0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #180 -: Януари 21, 2012, 18:39:20 pm »
здравейте и от мен днес ми е 10ден от ет и всеки ден ми е различен с болки и без болки от днес и гърдите ме побулиават вече не знам какво да мисля късмет на всички чакащти  втора чета       
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #181 -: Февруари 01, 2012, 07:49:39 am »
Момичета, искам да ви попитам как се спаравяте с главоболието? От снощи ме боли глава, беше слабо и не обърнах особено внимание, но тази сутрин се засили и не знам как ще изкарам деня  :(. Знам, че мога да приема чист Парацетамол, но той на мен не ми помага  :(.
Какво да правя ако главоболието още повече се засили?
Аз май имам някаква мигрена и от време навреме страдам от ужасни болки в главата. Единствено течния аналгин ми е помагал, но сега е опасен за мен.  Днес ми е 4 ден след ЕТ.
Моля, споделете!
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #182 -: Февруари 01, 2012, 10:05:49 am »
Най-добре се консултирай с твоя АГ. Той най-добре ще те насочи какво и в какви дози можеш да пиеш.
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #183 -: Февруари 01, 2012, 21:56:26 pm »
Папа,няма оправия с мигрената.И аз съм така откакто съм бременна много зачестиха пристъпитр.Тъмна стая и студен компрес,друго не можеш да направиш.Парасетамола не помага,не го пий излишно е.Дано през бременността си добре и не те боли,ужасно е.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #184 -: Юли 07, 2012, 09:56:03 am »
Позабравихме е тази тема, а имаме голяма нужда от нея. Нека споделяме радостите и страховете си. Все ще научим нещо ново.

Днес ми е 9 ден след ЕТ, не съм променила начина си на живот, хода на работа, занимавам се с рутинните неща. Но ме обзе безпокойство защото нямам симптоми, нито пред-менструални нито каквито и да било други. В моята клиника казаха да направя тест на 16 ден след ЕТ. Бях решила този път да не избързвам с тестовете, но всички тези неизвестности ме побъркват.
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #185 -: Юли 07, 2012, 10:47:19 am »
papa2011 ,може да нямаш никакви симптоми и чудото да е станало,както се случи преди няколко дни с една моя приятелка -нищо не усещаше и сега е бременна,така че стискам силно :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #186 -: Юли 07, 2012, 14:30:56 pm »
И аз нямах симптоми и двата пъти, в които забременях. Да не говорим, че и бременностите ми са едни безсимптомни!
Сега се сетих, че първия път имах розово зацапване на 10 ден, което изтъкулвах като неуспешен опит. Но не ми се е гадило, не са ме боляли гърдите, нито нищо от останалите смятащи се за "нормални" признаци.

Желая ти положителен тест, въпреки че нямаш симптоми!
« Последна редакция: Юли 07, 2012, 14:36:46 pm от blue_sky »

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #187 -: Юли 08, 2012, 07:43:11 am »
Благодаря момичета, дано сте прави. Дай Боже!
*
настинка след трансфер?
« Отговор #188 -: Ноември 13, 2012, 11:52:32 am »
Здравейте на всички борещи се! Втори ден съм  след трансфер на замразени ембриони с перфектно качество! Трансфера не мина много добре - твърд катетър, но без прокървяване :( :(...но като се прибрахме вкъщи - още по тъпа ситуация - запушен нос, драскане в гърлото, а от днес вече и кашлица...Чух се с док - каза какво да пия, какви мерки да звема, ама ми е ужасно неспокойно...Има ли успели момичета, преборили се първо с настинката и после родили здрави бебчета...
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #189 -: Ноември 15, 2012, 00:35:17 am »
Има. Само дето още не съм родила, но и това ще стане скоро.  :lol:  Синът ми ме разболя след трансфера. Имах и температура, така че положителният тест ме изненада. Чак ме е срам да обяснявам колко много боледувах през тази бременност и колко лекарства, че и 3 пъти аб изпих.
Успех и на теб!

*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #190 -: Ноември 22, 2012, 10:03:53 am »
Благодаря за надеждата, която ми даде blue_sky. След като приключих с грипа, ме сполетя нов екшън...на 10 ден прокървих в розово.. 8O 8O 8O Но преди малко прочетох, че и при теб се е случило подобно нещо. Док каза, че всяка втора от нас прокървява...дано е добър знак...
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #191 -: Ноември 22, 2012, 14:44:10 pm »
ketty, при всичките си пъти, когато съм била с положителен тест а те не са малко винаги бях с прокървяване. При двете бременности също. Съветвам те да не правиш  ранен тест, почивай повече и не се притеснявай. Ако пиеш аспирин или слагаш фраксипарин е възможно да се засили.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #192 -: Ноември 22, 2012, 19:03:40 pm »
Благодаря! Док каза да спра аспирина, а утрогестана да го пия и да чакаме... Снощи като прокървих ме хвана малко страх...не мога да го обесня. Това ми е 4-то икси, предишните завършваха с отрицателни тестове...а прокървявам за първи път...чувствам се странно, като в безтегловност, безпомощно.. :? Просто ще чакам до 15-ден и ще направя тест!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #193 -: Декември 02, 2012, 12:33:38 pm »
И аз да се запиша тук... Здравейте на всички. Днес ми е 4-ти ден след ЕТ на естествен цикъл. Най-дългото чакане, както всички знаем :) Никакви симптоми и съответно съм много негативно настроена. Дано греша...
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #194 -: Декември 02, 2012, 13:26:11 pm »
Здравей!
Да, това са най-трудните дни. Опитай се да не търсиш симптоми, чети някоя приятна книжка или гледай хубав филм. На 5-я ден след последния трансфер тръгнах на работа. Така времето до теста минаваше по-бързо, а и не мислех постоянно за резултата от него.
При последния опит нямах никакви симптоми, а се оказах бременна. Пожелавам го и на теб от сърце  :)
Пиши. Понякога споделянето на тревогите и трепетите е част от успеха.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #195 -: Декември 03, 2012, 09:29:00 am »
И аз така с работата направих :) днес съм в офиса(5-ти ден и вчера бях - нищо че неделя). Надявам се да успея да се съсредоточа поне за 5 мин  :oops: току виж съм свършила нещо. А с нетърсенето на симптоми хич не ми се отдава...
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #196 -: Декември 04, 2012, 20:11:08 pm »
Здравейте и от мен! Аз съм втори ден след трансфер. Беше вчера. Кога ще минат 2 седмици не знам.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #197 -: Декември 04, 2012, 21:29:05 pm »
Добре дошла и пожелавам чакането да си струва  :crossfingers:
Само не прави като мен  :oops:  Всички казват, че не трябва предварително тестове  :D
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #198 -: Декември 08, 2012, 13:35:28 pm »
zdraveite momicheta,dnes mi e 11 den ot ET ot donor i 1 CHXG-186.2.
Ne moga da se svarga s doktora mi i sam pritesnena
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #199 -: Декември 08, 2012, 14:17:05 pm »
asteriv, честито, тестът е положителен  :)
Какво те притеснява?

Моля те, пиши на кирилица или използвай Кредор.