0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
какви ви са отзивите спрямо него,има ли тук негови пациентки,доволни ли сте,споделете нешо повече.БЛАГОДАРЯ
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #1 -: Август 04, 2007, 00:26:03 am »
Моя приятелка се оперира при него и е страшно доволна, даже му носи други пациентки постоянно.Ако не се лъжа наскоро той откри частна клиника..ама не съм сигурна.
Но съм чувала наистина добри отзиви за него.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #2 -: Август 04, 2007, 16:00:50 pm »
Аз правих миналата година лапароскопия в частната клиника на проф. Горчев.Изключително съм доволна и от екипа/проф.Горчев, д-р Томов и д-р Радински/ и от отнощението на целия персонал в клиниката,бих споделила, че всичко е на европейско ниво.Техниката,с която разполагат е най-модерната на Балканския полуостров.
Ако се ориентиращ към клиниката - това е сайта им:www.svmarina.com
Късмет!
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #3 -: Септември 05, 2007, 16:48:51 pm »
Май съм закъсняла с отговора,на мен ми прави операцията професор Горчев на 30 април Също съм много доволна,по-добро отношение не съм срещала (а съм обиколила доста кабинети)Също техниката и начина на работа на много високо ниво,направо се радвам,че попаднах там
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 12:04:38 pm »
Каква е цената на лапароскопията в частната клиника при Д-р Горчев
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #5 -: Септември 14, 2007, 13:04:13 pm »
1 200 лв. струва операция на миома
лапарото ми също беше на д-р от екипа му - д-р Стойков
само 1 преглед имам при проф.Горчев и бих казала, че е много внимателен, но повече наблюдения нямам
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #6 -: Септември 14, 2007, 13:22:31 pm »
Операцията на миома по лапароскопск начин ли беше?
Клиниката има ли договор с здравната каса?
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #7 -: Септември 14, 2007, 13:25:10 pm »
да, операцията на миома е по лапароскопски начин, но не съм сигурна дали имат договор със Здравна каса. според мен - не
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #8 -: Септември 14, 2007, 13:32:02 pm »
Благодаря :P
*

    daniela kancheva

Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #9 -: Юни 02, 2009, 19:48:03 pm »
pri operacia na  mioma, ima li razrez i maha li se matkata,,kolko vreme trae operaciyata,vaztonoviavaneto i  moje li kolko vreme se  chaka za  red?

(бел.мод. Моля, пишете на кирилица или ползвайте кредор. Добре е да задавате въпросите си в подходяща за това тема.
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 21:02:21 pm от Zlatulka »
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #10 -: Юни 02, 2009, 20:06:06 pm »
Даниела,дай повече информация за проблема.защо се налага да правиш операция, и да има разрез ако се прави коремна операция или лапароскопска.няма разрез когато се маха полип или възел в кухината на матката, тогава се прави оперативна хистероскопия.
п.с
пиши на кирилица.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #11 -: Юни 13, 2009, 00:11:13 am »
Здравейте! МОжете ли да ми дадете някакъв телефон на д-р Горчев,тъй като моя приятелка иска да прави лапароскопия при него,но не успява да установи контакт с него.Благодаря предварително!
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #12 -: Юни 13, 2009, 02:09:18 am »
064/805666
064/8181
064/806838
Това са телефоните в клиника "Света Марина",където може да си запише час за проф.Горчев.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #13 -: Юни 16, 2009, 20:55:21 pm »
най-добрия в лапароскопиите.Много добър специалист.Познавам поне три жени,които са си правили операции при него. :lol:
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #14 -: Септември 19, 2009, 17:14:19 pm »
   Можете спокойно да се доверите,макар че проф. Горчев се занимава с по-сложните случаи,но е запознат с всички операции ,които се правят в клиниката.Там има и други лекари добри ,заедно работят в екип-доц.Томов,д-р Радински, д-р Гинчева и проф.Горчев.Проф.Горчев е най-добрият на Балканите онкологичен хирург.
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 17:16:02 pm от inna_ »
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #15 -: Декември 30, 2009, 21:02:59 pm »
Здравейте! Моето мнение за проф. Горчев е много добро. Много е внимателен. Той ми прави лапароскопия в частната си клиника в Плевен. Обгрижвахаме с голямо внимание. За мен това е най-добрият АГ.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #16 -: Декември 30, 2009, 21:06:54 pm »
Ходенето по мъките беше голямо докато намеря правилния лекар - Проф. Горчев. Оперира ме март месец със съмнения за ендометриоза и се оказа точно такова. Вече съм напълно възстановена.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #17 -: Декември 31, 2009, 09:39:51 am »
В клиниката на проф. Горчев има Да Винчи робот, който е единствен за Източна Европа. Мисля, че за цяла Европа са само 3-4 такива. С него могат да се правят всякакъв вид гинекологични операции, като основните му преимущества са, че грешките са невъзможни, процедурата е много по-бърза и щадяща, а пациентът няма физически контакт с хирурга.


silvalenka, в рамките на два часа можеш да си редактираш постинга.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2010, 11:36:14 am »
Зравейте,преди седмица съвсем неочаквано за мен ми откриха миома.Голяма е 7 см,аз съм на 28 г имам едно дете и желая и второ.Двамата лекари,с които се консултирах,препорачват незабавна операция.Четейки форумите установих,че отзивите за д-р Горчев са наи-добрите.Може ли някои да ми каже възможно ли е толкова голяма миома да се премахне по безкръвен път?Гарантрира ли се запазването на матката?Далго ли се чака за преглед при д-р Горчев и дали ,ако се оперирам в тази клиника ще допуснат придружител,срещу запалащане,разбира се,защото съм от другия край на Балгария и не ми се иска да съм сама в Плевен.Предварителн,Ви благодаря и се надявам на бърз отгово,трябва да реша при кого да се оперирам в най-кратък срок.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2010, 15:31:25 pm »
Бих ти препоръчала да се обадиш директно в клиниката.Може да видиш на сайта и телефони http://www.svmarina.com/ и да питаш всичко което ти е необходимо.Аз съм от Плевен и знам, че реномето на Горчев тук поне е доста добро, но лично нищо не мога да кажа за него.Успех.

*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #20 -: Февруари 19, 2010, 15:55:29 pm »
t.stankova, това са въпроси, които изискват лекарска компетентност. Обърни се директно към клиниката, където ще те информират и за организационните въпроси!


Успех!

*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #21 -: Февруари 19, 2010, 21:00:46 pm »
            Здр.,
 За частната клиника в Плевен на проф.Горчев няма да имате нужда от придружител.Има медицински сестри,които се грижат за болните.Придружители не се допускат.При изписването ще е нужен близък,който да ви прибере.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #22 -: Март 17, 2010, 00:57:01 am »
 Здравейте! На мен ми бе64 направена операция от ПРОФЕСОР ГОРЧЕВ(не съм сигурна дали е бил на операцията) Много е разсеян ,много пациентки приема и не може да обарне достатаяно внимание!!! Не съм доволна,имам съ6тите болки и след операцията!!!
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #23 -: Март 22, 2010, 00:20:32 am »
Напълно съм съгласна с precakvanA.Аз също не съм доволна и то в много отношения.Единствено съм благодарна че ме приеха по спешност защото си бях за 1 месец в Бг.и ми влезнаха в положение.И аз не съм сигурна дали присъства на моята лапароск.но си платих освен за нея и да ми изрежат срастванията от стара операция.Но сега като започнах инвитрото и при прегледите се установи че те са си там и въобще не са бутани.Иоще нещо което ме отврати и то много.При настаняването ми в клиниката бях настанена в една стая където най-грижливо си бях подредила нещата а когато се събудих бях в друга като жената от леглото беше закарана в трета стая а аз бях върху нейните чаршафи.И понеже ми изглеждаха на използвани попитах момичето до мен и то каза че не са ги сменяли.А всичките ми вещи бяха нахвърляни в шкафчето което беше пълно до горе и не знаехме къде са собствениците на тоя багаж.А за праха и мръсната баня няма да говоря.А едната ми дупка беше отворена колко време след като махнахме конците.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #24 -: Април 05, 2010, 15:01:51 pm »
Аз имам лапароскопска опарация при проф.Горчев през 2006 година. Със сигурност той присъстваше на операцията и когато се събудих дойде и ми каза какво се е случило по време на операцията. Наистина е много зает , но ми обърна необходимото внимание, вечерта преди операцията ме извика и говорехме ,като ми обясни какво точно ще се прави, дали имам въпроси. Бях сама в стая, беше много чисто, както и банята. Постоянно имаше човек до мен след операцията, помагаха ми да се изкъпя, много добро отношение и професионализъм. Имаше една жена , на която бяха отстранили матката лапароскопски. Предполагам и по-сложни операции правят по този начин. Имам диск със запис от операцията. Нямам никакви забележки.
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #25 -: Април 05, 2010, 22:38:39 pm »
 :)Доста противоречиви мнения за проф.Горчев.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #26 -: Април 10, 2010, 18:36:00 pm »
Здравейте,
Бих искала и аз се включа като съвсем прясно оперирана в клиниката на проф.Горчев :)
Много съм доволна и от екипа и от възстановяването ми :)
Имам вече една операция лапароскопска в Университетска болница Св..Марина -Варна през 2007 беше ми махната злъчка. При събуждането ми тогава и повръщах и ме втресе и имах температура а и онази нетърпима болка която повечето от нас са почуствали и там имаше внимание и грижа но това Внимание което получих сега при коремната ми операция в клиника Св.Марина - Плевен никъде не съм и помисляла че може да ми се случи и то на мен.
Аз съм скромен и непретенциозен човек, много страхлива и Мразя да ме боли и като се зная каква съм бях панирана, но самия проф.Горчев ме въведе в операционната и със сигурност е оперирал той. Заедно с него са ме оперирали д-р Радински и д-р Гинчева - благодаря им от сърце.
Искам да кажа че преди да отида в Плевен обиколих велики специалисти като д-р Стаменов и проф.Козовски и те са доста заети хора а и отношението им към мен и съпруга ми изобщо не ми хареса - не успяха да ми вдъхнат доверие.
На проф.Горчев му се доверих още от първия миг и не се излъгах.
Не знам какво ни предстой в борбата ни за бебок но когато му дойде времето за раждане пак ще избера клиниката на проф.Горчев :)
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #27 -: Юли 19, 2010, 20:44:37 pm »
какви ви са отзивите спрямо него,има ли тук негови пациентки,доволни ли сте,споделете нешо повече.БЛАГОДАРЯ

I az tarsia info za klinikata na profesor Gor4ev. Jiveia v 4ujbina i moga da se pribera samo za dve sedmici, a mi predstoi operacia na mioma 7 cm. Bih iskala da razbera pove4e za cenite na laparoskopiata i vklu4va li se v cenata vsi4ko - konsumativi, legloden, i tn. ili si pla6ta6 z avsi4ko otdelno. Opitah se da razbera v klinikata, no ne mi dadoha nikakva informacia. Pritesniavam se, za6toto zdr mi osigurovki ne sa plateni i ne ne vijdam smisal da gi pla6tam, ako vapreki vsi4ko triabva da si platia kato 4asten pacient.Molia vi daite mi pove4e informacia..tolkova sam pritesnena..ne pi6a na kirilica, za6toto niamam kirilizator, za koeto se izviniavam. s uvajenie: darla
darla :)
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #28 -: Август 02, 2010, 11:06:13 am »
Здравейте,момичета!
Някой може ли да ми каже какви са му впечатленията от гинекологичните прегледи при д-р Радински?Как ви се видя като човек и професионалист?В сайта на клиниката има толкова много специалисти,но как да избира правилният?Мисля,че за час при професор Горчев се чака повече от година,а аз за момента само си следя ендометриозата...Благодаря ви предварително!
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #29 -: Август 16, 2010, 23:32:46 pm »
Здравейте,момичета!
Някой може ли да ми каже какви са му впечатленията от гинекологичните прегледи при д-р Радински?Как ви се видя като човек и професионалист?В сайта на клиниката има толкова много специалисти,но как да избира правилният?Мисля,че за час при професор Горчев се чака повече от година,а аз за момента само си следя ендометриозата...Благодаря ви предварително!

Zdraveite, az imam zapazen 4as za pregled i nasro4ena operacia ot dr Radinski, 6te spodelia vpe4atleniata si vednaga 6tmo moga, stiga da ne e kasno. Izbrah go slu4aino. Izpratih zapitvane do klinikata i toi mi otgovori, a po-kasno se svarzah s nego po telefona. Pro4etoh dobri otzivi vav foruma za nego i se nadiavam da sam napravila pravilnia izbor. Do skoro!
darla :)
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2011, 21:08:25 pm »
Днес професор Горчев получи приза "Лекар на годината" връчен от Лекарския съюз. Здраве и дълголетие за проф. Горчев!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #31 -: Октомври 19, 2011, 22:37:03 pm »
Както виждате от поста ми през февруари 2010 и аз съм търсила мнение за професроа,в карйна сметка избрах той да ме оперира и не съжелявам нито секунда за избора си!Този човек,спаси матката ми и ми остави възможността да бъда майка(други трима лекари препоръчваха пълно отсраняване?!Тогава бях на 28г??!!)
Чета мненият на другите момичета и съм направо изумена!Ако тази клиника е мръсна и ако този лекар е невнимателен и незаитересован,то тогава не знам какво трябва да се каже за другите!Моята операция беше коремна,защото миомите ми бяха големи и лошо позиционирани.Преди операцията професора дойде в стаята ми,за да ми обясни точно какво ще се случва,в операционата пак беше с мен,а когато се събудих в реанимацията дойде да ми каже как е протекла интервенцията.Нямам никакво съмнение,че той ме е оперирал.За разлика от първата ми операция,нямах никакви реакции от упойка,обезболяваха ме чудесно.На третия ден ме изписаха и си пътувах до моя град(около 350км)Сега,когато се оказа че имам проблем със забременяването,в клиниката където се лекувам ми правиха цветна снимка и се оказа,че професор Горчев си е свършил прекрасно работата-нямам никакви сраствания,тръбите ми с напълно проходими,а разреза на матката е почти незабележим.
Каквито и суперлативи да напиша ще са малко,днес когато чух ,че професора е избран за лекар на годината се зардвах от сърце и смело мога да кажа,че титлата е напълно заслужена!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #32 -: Декември 08, 2011, 10:44:45 am »
Здравейте , момичета !

Искам да споделя впечатлението си за клиника Св. МАрина в Плевен. Аз съм избрала за свой гинеколог доц. Стойков /не съм от Плевен и за секунда не съжалявам за пропътуваните километри/. За съжаление на мен ми се наложи да претърпя една много неприятна процедура - абразио след мисед . До ден днешен съм на мнение, че нямаше по подходящо място от клиника Св. Марина за тази процедура. Колкото и да ми беше тежко /това беше моя първа и желана бременност/ целият екип ме накара да се учвствам изключително добре, успокоиха ме и ми вдъхнаха надежда, че нищо не е загубено. През цялото време до мен имаше човек , който се грижеше за мен, много държаха да ми разяснят всеки един документ, който подписвам /сами разбирате, че в такъв момент последното нещо, което исках да правя е да чета документи /. Възстанових се изключително бързо, благодарение на доц. Стойков в момента очаквам бебчето си. Набюдавам се там и с чисто сърце мога да кажа, че това място е еталон за грижите и вниманието , която всяка жена заслужава. Хигиената и условията няма да ги коментирам, смятам напълно излишно.А относно доц. Стойков - момичета, личи си , че това е човек, който е избрал професията си по призвание, невероятна душа , невероятен професионалист, невероятен ЧОВЕК !
*
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #33 -: Декември 18, 2011, 16:08:56 pm »
В този ред на изказвания и аз да изкажа своето добро мнение от клиника "Света Марина". Оперира ме доц. Томов - него избрах след доста прецизен разбор, много търсене на информация и естествено след като чух лично с ушите си доста положителни мнения. Това беше втора операция за мен и все още не съм раждала - което ме накара да избирам внимателно. Не съжалявам. Страшно доволна съм от клиниката, от лекарите, от персонала. Това е клиника на едно страшно добро ниво. И ако там е мръсно, тогава не знам в коя българска болница е чисто. Нямам забележки, а съм доста придирчив човек.
Първата операция беше в друга болница, но за там мога да кажа много отрицателни неща. И мога да направя паралела между двете болници....
Единствено остава да се надявам, че операцията е направена добре. Нямала съм проблеми след нея. Възстанових се бързо! Освен основното, за което отидох лекарите са отстранявали сраствания, направиха и проверили на тръби и за тези допълнителни манипулации, които уточнихме след като ме приеха, не са ми искали допълнително средства. Отношението на всеки лекар, който се докосна до мен беше професионално. Отговорено ми беше търпеливо и изчерпателно на всички въпроси, а те не бяха малко.
При една от визитациите мина и професор Горчев и макар че аз не бях негов случай не отказа да говори с мен и да отговаря на въпросите ми.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #34 -: Юли 10, 2015, 14:11:26 pm »
Проф.Горчев е онкогинеколог, най-вероятно за проблеми, свързани с рак и злокачествени образования е добър лекар, не мога да коментирам това. Ще разкажа моя случай, за да предодвратя повтарянето на моята грешка от друга жена. Имах голяма киста на останал един яйчник с една тръба, която друг професор, който се пенсионира поддържаше теза за консервативно лечение ( да не се оперира ), отидох за мнение при проф.Горчев, който назначи незабавна операция, която освен средствата по здравна каса, ми струваше още 2000лв. Екипът му и той премахнали тръбата и почти целия яйчник, като при хистологичното изследване няма доказателства за ендометриоза ( каквото е началното твърдение ), той ми назначава химическа кастрация, със Золадекс,за 6 месеца, за всеки случай да не би да е ендометриоза!! Сред нежеланите лекарствени ефекти при Золадекс има вероятност да не се върне цикъла никога...Аз съм нераждала млада жена!!! След операцията 1 година по-късно се появява отново киста, която той отново настоява да се оперира. Аз го попитах дали не може да се махне с хормонални препарати, той категорично заяви, че не може. Отидох в друга клиника и там се хванаха за главата как може да предлага операция след операция, за нещо което ще се случва и занапред : при наличие на един яйчник, другият компенсира с образуване на кисти, които се подтискат с хормонални препарати! И това е явление, познато на всеки гинеколог! Един месец след хормонална терапия, кистата изчезна!!! Заради този човек "проф." Горчев няма да мога да имам собствени деца! Всеки да вярва каквото иска за написаното за него по интернет, съветът ми е преди да се оперирате при него, искайте, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, второ мнение на 1 или 2 лекаря, специалисти, най - добре занимаващи се с ин витро ( ако имате проблем, сходен на моя ) или специалист в дадената област (онкогинеколог ) и добре претеглете решението си! Парите играят в тази клиника преди професионализма, за мое съжаление!Всеки има право на мнение, това е моето на потърпевш!