0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #40 -: Септември 09, 2007, 17:03:05 pm »
Може и аз да не съм разбрала, но след операцията (25.07.) ми казаха,че ще направим стимулация на следващия цикъла да видим дали ще стане нещо, но тъй като август бяха отпуска, а на мен ми дойде на 04.08, следователно пропуснахме. Остана за септември, но пък ми дойде на 1-ви, а те започнаха работа на 5-ти. Доктора ми каза, че ще почнем стимулацията на третия ден от цикъла, така че пак пропуснахме. И сега вече октомври няма да се размине. Колкото до инсето, аз разбрах, че ще пробваме 1-2 месеца само стимулация и ако пак не се захване бебок, чак тогава ще правим инсе. Може и да не съм разбрала правилно,незнам. Но пък зная със сигурност,че на 3-тия ден от цикъла трябва да съм в клиниката за първата инжекция. 

*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #41 -: Септември 09, 2007, 18:04:00 pm »
Здравейте момичета,
и аз се записвам в септемврийската група. подготвям се за трето инсе.
Утре съм при док да видим всичко ли е ок след ваканцията и да почвам стимулация след 3-4 дни
Успех на всички,само успешни процедури и положителни тестове  :bfp:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #42 -: Септември 11, 2007, 08:46:51 am »
Викси, каква е стимулацията при теб? Аз също ще започна тези дни, въпрос на време е да ми дойде, но не съм питала доктора с къкво ще ме стимулират.
Успех на всички в начинанията и само положителни резултати. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #43 -: Септември 11, 2007, 12:00:09 pm »
Здравейте момичета! Успех на всички пожелавам преди старта :-) с инсеминациите. Искам да ви попитам на кой ден от цикъла ще започвате със стимулациите. На мен ми казаха, че от 4-тия ден и се зачудих дали не  е късно, но може би се определя индивидуално все пак?
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #44 -: Септември 11, 2007, 13:37:30 pm »
Крем и аз се разбрах с докторката, като ми дойде да и се обяда за да ме прегледа на 3-я ден и да започваме със стимулацията. Такава каша ми е в главата, че даже не попитах с какво ще ме стимулира, но....важен е крайния резултат. Ти къде ще правиш инсето?
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #45 -: Септември 11, 2007, 15:27:55 pm »
Joli и аз не питах от бързане с какво ще е стимулацията. С инжекции ще е, но какви не мога да ти кажа. Аз съм в Център "Надежда". Явно след 3-тия ден от цикъла започват стимулациите щом и на теб така са ти казали :-) 
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #46 -: Септември 11, 2007, 18:11:30 pm »
Аз съм на клостил бегит от 5 до 9 ден. предишната инсеминация беше по същата схема, образуваха се 3 фоликула, от които два се спукаха точно сутринта преди инсето, доктора каза, че всичко е протекло много добре и засега ще действаме по тази схема.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #47 -: Септември 12, 2007, 14:51:58 pm »
Моми4ета, и аз стартирах, стимулация с клостил от 2 до 6ти ден/вкл-общо 5 таблетки/, днес ми е 3ти, на 7мия трябва да видим фоликули и да нося меногон, хора някой знае ли на кой ден от на4алото на МЦ се преви инсе-то всъщност, аз май се притесних 4е няма да има време и ще трябва да сменям датата на полета, успех на вси4ки  :D
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #48 -: Септември 12, 2007, 15:31:30 pm »
Моми4ета, разрових се и намерих 4е инсе-то се прави 13-14 дена от на4алото на МЦ, та поне това добре... :) :crossfingers:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #49 -: Септември 12, 2007, 15:52:22 pm »
Миори, кога ще се прави инсе решава док, в зависимост за растежа на фоликула/те, дебелината на лигавицата и когато те достигнат нужният размер той таймира овулацията, обикновено с поставяне на инжекция Прегнил и след 36 до 48 часа се прави инсе. На мен инсе ми беше вчера на 44 час след поставен прегнил (т.е. на 12 ден) с неспукан фоликул, но готов да се отдели, както каза док. Днес ще видим дали се е спукал.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #50 -: Септември 12, 2007, 21:45:16 pm »
Миори :) :crossfingers: и успех, чакаме положителен резулат!
 :wave:
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #51 -: Септември 13, 2007, 19:31:35 pm »
Ние щяхме да правим септември при Д-р Даскалов и Мели, но започнах шофьорски курсове и решихме да е октомври. Стискам палци на всички момичета.  :balk_602:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #52 -: Септември 14, 2007, 12:12:12 pm »
Здравейте,

и аз започвам с клостил - на 3ти ден от цикъла. Това ще ми е втори опит за инсе. Ако не стане минаваме към инвитро. Док ми каза, че няма проблем ако инсето е неуспешно да започнем с инвитрото още на следващия цикъл.

Успех на всички!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #53 -: Септември 15, 2007, 14:41:54 pm »
Моми4ета, 7ми ден от цикъла, в4ера ми беше последният клостил, изпих общо 5 за 5 дни, днес видяхме фоликулите  :D :D 5 са- но 4 мъни4ки, и само един по-голям, доки каза 4е е 12 мм и го хареса, днес ми биха и първия меногон, в понеделник пак съм на преглед- пак ще пиша, толкова се развълнувах като видях фоликулите, 4естно да ви кажа не вярвах 4е ще са тръгнали, защото при стимулацията през юни, имах тежест в яй4ниците и други признаци за зреене, а сега никакви признаци, но все пак имам фоликули  :D :D :D
Моми4ета, стискам палци на вси4ки, в понеделник ще пиша ако има нещо ново, имам 4ас за късно ве4ер де, аа, мн се отплеснах, извинете 4е стана дълго, но мн се вълнувам.
Благодаря на вси4ки, които стискат палци, с толкоз палци, и фоликули, няма на4ин поне един да не се хване  :wink: :oops: :D
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #54 -: Септември 15, 2007, 17:08:19 pm »
Успех момичета
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #55 -: Септември 15, 2007, 19:45:59 pm »
браво миори  - това са добри новини:)
аз започвам клостила в понеделник, но ще пия по 2 на ден.
А меногона за какво е?
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #56 -: Септември 17, 2007, 12:12:32 pm »
Здрасти,аз минах вчера,т.е inse-to беше вчера.Сега чакам резултат.Стискам палци на всички!!!! :wink: :bori_004:

*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #57 -: Септември 17, 2007, 12:16:43 pm »
Успех tini, и аз чакам, в неделя трябва да направя теста.
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #58 -: Септември 18, 2007, 10:13:47 am »
Момичета, вече се разбрахме с д-р Персенска - ще правим инсе на този цикъл, който предстои сега - 28.09. На 01.10 започваме със стимулацията и живи и здрави на 12 - 13 ще правим инсето.Стискам и аз палци за всички и дано да няма нито един отрицателен тест!

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #59 -: Септември 18, 2007, 11:04:50 am »
От петък започвам и аз. Успех на всички!
никога не отстъпвай на принципите си!