 2 минути след като излезох, ръждасало кабарче се заби в нея. 8O
То че не са чисти улици е ясно, ама чак кабачета да изхвърлят, е тва вече не го разбирам. И сега докато намерим вулканизатор, преустановяваме разходките.  :(
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #23 -: Декември 11, 2007, 11:11:37 am »
Прелитам набързо смо да похваля магазин Джъмбо на бул. България - огромен, добре подреден, с богат асортимент. Не видях само памперси и храни.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #24 -: Декември 11, 2007, 11:55:16 am »
Хммм...това е някъде до нас, ама коя част на булеварда точно?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #25 -: Декември 11, 2007, 11:58:35 am »
Точно под Била, на мен ми е на 20 метра :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #26 -: Декември 11, 2007, 12:07:51 pm »
Ааааа...верно бе! Откога се каня да го посетя! И казваш има всичко, дори и колички?
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #27 -: Декември 11, 2007, 12:14:30 pm »
Привет и от нас, стигнах до компютъра! Честито на мечетата, цели 3 месеца иха!
Момичета вие масажирате ли бебетата? А след първия месец ли почнахте? Аз си купих една такава книжка ама ми се струва висш пилотаж, а и след къпане сме вече толкова гладни и нетърпеливи, чееее  :lol:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #28 -: Декември 11, 2007, 13:04:35 pm »
Привет и от нас, стигнах до компютъра! Честито на мечетата, цели 3 месеца иха!
Момичета вие масажирате ли бебетата? А след първия месец ли почнахте? Аз си купих една такава книжка ама ми се струва висш пилотаж, а и след къпане сме вече толкова гладни и нетърпеливи, чееее  :lol:
И ние имахме такъв период и бях започнала да къпя Дара сутрин - между храненията - детето спокойно, мама спокойна... масажчета, гимнастики и т.н. После, като мина този период пак започнах да я къпя вечер, но малко след вечеря.
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #29 -: Декември 11, 2007, 13:34:56 pm »
има два варианта за масажа - или изместваш къпането малко по-рано, така че да не е озверяло от глад детето веднага след банята и да имаш време за масажа; или масажираш в друго време на деня.
но най-удобно е след баня - нали така и така го мажеш с нещо, то при мазането се прави и масаж. аз правех масаж от 3-седмична възраст нататък.
масажът е важен за бебетата, нищо сложно няма в него и се прави за 2 минути точно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #30 -: Декември 11, 2007, 15:18:41 pm »
Аз отдавна съм изместила къпането през деня, по-удобно ми е - вечер обикновено съм изморена, трябва да приготвя нещо за вечеря, искам да погледам новини, да се видя с мъжа си, а и косата на Симона е много и съхне бавно, затова я къпя през деня и вечерта ми е по-свободна. 
Спокойно можеш да изместиш или къпането, или масажа, както са ти писали.
Обаче, да си призная масаж отдавна не правя :oops: Когато беше малко бебе, правех ежедневно, но може би защото спрях да мажа с каквото и да е, загубих и навика за масажа. Вие правите ли още?

Пртък заминаваме за Солун, за няколко дена само, планирала съм да имам под ръка за всеки случай сиропче и свещички при температура и гелчето за венците. Не се сещам друго какво би ми потрябвало, пропускам ли нещо?
« Последна редакция: Декември 11, 2007, 15:22:26 pm от tzvetenze »
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #31 -: Декември 11, 2007, 15:32:42 pm »
Една мисла ме гложди от известно враме насам... стисках, стисках, ама повече не издържам, пък и Мари ми е заповядала всичко да си казвам  :lol:...
Та мислим си ние със сКалата за второ детенце.   :balk_160: Ако трябва да бъдем честни, аз не съм 100 проц. сигурна, че искам второ(ся, да не ме набиете), той е абсолютно сигурен, че иска, бих казала категорично.
Догодина напролет, трябва да си подновим заявлението за осиновяване, ако решим, че искаме да осиновим второ детенце.
Аз си мисля обаче за едно ИКСИ на ЕЦ ??!!! Дали да не пробваме.... много се чудя... има ужасно много "за" и "против"

Дали пък да не изчакаме... не че знам какво да чакаме, де...
В очакване ....
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #32 -: Декември 11, 2007, 15:38:41 pm »
Ааааа, Фуси, така те харесвам. :D
Аз мога да те подкрепя морално и емоционално за едно комплексно решение. Подновявате документите, правите едно ИКСИ бебе и дотогава сте взели решение за трето. :lol: Какво по-хубаво от пълна къща.
Аз лично вече допускам до главата си мисълта за нов опит към края на новата година, пък да видим.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #33 -: Декември 11, 2007, 15:42:16 pm »
Прелитам набързо смо да похваля магазин Джъмбо на бул. България - огромен, добре подреден, с богат асортимент. Не видях само памперси и храни.

Аз още в неделя го похвалих тоя Джъмбо ;), ама малко късно вечерта затова не всички са го видели. От там взехме на Ели коледния костюм... И пак се каним да го посетим, че много набързо го разгледахме. А иначе мисля, че мярнах и храни, но то толкова много неща има, че не съм особено сигурна... Намира се на пресечката на Тодор Каблешков и България до Била. Магазина има и подземен паркинг...

Една мисла ме гложди от известно враме насам... стисках, стисках, ама повече не издържам, пък и Мари ми е заповядала всичко да си казвам  :lol:...
Та мислим си ние със сКалата за второ детенце.   :balk_160: Ако трябва да бъдем честни, аз не съм 100 проц. сигурна, че искам второ(ся, да не ме набиете), той е абсолютно сигурен, че иска, бих казала категорично.
Догодина напролет, трябва да си подновим заявлението за осиновяване, ако решим, че искаме да осиновим второ детенце.
Аз си мисля обаче за едно ИКСИ на ЕЦ ??!!! Дали да не пробваме.... много се чудя... има ужасно много "за" и "против"

Дали пък да не изчакаме... не че знам какво да чакаме, де...

Fussii, каквото и да решите трябва и двамата да го искате. Но щом ти не си сигурна... Иначе Колето сигурно ще се радва на братче или сестричка.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #34 -: Декември 11, 2007, 15:47:34 pm »
Фуси, имаш моето възхищение за решението :). Не съм запозната лично с твоята история, но аз сигурно бих опитала още 1 път, а и не съм фен на малката разлика между децата. Доколкото знам обаче осиновяванията се проточват във времето, така че задвижи и двата проекта, пък както е казала  White, какво по-хубаво от пълна къща с детски смях. Аз все още изобщо не мисля за второ дете. Иска ми се Мия да поотрасне още година, две и тогава живот и здраве, но ще видим.
<br />[link=http:
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #35 -: Декември 11, 2007, 15:55:47 pm »
Иска ми се Мия да поотрасне още година, две и тогава живот и здраве, но ще видим.

Да де, и моите колебания са свързани с това... Но осиновяването може да се случи и след 2 години, още повече, че този път ще имаме претенция за пол на детето. Пфуууййй сложна работа, аз щото съм по плановете, не че те се сбъдват де
В очакване ....
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #36 -: Декември 11, 2007, 16:08:49 pm »
Фуси, дори и да не си сигурна, на мен ми звучиш някак си по-скоро позитивно настроена и развълнувана, отколкото умислена в някакви дилеми.
Решението е пред избистряне явно :lol:
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #37 -: Декември 11, 2007, 16:14:13 pm »
Виж сега, съкровище, и аз като White, си мисля че март-април едно ИКСИ и подаване на документи за една малка принцеса е перфектния вариант, пък каквото сабя покаже :D
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #38 -: Декември 11, 2007, 16:30:29 pm »
Мммхаммм натам вървят нещата  :lol:
В очакване ....
*
Re: Нова седмица 10.12 - 16.12.07
« Отговор #39 -: Декември 11, 2007, 17:27:26 pm »
Фуси, аз съм от радетелите на ЕЦ, защото моят Филип стана точно така  :P! Поне не губиш нищо, няма стимулация и т.н. Успех ако решиш!

А ще ми препоръчате ли добър ортопед? Знам, че някъде по форума бяхте писали за такъв, но в момента не мога да го намеря. В четвъртък ще ни дават направление та искам да знам някой добър. Тогава ше ни бият и ваксината, май пак за хипатит Б, дано да мине спокойно, дали вдигат температура след това?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!