0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ботуши?????
« -: Октомври 11, 2007, 08:25:36 am »
Здравейте сладурки!!!! :lol:
Какви ботуши си купихте????? :D :Dлично аз нищо немога да си харесвам а и цените ми се виждат доста високи.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2007, 09:03:51 am »
И аз съм в роцес на търсене
Цените при нас са задоволителни 50-75лв
Искам равни и удобни а тези които ми харесват са на високи токчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2007, 09:29:56 am »
Аз трудно успявам да не се изкуша като видя хубави ботуши, но хубавото в случея е че често не ми стават на пръсците и кото не мога да ги закопчея до горе и се отказвам.  :lol: Иначе и аз харесвам високите токове, но сега като се налага да ходя постоянно до клиниката за стимулацията и с токовете не мога много бързо да вървя и ми се изморяват краката ако е по-дълго ходенето.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2007, 10:04:59 am »
Взех си от тук http://www.shoes-bg.com/ . От извесно време пазарувам от тях и съм доволна. Само че ако не ви е спешно по добре изчакайте,правят голями намаления.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2007, 10:12:32 am »
Тази зима наистина не мога да си харесам хубави ботушки с тънко токче и подплатени хубаво вътре,а пък цените наистина са доста виоки :x
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2007, 10:17:19 am »
Аз пък нося № 40  :oops:
Никога не мога да си купя каквото ми харесва...
Освен това имам болезнени разширени вени и високите токове са ми противопоказни, а така ми отиват  :(
Гадна работа, но пък лятото плувам по-бързо от всички 8)

*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2007, 11:07:47 am »
Аз нося само ниски ботуши,пролетта си купих Camel,бяха много намалени,а преди една седмица си взех от Mola пак ниски,черни,коженки с ортопедична подметка на Patagonia за 209лв.
Това е положението хубавите обувки са си скъпички :D
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2007, 12:03:40 pm »
 :D :D :D Тези много ми харесаха! :cool:
 
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2007, 13:13:53 pm »
Леле мале, болна тема  :oops:
Луда съм на тема ботуши, не просто луда, а болна направо  :oops: И винаги съм била така, не знам как да се излекувам.Обичам всякакви модели- ниски, високи , с тънък ток, дебел, остри обли, стига да са много забележителни.И как само си ги познавам по витрините  :oops: вървя и викам- ей тези ще са мойте  :lol:
Харесват ми моделите на Gianni, тях най- много си купувам,други български фирми пък отскоро правят доста добри имитации на Killah и Miss Sixty,но на много по-нормални цени от порядъка на 120-150 лв.В сравнение с оригиналите, които вървят между 270-400 лв. си е направо супер.Има една кюстендилска фирма Дарис, правят много яки модели.


Аз пък нося № 40  :oops:
Никога не мога да си купя каквото ми харесва...

И аз съм с 40 номер, но винаги има такъв номер  8O (за съжаление на портмонето и мъжа ми  :lol: ) Чак се учудвам как не си намираш.Даже понякога чак яд ме хваща като ми кажат, че имат моя номер  :lol: а преди 2 дни съм купила поредните "най-хубави"  :lol:
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2007, 14:55:01 pm »
Aз съм доволна ,че миналата година си купих на Hush Puppies намалени и се оказаха доста сполучливи.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2007, 15:01:36 pm »
Аз пък миналата година си купих на Hush Puppies на намаление и съм много доволна от тях
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2007, 15:15:34 pm »
Аз също ще си купувам ботуши. Размерът ми е 40 и не винаги има от моя размер това което ми харесва. Освен това гледам да са елегантни, на не много висок ток и в същото време удобни за шофиране. Абе трудна работа. Обувките са ми най-трудни за купуване.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2007, 15:17:02 pm »
Няма да съм полезна ама да се похваля де  :lol: :lol: :lol:
от Варна, лятото си взех едни съкровища за 65 лв. - два броя :P Габини, едни други съкровища ме заведоха там! 8)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2007, 21:17:06 pm »
Аз утре съм в сф и ще пообиколя магазините за ботуши.
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2007, 21:32:50 pm »
Аз ли4но съм маня4ка на обувки и ботуши но много трудно си избирам,вижте тук може да си харесате нещо www.megias.bg има хубавки модел4ета една приятелка ми го даде тя си поръ4ала и са много сладки!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #15 -: Октомври 11, 2007, 21:40:17 pm »
Взех си от тук http://www.shoes-bg.com/ . От извесно време пазарувам от тях и съм доволна. Само че ако не ви е спешно по добре изчакайте,правят голями намаления.
аз си харесах тези-благодаря ти tanj74 ти си съкровище  :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
            
 
 
 
 

 
« Последна редакция: Октомври 11, 2007, 21:44:19 pm от Виктория »
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2007, 00:10:02 am »

аз си харесах тези-благодаря ти tanj74 ти си съкровище  :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
            
 
 
 
 

 

                               :balk_602:
 
 
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 00:14:32 am от tanj74 »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2007, 19:57:27 pm »
Ох, ботуши! Обувките като цяло са ми болна тема, но ботушите ги обичам, защото има по-голяма вероятност да си намеря номер. Аз съм с 35, но се примирявам с дебел чорап и 36! Досега съм си купила едни много светло бежови с дебел висок ток, едни тъмно кафяви, тип каубойски, със среден ток и от миналата година имам едни бежови велур и едни черни с висок ток! Като цяло, последно време предпочитам Паоло Ботичели - добри като цени - 160-220 - и като качество!
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 20:39:43 pm от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2007, 21:46:30 pm »
И аз трудно си намирам ,щото нищо не ми хваща окото.Обичам по ниските ,но задължително си взимам и един чифт с токче ,но не много високо.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2007, 13:48:18 pm »
Аз направо съм разочарована, е вярно че не обикалях много, но в 5-6 магазина в които влезнах, като че ли на мода са тези със заоблената форма отпред. А аз такива не харесвам, сега това ли върви? Като ги гледам и си спомням какви ботуши съм носила преди 15-20 год. Харесвам тези които са или много тъпи или остри отпред.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2007, 19:12:25 pm »
Mary,ами тя модата постоянно се върти!!!!!И аз в начало не ги харесвах тези заоблените,но вече взех да се примирявам. :lol: :lol: :lol:
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2007, 23:48:08 pm »
Еми аз както винаги, ще бъда извън модата. :oops: :lol:
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #22 -: Октомври 14, 2007, 18:10:12 pm »
Здравейте, аз много трудно си намирам ботуши защото винаги са ми широки на прасците, ако разбира се не са с ластик.
 Tanj,всички  много ми харесват, но над 100 лв. ми се виждат скъпи.
Аз реших да ремонтирам старите,  вкрая на сезона да си купя на разпродажба :).
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #23 -: Октомври 15, 2007, 13:38:22 pm »
Мацки, тъкмо бях решила да направя компромис със себе си и да си взема едни ниски ботуши за всеки ден от изкуствена кожа... за един сезон... и познайте! ... ами за 85 си купих ниски, естествена кожа... срам ме е вече да кажа на половинката - ще ме убие! Ама сигурно ще му спустя цената!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #24 -: Октомври 15, 2007, 16:01:10 pm »
Бейби ,щом са ти харесали и са удобни не жали парите ,не се купуват ботуши всеки ден все пак .А на мъжете не се казва всичко ,нали така :balk_600:
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #25 -: Октомври 16, 2007, 09:23:31 am »
Аз пък нося № 40  :oops:
Никога не мога да си купя каквото ми харесва...
И аз съм с 40 номер, но винаги има такъв номер  8O (за съжаление на портмонето и мъжа ми  :lol: ) Чак се учудвам как не си намираш.Даже понякога чак яд ме хваща като ми кажат, че имат моя номер  :lol: а преди 2 дни съм купила поредните "най-хубави"  :lol:
Ще ти пратя адрес на лични да ми пратиш предишните най-хубави. И аз нося 40 номер и винаги има номер ама трудно си избирам. Когато си ги избера си ги нося докато не им се сцепи подметката, защото иначе пак трябва да избирам.
П.П. предпочитам без ток, че и без това съм висока два и сто.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #26 -: Октомври 16, 2007, 10:23:45 am »
Да се включа и аз  :D
Миналата седмица от Велико Търново си купих страхотни ботуши от набук, вътре целите с кожа, с 10 см ток  :wink: /тънък/, изчистени, остри и с нещо като гривнички с цирконий на глезена. 36 номер са и имат невероятна линия. На мен проблема ми е че съм с много тънки глезени и винаги всички ботуши са ми широки там, но тези са като изляти по крака. И са само 58лв. Направо ударих 6-ца с тях  :wink:. Блазе им на Великотърновки за магазините  :D
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #27 -: Октомври 16, 2007, 11:43:56 am »
Аз си търся нещо подобно:



По отношение на модата - всичко е модерно и остри и заоблени и отсечени;
По отношение на номерата - почти задължително е точно от "най-хубавите" да няма моя номер ...

Tamara  :wink:
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #28 -: Октомври 16, 2007, 12:32:42 pm »
Аз пък нося № 40  :oops:
Никога не мога да си купя каквото ми харесва...
И аз съм с 40 номер, но винаги има такъв номер  8O (за съжаление на портмонето и мъжа ми  :lol: ) Чак се учудвам как не си намираш.Даже понякога чак яд ме хваща като ми кажат, че имат моя номер  :lol: а преди 2 дни съм купила поредните "най-хубави"  :lol:
Ще ти пратя адрес на лични да ми пратиш предишните най-хубави. И аз нося 40 номер и винаги има номер ама трудно си избирам. Когато си ги избера си ги нося докато не им се сцепи подметката, защото иначе пак трябва да избирам.
П.П. предпочитам без ток, че и без това съм висока два и сто.

Няма проблем  :D .Междудругото и аз съм доста височка, ама мъжа ми е 2 метра и се изкушавам да си купувам и с висок ток  :oops:
« Последна редакция: Октомври 16, 2007, 12:34:49 pm от piera »
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #29 -: Октомври 16, 2007, 12:37:20 pm »
Блазе им на Великотърновки за магазините  :D

Не е много за завиждане, честно  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #30 -: Октомври 16, 2007, 21:02:19 pm »
Блазе им на Великотърновки за магазините  :D

Не е много за завиждане, честно  :lol:

Особено на мъжете за портфейлите :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #31 -: Октомври 16, 2007, 21:27:30 pm »
mmery,тези и на мен ми харесват. :D :D
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #32 -: Октомври 17, 2007, 09:02:15 am »
adi,
Ако видя или си купя ще свирна  :D Второто бих направила на относително прилична цена. Повече от 200 лв. за ботуши не съм склонна да дам ...
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #33 -: Октомври 17, 2007, 14:00:18 pm »
 Иска ми се да си купя червени и да са с висок ток, ама то и чанта трябва да търся ... не е една беля.
 Да не говорим колко са подходящи високите токове за нашите тротоари и улици.
Има време, ще реша.

Миналата година счупих единия ток на ботуша си в една дупка и то точно когато пресичах на светофара. Ужас! Добре че още бях близо до нас, та се върнах. След тоя случай, когато съм с обувки на висок ток, винаги имам нещо подходящо за резерва в торбата, че знае ли човек  :lol:
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2007, 23:12:14 pm »
Аз си търся нещо подобно:



Преди около месец си купих подобни, само че боти и са естествена червена кожа- токът е същия почти, пак са така заоблени и с връзки на ето тази фирма http://www.gabina-bg.com/  , но в сайта гледам, че не са снимали тазгодишните модели.

А днес се сдобих с прекрасни боти от черен лак... :oops:
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #35 -: Октомври 18, 2007, 09:10:53 am »
Честито piera,
Има много хубави неща в сайта на Габина. А дали имат магазини в София?
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #36 -: Октомври 18, 2007, 11:58:07 am »
Имат, но нямам идея къде. Потърси някъде, където продават и/български обувки.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #37 -: Октомври 18, 2007, 12:57:47 pm »
Обувките на "Габина" са много качествени.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #38 -: Октомври 18, 2007, 14:39:09 pm »
Обувките на "Габина" са много качествени.
Тъй вярно! Днес си сефтосах другият чифт! :cul2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #39 -: Октомври 18, 2007, 14:43:23 pm »
Обувките на "Габина" са много качествени.
Тъй вярно! Днес си сефтосах другият чифт! :cul2:

Хехе, само те дебнех кога аджеба ще се изхвалиш! :D
Мога, стига да искам.
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #40 -: Октомври 18, 2007, 17:04:22 pm »
Гледам, че и варненки се включват в темата :)
Я, кажете къде във Варна има магазин на Габина?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #41 -: Октомври 18, 2007, 17:08:35 pm »
Аз мога само да те заведа. :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #42 -: Октомври 18, 2007, 17:15:32 pm »
1. На ул. д-р Пискюлиев, като вървиш в посока пазара се пада отдясно. На лесно място е.
2. Вторият е на центъра, където се съединяват бул. Цар Борис I и улицата, която идва от Валентина-та /не й знам името, но била бившата Ленин/, по реда на белите бараки.
3. И на още едно място продават, но не е конкретно магазин на Габина. Намира се където започва ул. Преслав, откъм "Валентина". Та в него продават и дрехи,  но като се влезе, в ляво има обувки на Габина.
Посещавала съм ги и трите, ама как само ги обясних, дано да ме разберете.  :lol:
« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 17:17:58 pm от eli_v »
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #43 -: Октомври 18, 2007, 17:24:05 pm »
eli_v, благодаря ти разбрах!

Само че ще си помисля пък дали да не изчакам Евро да ме заведе  :wink:

П.П. В интерес на истината се сетих, че Евро беше разказала как лятото си е купила ботуши от Варна и сега предположих, че говори точно за тях.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #44 -: Октомври 18, 2007, 17:26:09 pm »
Коки, единия им магазин е точно на Дупката, почти последната барака посока Севастопол :lol: Там винаги има някакво намаление и все нещо готино виси на витрината :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #45 -: Октомври 18, 2007, 18:17:07 pm »
Коки, единия им магазин е точно на Дупката, почти последната барака посока Севастопол :lol: Там винаги има някакво намаление и все нещо готино виси на витрината :D
:lol: :lol: :lol:
точно там!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #46 -: Октомври 18, 2007, 18:21:54 pm »
Коки, единия им магазин е точно на Дупката, почти последната барака посока Севастопол :lol: Там винаги има някакво намаление и все нещо готино виси на витрината :D
:lol: :lol: :lol:
точно там!
И аз за там си помислих като чух бившата "Ленин"
Голям срам, май никога не съм влизала точно в този магазин :oops:
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #47 -: Октомври 19, 2007, 08:51:05 am »
Ааа, да не мислите, че не се сетих за Дупката като ориентир :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #48 -: Октомври 19, 2007, 14:40:41 pm »
Ми кажи си бе :lol: Те варненки ще те разберат :wink:
Коки, аз пък като влизам редовно като мина, да не мислиш че съм си намерила нещо по мярка :? Иначе спор няма, много са им хубави и качествени нещата :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #49 -: Октомври 20, 2007, 21:23:04 pm »
Аз съм маниачка на тема обувки  :oops:. Днес купих поредните - боти до средата на прасеца. Много им се радвам. Остри, с почти квадратен ток , 4-5 см /ама че го обясних/. Имам още два чифта ботуши и продължавам да влизам в магазините и да пробвам. Изобщо луда работа. В къщи вече няма място от моите обувки. Тази вечер мъжа ми ме подиграва, че съм открила сезона на новите ботуши  :lol:.
     
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #50 -: Октомври 20, 2007, 23:19:49 pm »
Аз съм маниачка на тема обувки  :oops:. Днес купих поредните - боти до средата на прасеца. Много им се радвам. Остри, с почти квадратен ток , 4-5 см /ама че го обясних/. Имам още два чифта ботуши и продължавам да влизам в магазините и да пробвам. Изобщо луда работа. В къщи вече няма място от моите обувки. Тази вечер мъжа ми ме подиграва, че съм открила сезона на новите ботуши  :lol:.
Абе Дани,пак ли купи обувки?????? 8OМомиче,ще ме умориш!!!!! :lol: :lol: :lol:
Какво ги правите вече у вас?????да не ги ядете??? :lol: :lol: :lol:


Момичета от Пловдив,я кажете каде в Пловдив има свестни ботушки на нормални цени????? :lol: :lol: :lol:Благодаря ви предварително за инфо. :D
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #51 -: Октомври 21, 2007, 08:05:26 am »

Момичета от Пловдив,я кажете каде в Пловдив има свестни ботушки на нормални цени????? :lol: :lol: :lol:Благодаря ви предварително за инфо. :D
[/quote]

Слънце, що не питаш мен, нали онзин ден там бях. И ти как мислиш, дали не съм влизала в магазини за обувки  :lol:? Аз нямах много време, но ми направи впечатление, че по цялата ул.Иван Вазов има магазини за обувки. Там има магазин на Флавия с много прилични цени. Нека пловдивчанки се включат с още предложения.