0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тестове на овулационния календар!
« Отговор #80 -: Август 02, 2005, 12:13:41 pm »
Опитах се да си сложа лентичката и виждам че остава място за нея под постовете ми но при мен не е видима вие виждате ли я.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #81 -: Август 02, 2005, 13:43:29 pm »
аз я виждам лентичката
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Тестове на овулационния календар!
« Отговор #82 -: Август 02, 2005, 17:24:28 pm »
Много хубава луничка :lol:
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #83 -: Август 02, 2005, 21:57:52 pm »
Да допълня за нова екстра:

Като отидете на моливчето с мишката, което се появява, когато сте въвели "нещо друго" излиза квадратче с текстово поле и вътре е написано какво точно сте въвели за деня. Така няма да се налага да влизате в страницата на деня да видите какво е това "нещо друго", освен ако не искате да редактирате разбира се.
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #84 -: Август 02, 2005, 22:57:27 pm »
Благодарско  :lol: . Тази екстра ще послужи на такива патки като мен, 'дето все забравят какво са въвели :D .
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #85 -: Август 03, 2005, 09:29:30 am »
Цитат на: cygnus
Да допълня за нова екстра:

Като отидете на моливчето с мишката, което се появява, когато сте въвели "нещо друго" излиза квадратче с текстово поле и вътре е написано какво точно сте въвели за деня. Така няма да се налага да влизате в страницата на деня да видите какво е това "нещо друго", освен ако не искате да редактирате разбира се.

Дааа, това ми хареса много! :balk_47:
Сигнусче, а ще можем ли да се логваме с Еnter, а не да натискаме Влез?

*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #86 -: Август 03, 2005, 10:04:55 am »
Цитат на: oganche
Цитат на: cygnus
Да допълня за нова екстра:

Като отидете на моливчето с мишката, което се появява, когато сте въвели "нещо друго" излиза квадратче с текстово поле и вътре е написано какво точно сте въвели за деня. Така няма да се налага да влизате в страницата на деня да видите какво е това "нещо друго", освен ако не искате да редактирате разбира се.

Дааа, това ми хареса много! :balk_47:
Сигнусче, а ще можем ли да се логваме с Еnter, а не да натискаме Влез?

Ще го борим и тва нещо ...
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #87 -: Август 03, 2005, 11:32:44 am »
Цитат на: cygnus

Ще го борим и тва нещо ...

Мнооого ви обичкам! :grouphug2:
Що си offline?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #88 -: Август 03, 2005, 11:54:10 am »
Цитат на: oganche
Сигнусче, а ще можем ли да се логваме с Еnter, а не да натискаме Влез?


Оги, да ти кажа как може да се логваш с натискане на клавиши, а не с мишката:

1. написваш си потребителското име в поленцето и натискаш клавиша TAB, за да слезеш в следващото поленце за парола.
2. написваш си паролата в поленцето и пак натискаш клавиша TAB.
3. Натискаш ENTER и готово!

просто, трябва да се натисне втори път TAB, за да може бутончето "Влез" да стане активно, и тогава натискането на ENTER-а работи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #89 -: Август 03, 2005, 13:12:22 pm »
Цитат на: jam
Оги, да ти кажа как ...


А после що казваме - слушай Джам! :grouphug2:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #90 -: Август 03, 2005, 15:03:26 pm »
Джамски, изкара си почерпката :D  
Айде ся чуди се що :P
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #91 -: Август 03, 2005, 16:35:47 pm »
Цитат на: Meli
Цитат на: jam
Оги, да ти кажа как ...


А после що казваме - слушай Джам! :grouphug2:

Ама верно си е. Винаги има решение Джамито. :bighug:

*
разпечатване на графиката
« Отговор #92 -: Август 04, 2005, 14:03:36 pm »
Кажете ми може ли графика за приключил цикъл да се разпечата и ако "да" как става това?


*
Re: разпечатване на графиката
« Отговор #93 -: Август 04, 2005, 14:31:27 pm »
Цитат на: gabi32
Кажете ми може ли графика за приключил цикъл да се разпечата и ако "да" как става това?


Аз пробвах така:

File - > print -> траница първа и готово

Недостатък - не излиза само картинката, ами всички което виждаш

Ако има друг начин - казвайте

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: разпечатване на графиката
« Отговор #94 -: Август 04, 2005, 14:46:20 pm »
Цитат на: Tania79
Цитат на: gabi32
Кажете ми може ли графика за приключил цикъл да се разпечата и ако "да" как става това?


Аз пробвах така:

File - > print -> траница първа и готово

Недостатък - не излиза само картинката, ами всички което виждаш

Ако има друг начин - казвайте


това, което опитах сега, е да маркирам с мишката цялата графика, после Copy и Paste в Word.
Малко се тътри копирането, но става. И оттам - печат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
печат на графиката
« Отговор #95 -: Август 04, 2005, 15:27:24 pm »
С cоpy paste стана, ама принтера ми не е цветен и излиза бледо. Ще трябва нещо да се предвиди за разпечатване на графиката директно от сайта.


*
Re: разпечатване на графиката
« Отговор #96 -: Август 04, 2005, 16:31:28 pm »
Цитат на: gabi32
Кажете ми може ли графика за приключил цикъл да се разпечата и ако "да" как става това?

За да видиш приключилите ти цикли трябва да си логната, и да избереш от менюто "лични графики". Всички твои цикли ще се представят като розички - като последната няма да е разцъфтяла - тя показва текущия неприлючен цикъл.
Ако искаш да разпечаташ само една графика - просто кликаш на розичката за цикъла който искаш да се отвори, за да разпечаташ повече от един цикъл избираш от първия (дроп даун) списък първия желан цикъл а във втория последния желан и натискаш бутона "Покажи".
До тук беше подготовката. Разпечатването от подобни - интрнет базирани приложения става от менюто "File/Print" на браузъра.
Странницата с графиките са олекотени от към цветове и фон точно поради нуждата те да бъдат разпечатвани. Графиките се печатат най добре на листи А4 с ориентация "Landscape".


Както някой по нагоре написа можеш да ползваш и външни приложения за печат - Word, OppenOffice, WordPad, CorelDraw, Page Maker, ...
В този случай маркираш графиката с мишката, копираш в клипборда и поставяш във външното приложение. От там ползваш Принт функциите на съответното приложение. Така предимството е че рекламата която е отгоре на графиката няма да се отпечата.
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #97 -: Август 04, 2005, 16:55:51 pm »
за разпечатване:

Стъпка 1: Логваш се
Стъпка 2: Отиваш на "лични графики"
Стъпка 3: Избираш цикъл, който искаш да разпечаташ, като щтракнеш на розичката му
Стъпка 4: Като се отвори графиката отиваш от менюто "File" на браузъра (програмата, с която разглеждате страниците) - оттам "Print"
Цикли до 35 дни се събират и в режим "Portrait" . За по-дълги е препоръчително да завъртите страницата на "Landscape" от "Page Setup"
Стъпка 5: Натискаш "ОК" от диалоговия прозорец на принтирането и графиката се отпечатва :)
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #98 -: Август 04, 2005, 21:37:25 pm »
Здравейте,
Вече има икона за принт в страницата за графиките.
Добавени са и нови тикери.
Моля проверявайте дали сте споделили грфиките си когато поставяте тикери за да могат те наистина да показват графиките ви а не съобщението че не споделяте графиките си. Тази проверка може да направите след логване в "моят профил" отметката е: "Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители".

Предложения за развитие на календара пишете в  http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1234

Поздрави,
Добри
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #99 -: Август 04, 2005, 21:53:33 pm »
Добри, земи си тури и ти един тикер - за реклама на продукцията ;)

 :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!