0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1120 -: Януари 24, 2011, 10:53:36 am »
Приятелката ми забременя с ПКЯ, след цветната снимка, но аз нямах този късмет. Най-добре се посъветвай със специалист, ние не сме такива.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1121 -: Януари 24, 2011, 11:07:15 am »
anichka.bs, исках да чуя мнението на жени с моя проблем, или минали по този път. Току що говорих по телефона с още един гинеколог, който ме посъветва да изчакам с лапарото и ме насочи към д-р Даскалов. Записах си вече час за следващия понеделник и съм малко по-спокойна.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1122 -: Януари 24, 2011, 11:19:38 am »
Дано да не ти се наложи лапароскопия :)
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1123 -: Януари 24, 2011, 18:06:59 pm »
Serendipity,
прости, ако звуча некомпетентно, но...
Ти имаш ли О ли не?
Пробвала ли си да я стимилираш?
Имаше ли резултат?

*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1124 -: Януари 24, 2011, 19:42:55 pm »
Serendipity,
прости, ако звуча некомпетентно, но...
Ти имаш ли О ли не?
Пробвала ли си да я стимилираш?
Имаше ли резултат?



орхидея, аз съм некомпетентна по въпроса за овулацията. Лекарката, която ме преглеждаше твърдеше, че имам. Аз пък твърдя, че нямам, защото за близо 10 години все щеше да има резултат. Но понеже не опитвахме сериозно за бебе, по-задълбочени изследвания не направих на времето. Всеки лекар ми казваше, че с една операция ще се оправят нещата и аз може би оттам съм си внушила, че на всяка цена трябва фенестрация.

Добре, че ме убедихте да не прибързвам. Другата седмица пак ще споделя с вас какви планове има лекарят.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1125 -: Януари 26, 2011, 16:24:05 pm »
Изв ме за невежеството но какво е точно лапароскопията....За какво служи тя момичета :(
*
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1128 -: Януари 30, 2011, 18:52:46 pm »
Здравейте,момичета.На 14-ти февруари ми предстои лапароскопия в клиника" Малинов".Страха е огромен,отсега треперя,но имам един въпрос-прави ли се тест за алергии преди интервенцията?
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1129 -: Януари 30, 2011, 19:05:39 pm »
Какви алергии имаш предвид? Ако става въпрос за алергия към упойката - на мен ми направиха едни драскотинки на ръката с една игла и върху тях пробваха упойките. После преди да вляза в операционната ги гледаха.

26.09.2019
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1130 -: Януари 30, 2011, 19:09:36 pm »
Да,yanicka,точно за алергия към упойките питах,ама нали отсега съм се ошашкала,та и въпроси не задавам като хората :)Благодаря ти.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1131 -: Януари 30, 2011, 20:53:41 pm »
Перличка, спокойна бъди всичко ще е наред и толкова бързо ще свърши, че ще се чудиш защо месеци наред си се притеснявала!  :wink:
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1132 -: Януари 31, 2011, 00:59:58 am »
И аз се бях притеснила за упойката, дали няма да съм алергична.
По принцип нямам някакви алергии.„Пък и една близка ми каза, че били доста пречистени.
Но ти, ако си алергична най*добре си попитай!!!
Успех! И не се притеснявай ,скоро минах по този път и вече съм забравила че съм оперирана.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1133 -: Януари 31, 2011, 07:56:46 am »
Здравейте,момичета.На 14-ти февруари ми предстои лапароскопия в клиника" Малинов".Страха е огромен,отсега треперя,но имам един въпрос-прави ли се тест за алергии преди интервенцията?
Перличка,
моята лапароскопия беше на 12.01. 2011. Не бяха ми правили операции до сега. И аз като теб се притеснявах. Сега (две седмици по-късно) се чувствам прекрасно, сякъш никога не съм операрирана. Вярно, че се пазя, но така трябва.
Операцията е под пълна упойка. Нищо няма да помниш. Възтановяването става много бързо.
Успех и не се страхувай! 
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1134 -: Януари 31, 2011, 09:03:00 am »
Благодаря,момичета,за куража,който ми давате.Не ми е известно да имам алергии,но знае ли човек...та затова питам.Хубав ден на всички.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1135 -: Януари 31, 2011, 10:28:40 am »
задължително е да ти се направи тест за алергия към упойката преди каквато и да било интервенция!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1136 -: Януари 31, 2011, 12:22:24 pm »
На 11-ти февруари трябва да отида в клиниката за изследванията,нужни за лапарото.Тогава ли ще се направи теста за упойките или преди самата операция?
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1137 -: Януари 31, 2011, 12:25:51 pm »
Тестовете се правят преди операцията (поне при мен така беше).
В клиника Малинов лекарите знаят какво правят - довери им се!
УСПЕХ! 
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1138 -: Януари 31, 2011, 12:31:31 pm »
ще се срещнеш с анестезиолог, ще ти направят тест за алергии, бъди спокойна, не им е за 1-ви път :)
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #1139 -: Януари 31, 2011, 12:35:57 pm »
Благодаря ,Орхидея и anichka.bs,значи уточнихме и теста за упойките :D.Оттук нататък само трябва да се поуспокоя.Знам,че няма страшно,но....както се казва"шубето е голям страх".Ще мине и после ще ме е яд на мене си,че толкова съм треперила :D.Успех на всички,много късметлийска да е годината.