0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ботуши?????
« -: Октомври 11, 2007, 08:25:36 am »
Здравейте сладурки!!!! :lol:
Какви ботуши си купихте????? :D :Dлично аз нищо немога да си харесвам а и цените ми се виждат доста високи.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2007, 09:03:51 am »
И аз съм в роцес на търсене
Цените при нас са задоволителни 50-75лв
Искам равни и удобни а тези които ми харесват са на високи токчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2007, 09:29:56 am »
Аз трудно успявам да не се изкуша като видя хубави ботуши, но хубавото в случея е че често не ми стават на пръсците и кото не мога да ги закопчея до горе и се отказвам.  :lol: Иначе и аз харесвам високите токове, но сега като се налага да ходя постоянно до клиниката за стимулацията и с токовете не мога много бързо да вървя и ми се изморяват краката ако е по-дълго ходенето.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2007, 10:04:59 am »
Взех си от тук http://www.shoes-bg.com/ . От извесно време пазарувам от тях и съм доволна. Само че ако не ви е спешно по добре изчакайте,правят голями намаления.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2007, 10:12:32 am »
Тази зима наистина не мога да си харесам хубави ботушки с тънко токче и подплатени хубаво вътре,а пък цените наистина са доста виоки :x
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2007, 10:17:19 am »
Аз пък нося № 40  :oops:
Никога не мога да си купя каквото ми харесва...
Освен това имам болезнени разширени вени и високите токове са ми противопоказни, а така ми отиват  :(
Гадна работа, но пък лятото плувам по-бързо от всички 8)

*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2007, 11:07:47 am »
Аз нося само ниски ботуши,пролетта си купих Camel,бяха много намалени,а преди една седмица си взех от Mola пак ниски,черни,коженки с ортопедична подметка на Patagonia за 209лв.
Това е положението хубавите обувки са си скъпички :D
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2007, 12:03:40 pm »
 :D :D :D Тези много ми харесаха! :cool:
 
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2007, 13:13:53 pm »
Леле мале, болна тема  :oops:
Луда съм на тема ботуши, не просто луда, а болна направо  :oops: И винаги съм била така, не знам как да се излекувам.Обичам всякакви модели- ниски, високи , с тънък ток, дебел, остри обли, стига да са много забележителни.И как само си ги познавам по витрините  :oops: вървя и викам- ей тези ще са мойте  :lol:
Харесват ми моделите на Gianni, тях най- много си купувам,други български фирми пък отскоро правят доста добри имитации на Killah и Miss Sixty,но на много по-нормални цени от порядъка на 120-150 лв.В сравнение с оригиналите, които вървят между 270-400 лв. си е направо супер.Има една кюстендилска фирма Дарис, правят много яки модели.


Аз пък нося № 40  :oops:
Никога не мога да си купя каквото ми харесва...

И аз съм с 40 номер, но винаги има такъв номер  8O (за съжаление на портмонето и мъжа ми  :lol: ) Чак се учудвам как не си намираш.Даже понякога чак яд ме хваща като ми кажат, че имат моя номер  :lol: а преди 2 дни съм купила поредните "най-хубави"  :lol:
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2007, 14:55:01 pm »
Aз съм доволна ,че миналата година си купих на Hush Puppies намалени и се оказаха доста сполучливи.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2007, 15:01:36 pm »
Аз пък миналата година си купих на Hush Puppies на намаление и съм много доволна от тях
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2007, 15:15:34 pm »
Аз също ще си купувам ботуши. Размерът ми е 40 и не винаги има от моя размер това което ми харесва. Освен това гледам да са елегантни, на не много висок ток и в същото време удобни за шофиране. Абе трудна работа. Обувките са ми най-трудни за купуване.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2007, 15:17:02 pm »
Няма да съм полезна ама да се похваля де  :lol: :lol: :lol:
от Варна, лятото си взех едни съкровища за 65 лв. - два броя :P Габини, едни други съкровища ме заведоха там! 8)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2007, 21:17:06 pm »
Аз утре съм в сф и ще пообиколя магазините за ботуши.
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2007, 21:32:50 pm »
Аз ли4но съм маня4ка на обувки и ботуши но много трудно си избирам,вижте тук може да си харесате нещо www.megias.bg има хубавки модел4ета една приятелка ми го даде тя си поръ4ала и са много сладки!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #15 -: Октомври 11, 2007, 21:40:17 pm »
Взех си от тук http://www.shoes-bg.com/ . От извесно време пазарувам от тях и съм доволна. Само че ако не ви е спешно по добре изчакайте,правят голями намаления.
аз си харесах тези-благодаря ти tanj74 ти си съкровище  :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
            
 
 
 
 

 
« Последна редакция: Октомври 11, 2007, 21:44:19 pm от Виктория »
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2007, 00:10:02 am »

аз си харесах тези-благодаря ти tanj74 ти си съкровище  :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
            
 
 
 
 

 

                               :balk_602:
 
 
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 00:14:32 am от tanj74 »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2007, 19:57:27 pm »
Ох, ботуши! Обувките като цяло са ми болна тема, но ботушите ги обичам, защото има по-голяма вероятност да си намеря номер. Аз съм с 35, но се примирявам с дебел чорап и 36! Досега съм си купила едни много светло бежови с дебел висок ток, едни тъмно кафяви, тип каубойски, със среден ток и от миналата година имам едни бежови велур и едни черни с висок ток! Като цяло, последно време предпочитам Паоло Ботичели - добри като цени - 160-220 - и като качество!
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 20:39:43 pm от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2007, 21:46:30 pm »
И аз трудно си намирам ,щото нищо не ми хваща окото.Обичам по ниските ,но задължително си взимам и един чифт с токче ,но не много високо.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2007, 13:48:18 pm »
Аз направо съм разочарована, е вярно че не обикалях много, но в 5-6 магазина в които влезнах, като че ли на мода са тези със заоблената форма отпред. А аз такива не харесвам, сега това ли върви? Като ги гледам и си спомням какви ботуши съм носила преди 15-20 год. Харесвам тези които са или много тъпи или остри отпред.