0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #20 -: Февруари 15, 2009, 22:36:22 pm »
Лично аз не сам фенка на д-р Янакиева.
Мисля, че ако ходиш на преглед не би трябвало постоянно да се влиза и излиза в кабинета-все едно сме на улицата. Винаги много бърза, имах една киста (голяма), която я следих 7-8 месеца, тя като ме видя за 1 път каза - хидросалпинхг????!!!!!Обясних и че не е възможно, но тя така и не ме чу.Повече не отидох. След 3 месеца - лапаро - киста беше.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2009, 11:27:56 am »
Имам правени инсеминации на естествен цикъл при д-р Янакиева в моята далечна младост.Прави ги в частния си кабинет.Тогава още не знаех за обработка на материала и други такива, но в частният и кабинет със сигурност не обработват материала.Много внимавайте момичета, това е опасно.На мен също ми ги прави преди да имам правена цветна снимка.След третото инсе се осъзнах и повече не съм стъпвала там. Между другото инсетата/вътрематочни/ се правеха в леглото а не на гинекологичен стол - да не говорим за почистване на влагалището.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #22 -: Февруари 16, 2009, 12:57:27 pm »
Лично аз не сам фенка на д-р Янакиева.
Мисля, че ако ходиш на преглед не би трябвало постоянно да се влиза и излиза в кабинета-все едно сме на улицата. Винаги много бърза, имах една киста (голяма), която я следих 7-8 месеца, тя като ме видя за 1 път каза - хидросалпинхг????!!!!!Обясних и че не е възможно, но тя така и не ме чу.Повече не отидох. След 3 месеца - лапаро - киста беше.


Да и мен ме смущава факта, че 2-3 момичета се събличаме и лягаме на стола като на конвейр :? Все едно сме буркани за обработка по поточна линия :x. На мене никаква диагноза не ми е сложила само ми, казва че следи фоликулите и да пробваме по естествен начин. 8O Та ние опитваме от 3 години 8O Незнам дали да продължавам.... Платихме на болницата такса като дарение за стерилна двойка... :(
 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2009, 12:58:19 pm »
На мене никаква диагноза не ми е сложила само ми, казва че следи фоликулите и да пробваме по естествен начин. 8O Та ние опитваме от 3 години 8O Незнам дали да продължавам....

определено недей да продължаваш при нея.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #24 -: Февруари 16, 2009, 16:29:59 pm »
моля ви момичета има ли някой правил ин-витро при Янакиева? За съжаление при други доктори има часове чак за 2010г. :( :nurse_1: osi_1
Желая на всички  :bfp1:
 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #25 -: Февруари 16, 2009, 16:38:52 pm »
е, не е така. в клиника Щерев бързо се взема час. при д-р Владимиров също не се чака цяла година. а и ти нямаш още диагноза, къде бързаш за инвитро...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: д-р Янакиева.
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2009, 10:38:04 am »
Аз бях пациентка на д-р Янакиева в продължение на 9 месеца. Към нея ме насочи моя позната, която има успешно завършила процедура по инвитро, с препоръката че тя е добър специалист по репродуктивна медицина. Моето впечатление съвпада с това на повечето момичета във форума: прекалено е натоварена, преглежда по няколко пациентки наведнъж, дори често се случва да дава консултация в коридора пред кабинета в болницата и на въпросите, които съм й задавала никога не ми е давала ясни и изчерпателни отговори. Не мога да я съдя като специалист - вероятно е добра в инвитро процедурите, но към моя проблем определено не подходи с необходимото внимание. След изследванията и първоначалния преглед установи поликистоза и повишено ниво на тестостерон (много малко над горната граница). Предписа ми Диане 35, което пих в продължение на 8 месеца и не ми даде ясен отговор колко ще продължава това и няма ли друга алтернатива. През цялото време тя ме разглеждаше като потенциален кандидат за инвитро, а аз смятам, че в моята ситуация това все още не се налага. Сега се насочих към д-р Бързашки и КИРМ Плевен, от който съм с много добри впечатления...и очаквам след проведеното лечение този месец да не ми дойде М.  :wink:
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #27 -: Февруари 20, 2009, 13:12:50 pm »
A kak e adresa na d-r Qnakieva.iskam i as da otida na pregled pri neq.

бел.мод. Моля, пишене на кирилица или ползвайте кредор
« Последна редакция: Февруари 20, 2009, 13:13:57 pm от Zlatulka »
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #28 -: Февруари 20, 2009, 14:10:00 pm »
A kak e adresa na d-r Qnakieva.iskam i as da otida na pregled pri neq.

бел.мод. Моля, пишене на кирилица или ползвайте кредор

можеш да отидеш в ПАГБ "Света София"-София,бившата "Тина Киркова" намира се на ул."Михалаки Ташев" 2, кабинет №100 на първия етаж или попитай за нея на регистратурата.
 
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #29 -: Февруари 21, 2009, 10:44:51 am »
A kak e adresa na d-r Qnakieva.iskam i as da otida na pregled pri neq.

бел.мод. Моля, пишене на кирилица или ползвайте кредор
след толкова негативи много интересно ми звучи това, че искаш да отидеш при въпросната лекарка...
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #30 -: Февруари 23, 2009, 20:29:30 pm »
здравейте момичета, може ли още мнения за д-р Янакиева :ask: В момента аз се лекувам при нея и много време вече текат тия процедури още първата инсеминация не ми е насрочила а ходя всеки месец на фоликуметрия при нея. Вече мина една година :o
Пациентка съм на д-р Янакиева от 3 години и искам да изкажа моето мнение за нея.
Благодарение на нея съм БРЕМЕННА от 3 инсеминация.Докато дойде време за 1 инсе беше минала година,на следващия месец последва второ и двете неуспешни.Последва лапароскопия,при която се установи .че имам ендометриоза и след излекуването и веднага след като ми се възстанови цикъла забременях.
Вярно е ,че докторката е много натоварена,вярно че в кабинета често пъти сме по двойки,вярно е че дава консултации в коридора,но няма как в този кабинет се мотаят дузина доктори.
Сега д-р Янакиева следи и бременността ми,често пъти се засичаме с 2 момичета бременни след инвитро и има 1 момиче от инсеминация-говоря за тези защото ги познавам лично,а съм убедена ,че има и други,защото тя е добър професионалист.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #31 -: Март 22, 2009, 16:24:12 pm »
Сдве ръце съм за д-р Янакиева след куп изследвания и процедури които направи да разреши проблема ми сега се радвам на моето слънце Божидар.Натоварена е много но винаги е успявала да обърне внимание на всекиго вечно ще съм и благодарна
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #32 -: Март 30, 2009, 15:44:43 pm »
здравейте момичета аз също съм пациентка на д-р Янакиева от около година. Да наистина при нея е голяма лудница но никога не е отказала помощ и консултация. откри ми ендометриоза и ме лекува 5 месеца е лукрин депо. моля ви кажете ми как установихте след лечението че ендометриозата я няма. имам и 2 неуспешни инсеминации при нея
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #33 -: Март 30, 2009, 20:48:18 pm »
здравейте момичета аз също съм пациентка на д-р Янакиева от около година. Да наистина при нея е голяма лудница но никога не е отказала помощ и консултация. откри ми ендометриоза и ме лекува 5 месеца е лукрин депо. моля ви кажете ми как установихте след лечението че ендометриозата я няма. имам и 2 неуспешни инсеминации при нея

И аз лекувах ендометриоза при Д-Р Янакиева,а преди това също имах 2 неуспешни инсета при нея.Веднага след като ми се възстанови цикъла,още на първото идване след лукрина забременях от 3 инсе.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  и ти да имаш моя късмет :bighug:
Сега продължавам да ходя при д-рЯнакиева ,тя следи бременността ми,макар ,че се водя на консултация по местоживеене и съм много доволна.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #34 -: Април 01, 2009, 00:21:14 am »
благодаря за подкрепата и пожеланията. аз вече се готвя за инвитро при нея и започвам да се притеснявам сега пия диане 21 и после започва стимулация. моля ако някой е минал по този път при нея нека да ми разкаже.  благодаря ви момичета
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #35 -: Април 02, 2009, 11:15:32 am »
благодаря за подкрепата и пожеланията. аз вече се готвя за инвитро при нея и започвам да се притеснявам сега пия диане 21 и после започва стимулация. моля ако някой е минал по този път при нея нека да ми разкаже.  благодаря ви момичета
Не се притеснявай в добри ръце си.Желая ти успех и скоро да гушнеш така мечтаното бебе.Ще чакам да се похвалиш с  :bfp:
 :bighug:
*
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #36 -: Април 28, 2011, 14:52:27 pm »
Здравейте, искам да попитам дали има някой, който е правил ин витро при Д-р Янакиева? Къде го извършва? И ако може да разкаже нещо повече. Благодаря.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #37 -: Юни 21, 2011, 11:20:52 am »
здравей, Lulu2!
аз се казвам Анастасия и от 01/2007 г. съм пациентка на д-р Янакиева. Думите не стигат да кажа колко съм й благодарна за грижите, които е положила за мене - резултатите сами говорят: 02/2008 г. родих момченце, а преди 3 месеца (03/2011) родих и момиченце! През 2007 г. вече бях омъжена 12 г. и бях ходила при всякакви лекари! При мен и двата пъти се получи от първия път; първата бременност кървих дълго време и д-р Янакиева всеки ден идваше при мен в отделението! Тя роди и бебетата! Такава грижа от родната си майка не съм видяла! Процедурите не са болезнени (може би само малко неприятни!), клиниката й е цял етаж от Здравен фонд "Медико-21" и е до Централна ЖП и автогара. Не се притеснявай, в най-добри ръце си! Ако искаш по-подробно да ти кажа, пиши: e-mail: anavid@gmail.com; skype: anavid; тел. 0886-443572 - каквото те интересува - тебе и всяка друга притеснена жена, пишете ми или се обадете.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #38 -: Юли 05, 2011, 11:00:19 am »
Здравейте,
Искам и аз да се включа с мнение за д-р. Янакиева.
Тя е страхотен професионалист с богат опит в стерилитета и приема работата си с пациентите с голяма отговорност. Правих ин витро през ноември 2010 в нейната клиника МЦ "София 2000" – София и за мое голямо щастие успя от първия път. Тя разполага с много добър екип от професионалисти– работи заедно с д-р Вакрилов, който е ветеран в ин витро оплождането – участвал е в създаването на първото ин витро бебе,а негово е и първото замразено бебе. Осен това работата и не приключи до тук, следи ме през цялата бременност : назначи ми всички необходими изследвания и ме насочи към специалисти като фетален кардиолог, имунолог и др, Тъй като имах доста проблеми свързани с бременността винаги съм разчитала на нея за подкрепа – мога да и се обадя по всяко време по телефона и без записан час да отида на преглед. Никога не съм срещала пренебрежително отношение и винаги ме е успокоявала в трудните моменти, без нея не знам как щях да се справя.

Нямам думи да изкажа искрената си благодарност към д-р Янакиева, която ме дари с най-голямото щастие на света.
Re: д-р Янакиева.
« Отговор #39 -: Юли 13, 2011, 11:59:56 am »
Здравейте! Искаме да изкажем своите благодарности към д-р Янакиева и целия и екип за професионалното и човешко отношение към нас.След дългото ходене по мъките най-накрая попаднахме на д-р Янакиева, която ни дари с най-голямото дългоочаквано щастие, в момента чакаме близнаци от първи опит ин витро.   
                                                                  от Галя и Петър