0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #40 -: Юли 13, 2011, 12:05:17 pm »
Здравейте! Искаме да изкажем своите благодарности към д-р Янакиева и целия и екип за професионалното и човешко отношение към нас.След дългото ходене по мъките най-накрая попаднахме на д-р Янакиева, която ни дари с най-голямото дългоочаквано щастие, в момента чакаме близнаци от първи опит ин витро.   
                                                                  от Галя и Петър
за връзка с д-р Янакиева:

Медицински Център София2000,бул."Мария Луиза"92 ет.1,тел за записване 02/931 00 22
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #41 -: Юли 13, 2011, 12:47:31 pm »
 :) честито!  :lol: :lol: :lol: е чак пък за връзка с д-р янакиева  :lol: ти да не си й рекламен агент  :wink:

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #42 -: Юли 14, 2011, 12:19:19 pm »
Здравейте, съпругата ми забременя от първи опит в МЦ СОФИЯ 2000 само след година и три месеца чакане, от който 10 месеца за заповед от фонда.
Нямаме думи да изразим благодарността си преди всичко на Д-р Янакиева за професионализма и търпението, на д-р Вакрилов за прецизността и точността, на Д-р Славов за вниманието и разбирането, и не на последно място на двете медицински сестри в екипа за грижите и споделените преживявания.
Бог да ви благослови!
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #43 -: Юли 14, 2011, 13:21:38 pm »
:) честито!  :lol: :lol: :lol: е чак пък за връзка с д-р янакиева  :lol: ти да не си й рекламен агент  :wink:
Тука е подета сериозна кампания за тази докторка. Съпругата, веднага след нея пише съпругът, сега очакваме свекървата да се регистрира и също да благодари и благослови... и така за отрицателно време да се изсипят сума ти доволни пациенти, които да я реабилитират  :lol:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #44 -: Юли 14, 2011, 14:57:02 pm »
да припомня, че адресите и телефоните на всички инвитро клиники в България са публикувани на сайта на Зачатие. ето тук:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1065&Itemid=109
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #45 -: Юли 15, 2011, 01:08:56 am »
Честито на gugenceto и на rizov66! И все пак споделянето на "успеха" го приемам като платена реклама от страна на самата Янакиева. :) Злопаметно от моя страна може би, но не мога да забравя как ми предлагаше да ми плати, за да й разпечатам какво се пише за нея в Зачатие. Искренно се надявам с времето да се научи да не прави инсеменации каквито практикуваше -  на кушетка с възглавница с материал ,"обработен" в кабинета където конвейрно преглеждаше.

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #46 -: Юли 15, 2011, 19:05:02 pm »
Честито на gugenceto и на rizov66! И все пак споделянето на "успеха" го приемам като платена реклама от страна на самата Янакиева. :) Злопаметно от моя страна може би, но не мога да забравя как ми предлагаше да ми плати, за да й разпечатам какво се пише за нея в Зачатие. Искренно се надявам с времето да се научи да не прави инсеменации каквито практикуваше -  на кушетка с възглавница с материал ,"обработен" в кабинета където конвейрно преглеждаше.


Напълно съм съгласна с теб особено за това че трябва още много да учи как се правят инсеминации  :?
 
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #47 -: Юли 17, 2011, 18:46:34 pm »
Честито на gugenceto и на rizov66! И все пак споделянето на "успеха" го приемам като платена реклама от страна на самата Янакиева. :) Злопаметно от моя страна може би, но не мога да забравя как ми предлагаше да ми плати, за да й разпечатам какво се пише за нея в Зачатие. Искренно се надявам с времето да се научи да не прави инсеменации каквито практикуваше -  на кушетка с възглавница с материал ,"обработен" в кабинета където конвейрно преглеждаше.


Напълно съм съгласна с теб особено за това че трябва още много да учи как се правят инсеминации  :?
Eeeeeeeee, хайде стига-платена реклама :lol:Точно "конвейрното праглеждане" трябва да те навежда на мисълта ,че д-р Янакиева едва ли нуждае от реклама.
По отношение на инсеминаците мога да кажа,че много добре си ги прави.В момента очаквам второ дете,точно от инсеминация на кушетка с възглавница.Първият път стана от раз, втория се позабави резултата,но важното е ,че го има.
Е и аз ще кажа тук едно голямо Благодаря Ви д-р Янакиева,радвам се ,че попаднах точно на Вас.
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #48 -: Юли 19, 2011, 02:20:21 am »

lidia7674,
:D :D :D разбира се, че няма по хубаво от добрите резултати. А относно това, че много хора са (поне през 2005/2006) бяха в кабинета й не мога да се съглася, че не е именно поради "реклама". Отговорно го твърдя това, тъй като самата тя отбеляза в досието ми кой ме е ориентирал към нея.:) Също така и притискането й за пари под масата не мога да подмина. След направена ми от нея лапароскопия бях привикана лично, за да ми вметне че били 5 човека екип и трябвало да си направя сметката.:)Имах само 50 лв. в себе си и й ги дадох. Тя ме увери, че ще са за анестезиолога, тъй като той най-много мрънкал. Е, повече не я видях до изписването си. След месец на контролния преглед й зададох въпроси, относно написанато в епикризата ми и разписано от нея. Това видимо я подразни, започна да ми говори с тон като в крайна сметка не получих отговор.
Искренно се надявам занапред да чета само позитивни мнения .Разочарованите да сме единици.

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #49 -: Юли 19, 2011, 12:25:58 pm »

lidia7674,
:D :D :D разбира се, че няма по хубаво от добрите резултати. А относно това, че много хора са (поне през 2005/2006) бяха в кабинета й не мога да се съглася, че не е именно поради "реклама". Отговорно го твърдя това, тъй като самата тя отбеляза в досието ми кой ме е ориентирал към нея.:) Също така и притискането й за пари под масата не мога да подмина. След направена ми от нея лапароскопия бях привикана лично, за да ми вметне че били 5 човека екип и трябвало да си направя сметката.:)Имах само 50 лв. в себе си и й ги дадох. Тя ме увери, че ще са за анестезиолога, тъй като той най-много мрънкал. Е, повече не я видях до изписването си. След месец на контролния преглед й зададох въпроси, относно написанато в епикризата ми и разписано от нея. Това видимо я подразни, започна да ми говори с тон като в крайна сметка не получих отговор.
Искренно се надявам занапред да чета само позитивни мнения .Разочарованите да сме единици.

напълно съм съгласна с теб. Не мога и аз да не си призная как ме изнудваше за пари да й дам на ръка, за всичко което ми правеше въпреки че бяхме си платили таксата за лечение на стерилна двойка на болницата. :x Не искам и да чувам за нея. Накрая намерих своя доктор и съм доволна. :D
 
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #50 -: Юли 19, 2011, 15:33:13 pm »
Честито на gugenceto и на rizov66! И все пак споделянето на "успеха" го приемам като платена реклама от страна на самата Янакиева. :) Злопаметно от моя страна може би, но не мога да забравя как ми предлагаше да ми плати, за да й разпечатам какво се пише за нея в Зачатие. Искренно се надявам с времето да се научи да не прави инсеменации каквито практикуваше -  на кушетка с възглавница с материал ,"обработен" в кабинета където конвейрно преглеждаше.

Е, ако предпочитате инсеминациите на магарето, където със самото ставане целият материал ви се свлича по краката и ви казват, че това е секрет, а не е обработената сперма (между другото, какви са ви гаранциите, че на друго място са ви обработили материала? честната дума на някой лекар, който ви гледа в джоба??) или ви оставят да лежите 20 минути и хайде да те няма - моля, идете при другите, "златните" клиники! Не мога да разбера за какви луксове говорите - като че д-р Янакиева е собственик на болницата и от нея зависи състоянието там! И да, прави се на кушетка (или легло) и с възглавница или по-висока подложка, за не изтече "ценната течност" от мъжа/ гаджето ви. Я, поразпитайте как се прави инсе или ин-витро в САЩ, Канада или Холандия? Никого не държат там на легло и не глезят с възглавница - на магарето и хайде да те няма! И трябва да сме благодарни на лекари като д-р Янакиева и д-р Вакрилов, които - ако че пътуват по света и се ограмотяват с най-новото в областта - предпочитат да задържат някои от по-старите "технологии" като лежането на легло вместо всичко да е на магарето. Дори да е само за наше успокоение, аз от две лягания на кушетка имам 2 деца! А другите, успелите - все на късмет, а?

А че има много хора - така е, но все пак в този кабинет преглеждат ПЕТИМА лекари! Идете в клиниката й - и леглата са удобни (от опит говоря) и всичко е цветно, чисто и прекрасно.

Превърнал се е форумът в реклама - и така да е, нека! Защо само трябва да се кълвем да злословим и отделно да психясваме с нашите проблеми момичетата, които тепърва тръгват по нашия път?? Нали знаете за вица за българския казан в ада - всяка държава има свой казан за хората си. И над всеки казан бдял по някой демон да бута хората, които се опитват да излязат от казана. Само при БГ казан нямало дявол с вила да боде и варди хората да не излизат - защото който се опитвал да излезе, другите българи го дърпали надолу. (коментарът е излишен)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #51 -: Юли 19, 2011, 15:36:57 pm »
Е, ако предпочитате инсеминациите на магарето, където със самото ставане целият материал ви се свлича по краката и ви казват, че това е секрет, а не е обработената сперма (между другото, какви са ви гаранциите, че на друго място са ви обработили материала? честната дума на някой лекар, който ви гледа в джоба??) или ви оставят да лежите 20 минути и хайде да те няма - моля, идете при другите, "златните" клиники!


anavid, айде стига глупости!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #52 -: Юли 19, 2011, 17:09:38 pm »
Е, ако предпочитате инсеминациите на магарето, където със самото ставане целият материал ви се свлича по краката и ви казват, че това е секрет, а не е обработената сперма (между другото, какви са ви гаранциите, че на друго място са ви обработили материала? честната дума на някой лекар, който ви гледа в джоба??) или ви оставят да лежите 20 минути и хайде да те няма - моля, идете при другите, "златните" клиники!


anavid, айде стига глупости!


 :balk_47:
пълни глупости наистина!
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #53 -: Юли 19, 2011, 18:04:33 pm »
Е, ако предпочитате инсеминациите на магарето, където със самото ставане целият материал ви се свлича по краката и ви казват, че това е секрет, а не е обработената сперма (между другото, какви са ви гаранциите, че на друго място са ви обработили материала? честната дума на някой лекар, който ви гледа в джоба??) или ви оставят да лежите 20 минути и хайде да те няма - моля, идете при другите, "златните" клиники!


anavid, айде стига глупости!

 :good_post:

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #54 -: Юли 20, 2011, 09:15:33 am »
Аз като гледам много повече са недоволните от д-р Янакиева, отколкото доволните, които специално се регистрират, за да я хвалят. И добре че вие с кушетките само сте забременели, другите от магарето още не успяват!  :lol:
Не мисля, че се е развила особено за тия години, ама явно времето й е заето повече с това да иска пари. Други са лекарите, които  са истинските специалисти и които са известни в областта си. Д-р Янакиева е залязващ специалист, и това, че преди години е била голям специалист, не означава, че и към момента може да се нареди до водещите специалисти!

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #55 -: Юли 20, 2011, 12:14:15 pm »
 :x с въпросната имах само един сблъсък, в тина киркова, януари 2010 г., отидох по спешност с кръвоизлив, имам миомен възел. тя ме прегледа, защото моята /тогава, д-р николова/ я нямаше. искаше веднага да ме кюртира, че лигавицата била дебела, с доста груб тон ми говореше.  :lol: не пропусна и финансовата част. е, не й се дадох  :lol:. николова после ми предписа медикаменти. вакрилов е добър, но една птичка пролет не прави, а и той вече не е там. като цяло тина киркова за мен е символ на неграмотност и мизерия. не смятам, че другите клиники са толкова "златни", когато ми спестяват пари от излишни процедури, некомпетентност и губене на време.  :lol: бяха завряли мечока ми в един склад! /по почно в антрето на склада 1,5-2кв.м/ да даде материал, след като горкия 10 мин не успя да свърши тая работа го изгониха, защото на една докторка  8O й трябвала упойка.

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #56 -: Юли 20, 2011, 13:08:37 pm »
Е, ако предпочитате инсеминациите на магарето, където със самото ставане целият материал ви се свлича по краката и ви казват, че това е секрет, а не е обработената сперма (между другото, какви са ви гаранциите, че на друго място са ви обработили материала? честната дума на някой лекар, който ви гледа в джоба??) или ви оставят да лежите 20 минути и хайде да те няма - моля, идете при другите, "златните" клиники!


anavid, айде стига глупости!

 :good_post:

не са глупости, мацки, не се заяждам. Имам позната в Холандия с ТРИ лягания на магарето и хайде да те няма - там даже не те оставят да лежиш "на купетка с възлагвница под дупето"; 1 позната в Канада - само 1 път - че за повече не са й стигнали парите, и 1 момиче от тук, от БГ - да спомена ли от коя прехвалена клиника в София??

Нека някой да попита във фонда дали се публикува успеваемостта на всяка клиника - защото от д-р Янакиева знам, че те са длъжни да се отчитат пред фонда за всяка пациентка - следователно там се знае къде колко забременели има!!!

Приятен ви ден!
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #57 -: Юли 20, 2011, 17:49:33 pm »
 :D Ох, anavid ти определено препатилите от Янакиева ни имаш за неграмотни. Добре, че ги има такива като теб да ни информират как е по света, а и и що е то инсеменация.
Хубаво е че Янакиева знае какви са правилата , които трябва да се спазват в ин витро центровете.
Ще очаквам с нетърпение резултатите от "нейния" не само в София, но и тоя в Бургас  :lol:
 

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #58 -: Септември 02, 2011, 23:13:04 pm »
я вижте тук, още един доволен от д-р Янакиева.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=10214.msg858180#new
[/url][/url]
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #59 -: Ноември 02, 2011, 23:04:56 pm »
Аз също съм от недоволните от Янакиева и то многоооо недоволна като прочетох постовете по нагоре,ми все едно аз съм ги писала.