Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен  (Прочетена 24739 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

лилия13

• Познат потребител
  • Публикации: 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
какви ви са отзивите спрямо него,има ли тук негови пациентки,доволни ли сте,споделете нешо повече.БЛАГОДАРЯ

Змимка

• Сдружение Зачатие
  • Много активен потребител
  • *
  • Публикации: 8273
  • Сссссссссссссссссс...
Re: някой чувал ли е за д-р Горчев от Плевен
« Отговор #1 -: Август 04, 2007, 00:26:03 am »
Моя приятелка се оперира при него и е страшно доволна, даже му носи други пациентки постоянно.Ако не се лъжа наскоро той откри частна клиника..ама не съм сигурна.
Но съм чувала наистина добри отзиви за него.
Чудесата се случват там, където вярват в тях. И колкото повече вярват, толкова повече се случват...

vkas

• Познат потребител
  • Публикации: 256
« Отговор #2 -: Август 04, 2007, 16:00:50 pm »
Аз правих миналата година лапароскопия в частната клиника на проф. Горчев.Изключително съм доволна и от екипа/проф.Горчев, д-р Томов и д-р Радински/ и от отнощението на целия персонал в клиниката,бих споделила, че всичко е на европейско ниво.Техниката,с която разполагат е най-модерната на Балканския полуостров.
Ако се ориентиращ към клиниката - това е сайта им:www.svmarina.com
Късмет!

vatra

• Познат потребител
  • Публикации: 236
« Отговор #3 -: Септември 05, 2007, 16:48:51 pm »
Май съм закъсняла с отговора,на мен ми прави операцията професор Горчев на 30 април Също съм много доволна,по-добро отношение не съм срещала (а съм обиколила доста кабинети)Също техниката и начина на работа на много високо ниво,направо се радвам,че попаднах там

mpia

• Публикации: 4591
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 12:04:38 pm »
Каква е цената на лапароскопията в частната клиника при Д-р Горчев

skrita

• Познат потребител
  • Публикации: 226
  • Обичам послушни бебета
    • http://www.skrita.dir.bg
« Отговор #5 -: Септември 14, 2007, 13:04:13 pm »
1 200 лв. струва операция на миома
лапарото ми също беше на д-р от екипа му - д-р Стойков
само 1 преглед имам при проф.Горчев и бих казала, че е много внимателен, но повече наблюдения нямам

mpia

« Отговор #6 -: Септември 14, 2007, 13:22:31 pm »
Операцията на миома по лапароскопск начин ли беше?
Клиниката има ли договор с здравната каса?

skrita

• Познат потребител
  • Публикации: 226
  • Обичам послушни бебета
    • http://www.skrita.dir.bg
« Отговор #7 -: Септември 14, 2007, 13:25:10 pm »
да, операцията на миома е по лапароскопски начин, но не съм сигурна дали имат договор със Здравна каса. според мен - не

mpia

« Отговор #8 -: Септември 14, 2007, 13:32:02 pm »
Благодаря :P

daniela kancheva

• Гост
« Отговор #9 -: Юни 02, 2009, 19:48:03 pm »
pri operacia na  mioma, ima li razrez i maha li se matkata,,kolko vreme trae operaciyata,vaztonoviavaneto i  moje li kolko vreme se  chaka za  red?

(бел.мод. Моля, пишете на кирилица или ползвайте кредор. Добре е да задавате въпросите си в подходяща за това тема.
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 21:02:21 pm от Zlatulka »

ised

• Познат потребител
  • Публикации: 401
« Отговор #10 -: Юни 02, 2009, 20:06:06 pm »
Даниела,дай повече информация за проблема.защо се налага да правиш операция, и да има разрез ако се прави коремна операция или лапароскопска.няма разрез когато се маха полип или възел в кухината на матката, тогава се прави оперативна хистероскопия.
п.с
пиши на кирилица.

nikkita

• Потребител
  • **
  • Публикации: 139
« Отговор #11 -: Юни 13, 2009, 00:11:13 am »
Здравейте! МОжете ли да ми дадете някакъв телефон на д-р Горчев,тъй като моя приятелка иска да прави лапароскопия при него,но не успява да установи контакт с него.Благодаря предварително!

f____

• Познат потребител
  • Публикации: 235
« Отговор #12 -: Юни 13, 2009, 02:09:18 am »
064/805666
064/8181
064/806838
Това са телефоните в клиника "Света Марина",където може да си запише час за проф.Горчев.

nadi-77

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 49
« Отговор #13 -: Юни 16, 2009, 20:55:21 pm »
най-добрия в лапароскопиите.Много добър специалист.Познавам поне три жени,които са си правили операции при него. :lol:

inna_

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 41
« Отговор #14 -: Септември 19, 2009, 17:14:19 pm »
   Можете спокойно да се доверите,макар че проф. Горчев се занимава с по-сложните случаи,но е запознат с всички операции ,които се правят в клиниката.Там има и други лекари добри ,заедно работят в екип-доц.Томов,д-р Радински, д-р Гинчева и проф.Горчев.Проф.Горчев е най-добрият на Балканите онкологичен хирург.
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 17:16:02 pm от inna_ »

silvalenka

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #15 -: Декември 30, 2009, 21:02:59 pm »
Здравейте! Моето мнение за проф. Горчев е много добро. Много е внимателен. Той ми прави лапароскопия в частната си клиника в Плевен. Обгрижвахаме с голямо внимание. За мен това е най-добрият АГ.

silvalenka

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #16 -: Декември 30, 2009, 21:06:54 pm »
Ходенето по мъките беше голямо докато намеря правилния лекар - Проф. Горчев. Оперира ме март месец със съмнения за ендометриоза и се оказа точно такова. Вече съм напълно възстановена.

ocean

• Редовен потребител
  • Публикации: 755
« Отговор #17 -: Декември 31, 2009, 09:39:51 am »
В клиниката на проф. Горчев има Да Винчи робот, който е единствен за Източна Европа. Мисля, че за цяла Европа са само 3-4 такива. С него могат да се правят всякакъв вид гинекологични операции, като основните му преимущества са, че грешките са невъзможни, процедурата е много по-бърза и щадяща, а пациентът няма физически контакт с хирурга.

silvalenka, в рамките на два часа можеш да си редактираш постинга.

TEDI 81

• Редовен потребител
  • Публикации: 930
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2010, 11:36:14 am »
Зравейте,преди седмица съвсем неочаквано за мен ми откриха миома.Голяма е 7 см,аз съм на 28 г имам едно дете и желая и второ.Двамата лекари,с които се консултирах,препорачват незабавна операция.Четейки форумите установих,че отзивите за д-р Горчев са наи-добрите.Може ли някои да ми каже възможно ли е толкова голяма миома да се премахне по безкръвен път?Гарантрира ли се запазването на матката?Далго ли се чака за преглед при д-р Горчев и дали ,ако се оперирам в тази клиника ще допуснат придружител,срещу запалащане,разбира се,защото съм от другия край на Балгария и не ми се иска да съм сама в Плевен.Предварителн,Ви благодаря и се надявам на бърз отгово,трябва да реша при кого да се оперирам в най-кратък срок.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.

magi_st

• Глобален Модератор
  • *
  • Публикации: 3522
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2010, 15:31:25 pm »
Бих ти препоръчала да се обадиш директно в клиниката.Може да видиш на сайта и телефони http://www.svmarina.com/ и да питаш всичко което ти е необходимо.Аз съм от Плевен и знам, че реномето на Горчев тук поне е доста добро, но лично нищо не мога да кажа за него.Успех.

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало