0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър гинеколог във Варна
« -: Септември 21, 2005, 15:26:53 pm »
Здравейте мили дами,
бих искала да ви попитам към кой специалист гинеколог мога да се обърна във Варна. Все още мисля че е рано да казвам че имам проблем или нещо такова но бих искала да мога да се обърна към правлния човек за да си направя необходимите изследвания и да съм спокойна.
Предварително благодаря
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #1 -: Септември 21, 2005, 15:54:52 pm »
Здравей,
ами до сега при кого си ходила?И много е важно за стерилитет ли говорим или за профилактични прегледи. Има ли някакъв проблем при вас?
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #2 -: Септември 21, 2005, 16:18:44 pm »
Ако не става въпрос за специалист по стерилитет, мога да ти препоръчам д-р Николов в АГ болницата. Той преглежда всеки петък от 16 до 18 часа (ако има пациенти и по-докъсно) в консултационния център острани на входа на болницата. Не е необходимо да си записваш час - просто отиваш и чакаш :roll: . Също добър гинеколог е д-р Капка Атанасова в Майчин дом (тел.332 000). При нея трябва да си вземеш час. Аз лично ходя при д-р Николов от няколко години и съм доволна.
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #3 -: Септември 21, 2005, 16:20:35 pm »
Ани,
аз ходя на същото място само, че при Танев.Той преглежда във вторник след 16.00ч.
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #4 -: Септември 21, 2005, 16:22:17 pm »
Цитат на: aivy
Здравей,
ами до сега при кого си ходила?И много е важно за стерилитет ли говорим или за профилактични прегледи. Има ли някакъв проблем при вас?

Здравей Аиви
Досега съм ходила при д-р Станева в Майчин дом и съм доволна, но исках да знам ако реша да поискам и друго мнение или пък да сменя "стратегията" към кого да се обърна
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #5 -: Септември 21, 2005, 16:28:13 pm »
Ами виж сега, ако си доволна от нея и имаш доверие няма смисъл да сменяш.Не се знае на кой ще попаднеш :lol: Ако вече опреш до специализирани кабинети(не дай боже) тогава и тя може да ти препоръча някой свой колега :wink:
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #6 -: Септември 21, 2005, 16:36:59 pm »
Адски много благодаря Айви
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #7 -: Септември 21, 2005, 16:40:58 pm »
Еееее няма защо :lol: Заповядай пак!
Стискам палци да не ти се налага да ходиш по лекари и да не се задържаш много тук :lol: Успех!
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #8 -: Септември 22, 2005, 11:03:03 am »
аз съм ходила при д-р Халачева във Майчин дом-внимателна е и доколкото знам е добър специалист при проблемно забременяване и инвитро.
*

    Eli__

Добър гинеколог във Варна
« Отговор #9 -: Септември 23, 2005, 10:43:14 am »
Здрасти и от мен!Аз също ходя в АГ-то в консултативния ценър отстрани при Д-р Николов.Много е внимателен и човечен.Доколкото знам обаче е специалист в областта на рисковата и патологична бременност и малформаций на плода,а аз всъщност не съм я докарала до каквато и да е бременост,така че мисля да се пренасоча към МЦ "Олимед" или Д-р Давидков /Имал много добра апаратура/.Но и аз все още се чудя...Нали знаеш,колкото хора-толкова и мнения. :roll:
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #10 -: Септември 26, 2005, 12:58:38 pm »
Ели,
ти си преценяваш за Давидков, но не ти го препоръчвам. Вярно е, че апаратурата му е добра, обаче този човек е в състояние да ти нанесе доста вреди на психиката :evil:
Ако те интересува мога да ти пиша на личните на мен какво ми се случи при него
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #11 -: Септември 26, 2005, 13:30:18 pm »
Защо какво прави този д-р Давидков?
Изобщо аз ли вече подлудявам или не трябва да ми пука че само аз от момичетата във форума ходя при д-р Станева?
Много исках да намеря някои който да  ходил при нея и да сподели своето мнение, защото на мен много ми харесва а само лоши неща чета за Майчин дом във форума!
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #12 -: Септември 26, 2005, 14:33:57 pm »
Денче, не се притеснявай!Аз също не съм чувала друга от девойките да ходи при Танев. Важното е ти да си доволна и дока да си върши работата както трябва :lol:
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #13 -: Септември 26, 2005, 16:27:41 pm »
Това е доктор Станева не е д-р Танев!
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #14 -: Септември 26, 2005, 17:09:19 pm »
Да бе ясно!Моя доктор се казва Танев и казвам, че също не съм чувала друга да ходи при него!Това го писах във връзка с твоите притеснения, че никой не бил писал за д-р Станева.
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #15 -: Септември 26, 2005, 17:17:24 pm »
Аха сега рабрах!
Благодаря Айви! Надявам се скоро да ви зарадвам с чудесни новини!
Според теб ако не ми дойде в деня в който трябва мога ли да си направя тест на следващия и верен резултата ли ще ми покаже?
*
Добър гинеколог във Варна
« Отговор #16 -: Септември 26, 2005, 17:23:47 pm »
Ами зависи от чувствителността на теста.Като си купуш тест попитай. Пробвай Sure Check - мисля , че засича от първия ден на закъснението пък и момичетата го хвалиха. Ако ти се рови потърси в старите теми - има една за различните марки тестове.
Стискам ти палци и да ни зарадваш скоро!
*

    nevernicata

molqte pishimi na ICQ 303739026 imam nujda ot tvoita informk
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2005, 09:31:19 am »
Цитат на: aivy
Ели,
ти си преценяваш за Давидков, но не ти го препоръчвам. Вярно е, че апаратурата му е добра, обаче този човек е в състояние да ти нанесе доста вреди на психиката :evil:
Ако те интересува мога да ти пиша на личните на мен какво ми се случи при него
*

    Sykrovishte_1

  • *
  • 49
  • За всичко се иска търпение.
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #18 -: Февруари 08, 2007, 16:48:34 pm »
Здравей,
   
аз до сега съм ходила при др-Тодорова  в часния мед.център "Вега"
във Варна.Тя е невероятен доктор.Пробвай при нея.
javascript:void(0);
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #19 -: Февруари 08, 2007, 19:33:22 pm »
аз съм ходила при д-р Халачева във Майчин дом-внимателна е и доколкото знам е добър специалист при проблемно забременяване и инвитро.
  Аз също ходя при др.Халачева в МД.Много е внимателна и любезна.Препоръчвам я на всеки,който се чуди при кого да отиде.