0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #40 -: Ноември 19, 2008, 13:54:01 pm »
Предполагам ,че става въпрос  за д-р Мичев ,който се пенсионира от АГ,като шеф на 6 ет.?Незнам какво да ти кажа,но май с 2 миседа не си точно за него ,а за специалист по пробемно.И малко акъл да дам :oops:.Имаш ли правени генетични и  имунологични изследвания?Два миседа не са шега според мен и има причина за тях.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #41 -: Ноември 19, 2008, 14:10:40 pm »
Да ,Вали,точно за този лекар има  предвид ,не съм правила нито генетични,нито имунологични ,след първия миссед всички ми казваха че това се случва често и следващия път ще е удачно,никой не ми е казал какви изследвания трябва  да правя.Но аз по моя инициатива направих няколко-хламидии,токсоплазмоза,щит.жлеза,хормонални,кръв ,урина -всичко беше наред.Абразиото ми го правеше д-р Мичев,като след това говорих с него и той ми обеща че с третата няма да имам проблем  само трябва да направим генетични ,листериоза,спермограма ,за имунологични не ми спомена ,но аз ще настоявам и за тях,стъпка по стъпка ще търсим причината.Мерси за отговора :wink:

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #42 -: Ноември 19, 2008, 14:17:31 pm »
Незнам,според мен не ти е било леко след миседите и болката също не е била малка.Ако имаш парички бягай до Плевен за около 600 лева максимум мисля,ще ти направят всичко необходимо.Доц.Конова е добра много.След 1 опит инвитро неуспешно ме разобеждаваха ,че няма смисъл да не си давам парите,но отидох и колко неща излязоха........
Моя позната след 2 опита неуспешни направи  и сега с лечение и след 3 опит и малко лекарства е бременна.Варненските лекари много не уважават май тези изследвания?Дано се лъжа.
Успех при следваща бременност от мен! :?
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 14:19:45 pm от Vali :) »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #43 -: Януари 15, 2012, 16:17:19 pm »
Здравейте и от мен.
аз също имам нужда от съвет за добър гинеколог, понеже ми писна да обикалям клиниките и да се разочаровам постоянно. Последно бях при Славчев, във Варна. Много ми го хвалеха, но аз нямам положителен резултат след лечението :(
Проблемът ми е,че от 1 год. се опитваме с мъжа ми да си имаме бебче, но уви-без положителен резултат.(А от спермограма няма нужда, понеже той има дете от пред.си брак)
Но още по-тревожен факт е,че имам течение, което продължава вече няколко мес. Именно за това и се обръщам към Вас. Моля да ми дадете съвет, към кой гин. да се обърна. Последно (преди около месец) цитонамазката ми беше добре, направиха ми и микробиолог. изследвания – candida, което излезе отрицателно. Откриха ми Streptokoki (извинявам се за правописа). Пих Ciprofloxacin и Nezoral, но уви, не ми помогна. след няколко седмици си купих и микомакс, изпих 1 хапче, както и мъжът ми. Резултат нямаше, даже мисля,че стана по-зле... :(
Моля Ви да ми препоръчате добър гинеколог, който да не гледа само да ми вземе парите и да предпише шепа антибиотици, а наистина да си разбира от работата и д ами помогне.
(СЪЖАЛЯВАМ ЗА МНОГОСЛОВИЕТО, но наистина съм отчаяна...)
« Последна редакция: Януари 15, 2012, 16:20:04 pm от owi »
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #44 -: Януари 15, 2012, 16:37:40 pm »
Ови, трябва да направите отново по една микробиология,за да се види какво се изолира и задължително антобиограма,за да се реши с какво да ви лекуват.А това със спермограмата ми звучи несериозно-имал бил дете.Със времето доста неща се променят,но задължително да си направи една-по възможност в специализирана клиника.Късмет
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #45 -: Март 12, 2012, 19:58:41 pm »
Препоръчайте ми добър специалист по репродуктивни проблеми във Варна.Единственото ми изискване е да мога да си запазвам час и да се спазват часовете защото ми е трудно да отсъствам от работа.
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #46 -: Март 12, 2012, 20:14:53 pm »
Александров. Аз друг добър във Варна не знам да има.
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #47 -: Юни 26, 2013, 18:09:29 pm »
Здравейте нещо повече да ми кажете за този Александров или телефон, или някакъв  адрес  ....От 7 месеца се опитваме с приятеля ми да си имаме бебе но не става и искаме да се изследваме и  двамата дали ни има нещо благодаря предварително и успех на всички бъдещи родители  :hello: :balk_177:
*
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #48 -: Юни 26, 2013, 18:22:16 pm »
Здравейте момичета,
оказа се, че ще си имаме бебче и за сега ходя при д-р Заимов. Тъй като от скоро съм във Варна и не съм запозната много добре с докторите и ме интересува дали имате някаква информация за него. За сега чувам все добри отзиви, но тъй като бременността ми не е една от най-леките и си има леко усложнения ми трябва добър специалист. Благодаря ви предварително. :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Добър гинеколог във Варна
« Отговор #49 -: Юни 26, 2013, 18:24:26 pm »
Здравейте нещо повече да ми кажете за този Александров или телефон, или някакъв  адрес  ....От 7 месеца се опитваме с приятеля ми да си имаме бебе но не става и искаме да се изследваме и  двамата дали ни има нещо благодаря предварително и успех на всички бъдещи родители  :hello: :balk_177:

V AG bolnica na 7 etag