0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #180 -: Октомври 04, 2007, 16:52:49 pm »
Теста се оказа дефектен, вместо + показа -  :wink: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=12&topic=7663.1500
Miori зареждаш ме с положителна енергия да знаеш, много си заразна  :lol: :bighug: :bighug: :bighug:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #181 -: Октомври 05, 2007, 13:59:03 pm »
Здравейте и от мен! Днес следобед ще ходя да ми бият Прегнил-а и утре живот и здраве инсе.Вдругиден реинсе.И така-викам и аз да се "похваля", пък дано после и с  :bfp: да се похваля! Успех на всички и знам че ще успеем!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #182 -: Октомври 05, 2007, 14:09:52 pm »
И аз да ви се похваля, че моето инсе мина и сега ще чакаме до денят на теста.Успех на всички и само положителни резултати пожелавам! Чакането наистина е убийствено, но няма начин. Приятен уикенд! :D
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #183 -: Октомври 05, 2007, 20:11:38 pm »
joli, didi  :goodluck: и добре дошли в отбора на чакащите
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #184 -: Октомври 05, 2007, 21:03:34 pm »
Здравейте,
днес мина и моето първо ИНСЕ на ЕЦ. За съжаление обаче този розбойник фоликула не се беше спукал  :( и може би ще се наложи да го правим отново.
Хубав уикенд на всички, леко чакане и много положителни резултати  :bighug:
         Equally Destructive
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #185 -: Октомври 05, 2007, 22:03:44 pm »
Диди :crossfingers:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #186 -: Октомври 06, 2007, 10:00:43 am »
Благодаря! Но вече взеха да ме налягат негативните мисли!Е, каквото е такова!Ще пиша как е минало!Още веднъж благодаря!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #187 -: Октомври 06, 2007, 10:05:10 am »
 :hello2: какво е това настроение?Я по-ведро :lol: Ние сме с теб :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #188 -: Октомври 06, 2007, 11:57:30 am »
Наистина няма смисъл от лошо настроение!И на мен първата седмица от чакането  ми беше кошмарна,но после се взех в ръце.Само напред,никога назад и УСПЕХ!

Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #189 -: Октомври 06, 2007, 12:15:58 pm »
Аз май се цепя от колектива - ама не ми тежи чакането - защото си мисля така "Сега ще почакам, ама после многоооо ще се кефя!" :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
Искренно се надявам, че колектива няма да ми го нацепи дружно... :) :) :)
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #190 -: Октомври 06, 2007, 13:18:09 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,aq posle :bfp1:  :D

*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #191 -: Октомври 07, 2007, 00:15:36 am »
Didi_V, Tarja, стискам ви палци, може ли да кажете, къде и на кой ден правите инсе-то + с какво ви стимулираха и колко фоликула и колко големи са, благодаря на вси4ки моми4ета, които побликуват из4ерпателни постове, нали все пак това е идеята на темата, да обменяме информация, ако само ще си казваме кога е била наливането на спермата, по добре да публикуваме в "о4акване на +++ резултат"
Поздрави и  :goodluck: :bfp:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #192 -: Октомври 07, 2007, 08:03:27 am »
Много си права miori  :bighug:
Моета инсе е в "Надежда". На естествен цикъл сме, защото аз съм само с една тръба и е излишно да ме товарят със стимулация при положение, че няма да можем да използваме всички фоликули  :)
Както вече писах, първото ми инсе беше в петък (12-ти ден) след 5000 ед. Прегнил в сряда, но фоликула не се беше пукнал още. Беше 19 мм, а лигавицата 10 мм. Вчера фоликула-саботьор още си стоеше, но беше вече 23мм и решихме днес да повторим инсето (14-ти ден при средно 27 днемен цикъл).
Притеснителното за мен е, че не усещам никакви признаци на спукването му - нито болка, нито придъртпване - НИЩО :BangHead: , а и лигавицата ми беше намаляла от 10 на 8мм  :dontknow:. Имам вече адска мускулна треска на корема от пресите, които правя  :aerobik:   :lol:
Знаете ли, дали има начин някак си механично да се спука пустия му фоликул?  8O

Хубава неделя на всички!  :)
         Equally Destructive
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #193 -: Октомври 07, 2007, 09:56:29 am »
Знаете ли, дали има начин някак си механично да се спука пустия му фоликул?  Shocked


Какво имаш предвид под механично?
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #194 -: Октомври 07, 2007, 10:22:01 am »
Знаете ли, дали има начин някак си механично да се спука пустия му фоликул?  Shocked


Какво имаш предвид под механично?
Има начин. На мен са ми пукали фоликул механично. Прави се с ръце и е доста болезнено.
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #195 -: Октомври 07, 2007, 10:30:36 am »
А, тип масаж се има предвид...Понякога като ми дойде МЦ и много ме боли карам мъж ми да ми прави масаж на матката и болките се облекчават...ама за пукане на фоликул сега чувам  :ask:
*
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #196 -: Октомври 07, 2007, 13:48:23 pm »
Tarja,
дано се спука пустия фоликул и да стане при4ина за едно/ две здрави и сладки беб4ета, ина4е и моя не се беше спукал от прегнила, спука се 4ак като стана 26-7мм бая грамаден, ако пиеш аспирин го спри докато се спука фоли, някъде пишеше 4е и аспирина пре4и на овулацията, а хормона на яйцеклетката изследваха ли ти го, за да е сигурна 4е фоликула съдържа такава, а не е просто "кух", някои моми4ета бяха предприели бягане / джогинг/ из махалата за пукане на фоликули, аз ли4но правих преси и подска4ах, та дано падне по тръбата и се спука / тва последното аз си го въобразих 4е трябва да го правя  :lol: /
стискам палци и успех
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #197 -: Октомври 07, 2007, 20:23:15 pm »
Такааааааа,
Фоликула-разбойник падна жертва на доктора - спука го с ръце. Болеше не малко, но се изтърпява. Язък дето блъсках на кроса и правих преси като умопомрачена от вчера на обяд до днес на обяд  :balk_149:
Днес фоли беше станал 32мм  8O и доктора не му се зарадва особено, но каза, че надежда има  :)  :eggsperm:  :crossfingers: .
Иначе, аспирин не съм пила и хормони не съм изследвала за този фоликул специално - никой не ми е казал  :oops:
На вички желая  :bfp1: :goodluck:  :bighug:
         Equally Destructive
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #198 -: Октомври 08, 2007, 00:07:13 am »
Малко, спам, сори, ама Миори ли ще ти казваме или Маки или Яки... :wink: :ask:
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Инсеминации- септември, октомври
« Отговор #199 -: Октомври 08, 2007, 06:27:11 am »
Сладурки тръгвам към ЦРЗ Надежда, да видим дали съм реаргирала Ок на Менопур-а и дали ще правим инсе. Стискайте ми палци, че честно азано и аз незнам къде отивам.