0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #320 -: Февруари 03, 2015, 08:22:37 am »
Здравейте : )
зная , че хилядите питанки се повтарят , с още толкова пъти пъти успокоителни отговори ,но ето и аз не издържах...
Днес ми е 12 ден след транфера / ако броим и деня на транфера/ , всичко върви нормално като изключа ежедневните си главоблъсканици с въпроси  :oops: , имах на 9 и 11 ден зацапване. Толкова малко ,че ако не беше еж. бяла превръзка нямаше да разбера от цветното бельо. ...
Обаче от днес гърдите ми не са ЧАК толкова напрегнати и не издържах ..с въпросите.
Какво мислите , има ли причина да се притеснявам ?
пс според майка ми има осезаема промяна в погледа след първата седмица и изобщо в излъчването ,но знаете майките:))
« Последна редакция: Февруари 03, 2015, 08:58:44 am от kategori4nost »
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #321 -: Февруари 03, 2015, 09:09:32 am »
Вече можеш да направиш кръвен тест. Отговора на въпросите ще е категоричен.
Успех!!!!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #322 -: Февруари 03, 2015, 09:20:24 am »
Благодаря...
Според доктора трябваше да чакам 09 февруари , но май ще те послушам
*
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #323 -: Февруари 03, 2015, 14:42:53 pm »
kategori4nost подкрепям Авалон,стискам палци за положителен тест  :crossfingers:

Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #324 -: Февруари 05, 2015, 14:09:29 pm »
Здравейте момичета!Днес ми е 5 ден от трансфера и нямам никакви оплаквания(Малко ме понаболява единия яйчник от време на време,но съвсем леко ),обаче за тази сметка настроенията ми се смениха от това да гледам имена за близнаци до това да търся как се осиновяват деца :))При вас как е ?!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #325 -: Февруари 05, 2015, 17:16:31 pm »
Здравейте момичета!Днес ми е 5 ден от трансфера и нямам никакви оплаквания(Малко ме понаболява единия яйчник от време на време,но съвсем леко ),обаче за тази сметка настроенията ми се смениха от това да гледам имена за близнаци до това да търся как се осиновяват деца :))При вас как е ?!

Миличка, времето до теста винаги е било най-трудно поносимо от цялата процедура. Гледай да се развличаш с нещо друго и да не броиш часовете до теста. Знам, че е трудно  :D
Стискам палци за силно положителен резултат на теста. Дръж ни в течение  :bighug:
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #326 -: Февруари 05, 2015, 21:10:49 pm »
Благодаря ви за подкрепата !Аз ходя и на работа,защото се чувствам способна да го правя,но времето пак не минава...Пожелавам успех и на останаите в групата !
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #327 -: Февруари 06, 2015, 11:23:28 am »
Здравейте отново : )
Не мисля , че времето до кръвния тест е най-трудно, оказа се поне при мен , че всеки следващ етап е толкова емоционален и притеснителен колкото първоначалното чакане за резултат. Ето, ден след като споделих с вас, си направих домашен тест. Да, има две чертички ,Обаче след три дни ще пускам кръвен ...притеснено ми е, след това очаквам преглед.Притеснено ми е. Познато, нали? Дали  всичко ще е наред?! :))
И такам. според мен няма форма и степен за най- голямо притеснение , Уви , всичко предстои и трябва да се изживее до деветте месеца.После още повече........
пс Зачетох се във форума и на " големите" :)) едно захранване едно чудо. Да са ви живи и здрави  :D

Danito123 пожелавам ти успех <3
« Последна редакция: Февруари 06, 2015, 11:25:47 am от kategori4nost »
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #328 -: Февруари 06, 2015, 11:29:39 am »
Здравейте отново : )
Не мисля , че времето до кръвния тест е най-трудно, оказа се поне при мен , че всеки следващ етап е толкова емоционален и притеснителен колкото първоначалното чакане за резултат.

Миличка, аз говорех за процедурата, не за бременността и майчинството. Процедурата приключва с узнаване на резултата, след това има план за нова или бременност. Бременността и майчинството имат много повече и много по-силни тревоги, но не всички са ги изпитвали.
Честити чертички! Пожелавам ти да се превърнат в големи стойности на кръвния тест и здраво и хубаво бебче!
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #329 -: Февруари 06, 2015, 11:37:43 am »
Благодаря ..аз не смея да се зарадвам все още...
Ахааа, сега те разбрах ;)
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #330 -: Февруари 10, 2015, 13:41:04 pm »
 Предполагам ,че с резултат 1,16 първият ми опит приключи...
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #331 -: Февруари 20, 2015, 15:32:58 pm »
И аз да се включа при вас. Днес ми е 2-ри ден след трансфер.
Чинно приемам всички видове изписани хапчета, мисля положително и се въоръжавам с търпение.
Досега четох кое е нормално и кое не след трансфера.
Да ви питам за моя проблем. Боли ме глава от деня след пункцията на 14ти февруари. В началото мислех, че е от упойката, даже пих Темпалгин, обаче след трансфера не смея. И си мисля че е от лекарствата. Имате ли подобен проблем? Понякога ми минава, но сутрин ставам с главоболие макар и не силно.
Re: Начин на живот след ембриотрансфер
« Отговор #332 -: Февруари 24, 2015, 08:26:13 am »
здравейте отново : )
искам да споделя нещо ,което засега работи при мен.В края на пета седмица съм и досега съм имала два пъти много леко еднократно кафеникаво зацапване. Единия път около 10 ден , втория преди 3 дни. И двата пъти спрях аспирин протекта за 3-4 дни. Сега изобщо нямам намерение да го почвам. Консултирах се -има връзка. Дано съм била полезна  :balk_68: