0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: за д-р Янакиева
« Отговор #20 -: Септември 02, 2011, 23:04:39 pm »
айде стига бе, и тук ли 8O :lol:
[/url][/url]
*
Re: за д-р Янакиева
« Отговор #21 -: Септември 03, 2011, 01:10:52 am »
Определено екипа е Страотен :)))

*
Re: за д-р Янакиева
« Отговор #22 -: Септември 05, 2011, 10:32:44 am »
Ако бях останала при "страхотния екип" още нямаше да имам дете/деца,така,че да ви имам страхотния екип,и още не смятам,че апартамент под наем или каквото и да беше това на Мария Луиза може да се нарече клиника.
И още нещо,тя там не може да си направи едни елементарни изследвания на спермограма и цитонамазка,а прави процедури инвито или икси,пак странно много.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 10:34:34 am от asi73 »
*
Re: за д-р Янакиева
« Отговор #23 -: Септември 05, 2011, 10:39:44 am »
Четири години да си бил при нея и като те види едно елементарно Здравей да ти каже тя неможе защото си спрял да ходиш при нея или пък да се зарадва,че все пак си успял,нищо,че не е при нея.Тя е човек който до следващия преглед не те помни,трябваше да намери досието да види всъщност какво ти е правила по нейния списък.Хайде стига с великата докторка,все едно да обсъждаме Табакова тя на същото дередже,а може би малко по зле от тази.
За мен хубавото от цялата работа е,че бях много млада и въпреки загубенето време при друг успях от първия път,но пък има жени на който ако загуби това време си пропускат шанса изобщо за дете.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 10:43:16 am от asi73 »
*
Re: за д-р Янакиева
« Отговор #24 -: Септември 05, 2011, 11:09:05 am »
Впечатлена съм от усърдието на пациентите на д-р Янакиева да изровят де що има тема във форума за нея. И тъй като вследствие тази дейност, много от темите излязоха на предни страници, ще взема да позаключа няколко, че на потребителите да не им се налага повече да четат едно и също нещо в няколко теми.