0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #500 -: Юни 03, 2011, 22:03:59 pm »

И другата идея, за която ми хрумна сега е да се сложат снимки на бебетата на Зачатие, ако някоя мама позволи примерно  :wink: и предостави снимки примерно ...
« Последна редакция: Юни 03, 2011, 22:05:42 pm от dess_dess »


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #501 -: Юни 03, 2011, 23:13:40 pm »
снимките, които ние ползваме за брошурите си, се вземат от бази с изображения, където за всяка снимка си пише - коя е за безплатно ползване, коя се ползва срещу заплащане.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #502 -: Юни 03, 2011, 23:14:25 pm »
мисля, че е добре снимката да е свързана някак с акта на даряването.
хареса ми протегнатата ръка, която подава цвете на друга ръка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #503 -: Юни 04, 2011, 08:48:30 am »
мисля, че е добре снимката да е свързана някак с акта на даряването.
хареса ми протегнатата ръка, която подава цвете на друга ръка.

Джам ясно е, че ВИЕ ще решите ... просто искахте и наше мнение, е дадохме ви го! На мен лично, тази с цветето не ми се връзва никак с кампанията ... :?


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #504 -: Юни 04, 2011, 09:46:31 am »
dess_dess, съвсем не е така - листовката си е "ваше" дело, ще я направите така, както я чувствате. в крайна сметка, вие сте най-близо до тематиката.

аз си казах личното мнение като потребител.
идеята на цигу да се обърнете за снимки към нашите фотографки е много добра.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #505 -: Юни 04, 2011, 11:13:43 am »
Подкрепям мнението на jam. Инициативата е ваша, ние само я подпомагаме и ще подкрепим решението ви.

Единствено ви напомням, че ДРЗ е на 25 юни, съответно няма много време. Идеята за снимки на момичета от Зачатие на мен също много ми допада, но имайте предвид, че това трябва да се реши във възможно най-кратък срок, тъй като трябва да дадем брошурите за отпечатване навреме.

Като потребител, въпреки че нямам такъв проблем, но се чувствам съпричастна към него, си позволявам да изразя мнението за снимката с цветето - на мен също доста ми допада - символизира протегнатата ръка и дарението. Разбира се, може да не обръщате внимание на мнението ми, ако самите вие не го усещате така - все пак тази инициатива е за вас.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #506 -: Юни 04, 2011, 12:25:37 pm »
Елфи, Джам ... не ме разбирайте погрешно(макар и засегната от този проблем), пред мен лично не стои въпроса за липсата на донор!
Но бих се радвала това да се промени и по отношение на другите момичета за които липсата на донор си е доста сериозен проблем   :wink:  Ще се радвам всички да се включим в тази промяна! :D
По отношение на снимките е признавам си, че съм пристрастна към тези с бебета  :oops: ...
« Последна редакция: Юни 04, 2011, 12:27:24 pm от dess_dess »


*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #507 -: Юни 05, 2011, 15:05:17 pm »
Джем, имам предложение листовката като цяло да има лого.
Например :  
Направи добро ! Помогни да се роди живот ! Дари частица от себе си - стани донор !
 
Или нещо от този сорт ,за да може чрез него да се прикове и насочи вниманието.

А за картинките имам предложение едната да е : Аз искам да бъда бременна
 / от тези, публикувани в http://lines.ladoshki-forum.ru/islove/3_2/1255325976.jpeg, http://lines.ladoshki-forum.ru/islove/3_2/1255325960.jpeg
, което показва желанието ни, а снимката  с цветето и протегнатите две ръце
- единствената възможност това да се случи.

« Последна редакция: Юни 05, 2011, 15:58:25 pm от ikar »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #508 -: Юни 05, 2011, 16:58:12 pm »
И на мен, ми хареса идеята на Икар за логото ... ;))


*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #509 -: Юни 06, 2011, 09:41:28 am »
Момичета, нямах нет и не съм прочела предложенията ви - съжалявам.
Листовката стана твърде голяма и не мога да я прикача. Пускам я на Jam и Елфи да погледнат и ако могат да я публикуват някъде, където моге да се види.
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #510 -: Юни 06, 2011, 10:18:18 am »
Листовката в намален размер
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #511 -: Юни 06, 2011, 11:09:12 am »
Брошурата е станала много хубава, само да се подравни текста от дясно.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #512 -: Юни 07, 2011, 09:36:36 am »
Момичета да се похваля, вече съм донор!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #513 -: Юни 07, 2011, 10:58:05 am »
Момичета да се похваля, вече съм донор!

 :youwoman:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #514 -: Юни 07, 2011, 11:21:18 am »
Благодаря!
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #515 -: Юни 07, 2011, 13:07:49 pm »
Момичета да се похваля, вече съм донор!
Благодаря ти за благородния жест!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #516 -: Юни 07, 2011, 13:40:28 pm »
Момичета да се похваля, вече съм донор!

Страхотен жест! Благодаря ти от сърце! Бъди здрава и благословена!  :youwoman:


Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #517 -: Юни 07, 2011, 15:35:35 pm »
дано помогнат на някой,със мен имаше още едно момиче и тя е донор
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #518 -: Юни 07, 2011, 17:24:19 pm »
Гери, благодаря ти и аз за благородния жест!
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #519 -: Юни 07, 2011, 21:12:43 pm »
С уважение към теб и огромното ти сърце , благодаря Гери, за сбъдването на една мечта !