0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2007, 10:49:47 am »
:lol: :lol: :lol:
Много мило, че връщаш тема от 2005 година, но ако сега можех бих си върнала думите назад. За което всъщност ти благодаря че ми напомни и мога макар и късно да се поправя :) От позицията на времето и опита сега, не бих казала това, което преди време съм мислила....за съжаление. Което за пореден път е доказателство че трябва да се дава мнение от първа ръка, а не....чувала съм....или казвали са ми :)
Халачева ми помогна навремето с изписването на един антибиотик........но кой да ти каже, че от него ще се завъртя в спиралата на кофтито микробиологии..........не я обвинявам ни най малко, че  е пропуснала да ми изпише и някакви антигъбични, но просто бих внимавала с нея, ако я посещавам :)
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2007, 20:11:19 pm »
Няма безгрешни хора.Така или иначе от всеки доктор има и доволни и недоволни.
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2007, 20:24:31 pm »
Това съм казала и аз ;)
Ако си чела внимателно поста ми, не я обвинявам,
защото това с нищо няма да ми помогне дори да го направя ;)
Re: molqte pishimi na ICQ 303739026 imam nujda ot tvoita informk
« Отговор #23 -: Април 30, 2008, 15:55:34 pm »
Цитат на: aivy
Ели,
ти си преценяваш за Давидков, но не ти го препоръчвам. Вярно е, че апаратурата му е добра, обаче този човек е в състояние да ти нанесе доста вреди на психиката :evil:
Ако те интересува мога да ти пиша на личните на мен какво ми се случи при него
аз също съм при д-р давидков и се интересувам от мнението ти за него
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #24 -: Април 30, 2008, 16:01:27 pm »
Моля даите ми съвет каде да отида  на лекар вече една година се опитваме да имаме бебче но уви...при д-р давидков съм от два  три месеца но има неща които четейки форума виждам че е пропуснал и май не е специалист в областа моля ви посъветвайте ме!!!!!
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #25 -: Април 30, 2008, 16:25:47 pm »
Моля даите ми съвет каде да отида  на лекар вече една година се опитваме да имаме бебче но уви...
Д-р Александров!  :D
Преглежда в поликлиника "Кисьови" тел. 631888
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #26 -: Април 30, 2008, 20:15:01 pm »
Давидков пък от кога е станал специалист по проблемно забременяване.
Няма голям избор на специалисти във Варна.
Аз лично съм доволна от д-р Даниела Станева ,Майчин дом там има и други добри лекари така че може да се насочиш към тях.
За всеки е различно добър е този лекар който му е помогнал.
Дано намериш своя лекар .

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #27 -: Май 02, 2008, 11:01:31 am »

Аз лично съм доволна от д-р Даниела Станева ,Майчин дом там има и други добри лекари така че може да се насочиш към тях.
За всеки е различно добър е този лекар който му е помогнал.

Незнам на какво основание правите заключения от рода "За всеки е различно добър е този лекар който му е помогнал."
Ако става въпрос за просто гинекологичен преглед, назначаване на профилактични изследвания преди бременност, установяване на такава или лекуване на някакви възпаления или др. подобни, не съм съгласна, че във Варна няма голям избор, има и то доста лекари гинеколози, които могат и го правят това.
Но ако става въпрос за сложен проблем с репродуктивната система на мъжа или жената, борба за бебе повече от една година има само един път и той е специалистите по стерилитет, като имам предвид Ин витро центъра в АГ болница.
Много подобни теми подминавах, но може би ще бъда полезна на някой след време, като изкажа личното си мнение за д-р Станева от Майчин дом - Варна. При установен проблем при мъжа ми - азооспермия, вследствие двустранен крипторхизъм и операция в късна възраст -7годишен, доказано първо със спермограми, правени две биопсии на тестиса, където се изолират единични сперматозоиди, д-р Станева ми препоръчва все пак да направим "Инсеминация" 8O 8O 8O
И неспециалист, но много изформиран човек, каквито сме повечето тук, благодарение на Зачатие, ще каже, че това е груба грешка! Повече не отидох при нея, за мен нямаше смисъл!
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #28 -: Май 02, 2008, 22:11:17 pm »
аз съм ходила при д-р Халачева във Майчин дом-внимателна е и доколкото знам е добър специалист при проблемно забременяване и инвитро.
  Аз също ходя при др.Халачева в МД.Много е внимателна и любезна.Препоръчвам я на всеки,който се чуди при кого да отиде.

След доста обиколки при други и аз се спрях на нея . Мога цяла нощ да пиша за професиолизма й и отношението й.Най-важното обаче е че тя ми направи инвитрото, успешно от първия опит. :)
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #29 -: Май 14, 2008, 23:05:03 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ! През 2006г. ходих при д-р Стаменова в Майчин дом. На мен не ми помогна. Според мен не е специалист по стерилитет. знам, че тогава закупиха техника за инвитро. Но реших да не съм им повече опитно зайче. Знаете ли как се справят? За Маркова в Олимед знаете ли нещо?
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #30 -: Май 14, 2008, 23:09:05 pm »
Стаменова не е ли Станева?
Даниела Станева?
А Маркова не е в Олимед, а в Майчин дом.
Освен ако няма съвпадение на имена.
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #31 -: Май 19, 2008, 18:45:31 pm »
Здравейте!!на 15.05 преживях missed и вече нямам търпение да с опитите, но нали трябва да се изчака поне 3-4 месяца,искам да попитам къде във Варна и при кой мога да си напрвя изследвания за да не ми се повтори този уцас ,който изживях... :(Благодаря ...

Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #32 -: Юни 07, 2008, 16:07:30 pm »

Някой може ли да посочи актуална информация за д-р Танев/АГ/  -  телефон или друго.
Интересува ме само с бременности и раждания ли се занимава или с гинекологични проблеми нямащи общо с бременност.
А ако можете да ми посочите друг лекар от АГ Варна за гинекологичен проблем не касаещ бременност.

Какъв е проблема. Проблема е силна тазова болка. След известно ходене по гинеколози си направих извода че проблема не е гинекологичен, а гастроентерологичен/въпреки че и там не се откри нищо сериозно/.
Но преди няколко дни посетих още един гинеколог който ми каза че болката ми идва от водна киста на яйчника с размери 67мм/89мм. Е почнах да му пия лекарствата, ама нещо не му вярвам.
Тоест не знам още проблема ми дали е гинекологичен или гастроентерологичен. А болката си е силна, напълно ме искарва от ежедневните ми задължения.
« Последна редакция: Юни 07, 2008, 16:09:45 pm от Светлана »
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #33 -: Юни 20, 2008, 18:13:26 pm »
аз съм ходила при д-р Халачева във Майчин дом-внимателна е и доколкото знам е добър специалист при проблемно забременяване и инвитро.
  Аз също ходя при др.Халачева в МД.Много е внимателна и любезна.Препоръчвам я на всеки,който се чуди при кого да отиде.

След доста обиколки при други и аз се спрях на нея . Мога цяла нощ да пиша за професиолизма й и отношението й.Най-важното обаче е че тя ми направи инвитрото, успешно от първия опит. :)


мисля да посетя д-р Халачева другия месец, а после и аз ще споделя впечетлението си за нея.
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #34 -: Юли 06, 2008, 11:03:35 am »
здравейте! Ходих при Халачева на преглед и аз съм от НЕдоволните пациенти.Направи ми ЦС и ми каза,че единствения шанс е инвитро и че тя щяла да го прави.След като направих консултация с друг лекар се оказа,че положението не е толкова отчайващо както тя го представи.Май гледа само да си прибере паричките  :x
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #35 -: Юли 15, 2008, 18:50:18 pm »
моля ви момичета кажете ми при кой да отида- вече имам чувството,че няма смисъл да ходя при тези варненски доктори....
07.10.2009
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #36 -: Юли 15, 2008, 22:26:16 pm »
моля ви момичета кажете ми при кой да отида- вече имам чувството,че няма смисъл да ходя при тези варненски доктори....
power за какъв проблем ти трябва гинеколог? При д-р Александров ходила ли си? Много момичета са доволни от него
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #37 -: Юли 16, 2008, 05:46:37 am »
моля ви момичета кажете ми при кой да отида- вече имам чувството,че няма смисъл да ходя при тези варненски доктори....
Аз лично ходя при Капка Атанасова също в Майчин дом и съм много доволна,дори днес ще ходя при нея.А за Халачева се чуват също добри отзиви не знам какъв доктор искаш във Вална не сме без добри лекари със сигурност.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #38 -: Ноември 13, 2008, 14:54:49 pm »
може би ще бъда полезна на някой след време, като изкажа личното си мнение за д-р Станева от Майчин дом - Варна. При установен проблем при мъжа ми - азооспермия, вследствие двустранен крипторхизъм и операция в късна възраст -7годишен, доказано първо със спермограми, правени две биопсии на тестиса, където се изолират единични сперматозоиди, д-р Станева ми препоръчва все пак да направим "Инсеминация" 8O 8O 8O
И неспециалист, но много изформиран човек, каквито сме повечето тук, благодарение на Зачатие, ще каже, че това е груба грешка! Повече не отидох при нея, за мен нямаше смисъл!

вече срещнах твърде много мнения на момичета, които са останали разочаровани от д-р Станева .., аз в момента ходя при нея .., но при това положение съм се замислила сериозно дали да продължавам да го правя ..  :ask:  благодаря за мненията, които споделяте тук момичета .. :bighug:
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #39 -: Ноември 18, 2008, 10:51:26 am »
Здравейте ,момичета!!Някой може ли ми даде някаква информация за д-р Цанко Мичев?работи в момента Младост ,болница "Марешки"Той ми направи абразиото в 9.г.с,ще ме наблядава при следващата бременност,притеснявам се че е на години и дали ще може да ми помогне ,аз съм с 2 мисседа все пак :(