0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
какви ви са отзивите спрямо него,има ли тук негови пациентки,доволни ли сте,споделете нешо повече.БЛАГОДАРЯ
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #1 -: Август 04, 2007, 00:26:03 am »
Моя приятелка се оперира при него и е страшно доволна, даже му носи други пациентки постоянно.Ако не се лъжа наскоро той откри частна клиника..ама не съм сигурна.
Но съм чувала наистина добри отзиви за него.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #2 -: Август 04, 2007, 16:00:50 pm »
Аз правих миналата година лапароскопия в частната клиника на проф. Горчев.Изключително съм доволна и от екипа/проф.Горчев, д-р Томов и д-р Радински/ и от отнощението на целия персонал в клиниката,бих споделила, че всичко е на европейско ниво.Техниката,с която разполагат е най-модерната на Балканския полуостров.
Ако се ориентиращ към клиниката - това е сайта им:www.svmarina.com
Късмет!
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #3 -: Септември 05, 2007, 16:48:51 pm »
Май съм закъсняла с отговора,на мен ми прави операцията професор Горчев на 30 април Също съм много доволна,по-добро отношение не съм срещала (а съм обиколила доста кабинети)Също техниката и начина на работа на много високо ниво,направо се радвам,че попаднах там
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 12:04:38 pm »
Каква е цената на лапароскопията в частната клиника при Д-р Горчев
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #5 -: Септември 14, 2007, 13:04:13 pm »
1 200 лв. струва операция на миома
лапарото ми също беше на д-р от екипа му - д-р Стойков
само 1 преглед имам при проф.Горчев и бих казала, че е много внимателен, но повече наблюдения нямам
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #6 -: Септември 14, 2007, 13:22:31 pm »
Операцията на миома по лапароскопск начин ли беше?
Клиниката има ли договор с здравната каса?
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #7 -: Септември 14, 2007, 13:25:10 pm »
да, операцията на миома е по лапароскопски начин, но не съм сигурна дали имат договор със Здравна каса. според мен - не
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #8 -: Септември 14, 2007, 13:32:02 pm »
Благодаря :P
*

    daniela kancheva

Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #9 -: Юни 02, 2009, 19:48:03 pm »
pri operacia na  mioma, ima li razrez i maha li se matkata,,kolko vreme trae operaciyata,vaztonoviavaneto i  moje li kolko vreme se  chaka za  red?

(бел.мод. Моля, пишете на кирилица или ползвайте кредор. Добре е да задавате въпросите си в подходяща за това тема.
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 21:02:21 pm от Zlatulka »
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #10 -: Юни 02, 2009, 20:06:06 pm »
Даниела,дай повече информация за проблема.защо се налага да правиш операция, и да има разрез ако се прави коремна операция или лапароскопска.няма разрез когато се маха полип или възел в кухината на матката, тогава се прави оперативна хистероскопия.
п.с
пиши на кирилица.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #11 -: Юни 13, 2009, 00:11:13 am »
Здравейте! МОжете ли да ми дадете някакъв телефон на д-р Горчев,тъй като моя приятелка иска да прави лапароскопия при него,но не успява да установи контакт с него.Благодаря предварително!
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #12 -: Юни 13, 2009, 02:09:18 am »
064/805666
064/8181
064/806838
Това са телефоните в клиника "Света Марина",където може да си запише час за проф.Горчев.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #13 -: Юни 16, 2009, 20:55:21 pm »
най-добрия в лапароскопиите.Много добър специалист.Познавам поне три жени,които са си правили операции при него. :lol:
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #14 -: Септември 19, 2009, 17:14:19 pm »
   Можете спокойно да се доверите,макар че проф. Горчев се занимава с по-сложните случаи,но е запознат с всички операции ,които се правят в клиниката.Там има и други лекари добри ,заедно работят в екип-доц.Томов,д-р Радински, д-р Гинчева и проф.Горчев.Проф.Горчев е най-добрият на Балканите онкологичен хирург.
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 17:16:02 pm от inna_ »
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #15 -: Декември 30, 2009, 21:02:59 pm »
Здравейте! Моето мнение за проф. Горчев е много добро. Много е внимателен. Той ми прави лапароскопия в частната си клиника в Плевен. Обгрижвахаме с голямо внимание. За мен това е най-добрият АГ.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #16 -: Декември 30, 2009, 21:06:54 pm »
Ходенето по мъките беше голямо докато намеря правилния лекар - Проф. Горчев. Оперира ме март месец със съмнения за ендометриоза и се оказа точно такова. Вече съм напълно възстановена.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #17 -: Декември 31, 2009, 09:39:51 am »
В клиниката на проф. Горчев има Да Винчи робот, който е единствен за Източна Европа. Мисля, че за цяла Европа са само 3-4 такива. С него могат да се правят всякакъв вид гинекологични операции, като основните му преимущества са, че грешките са невъзможни, процедурата е много по-бърза и щадяща, а пациентът няма физически контакт с хирурга.


silvalenka, в рамките на два часа можеш да си редактираш постинга.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2010, 11:36:14 am »
Зравейте,преди седмица съвсем неочаквано за мен ми откриха миома.Голяма е 7 см,аз съм на 28 г имам едно дете и желая и второ.Двамата лекари,с които се консултирах,препорачват незабавна операция.Четейки форумите установих,че отзивите за д-р Горчев са наи-добрите.Може ли някои да ми каже възможно ли е толкова голяма миома да се премахне по безкръвен път?Гарантрира ли се запазването на матката?Далго ли се чака за преглед при д-р Горчев и дали ,ако се оперирам в тази клиника ще допуснат придружител,срещу запалащане,разбира се,защото съм от другия край на Балгария и не ми се иска да съм сама в Плевен.Предварителн,Ви благодаря и се надявам на бърз отгово,трябва да реша при кого да се оперирам в най-кратък срок.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2010, 15:31:25 pm »
Бих ти препоръчала да се обадиш директно в клиниката.Може да видиш на сайта и телефони http://www.svmarina.com/ и да питаш всичко което ти е необходимо.Аз съм от Плевен и знам, че реномето на Горчев тук поне е доста добро, но лично нищо не мога да кажа за него.Успех.