0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спермограма- ВАРНА
« Отговор #60 -: Декември 31, 2005, 09:11:44 am »
Цитат на: cygnus
Джами, я се замисли хубаво, знам, че го можеш въпреки обстоятелствата  :wink: , че по-логично е не лекаря да е различен през ден, а просто пациентите да са му различни - с различни настроения, очаквания, представи, информация и емоционални състояния. По тази логика излиза, че всички от най-добрите  специалисти по стерилитет в България и в София и във Варна са и те така, защото за всички тях бях чувала отвратителни неща от много иточници, наред със суперлативите, но въпреки всичко стискам зъби и влизам в кабинета и винаги се оказва, че срещу мен стоят изключително разбрани хора и лекари. Няма да цитирам имена - те са ясни! Затова и изключително старателно претеглям и осмислям прочетеното по форумите.

Точно така е!
*
Спермограма- ВАРНА
« Отговор #61 -: Декември 31, 2005, 12:07:05 pm »
Зайо, разбира се, имала съм и обратните случаи - да се разочаровам .
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Спермограма- ВАРНА
« Отговор #62 -: Декември 31, 2005, 15:11:11 pm »
Искам и аз да кажа,че се бях настройла да очаквам всичко,когато за пръв път този месец отидох при Маркова-бой пред вратата,пренебрежение,лудница ...а излезе съвсем друго.Сякаш сънувах.Бях единствената пред кабинета,вратата дори беше открехната,а тя седеше и сякаш чакаше само мен.И ми обърна наистина много голямо внимание.Очарована съм от нея.Надявам се тя да е човека с помощта,на когото ще имам бебе.Направо вярвам в това повече от всякога.За съжаление ние с мъжът ми не правим почти нищо по-въпроса напоследък,но се надявам това да се промени.Така,че момичета,моя съвет е или по-точно, моето мнение е,че въпреки всички чути и прочетени мнения относно специалистите,всеки трябва сам да се увери така ли е или не.Лекарите също са хора и понякога е възможно да проявяват симпатии или неприязън към другите,колкото и недопустимо да изглежда...