0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
д-р Янакиева.
« -: Юни 18, 2007, 17:32:16 pm »
Знаете ли мобилния на д-р Янакиева от Тина Киркова,пишете ми,моля ви!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #1 -: Юни 18, 2007, 17:51:31 pm »
Аз имам този: 0899 920003. Не съм звъняла лично, но ми го даде нейна колежка скоро, така че мисля, че е този.
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #2 -: Юни 19, 2007, 13:45:45 pm »
silvenchence този е номера но д-р Янакиева аз лично съм и звъняла
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #3 -: Юни 21, 2007, 11:59:29 am »
Момичета какво мнение имате за тази лекарка?Прави ли инсеминации?Благодаря!
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #4 -: Юни 21, 2007, 13:28:04 pm »
 :wink:Прави инсеменации дори в частния си кабинет.Не е задължително да имаш и цветна снимка преди това:)

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #5 -: Юни 21, 2007, 13:38:46 pm »
:wink:Прави инсеменации дори в частния си кабинет.Не е задължително да имаш и цветна снимка преди това:)

Похвално! Думи нямам  :?

lb2f
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #6 -: Юни 21, 2007, 13:49:43 pm »
jazzybaby,така е и според мен. :lol:

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #7 -: Юни 25, 2007, 13:48:40 pm »
аз също съм нейна пациентка и съм доволна,от мен е изисквала всички изследвания
внимателна е,обеснява каквото не ти е ясно с две думи продължавам при нея
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2008, 17:00:37 pm »
ПРИ Д-Р ЯНАКИЕВА НАПРАВИХ 2 ИНСЕМИНАЦИИ-НЕУСПЕШНИ.ИМАХ ШОКОЛАДОВА КИСТА И СЛЕД ЛАПАРОСКОПИЯ МИ ОТКРИ ЕНДОМЕТРИОЗА.ЛЕКУВА МЕ 3 МЕС.С ЛУКРИН ДЕПО.НА 13.11.08М.Ц. МИ СЕ ВЪЗСТАНОВИ И СЕ НАДЯВАМ ПРИ СЛЕДВАЩОТО ИНСЕ ДА ИМА + РЕЗУЛТАТ
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2008, 14:46:31 pm »
Аз току що излизам от снимка при д-р Янакиева и само мога да се възхищавам на всеотдайността и уменията и.
Имам почва за сравнение - хидротубация в Щерев, където направих гърч и едва не припаднах от болка по време на манипулацията и снимка при Янакиева, която не усетих кога мина и даже се чудя как е възможно да мине толкова леко. Лекарят е от огромно значение и Янакиева е определено един от малкото читави лекари в София. Да не говорим, че се раздава без да се замисли за себе си , не отказва помощ, колкото и да и е зле на нея самата.Никого не връща, колкото и да е късно... Аз не бих издържала на нейно място!
И не е вярно, че не иска изследвания - иска ги всички до едно - аз съм типичен пример, въпреки че имам правена хидротубация тя настоява за цветна снимка - за да е сигурна, прави и микробилогия - нещо, което в Шерев дори не споменаха, че е нужно преди манипулацията и други лекари си спестяват да упоменат за необходими.
Жалкото е, че в Българив лекари като Янакиева са твърде малко и натовареността им е огромна, стреса на който са подложени ежедневно е нечовешки. И тъй като Тина Киркова е болница, където не ти одират кожата за добър ден , а гледат да спестят разходите на пациентите, затова и пациентите се трупат и е изключително натоварено.
При такова количество пациенти не може всички да са доволни, но само изтрадалите от "марковите" болници могат да оценят лекари като Янакиева.
 
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2008, 22:48:09 pm »
Geritta2002   :lol: дано наистина Янакиева е тази, която ще сбъдне мечтата ти за дете. И все пак внимавай, защото  милото и "всеотдайно" отношение не означава професионализъм.
Аз също й се възхищавах и не се вслушвах в предупрежденията на препатили от нея докато сама не се уверих. Успех! :blowingdust:

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2008, 21:52:16 pm »
Аз току що излизам от снимка при д-р Янакиева и само мога да се възхищавам на всеотдайността и уменията и.
ЗДРАВЕЙ ГЕРИТТА!ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО ТИ ЗА Д-Р ЯНАКИЕВА.АЗ СЪЩО СЪМ НЕЙНА ПАЦИЕНТКА ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ.НАПРАВИЛА СЪМ ВСИЧКИ НУЖНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ КАТО ПРИ ЛАПАРОСКОПИЯТА СЕ УСТАНОВИ,ЧЕ ИМАМ ЕНДОМЕТРИОЗА,КОЯТО ЛЕКУВАХ С 3 АМПУЛИ ЛУКРИН ДЕПО И ЦИКЪЛЪТ МИ СПРЯ ЗА 4 МЕСЕЦА.НА 24.11.08 СЪМ ОТНОВО НА ПРЕГЛЕД И ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ВСИЧКО ДА Е ОК И ДА ПРОДЪЛЖИМ НАПРЕД С ИНСЕМИНАЦИИТЕ.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2008, 22:49:09 pm »
Стискам ти палци за утрешния преглед!
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2008, 19:35:12 pm »
ЗДРАВЕЙ ГЕРИТА!ПРЕГЛЕДА МИНА ДОБРЕ,ВСИЧКО Е НАРЕД.ОТ ЕНДОМЕТРИОЗАТА НЯМА И ПОМЕН.СЕГА МИ ПРЕДСТОИ ИНСЕМИНАЦИЯ.НАДЯВАМ СЕ И ТИ ДА ИМАШ ДОБРИ НОВИНИ.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #14 -: Ноември 28, 2008, 18:35:33 pm »
ЗДРАВЕЙ ГЕРИТА!ПРЕГЛЕДА МИНА ДОБРЕ,ВСИЧКО Е НАРЕД.ОТ ЕНДОМЕТРИОЗАТА НЯМА И ПОМЕН.СЕГА МИ ПРЕДСТОИ ИНСЕМИНАЦИЯ.НАДЯВАМ СЕ И ТИ ДА ИМАШ ДОБРИ НОВИНИ.
Ще пиша на дядо Коледа да ти подари късмет на инсеминацията!
При мен - снимката е добре, но сега съм на началната права - проблем няма,ама и бебе няма. Май ще трябва да пускам имунологични...
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2008, 16:40:46 pm »
При мен - снимката е добре, но сега съм на началната права - проблем няма,ама и бебе няма. Май ще трябва да пускам имунологични...
А СПЕРМОГРАМА ПРАВИЛИ ЛИ СТЕ?ПИТАМ,ЗАЩОТО ПРИ НАС НЕЩАТА НЕ СА МНОГО РОЗОВИ.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #16 -: Декември 01, 2008, 12:37:11 pm »
Да, два пъти даже....От година насам никой не открива проблем, но бебе няма.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #17 -: Декември 21, 2008, 15:52:17 pm »
БЛАГОДАРЕНИЕ НА Д-Р ЯНАКЕВА ВЕЧЕ СЪМ БРЕМЕННА.НАДЯВАМ СЕ БРЕМЕННОСТТА ДА ПРОТЕЧЕ НОРМАЛНО И НА ФИНАЛА ДА ГУШНА ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЕ.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2009, 19:13:22 pm »
здравейте момичета, може ли още мнения за д-р Янакиева :ask: В момента аз се лекувам при нея и много време вече текат тия процедури още първата инсеминация не ми е насрочила а ходя всеки месец на фоликуметрия при нея. Вече мина една година :o
 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2009, 22:03:17 pm »
tina799, защо не разговаряш с Янакиева по повод твоите притеснения? всеки месец фоликулометрия в продължение на 1 година - защо е нужно това? установила ли е какъв ти е проблема?

аз съм ходила веднъж при нея и не я харесах, защото преглеждаше по 5 пациента наведнъж и беше много хаотично всичко - това в болницата, не в частния й кабинет. реших, че не желая да губя време там, да чакам с часове и да ме претупват.
нямам мнение за професионалните й качества.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!