0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #80 -: Септември 23, 2007, 10:28:56 am »
Здравейте,иминаха двете седмици чакане от теста и днес е денят, в който трябваше да го направя, но реших да изчакам 1-2 дни, дали е правилно?
Тини прогони лошите мисли , мисли само за хубави неща и я карай малко по-спокойно, не се тревожи толкова, всичко ще е наред,в ръцете сме на отлични специалисти.
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #81 -: Септември 23, 2007, 11:36:53 am »
Мадлен, щом имаш воля, поздравления! :flower: Пък и в този срок най-сигурен е кръвният тест, а в неделя ме съмнява да има работещи лаборатории.
Тини78, спокойно, и аз минах през тоя период - в главата ми бушуваха противоречиви мисли, люшках се от пълен оптимизъм да краен негативизъм. Ако можеш, намери си някое занимание, което да те отвлича поне малко, пък дори и досадно.
Чакаме хубави новини!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #82 -: Септември 23, 2007, 12:31:01 pm »
Айде, аз най-после съм си в къщи, колко е хубавооо  :D
Правихме инсе в петък на неспукан фоликул и в събота на спукан, лежах 10 минутки след процедурата- пове4е не можах да изтърпя, просто не издържах, след полежаването на единия ден пих кафе и правих коремни преси да се спука фоликула/ сега такава мускулна треска имам...ужас/ а на другия ден след полежаването цял ден кръстосвах главната  8O за разлика от тини оба4е, ве4е се 4увствам бременна, пък ако се окаже 4е не съм-здраве да е, моми4ета стискам палци вси4ки скоро да сме бременни и не се отдавайте на лоши мисли, вси4ко ще бъде наред  :grouphug: :goodluck: :grouphug2:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #83 -: Септември 24, 2007, 11:00:59 am »
miori, поздравления за оптимизма ти! :D
tini, веднага прогони тези мисли, разбира се, че ще е положителен теста. :lol:
А аз имам проблем - не мога да си намеря никъде из аптеките в Пловдив Меногон. :? Успях да си набавя само две ампули, а ми трябват общо пет. Даже и в складовете няма и казват, че чак към края на м. Октомври ще има ново зареждане. Ще изчакам да ми дойде М. и ще отида при док. да видим той какво ще каже.
Та нищо чудно моето инсе да се отложи за м. Октомври - м. Ноември.
Miori, ти от къде си намери Меногон? :?
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #84 -: Септември 24, 2007, 11:13:34 am »
аз с голяма мъка намерих 3 ампули меногон във варна.наложи се да си купя останалите 2 ампули менопур, направо ме изнудиха, защото нямаше други ампули и ми съдраха кожата за тези две ампули :(....пробвай с телефоните на доставчика от сайта на формвулеви:http://www.fromvoulevs.com/frame.html -може и да можеш да си ги поръчаш по куриери.дано да съм ти била полезна.
успех и стискам палци! :) :goodluck: :bighug:
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #85 -: Септември 24, 2007, 11:20:33 am »
megiaries, много ти благодаря за бързия отговор. :thankyousign: Ще пробвам още днес да се обадя направо на доставчика. :phone:
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #86 -: Септември 24, 2007, 12:41:16 pm »
Миналата год. м.ХІІ в П-в пак беше изчезнал Меногона,тогава за мой късмет наши приятели бяха в Турция и ми донесоха от там и даже беше по-евтин,затова ако имате познати,които могат да Ви донесат от там не се двоумете-това е единствения вариант за който в момента се сещам(аптеката до Торакс в П-в винаги е добре заредена,може да проверите и там,след инсето може би ще приемате Утрогестан-той също изчезва доста често от аптеките,но и него го има в Турция и пак е по-евтин)
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #87 -: Септември 24, 2007, 13:53:50 pm »
аз също не можах да намеря меногон и за да не губя месеца, започнах с клостилбегит. надявам се той да помогне, ако не поне ще знам, че съм опитала и от него и следващия път ще опитвам с инжекции. все пак съм наясно с неговите отрицателни действия върху лигавицата, но се надявам да успея, пък после док ще мисли и за нея.
успех на всички.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #88 -: Септември 24, 2007, 14:57:44 pm »
Миори и Мадлен, стискам ви палци.

Аз послушно си направих кръвен тест на 12 ден след инсе, както док ми каза.
Е, резултата не е този, който исках: 3.1 при реф. от 0-10, т.е. отрицателен.
Днес много четох за нивата на този хормон, но не разбрах, защо все пак 3.1 а не 0.
Дали е имало оплождане изобщо, или е нормално по вряко време бета ЧХГ да съществува в някакво малко количество, дори и без бременност?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #89 -: Септември 24, 2007, 15:45:31 pm »
Симфони, след като нямаш менструация още, нещата не са загубени. Изчакай още два дни и повтори теста след 48 часа, нивата може да се вдигнат. Успех и не се предавай.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #90 -: Септември 24, 2007, 17:27:57 pm »
Успех на момичетата в процедура!

Танче, съжалявам, че ще пропуснеш инсеминацията този месец, но може пък следващият да е твоят късмет!

Аз също имах проблеми с намирането на Меногона, затова използвах и три ампули Мерионал.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #91 -: Септември 24, 2007, 19:21:50 pm »
Кармина, меногон намерих с 300 зора, обиколих вси4ки аптеки по главната- нямаше, някъде ми казваха 4е мога да поръ4ам за следващия ден, но на мен ми трябваше спешно за същия ден, защото доки ми беше изписал само 2 меногона но се наложи и 3ти, та третата ампула си я намерих в Санита с/у паметника на Съединението, в аптеката на Медикус Алфа изобщо не бяха 4ували за Меногон, мн тъпа лелка беше продава4ката, обади се в склада да го поръ4ва и вика: Меногон с некакви цифри4ки накрая 75, а в вси4ки други аптеки като се обаждаха в склада викаха: Меногон, ампула, 75 единици, та като 4ух тая па4а в Медикуса как го поръ4ва и щях да падна, ина4е доки каза, ако няма меногон да търся мерионал, но ти пробвай и в аптеката на Торакс-а, там поне са 4ували за него ... :lol:
Аз на свой ред искам да питам колко ви бяха големи фоликулите като се инсеминирахте, някъде про4етох 4е ако са много големи 32мм било лошо и не се правело инсе, а се преска4ал цикъла, по4нах да се параноясвам... 8O
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #92 -: Септември 24, 2007, 20:06:43 pm »
и аз да се отчета - на 12 ден 3 фоликула - хубави :)
само че има още да зреят според док.
в сряда пак съм на преглед, инсето ще е към края на седмицата може би
успех на всички чакащи
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #93 -: Септември 25, 2007, 12:11:10 pm »
Здравейте и много благодаря за окуражителните думи :)Сега се чувствам доста по-добре и почти не мисля за ДЕНЯТ .То не остана,още 5 дни и каквото ще става,ще става.Но дори и да ми е отрицателен резултата,няма страшно-другия месец пак се мятам.Може пък тогава да стане :)

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #94 -: Септември 25, 2007, 12:20:43 pm »
Тини, няма да мислиш за друг път, ще стане още този. Пожелавам ти положителен резултати спокойствие до денят. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #95 -: Септември 25, 2007, 12:36:31 pm »
В събота една жена пред мен си купи меногон от аптека Марешки /зад окръжна болница/ Варна , беше много изненадана че имат.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #96 -: Септември 25, 2007, 12:38:39 pm »
Благодаря ти!И аз се надявам да не се налага да мислим за" друг път"

Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #97 -: Септември 25, 2007, 22:21:48 pm »
Хей, Мадлен, какво става с теб? Все още стискам палци, както и за всички момичета  :D
Късмет и само положителни тестове!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #98 -: Септември 26, 2007, 22:37:53 pm »
моята инсеминация ще е в петък  - засега всичко е по план - 3 фоликула, лигавица ок, дано и скъпия да се представи добре :lol:
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #99 -: Септември 27, 2007, 10:06:54 am »
Хайде и аз да се разпиша. Днес бях на преглед при д-р Владимиров. Иска да напраим нов тест за проходимост на тръбите след абразиото и ако е ок още този цикъл ще правим инсе на естествен цикъл. та ако във вторник на 02.10 всичко е ок.....започвам :)