0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #100 -: Септември 27, 2007, 10:12:38 am »
Цитат
моята инсеминация ще е в петък  - засега всичко е по план - 3 фоликула, лигавица ок, дано и скъпия да се представи добре Laughing    :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #101 -: Септември 27, 2007, 11:04:48 am »
vixi, успех утре, вси4ко ще е наред, ще видиш и ще завърши с  :bfp: :bighug:
тини, мадлен, симфони дано скоро видите или сте видели +++
успех моми4ета, най- важно е да не се отдаваме на лоши мисли и настроения  :balk_16:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #102 -: Септември 27, 2007, 13:36:43 pm »
Успех сугари :crossfingers:
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #103 -: Септември 27, 2007, 13:44:15 pm »
Цитат
моята инсеминация ще е в петък  - засега всичко е по план - 3 фоликула, лигавица ок, дано и скъпия да се представи добре Laughing    :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
    :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #104 -: Септември 27, 2007, 17:27:20 pm »
Ох,на мен ми остават още 2 дни,до като разбера!В интерес на истината вече нямам негативни мисли в главата си,което ми се отразява добре.Настроена съм позитивно,пък каквото е писано :crossfingers: :bfp1:Успех на всички :blowingdust:

*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #105 -: Септември 27, 2007, 17:28:34 pm »
Успех и на теб Таня :)
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #106 -: Септември 27, 2007, 19:51:14 pm »
Вчера моят доктор ми препоръча инсето да е на естествен цикъл,защото ще е за първи път,а пък и резултатите са ми *уж* добри. Според мене на ЕЦ ще имам само един фоликул и вероятноста да стане е по малка.Но все пак нямам търпение до 10 октомври.Успех и на всички вас момичета.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #107 -: Септември 28, 2007, 09:38:25 am »
поли, аз бях стимулирана с клостил + меногон, направих 7 фоликула, мъни4ки, от тях само 1 узря и се превърна в яйцеклетка, така 4е се успокой, нали за едно бебе, все пак е необходина, само 1 яйцеклетка + само 1 сперматозоид :)
а понякога от 1 яйце и 1 сперм, стават 2 бебета, нали
Горе главата и успех  :bighug:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #108 -: Септември 28, 2007, 10:02:27 am »
Здравейте!
Аз съм малко отчаяна, но.......... :(
След като не успях да започна стимулацията с меногон, започнах с клостилбегит. По принцип съм с късна овулация /19-20/ ден, така, че не занма това влия е ли , но на 9 ден от МЦ и 5 от приема на клостил нямаше фоликули - преглед в сряда. Изпих удално 2 таблетки по препоръка на док и съм на преглед в неделя - 13 ден, да видим има ли нещо или ще кроим планове за следващия път с ударни дози или аз не знам как и с какво. Четох доста и видях, че и други момичета не са реагирали добре на клостил, но след това са успяли. Просто съм в шах в момента и до неделя не знам как ще издържа. Моля, ако някой има подобен случай да ми пише.
На Вас успех!
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #109 -: Септември 28, 2007, 12:04:10 pm »
Успех и на теб Джоли :crossfingers:
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #110 -: Септември 28, 2007, 13:25:03 pm »
Поли един фоликул е достатъчен,при едното ми инсе имах 7,спукаха се 3,но нищо не се получи,а при другото инсе имах 9,спукасе само 1 и от него съм бременна,така че СПОКО.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #111 -: Септември 28, 2007, 21:20:11 pm »
joli нямам представа защо не реагираш на клостила, но не се отчайвай явно просто ти трябва друга схема.
при всеки е индивидуално, аз стандартно си правя 3 фоликула, от които в деня на инсето се пукат два, но предния път не се получи, гаранция Франция, както се казва, не се знае от кой храст ще излезе зайчето, така че се надявам всички да имаме късмет без значение на бройката :)

Моето инсе беше днес - всичко мина нормално, нямам оплаквания никакви, приютих 39 мил. опашатковци (така каза доктора) :D от утре почвам утрогестана и се включвам групата на чакащите

миори, тини, мадлен има ли новини около вас?

Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #112 -: Септември 28, 2007, 21:26:27 pm »
Vixi, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #113 -: Септември 28, 2007, 21:28:41 pm »
Стискаме ти палци краиният резултат да е  :bfp:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #114 -: Септември 28, 2007, 21:38:16 pm »
новини, кво да ви кажа, днес ми е 7ми ден от ову-то и от инсе-то, в една книга 4етох, 4е ако съм бременна днес трябва да е станала имплантация  8O но симптоми за подобна никакви  :? нито капки кръв, нито болки ниско долу или в цицките, абе... :?
Ина4е търсих днес тестове за бременност след 7ми ден- 4етох 4е имало такива, е да, но не и в англия, тук най-ранния от4ита 4 дена преди датата на М-то  :(
Така 4е ще трябва да из4акам още поне 4 дни, ина4е аз съм фен на ранните тестове  :lol: ако е - трябва да планирам следващото инсе, вместо да 4акам... :oops: айде късмет на вси4ки, прегръщам ви
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #115 -: Септември 28, 2007, 21:40:42 pm »
Успех и на теб и да пишеш за резултата.
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #116 -: Септември 28, 2007, 22:00:36 pm »
Miori,пожелавам ти чакането да е  :bfp:.С теб съм  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #117 -: Септември 28, 2007, 22:32:24 pm »
miori ако искаш да занеш какъв е резултата по-рано може би трябва да пробваш с температурния метод, до колкото съм запозната ако температурата през лутеалната фаза се повиши и се задържи над обичайните градуси има голяма вероятност да имам бебче.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #118 -: Септември 28, 2007, 23:02:25 pm »
vixi, благодаря за идеята, 4етох някъде за този метод, но нямам термометър :( а да, и кръвен тест не мога да направя на 10ти ден, щото тук такива не правят, ще си из4акам още малко и ще си купя от онзи дето е уринен и от4итал 60% верност на 10тия ден :)
 :goodluck: :grouphug:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #119 -: Септември 29, 2007, 11:43:30 am »
Vixi,аз още нямам резултат,защото утре е 14 ден от инсето.Достатъчно ясно бях инструктирана и от Анито,и от приятелката ми,която роди инвитро,че не бива да си правя ранен тест.Тя например,си направи един ранен,който беше отрицателен.След което си направи сама един на 14 ден,който беше с 2 бледи черти,но когато Анито й го направи в болницата...изненада-положителен.Моят резултат трябва да стане ясен утре.Аз може би изобщо няма да си правя сама,ще отида направо в болницата,за да няма съмнения и да се свършва с чакането.Иначе и мен не ме болят гърдите,само дето зърната ми са болезнени и ужасно чувствителни,но това не е гаранция.Моето предчувствие си е все същото- :bfn:,но пък знае ли човек?!Ако стане така,другата седмица трябва да ми дойде и се мятаме пак-стимулаций,ултразвуци,чакане...Може пък следващия път да стане!Утре ще ви кажа какъв е резултата от чакането през  двете най-дълги седмици в живота ми. :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: