0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #60 -: Юли 29, 2005, 14:02:37 pm »
Леле Стефи, къв телефон бе, ако беше телефон да сме се разорили от сметка - добре че има Skype  8)
Усещам, че като приключи тази версия на календара ти и Веско трябва да черпите най-много :P
Направо ми е зарязана останалата работа по сайтове на клиенти и къщата е на вили на могили , а гости чакам другата седмица, знаеш кои  :D  Поне ще го полеем дружно уникалния проект (уникален за БГ)  8) Съесем сериозно ти казвам - твоя мъж свърши страшно много и голяма работа - не разбирам много от програмиране, но за моите скромнии познания в тази област тва е наистина много!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #61 -: Юли 29, 2005, 14:31:26 pm »
Цитат на: StefiZ
Мели, то да беше само ти, ехеее, ами с Донка въртят една телефонна любов до 2 през ноща и пощата му пълна с писма от нашите момичета, уш за календара били :wink:  :D  :roll:


ай ся, ш`са ривнувами...  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #62 -: Юли 29, 2005, 14:32:15 pm »
Цитат на: cygnus
гости чакам другата седмица, знаеш кои  :D


кои бе? :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Тестове на овулационния календар!
« Отговор #63 -: Юли 29, 2005, 14:56:25 pm »
Искам много да благодаря на всички хора, които отделиха от времето си, за да създадат календара. Страхотни сте
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #64 -: Юли 29, 2005, 15:14:42 pm »
Цитат на: jam
Цитат на: cygnus
гости чакам другата седмица, знаеш кои  :D


кои бе? :)

Стефито и Добри бе  :D
*

    Lanfear

Страхотна работа
« Отговор #65 -: Юли 29, 2005, 16:15:53 pm »
Страхотен екип, страхотна работа!
Поздравления!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #66 -: Юли 29, 2005, 16:37:40 pm »
Цитат на: cygnus
Цитат на: jam
Цитат на: cygnus
гости чакам другата седмица, знаеш кои  :D


кои бе? :)

Стефито и Добри бе  :D


а, значи аз нема да идвам? ;)

ква друга седмица бе, нали на 15-ти август, таковата щехме...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #67 -: Юли 29, 2005, 16:38:01 pm »
Дони, ама си мисля, че вие с Добри трябва да ни почерпите щото ви изтърпяхме толкова време :P  Като се знам какво съм мрънкало направо съм горда със себе си, думичка не съм казала, че бачка нон стоп :D
Джамски, не ревнувам бе, аз не съм ревнива, напротив гордея се с него :lol: Чак на моменти си мисля, че все пак господ е много добричък към мен, защото незнам с какво съм заслужила такова съкровище :)
Хехе умря циганката :roll:
На 15 пак бе, ние заминаваме на 6-ти, нооо ще се видим :D  :P
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #68 -: Юли 29, 2005, 16:43:07 pm »
jam стига се излага ма, нищо не се е променило в плановете, на 15-ти пак ще се съберем всичките, просто на 6-ти Стефито ще мръднат до Бургас заради РД-то на Веско, нидей плака!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #69 -: Юли 29, 2005, 16:43:28 pm »
Цитат на: StefiZ
На 15 пак бе, ние заминаваме на 6-ти, нооо ще се видим :D  :P


а си ми вързала тенекия, а съм те оскубала! :P

 mf_bounce8
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #70 -: Юли 30, 2005, 18:19:35 pm »
Поздравления и от мен за добре свършената работа на мъжът на StefiZ и cygnus  :D . Направихте щастливи много хора :D .
И сега един въпрос :
Изчезнаха ми данните за температурата на две места и вместо тях ми се появиха иконки за бележка, а аз съм си отметнала една единствена на 4 ден.
*

    beast

Wsichko e OK
« Отговор #71 -: Юли 30, 2005, 18:48:24 pm »
Zdrawej,
Цитат на: bori_st
Поздравления и от мен за добре свършената работа на мъжът на StefiZ и cygnus  :D . Направихте щастливи много хора :D .
И сега един въпрос :
Изчезнаха ми данните за температурата на две места и вместо тях ми се появиха иконки за бележка, а аз съм си отметнала една единствена на 4 ден.

Wsichko e kakto trjabwa. Za 23 i za 26 si otbelqzala  fizicheska preumora, koeto susshto pokazwa molivcheto. Molivcheto se pokazwa za wsichki neshta koito ne se pokzwat s drugi kartinki wurhu kalendara.

Pozdrawi,
Dobri
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #72 -: Юли 30, 2005, 18:57:45 pm »
Аууу, да   :oops:  . Съжалявам, но въбще забравих,  че съм отбелязала физическата активност.
Благодаря за отговора и мойте извинения за тъпия въпрос  :oops: .
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #73 -: Юли 30, 2005, 19:49:27 pm »
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #74 -: Юли 30, 2005, 23:43:07 pm »
Хей,вие сте невероятни !!!И аз благодаря за перфектната ви работа !Календара е супер !Да зарязваме вече "Fertilityfriend" ,а ? :P Може да се ползва само този,нали?Извинявам се,ако звуча неадекватно,но съм нова тук.Успех момичета!
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #75 -: Юли 31, 2005, 13:56:10 pm »
Ама и аз да се намеся с офф топик, jam докога ще сте там около морето?/ Щото ние идваме около 19-22 и много нахално от моя страна заявявам,ч е искам да се видим....някъде около Бургас
*
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #76 -: Август 01, 2005, 09:57:31 am »
а си ми вързала тенекия, а съм те оскубала! :P


Ма как тенекия бе, ние може и до Албена да се завлачим, че сме планували да се разходим и на север след като си напечем дупетата :P
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #77 -: Август 01, 2005, 10:03:15 am »
Цитат на: wa_wa
Ама и аз да се намеся с офф топик, jam докога ще сте там около морето?/ Щото ние идваме около 19-22 и много нахално от моя страна заявявам,ч е искам да се видим....някъде около Бургас


wa_wa, за съжаление, на 19-ти вече ще сме се прибрали в София...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #78 -: Август 01, 2005, 12:27:54 pm »
Искам да ви помоля да прочетете внимателно и теоретичната част, указанията за работа, за да поправяме грешките в движение. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Тестове на овулационния календар!
« Отговор #79 -: Август 02, 2005, 12:10:25 pm »
Опитах се да си сложа лентичката и виждам че остава място за нея под постовете ми но при мен не е видима вие виждате ли я.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]