0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #780 -: Февруари 25, 2014, 19:21:11 pm »
Здравейте, не смея да се зарадвам.Вчера мина пункцията и са извадили 4 Я. Трансфера ще ми бъде в четвъртък. Всичко е толкова по-различно( от предишната клиника) и не знам как ще се развият нещата. Може точно това да е за добро и да доведе до заветните  :bfp:
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #781 -: Февруари 25, 2014, 20:28:38 pm »
Incredible, от сърце ти желая най-хубавите ембриончета и успешен трансфер! Ще чакам с нетърпение повече подробности след трансфера  :D!  Вярвам, че всичко ще бъде наред!
 Успех!!! yahoo_17

Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #782 -: Февруари 25, 2014, 20:51:04 pm »
Marsi, благодаря ти много.
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #783 -: Февруари 26, 2014, 20:16:19 pm »
Incredible, успех! :D
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #784 -: Октомври 29, 2014, 09:32:55 am »
Здравейте, момичета!
Оказа се, че и ние ще трябва да се насочим към ДЯ - вече имаме 7 неуспешни опита.
Взех заявленито, което трябва да попълня. Не разбирам защо само данни на партньора трябва да попълвам. Исках да изпратя бланката с куриер, но ще отида на място и ще го уточня.

Дано все повече момичета стават донори, за да внесат Смисъл и Вяра в живота на всички нас, които се борим за своето Щастие! Благодарим, Надежди! На очакващите - кураж, търпение и вяра, бъдещи мами!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #785 -: Октомври 29, 2014, 11:12:31 am »
Здравейте, момичета!
Оказа се, че и ние ще трябва да се насочим към ДЯ - вече имаме 7 неуспешни опита.
Взех заявленито, което трябва да попълня. Не разбирам защо само данни на партньора трябва да попълвам. Исках да изпратя бланката с куриер, но ще отида на място и ще го уточня.


cream, каква е тази бланка?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #786 -: Октомври 29, 2014, 11:22:55 am »
Формулярът, с който ще се включа в донорската програма.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #787 -: Ноември 15, 2014, 23:53:58 pm »
Здравейте мили момичета ,
реших и аз да дам частица от себе си и да даря надежда на някоя чакаща мама.Много ми се иска да можех да помогна на всички ви ...Ако можех щях да дам всичките си яйцеклетки на нуждаещите се , а за себе си ще оставя една , защото и аз чакам за процедури както всички вас ,  но ние сме с мъжки фактор и докато си чакам кротичко да подаря нещо , което е толкова малко ....А всъщност толкова голямо  .И така  аз съм на 30г имам едно момиченце от първия ми брак на 9 годинки .И понеже зная какво е да чакаш и да се надяваш , просто с моето момче взехме това страхотно решение .Аз започнах изследвания в клиника Щерев при д-р Андреева по донорска програма .В понеделник ще пусна хормони и други изследвания, и се надявам всичко да е наред .Стискам палци на всички  yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17  .Не забравяйте , че скоро идва Коледа , а на тези страхотни празници стават чудеса :) Дай Боже когато дойде  santa2 да ви подари най чакания и искания подарък  preggo .Пожелавам ви успех на всички . И не забравяйте , че надежда има за всички :)
И не забравяйте, че вълшебството е в това всеки да мечтае за всички нас...
Моля се с цялото си сърце: нека да има дечица за всички...
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #788 -: Ноември 16, 2014, 00:12:20 am »
tanqer,  поклон, наистина страхотно и благородно решение. Нека поне едно семейство разплачеш от щастие с това дело.
И нека добрината ти се връща многократно в здраве и щастие.
Успех момиче!!!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #789 -: Ноември 16, 2014, 09:40:51 am »
Голяма благодарност и силни прегръдки. :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #790 -: Ноември 16, 2014, 11:40:44 am »
Адмирации, Tanqer! Изключително благородно и смело от твоя страна да дариш най-голямото щастие за една двойка - превръщането им в семейство с деца. Нека щастието и късмета да са винаги с теб.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #791 -: Януари 16, 2015, 08:59:19 am »
Здравейте:)
Прясно регистрирана и с куп въпроси...та накратко, решена съм и аз да даря яйцеклетка, бих искала да замразя и за себе си евентуално. (Мечтаем си за трето дете от сурогатна майка един ден, ако е писано). Имам две деца, след което се разделих детеродния си орган, но имам два здрави функциониращи яйчника. Ето го и първият ми въпрос - е ли е възможно даряване в моята "конфигурация"...? Възрастта 33 подходяща ли е за тази цел...
Предварително благодаря, дано въпросите ми не звучат лаически във вашите очи  :oops: :D
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #792 -: Януари 19, 2015, 13:59:24 pm »
Здравей,

Възможно е в твоята конфигурация :)
ако не са променили нещо - таванът за възраст е 34 години.

Успех !
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #793 -: Януари 27, 2015, 22:00:53 pm »
Здравейте на всички :)
Благодаря ви за подкрепата , трогната съм .
Аз съм много щастлива , вече съм 7 от ден стимулацията и отглеждам 20 здрави яйцеклетки :)
Скоро се надявам наистина да разплача някоя мама от радост . Дай боже да получи най красивите ембриончета и да си роди здраво/и бебче/та.
Прегръдки и успех на всички.Аз от вълнение не мога да спя , трудно ми е да мисля за нещо друго , освен за момента , във който една  жена ще грее от щастие и плахо ще се надява този път да е нейния.А съм сигурна , че този път ще успее , както всички нас :)
Пожелавам до края на тази година всички чакащи да се похвалят задължително с положителни тестчета. Успех момичета  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
И не забравяйте, че вълшебството е в това всеки да мечтае за всички нас...
Моля се с цялото си сърце: нека да има дечица за всички...
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #794 -: Януари 29, 2015, 01:13:56 am »
tanqer, това си е цяло вълшебство! Бъди сигурна в успеха на това, което ще дариш ... поне един цял живот!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #795 -: Януари 29, 2015, 04:11:50 am »
tanqer, поклон пред смелостта и желанието! Дано стимулацията ти мине леко и безпроблемно и искрено вярвам, че ще направиш поне едно семейство най-щастливото на света.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #796 -: Февруари 09, 2015, 11:45:10 am »
Здрaвейте момичетa ,
всичко по време нa стимулaциятa беше добре.Имaх 20 хубaви яйцеклетки , но след пункциятa сa извaдили 10.Aз съм гордa с товa , което нaпрaвих и искрено се нaдявaм дa съм успялa дa зaрaдвaм някоя мaмa.След еднa седмицa нaй вероятно в нечии очи ще блестят същзи от щaстие.Товa , не може дa се зaмени с нищо нa светa.Нa Свети Вaлентин , някой ще имa нaй хубaвия подaрък. :)
Много съм рaзвълнувaнa :)
Успех нa всички вaс и не зaбрaвяйте , че чудесaтa се случвaт нa тези , които не спирaт дa вярвaт и дa се борят зa тях.
Прегръдки :)
« Последна редакция: Февруари 09, 2015, 11:47:38 am от tanqer »
И не забравяйте, че вълшебството е в това всеки да мечтае за всички нас...
Моля се с цялото си сърце: нека да има дечица за всички...
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #797 -: Февруари 16, 2015, 09:30:50 am »
Здравейте и от мен!На 32 г.съм имам здраво момченце почти 6г.Реших да стана донор на яйцеклетки в клиниката на др.Щерев и ще се радвам да помогна поне на една от многото борещи се жени да прегърнат своята рожба.:):):)
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #798 -: Февруари 16, 2015, 09:32:17 am »
Много благородно решение. :D Огромни благодарности :youwoman:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #799 -: Ноември 11, 2015, 14:23:19 pm »
След едно успешно инвитро и две момиченца ще кандидатствам за донор. След 2 дни започвам стимулацията и се надявам да имам добър отговор и да даря поне на една жена. След 10 дни момичетата ми навършват годинка и се зарекох, че ако успеем от първия път ще даря яйцеклетки. По време на стимулацията предния път имах 16 зрели яйцеклетки. Дано и този път всичко да е наред.