0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #160 -: Октомври 22, 2011, 23:00:45 pm »
Късмет ти желая Руми. Дано утре се похвалиш ;-)))
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #161 -: Октомври 23, 2011, 18:06:39 pm »
Теста ми е ------ немога да се похваля,
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #162 -: Ноември 15, 2011, 21:03:09 pm »
здравеите искам да попитам ниакои знаели за трансфер на замразени ембриони при мен на 17 ден беше отрицателен но вече 25ден и ниамам цикал незнам какво да си мислия ако ниакои е минал по този пат молия да ми помогне  osi_12
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #163 -: Ноември 15, 2011, 21:27:30 pm »
здравейте искам да попитам някои знаели за трансфер на замразени ембриони при мен на 17 ден беше отрицателен но вече 25ден и нямам цикъл не знам какво да си мисля ако някои е минал по този път моля да ми помогне 
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #164 -: Ноември 16, 2011, 07:38:09 am »
Задължително трябва да се консултираш с лекаря си!
Ще ти кажат дали трябва да спреш лекарствата. Обикновено след като се спре терапията М. идва до няколко дни. При всеки е различно, но е от порядъка от 2-3-5-7 дни.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #165 -: Ноември 16, 2011, 08:04:11 am »
Момичета моя трансфер май ще е днес! И си мисля как ще издържа 14 дни и колко много трябва да се пазя  :( Много се притеснява.....
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #166 -: Ноември 16, 2011, 11:22:38 am »
Здравейте,

на мен ми трансферираха 3 замразени емрбриона и един пресен преди 5 дни. Незнам как ще удържа да си направя тест чак на 14-тия ден ) А по-рано май няма смисъл ????
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #167 -: Ноември 16, 2011, 13:18:02 pm »
Здравейте,

на мен ми трансферираха 3 замразени емрбриона и един пресен преди 5 дни. Незнам как ще удържа да си направя тест чак на 14-тия ден ) А по-рано май няма смисъл ????

Въпросът е риторичен, нали?!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #168 -: Ноември 16, 2011, 16:42:10 pm »
Здравейте,

на мен ми трансферираха 3 замразени емрбриона и един пресен преди 5 дни. Незнам как ще удържа да си направя тест чак на 14-тия ден ) А по-рано май няма смисъл ????

Въпросът е риторичен, нали?!

:-)
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #169 -: Ноември 16, 2011, 21:43:14 pm »
 :( момичета здравеите при мен ништо нестана ще пробвам пак януари ;касмет на всички стискам ви палци  :oops:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #170 -: Ноември 21, 2011, 11:10:10 am »
здравейте и от мен
Момичета, не губете надежда, пожелавам ви, един ден да гушкате своите бебенца.

А сега за тези, които чакат след трансфер, бъдете спокойни, мислете си само хубави неща. Нека организма ви да не е подложен на никакъв стрес, нито физически, нито психически. Недейте от 1-вия ден да си мислите, как ще издържите до теста. Желая ви само  :bfp:

Аз съм 3-ти ден след трансфер и си върша, бавничко и на почивки разни домашни работи. За сега нямам никакви усещания. Внимавам разбира се да не прекалявам с вглеждане в себе си.
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #171 -: Ноември 23, 2011, 11:59:48 am »
Здравейте ,вече и аз мога да се включа в темата.Аз съм 4-ти ден след ЕТ чувствам се добре понякога малко замаяна от тоя Утрогестан,мисля че ще се справя до датата на теста, но в самия ден просто нямам представа как ще се чувствам ,страх ме е от резултата.Пожелавм на всички успех в чакането и много положителни тестчета.

*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #172 -: Ноември 24, 2011, 08:40:48 am »
Обратно към заглавието на темата...
В деня на първия ми и единствен трансфер-бях почивка. Нищо особено не правих, мързелувах си. В болницата лежах около 20 минути след като ми върнаха 2 ембриончета. Вечерта с мъжа ми, пропътувахме час и половина с колата до мястото, където живеехме. През деня се мотахме в свекърва ми (тя живее в града, в който ни беше клиниката)
На следващия ден бях на работа. Два дена след това ми беше полета за БГ. Не мигнах в нито един от трите самолета, които сменихме! От летището пропътувахме още 2 часа с кола, и най-после като си пристигнахме у нас, бях тотално изтощена!!
Почивах си дните след като се прибрахме. Все ми се спеше следобедите..
Скоро на бял свят ще се появят двамата ми юнака! Надявам се много успешни процедури да ви сполетят, мили момичета!

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #173 -: Ноември 24, 2011, 09:09:04 am »
Гальонди, не мога да се въздържа... не е по темата, но ти тез твои юнаци си ги подготвила вече за първокласни пилоти  :D Живи и здрави!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #174 -: Ноември 24, 2011, 09:58:41 am »
Аз предните 2 опита само лежах и нищо не стана.
Този път след трансфера пътувахме час и половина до нас. На другия ден бях на работа. Понеже нямаме много работа да не кажа никаква си пригодих едно голямо бюро за легло и така... Полегвам , поседвам... Чакам да видим какво ще стане в началото на декември. ЕТ беше на 1 замразено ембрионче бластоцистче, дано да е борец и да отцелее.
Ето и Гальонди има сходна история, така че лежането не е чак толкова определящо.

Поздрави Гальонди! С интерес следях твоята история. Хайде ще ти стискам палци за успех! :bighug:
« Последна редакция: Ноември 24, 2011, 10:01:15 am от kartiche »
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #175 -: Ноември 24, 2011, 13:50:39 pm »
Kartiche - дано,  :crossfingers:osi_9
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #176 -: Ноември 24, 2011, 15:48:01 pm »
Kartiche - дано,  :crossfingers:osi_9
Танче благодаря ти! Хайде дано и при теб има развитие! :bighug:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #177 -: Ноември 24, 2011, 19:42:29 pm »
След първия ми трансфер,през август тази година,лежах цели 7 дни ..на плажа:))Прочетох,че слънчевите бани са много полезни за имплантацията,за съжаление въпреки голямото пазене и лежани нищо не стана.
Вторият ми трансфер беше на 12 този месец,в самия ден останах във Варна,а на другия пътувах 450 км до моя град.Вечерта след като се прибрахме имах ужасни болки,които продължиха още 2-3 дни,сякаш бях в цикъл,пих Но шпа,болките отшумяна.На 10 ден след трансфера ,не се сдържах и пуснах кръвен тест 18,92 mIU/ml при референтна стойност 5.Уринарен-1 черта.На 11 ден повторих кръвния-30,15,растеше!Днес сутринта най-после и уринарния зацепи:)Към този момент се водя бременна,дано всичко е наред!
Извод:Лежането или липсата на такова няма ,никакво отношение към забременяването,ако няма лекарски показания,начина на живот не би следвало да се променя драстично.Ходя на работа всеки ден,не е тежка физическа,засега съм добре и нямам специялни нужди или режими:)
Желая успех на всички,борещи се за мечтата си!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #178 -: Ноември 25, 2011, 10:48:29 am »
Теди дано да се получат нещата при теб! :bighug:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #179 -: Ноември 25, 2011, 10:53:21 am »
Къртиче, и от мен няколко чифта палци :D