0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #40 -: Октомври 18, 2007, 17:04:22 pm »
Гледам, че и варненки се включват в темата :)
Я, кажете къде във Варна има магазин на Габина?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #41 -: Октомври 18, 2007, 17:08:35 pm »
Аз мога само да те заведа. :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #42 -: Октомври 18, 2007, 17:15:32 pm »
1. На ул. д-р Пискюлиев, като вървиш в посока пазара се пада отдясно. На лесно място е.
2. Вторият е на центъра, където се съединяват бул. Цар Борис I и улицата, която идва от Валентина-та /не й знам името, но била бившата Ленин/, по реда на белите бараки.
3. И на още едно място продават, но не е конкретно магазин на Габина. Намира се където започва ул. Преслав, откъм "Валентина". Та в него продават и дрехи,  но като се влезе, в ляво има обувки на Габина.
Посещавала съм ги и трите, ама как само ги обясних, дано да ме разберете.  :lol:
« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 17:17:58 pm от eli_v »
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #43 -: Октомври 18, 2007, 17:24:05 pm »
eli_v, благодаря ти разбрах!

Само че ще си помисля пък дали да не изчакам Евро да ме заведе  :wink:

П.П. В интерес на истината се сетих, че Евро беше разказала как лятото си е купила ботуши от Варна и сега предположих, че говори точно за тях.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #44 -: Октомври 18, 2007, 17:26:09 pm »
Коки, единия им магазин е точно на Дупката, почти последната барака посока Севастопол :lol: Там винаги има някакво намаление и все нещо готино виси на витрината :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #45 -: Октомври 18, 2007, 18:17:07 pm »
Коки, единия им магазин е точно на Дупката, почти последната барака посока Севастопол :lol: Там винаги има някакво намаление и все нещо готино виси на витрината :D
:lol: :lol: :lol:
точно там!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #46 -: Октомври 18, 2007, 18:21:54 pm »
Коки, единия им магазин е точно на Дупката, почти последната барака посока Севастопол :lol: Там винаги има някакво намаление и все нещо готино виси на витрината :D
:lol: :lol: :lol:
точно там!
И аз за там си помислих като чух бившата "Ленин"
Голям срам, май никога не съм влизала точно в този магазин :oops:
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #47 -: Октомври 19, 2007, 08:51:05 am »
Ааа, да не мислите, че не се сетих за Дупката като ориентир :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #48 -: Октомври 19, 2007, 14:40:41 pm »
Ми кажи си бе :lol: Те варненки ще те разберат :wink:
Коки, аз пък като влизам редовно като мина, да не мислиш че съм си намерила нещо по мярка :? Иначе спор няма, много са им хубави и качествени нещата :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #49 -: Октомври 20, 2007, 21:23:04 pm »
Аз съм маниачка на тема обувки  :oops:. Днес купих поредните - боти до средата на прасеца. Много им се радвам. Остри, с почти квадратен ток , 4-5 см /ама че го обясних/. Имам още два чифта ботуши и продължавам да влизам в магазините и да пробвам. Изобщо луда работа. В къщи вече няма място от моите обувки. Тази вечер мъжа ми ме подиграва, че съм открила сезона на новите ботуши  :lol:.
     
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #50 -: Октомври 20, 2007, 23:19:49 pm »
Аз съм маниачка на тема обувки  :oops:. Днес купих поредните - боти до средата на прасеца. Много им се радвам. Остри, с почти квадратен ток , 4-5 см /ама че го обясних/. Имам още два чифта ботуши и продължавам да влизам в магазините и да пробвам. Изобщо луда работа. В къщи вече няма място от моите обувки. Тази вечер мъжа ми ме подиграва, че съм открила сезона на новите ботуши  :lol:.
Абе Дани,пак ли купи обувки?????? 8OМомиче,ще ме умориш!!!!! :lol: :lol: :lol:
Какво ги правите вече у вас?????да не ги ядете??? :lol: :lol: :lol:


Момичета от Пловдив,я кажете каде в Пловдив има свестни ботушки на нормални цени????? :lol: :lol: :lol:Благодаря ви предварително за инфо. :D
*
Re: Какви ботуши?????
« Отговор #51 -: Октомври 21, 2007, 08:05:26 am »

Момичета от Пловдив,я кажете каде в Пловдив има свестни ботушки на нормални цени????? :lol: :lol: :lol:Благодаря ви предварително за инфо. :D
[/quote]

Слънце, що не питаш мен, нали онзин ден там бях. И ти как мислиш, дали не съм влизала в магазини за обувки  :lol:? Аз нямах много време, но ми направи впечатление, че по цялата ул.Иван Вазов има магазини за обувки. Там има магазин на Флавия с много прилични цени. Нека пловдивчанки се включат с още предложения.